|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
30.3.2010 23:33:32   
gagana83
Ja imam fenomenalnu zaovuuser posted image Mladja je 2 godine od mene i luda je ko strujauser posted image
To je jedno veselo stvorenje,hiperaktivno,stalno je u pokretu,prica 200 na sat pa je cesto ne razumemuser posted image ,stalno nesto peva i uvek negde zuri....
Skroz smo razlicite,imamo potpuno drugacije poglede na svet,da nismo u istoj familiji sigurno se nikada ne bismo druzile,ali i pored toga je jako volim,cenim njenu dobrotu,iskrenost,privrzenost porodici i to sto je uvek spremna da pomogne!
Dok nije Una dosla na svet znale smo i da izadjemo zajedno.
Ma super je moja Anauser posted image
Jedino me izludjuje sto slusa Granduser posted image sto zna biti previse glasna pa cesto probudi Unu!


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu nakins)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
6.4.2010 16:09:21   
Misica 3
Ja imam dve zaove i obe su divne. Udate su i starije su od mene. Odlicno se slazemo i cesto obilazimo...njihovu decicu obozavam...nadam se da ce i one mojuuser posted image kad ih budem imala.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
7.4.2010 23:16:36   
Anoniman
Imam jednu zaovu koja je moje godiste i jako se pravi fina i ne podnosim je!Mrzim ljude koji se smeskaju a misle ti sve i svasta!Stalno trazi pare od mm,tj. svog brata,kao da pare rastu na grani,a i sama radi!Tako mu isto uvek traze i njegovi roditelji...ja na to ne zelim da naviknem,ja tako nisam odrastala,ja sam radila za sebe,ako sam zelela pomogla sam za bilo sta,ali niko nikada od mojih mi nista nije trazio!Uzas user posted image

(odgovor članu Misica 3)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
8.4.2010 8:53:44   
Dora
Imam dve zaove i obe su super, mnogo ih volim.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
8.4.2010 9:25:11   
strelitzia
Ne mogu vjerovati da postoji toliko dobrih zaova....user posted image ja se nadam da ću jednog dana ja biti nekom dobra zaova pošto imam dva brata...za sada mi ide ok :)
moja je.....bojim se napisati, ako slučajno ona naiđe na ovaj sajt i temu...
pa recimo da ona i ja nikad nismo imale normalan razgovor...ako nešto pričamo to znači da ona priča a ja slušam. ja se budala pokušavam ubaciti u njen monolog, da bi postao dijalog, ali bezuspješno.
Da nismo zaove, nikad i ni pod kojim uslovima se ne bi družile, previše smo različite.
Ja inače osobe poput nje izbjegavam u širokom luku...mene ne zanima ko je šta kupio i koliko je koštalo, ko se koliko udebljao u trudnoći sa naglaskom na "jao što se razvalila", ramažena, samoživa, osjeća da ima puno pravo da iskorištava svoje roditelje,itd itd ...ma to su sve sitnice u odnosu na stvari koje je ona meni priredila...a ja budala se primala, bolilo me... svaki put kad je riječ o njoj mm i ja se posvađamo.
ona je inače bila dobra sa bivšom curom moga muža sa kojom je bio oko godinu dana u ne baš mirnoj i finoj vezi. (a mi smo 4.5 godine zajedno) Kad smo se vjenčali prije oko pola godine ona mi je rekla: "Znaš šta, ja sam se ovako ponašala prema tebi jer ja volim -ime bivše- i to je sasvim razumljivo. Ali ja volim i svog brata i moram poštovati njegov izbor...i onda mi je održala predavanje u tom stilu, koje sam izbrisala iz svog pamćenja....
Jedino što sebi zamjeram je to što joj ćutim i pokunjim se na njene postupke i riječi. Inače nisam takva, ali kontam da ako se posvađam sa njom posvađaću se sa mužem, svekrom i svekrvom jer je naravno ona njihova mezimica a ja sam pridošlica...

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
12.4.2010 10:59:44   
Jellena_Sava
IZVORNA PORUKA: Jos malo pa mamica

Imam jednu zaovu koja je moje godiste i jako se pravi fina i ne podnosim je!Mrzim ljude koji se smeskaju a misle ti sve i svasta!Stalno trazi pare od mm,tj. svog brata,kao da pare rastu na grani,a i sama radi!Tako mu isto uvek traze i njegovi roditelji...ja na to ne zelim da naviknem,ja tako nisam odrastala,ja sam radila za sebe,ako sam zelela pomogla sam za bilo sta,ali niko nikada od mojih mi nista nije trazio!Uzas user posted image



Moja jos i trazi da se stalno taksira, u pola dana, u pola noci. Ima pare za sve, ali za gorivo ni dinara. Ona je nesto vrednije poklonila mm i sada on samo sto joj ne skida zvezde da bi joj se oduzio. Lista poklona za nju je duza od Deda Mrazove!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Jellena_Sava -- 12.4.2010 11:03:46 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
12.4.2010 11:09:33   
Anoniman
Ko je zaova? Ja slabo stojim sa rodbinskim vezama. 

(odgovor članu Jellena_Sava)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
12.4.2010 11:21:37   
strelitzia
IZVORNA PORUKA: Tasha RR
Ko je zaova? Ja slabo stojim sa rodbinskim vezama. 

Muževa sestra user posted image

nego, da spomenem, moja je nekidan digla čitavu frku oko mogućnosti da njeno dijete bude ljevoruko. Malo je hvalilo da razgovor preraste u svađu jer se ona počela derati koliko je to strašno. Između ostalog, evo šta je izjavljivala: strašno je TRAUMATIČNO i ISCRPLJUJUE za čovjeka da je ljevoruk... čitav svijet je prilagođen samo dešnjacima... zamisli koliko truda on mora da uloži da bi odsjekao parče hljeba, pošto su noževi prilagođeni dešnjacima... itd. Ja sam je gledala u čudu kako povisuje ton dok razgovara sa mm (koji je rođeni ljevak a prilagođen dešnjak- sve radi lijevom rukao a piše, jede desnom)

< Poruku je uredio strelitzia -- 12.4.2010 11:22:34 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
12.4.2010 11:25:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: strelitzia

IZVORNA PORUKA: Tasha RR
Ko je zaova? Ja slabo stojim sa rodbinskim vezama. 

Muževa sestra user posted image




To nemam. user posted image

(odgovor članu strelitzia)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
13.4.2010 14:48:18   
blue81


nemoj biti tuzna user posted image dacu ti ja user posted image user posted image user posted image imam dvije pa koju izaberes user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
5.5.2010 19:25:41   
Jellena_Sava
U nedelju sam ostavila muza, tako da vise nemam ni odvratnu zaovu + celu njegovu odvratnu porodicu!!! Jedina dobra stvar iz svega toga. user posted image

(odgovor članu blue81)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
5.5.2010 19:27:31   
bebironcic
IZVORNA PORUKA: Jellena_Sava

U nedelju sam ostavila muza, tako da vise nemam ni odvratnu zaovu + celu njegovu odvratnu porodicu!!! Jedina dobra stvar iz svega toga. user posted image

JUUU!!!!!!!Ti to ozbiljno?


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Jellena_Sava)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
5.5.2010 19:28:37   
bebironcic
Imam zaovu,ali nije rodjena sestra mm,ali je ova ok,i lepo se slazemo

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
5.5.2010 19:37:43   
cipiripi
Ovo smo ja i moja zaova...pa vi procenite kako se slazemo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
6.5.2010 1:56:59   
Jellena_Sava
Naravno, Bebironcic. Ovde sam pisala o zaovi, u svekrvi u delu o svekrvama, a pisala sam i o razvodu u delu za to. Nije mi lako, pijem bensedine, ali se nadam da ce se dozvati pameti. user posted image user posted image user posted image
Inace, danas mu je slava i veoma cu stucati kada me budu olajavale sve zaove, ninice, tetkice i ostale neciste sile... user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
6.5.2010 2:05:43   
Novosadjanka T.
Moja zaova , tj.sestra mm(nije rodjena, ali posto je on jedinac ona mu dodje najrodjenija) je jedan odvratni smor. Dosada jedna, stalno nesto ispituje i komentarise, a nikada ne saceka odgovor, prica tek onako bez veze da se cuje. I prica punim ustima, smeje se kao vestica, uvek koristi jake parfeme, posle mi se deca na nju osete, i na svaku njenu doda 3"lopate", ako je  nesto njeno to svet nije video.
Npr. Na sta ti to lici kosa? Bas je fuj, vidi moju, pipni kako je mekana, isla sam... bla, bla, bla...

ili Nemoj to tako da kuvas, nece biti dobrouser posted image . To se drugacije kuva, pomeri se...

ili Sto vices na dete? Polako sa njima, pa snajka stvarno nemas takta. Sta ima veze ako su  kecapom isarali zidove? Okrecices.....

Prici nikad kraja, a meni se usta slepe kada dodje. Sreca pa retko dolazi.


_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
6.5.2010 7:38:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jellena_Sava

IZVORNA PORUKA: Jos malo pa mamica

Imam jednu zaovu koja je moje godiste i jako se pravi fina i ne podnosim je!Mrzim ljude koji se smeskaju a misle ti sve i svasta!Stalno trazi pare od mm,tj. svog brata,kao da pare rastu na grani,a i sama radi!Tako mu isto uvek traze i njegovi roditelji...ja na to ne zelim da naviknem,ja tako nisam odrastala,ja sam radila za sebe,ako sam zelela pomogla sam za bilo sta,ali niko nikada od mojih mi nista nije trazio!Uzas user posted image



Moja jos i trazi da se stalno taksira, u pola dana, u pola noci. Ima pare za sve, ali za gorivo ni dinara. Ona je nesto vrednije poklonila mm i sada on samo sto joj ne skida zvezde da bi joj se oduzio. Lista poklona za nju je duza od Deda Mrazove!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Trazila bi i ova moja krampaca da imamo auto!!!Jos pogotovo sto ona zivi van grada,sva sreca da mi nije tik od kuce,inace bih je polomila user posted image

(odgovor članu Jellena_Sava)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
6.5.2010 11:27:02   
New Mom
Imam zaovu, starija je od mene i mm 6 godina, ali to se nigde ne vidi. Mm je odrastao pod uticajem njenog ukusa, muzike, društva, tako da, s obzirom da mi on godi, godi i ona. user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
6.5.2010 13:10:14   
Pipi duga carapa
Zaovauser posted image divna udaljene smo 600kmuser posted image .Bez sale zaista je divno stvorenje,nikada nismo dosle u konflikt,nikada se ne mesa u  moj zivot,kao ni ja u njen,ima preslatko troje  dece lepo vaspitane. Pravi kraljuser posted image user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
8.5.2010 13:33:48   
Jellena_Sava
IZVORNA PORUKA: Jos malo pa mamica

IZVORNA PORUKA: Jellena_Sava

IZVORNA PORUKA: Jos malo pa mamica

Imam jednu zaovu koja je moje godiste i jako se pravi fina i ne podnosim je!Mrzim ljude koji se smeskaju a misle ti sve i svasta!Stalno trazi pare od mm,tj. svog brata,kao da pare rastu na grani,a i sama radi!Tako mu isto uvek traze i njegovi roditelji...ja na to ne zelim da naviknem,ja tako nisam odrastala,ja sam radila za sebe,ako sam zelela pomogla sam za bilo sta,ali niko nikada od mojih mi nista nije trazio!Uzas user posted image



Moja jos i trazi da se stalno taksira, u pola dana, u pola noci. Ima pare za sve, ali za gorivo ni dinara. Ona je nesto vrednije poklonila mm i sada on samo sto joj ne skida zvezde da bi joj se oduzio. Lista poklona za nju je duza od Deda Mrazove!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Trazila bi i ova moja krampaca da imamo auto!!!Jos pogotovo sto ona zivi van grada,sva sreca da mi nije tik od kuce,inace bih je polomila user posted image




Moja draga je prosle nedelje dobila dozvolu od njenog bate da vozi njegov auto i posto sam imala tu cast da me provoza, samo cekam kada ce slupati auto! user posted image user posted image user posted image Devojka je za sve, samo ne za voznju! Ali dobro, vazno je praviti se vazan. user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
8.5.2010 13:37:59   
lanajelena
nemam zaovu ali imam dva devera i njihove zeneuser posted image

(odgovor članu Jellena_Sava)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
8.5.2010 14:27:14   
Anga
jas imam zolava na  moe godiste i mnogu ubavo se slozuvame.se pocituvame i si pomagame okolu decata.se nadevam deka taka i ke bide.

_____________________________

love is in the air:-)

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
8.5.2010 20:01:46   
Anoniman
Moja zaova nikako da shvati da kuća u kojoj je živela pre udaje nije više njena kuća.Jeste jer su joj tu roditelji i ima pravo da dođe kad poželi-Ali ona se ponaša kao da je još uvek ovde sa roditeljima. Sa mužem provodi jako malo vremena jer je stalno kod nas. Svaki dan .Udala se u septembru i od tada možda 3 puta nije bila.Tj.Tri dana.
Počinje da mi smeta, legne i raširi se u dnevnoj, sama sebi kuva kafu kao da ja niwsam tu, čačka po frižideru ... ne želim da ispadnem loša osoba ona je ok prema meni inače.. ali mi ponekad zasmeta tolika njena sloboda.Krenula sam da sadim cveće a ona se ponaša kao da je to i dalje njeno dvorište... uzme i čeprka korov... kao da sam ja nesposobna.
Počinjem da ludim jer ne znam šta da radim da joj na fin način kažem da malo posveti vremena mužu sa kojim se inače svađa jer mu bukvalno ne kuva ručak (stalno je ona kod nas) i sve joj svekrva radi. user posted image A meni se petlja!!!

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
8.5.2010 20:58:01   
indy_25
Moja zaova ne dolazi kod mene niti mi idemo kod nje jer moj muz ne prica sa njenim muzem pa su im odnosi zategnuti. Vidjamo se kod moje svekrve i sve u svemu je super moje je godiste pa smo na istim talasnim duzinama. Meni je dobra i bolje se slazem sa njom nego moj muz. Volim njenu djecu kao i ona sto voli moju uvjek jedna drugoj kupujemo poklone i djeci. jako mi je zao sto su im odnosi mozda trajno poremeceni zbog njenog muza a bas bi volila da se malo vise pazimo i da idemo jedni kod drugih.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
9.5.2010 9:00:12   
Leki 77
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Moja zaova nikako da shvati da kuća u kojoj je živela pre udaje nije više njena kuća.Jeste jer su joj tu roditelji i ima pravo da dođe kad poželi-Ali ona se ponaša kao da je još uvek ovde sa roditeljima. Sa mužem provodi jako malo vremena jer je stalno kod nas. Svaki dan .Udala se u septembru i od tada možda 3 puta nije bila.Tj.Tri dana.
Počinje da mi smeta, legne i raširi se u dnevnoj, sama sebi kuva kafu kao da ja niwsam tu, čačka po frižideru ... ne želim da ispadnem loša osoba ona je ok prema meni inače.. ali mi ponekad zasmeta tolika njena sloboda.Krenula sam da sadim cveće a ona se ponaša kao da je to i dalje njeno dvorište... uzme i čeprka korov... kao da sam ja nesposobna.



Auuuuu....meni ne bi palo na pamet da udajom kuca mojih roditelja vise nije mojauser posted image  Imam i dalje kljuc stana, naravno. Skoro su dodavali neku bravu, pa su mi dali i taj. Kada dodjem kod njih, naravno da cu sama da se posluzujem, sigurno necu maltretirati nekoga da me sluziuser posted image A redovno i čeprkam po cveću na terasiuser posted image  Da moj brat ima suprugu, svašta bih pomislilauser posted image  Šalu na stranu, kuća mojih roditelja će uvek biti i moja kuća. Ako bi mome bratu palo na pamet da tu živi sa svojom budućom suprugom, mislim da se ništa ne bi promenilo.
Ja se u kući roditelja moga supruga ne osećam odomaćeno. Ok, i tamo se sama služim i sl, ali svakako ne sredjujem cveće i sl. Da živimo sa njima, osećala bih se kao u zatvoru, jer to ne bi bio moj stan, već njegov i njihov. Ali, to sam ja. A pišem ne da bih te nervirala, ili kontrirala, ili bilo šta slično,već samo zato što bih ja kao zaova postupala slično, a ne bi mi palo na pamet da je to loše. Možda je takva i tvoja zaova? Prosto, nikada ne bih stan u kome bi moja snaja (ili šta bi meni već bila bratovljeva supruga) doživljavala kao njen, kao što nikada ne bih stan u kome bih (ne daj bože) živela sa suprugovim roditeljima, doživljavala kao svoj.
Na kraju krajeva, u ostavinskom postupku se taj stan/kuća deli na decu, a ne na supružnike dece.

A i ovaj deo ne mogu da ne prokomentarišem:

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Počinjem da ludim jer ne znam šta da radim da joj na fin način kažem da malo posveti vremena mužu sa kojim se inače svađa jer mu bukvalno ne kuva ručak (stalno je ona kod nas) i sve joj svekrva radi. user posted image A meni se petlja!!!



Je li se njen muž oženio ili je nabavio sluškinju!? Ja nisam kuvala do porođaja, a ne mislim da sam zbog toga bila loša. Ne znam otkud u 21. veku obaveza žene da kuva? Radim ja, radi moj muž, zašto samo ja da radim po stanu!? To kod mene ne ide tako. (to ja samo da prokomentarišem, pošto vidim da nije ista situacija, jer zaova, koliko sam shvatila, ne radi. Meni bi, na njenom mestu bilo dosadno, ali mogu da razumem da će radije biti sa svojim roditeljima nego sa suprugovima po ceo danuser posted image )

I opet da naglasim, sto ljudi-sto ćudi. Napisah ovo ne da te nerviram ili kontriram Anonimna, već zato što sam se skroz prepoznala u tvom postu (osim u onom delu sa izležavanjemuser posted image ).

Inače, moja zaova je fenomenalna, njen suprug još fenomenalniji, sin im je šećer, i uopšte ne bih mogla ni na koga da se požalim, ali kada bih živela sa njima , baš kao i kada bih živela sa svojim roditeljima, poubijali bismo se.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here