|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
19.5.2020 17:39:38   
branki*


IZVORNA PORUKA: jabudic

E pa hvala vam, ja sam navikla da zajedno trudnujemo 😁🥰




Kad si ti nosila treće,ja sam nosila drugo.I dobile smo plavokose lepotice obe. Nadam se da ću ti se pridružiti uskoro ..Ne u broju.nego u trudnoci😊

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
19.5.2020 17:58:32   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: jabudic

E pa hvala vam, ja sam navikla da zajedno trudnujemo 😁🥰




Računaj da nosim trojke user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
19.5.2020 18:57:42   
jabudic
Glumice moje, pridružite mi se! 😁Branki, nadam se da ćemo opet zajedno! 💗

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
19.5.2020 18:59:07   
emicaa
Pisi nam,dokle si dogurala Kako se osjecas?



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
19.5.2020 19:12:36   
jabudic
Tek je pocetak, 7.nedelja.

Ne osjecam se uopste trudno i sve je savrseno za sada.Problem je sto se bas tripujem, ni u jednoj trudnoci nisam imala ovoliko strahova, jer sam ja u svojoj glavi ja stara trudnica. 😁

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
19.5.2020 19:20:54   
emicaa
Vraga stara,ajd ne lupaj 😂



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
19.5.2020 19:54:19   
Maslacak15
sad reci da imas 35 godina pa da se samoupucam😄😄😄


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
19.5.2020 20:00:39   
jabudic
Tačnije, 34 😁


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
19.5.2020 20:08:16   
Maslacak15
hahahahahahahahhahahahahaha


jes stvarno bas matora 
ja sam prvo dobila sa 34 😄😄😄 ali zato stadoh na tri (poslednje sa 40).
samo uzivaj!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
19.5.2020 20:08:45   
emicaa
Ja imam 32 i nisam stara zato pssst 😂 Sa koliko si rodila prvi put?



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
19.5.2020 20:18:06   
jabudic
Prvo sa 23, drugo sa 25, trece sa 29.

To je bio neki moj plan da završim do 30, i uspjela sam u tome dok se nisam predomislila za još jedno.Ali lakše mi je ako kažeš da si rodila prvo sa 34, valjda i ja izguram 😁

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
19.5.2020 20:24:37   
Maslacak15
ih i trudnoce ko za Gala ilustrovanu reviju ako se izuzme povracanje do 13. nedelje kao na olimpijadi. Pokretna, radila do punih 34 nedelje, bebe iznela do termina. I poslednja trudnoca mi je isto bila extra, nisam osecala neku razliku u odnosu na one sa 34 i 35. Jedino budjenje po sto puta nocu sa 40+ i nije bas slatko ali guramouser posted image Tako da ne fantaziraj, a s obzirom da si iskusna telo zna sta treba da radi.


(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
19.5.2020 20:28:02   
jabudic
E Maslacak bas ti hvala!

Trebalo mi je neko da me malo išamara! 😁Što kaže moja doktorka postoje 2 ludila. Prvo je trudnoća u ranim dvadestim, sve ti je super, ništa te ne zanima, ne staješ, a drugo je krajnost obično kod trudnica preko 35, kada se cimaju za svaku sitnicu.Tako, živjela sam dva ludila 😂

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
19.5.2020 20:39:57   
mati

IZVORNA PORUKA: branki*



IZVORNA PORUKA: jabudic

E pa hvala vam, ja sam navikla da zajedno trudnujemo 😁🥰




Kad si ti nosila treće,ja sam nosila drugo.I dobile smo plavokose lepotice obe. Nadam se da ću ti se pridružiti uskoro ..Ne u broju.nego u trudnoci😊

Branki, mozda se pridruzis za obe stavke, i broj i trudnocu . Nije nemoguce.... Zasto da ne. user posted image
Ja sam usla samo da pozdravim Jabudic, vidim pise, pa upado u temu...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
19.5.2020 20:41:37   
jabudic
Mati, mahanje od mene! 🙂


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
19.5.2020 21:06:10   
jess021
Jabudic, divnooo, predivno!! 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
20.5.2020 8:21:01   
mama Jo
Bravo jabudic, svaka cast, i cestitke i od mene user posted image

Ja sam se izenadila koliko ljudi u mojoj okolini je u poslednje vreme dobilo 3.dete, a nekoliko njih su dobili blizance, zeleci trece dete 😊
Juce cak videh i Janine drugarice sa sportica, njih dve i mama i tata nose po bebu, znala sam da im je mama trudna, ali nisam znala da cekaju blizance. Bas se iznenadih koliko ljudi kao trece dobije blizance 😊
Eto, ni ne znam zasto sam ovo sad napisala.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
20.5.2020 15:39:17   
dunja RR
Mama Jo, i ja isto razmišljam, evo baš sada, objavljuejm priče o dojenju, za konkurs, preko 300 priča stiglo, sve sam iščitala, objavila skoro 300, bilo je duplih, i u puno njih mame imaju troje dece, ili čekaju treće, četvrto i toliko sreće osetim u tim pričama, baš mi sada suze krenule od jedne koju upravo objavih.


Ja bi trebala da prodam krevetac jer ga ne koristimo i smeta nam, ali nešto mi ne da žene, ja ne znam šta da radim. Lomim se u duši. Otišla bih po treće dete, bez i da iko zna (tako sam i sa S), dvoumim se samo zbog zdravlja i godina i mene i mm), jako bitna je stavka što nemamo nikakvu pomoć. Da imamo babe, dede, tetke, da dođu na sat nedeljno da pričuvaju decu, bez razmišljanja bih otišle po smrzliće. Ovako, msilim da bi bilo ludilo, u našim godinama.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
20.5.2020 15:45:03   
jabudic
Dunjice, kako osjećaš i vidiš!
Ti si već puno puta pokazala da si čudo, pa možeš i još jednom!
Naravno, kako ti vidiš, najbolje znaš kako možete.

Da dodam da muž i ja živimo daleko od svih, moji su nam na 100km, a njegovi bar 400km od nas. Isto nikada nismo imali nikakvu pomoć, ali moram priznati imali smo sreće sa poslovima koji su jako fleksibilni, pa sam mogla da radim od kuće kad poželim, mogu nikada i da ne idem. On isto tako radi po par sati dnevno, Bog nas je pogledao i time nam nadoknadio to što nemamo pomoć.

I ja sam primjetila da se rađa sve više djece, dosta ljudi se odlučuje za treće.
Za sada ne znam nikoga sa četvoro, od našeg drušva imaju maksimum po dvoje, a dosta njih još nije u braku.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
20.5.2020 15:58:05   
vonavoj
Svaka cas_t ljudima sa vise dece,ja se raspadam..

Nikakva pomoc,a mm od 7 do 18h radi..i kad dodje nije bas za akciju,mada pomogne,ali to je 3h dnevno..Dunja,cime se tm bavi,kakav je njegov posao? Zaista je to bitno i presudno.Meni mm nikad ne moze da uskoci,npr,izadje sa posla i dodje po dete,odveze,doveze..kad je udaljen 70km od kuce...Kako ti oset_is,tako odradi. Ja iz moje perspektive ne savetujem😂😂sad sam postala mozda i gruba,ali zaista je mnogo tesko,pri tom deca imaju aktivnosti,obaveze,sve vise,sto su stariji...a ja mogu samo da se podelim...i da nestanem,tj.moje potrebe.A ponekad mi bude i zao sto ne mogu svima dovoljno da se posvetim,a o sebi i da ne pricam.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
20.5.2020 15:59:01   
dunja RR
user posted image

I da imamo koju godinu manje, ne bih se dvoumila, ozbiljno..
Ja vidim po sebi, koja je razlika kada sam dobila dete sa 38 i sa 43, ooogromna + više dece, a ovako bi bila još koju godinu starija, još sa troje.

Ali mi u glavi i da bi mogla da ih imam troje u krevetu, i to me kopka, lagano ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
20.5.2020 15:59:53   
dunja RR
Da, i ovo je bitna stavka, koja me lomi ..

IZVORNA PORUKA: vonavoj
A ponekad mi bude i zao sto ne mogu svima dovoljno da se posvetim,a o sebi i da ne pricam.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
20.5.2020 16:03:39   
dunja RR
Von, kod nas praktično samo ja radim, i on uskače oko tehničkih stvari, ali zavisimo od moje plate, a priroda posla je takva da moram da radim 15 sati dnevno, i klijentima sam dostupna 24h dnevno, gde god bila, i na odmoru, i na kraju sveta, ja radim (zaradim ja dovoljno za nas, ali ipak trpi moje zdravlje), zato i trnem, hronični umor. On je sa decom, ja čistim, kuvamo oboje, on više vodi njih napolje, ja tu uskačem koliko stignem.



< Poruku je uredio dunja RR -- 20.5.2020 16:04:04 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
20.5.2020 16:06:02   
dunja RR
Naravno, ja dojim, to već mm ne može, haha, ali često usred posla (evo sasa sam u sobi i radim), odem do njih jer više ne mooogu, i glupiramo se svi skupa user posted image


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Četvrta trudnoća i porođaj
20.5.2020 16:16:41   
vonavoj
E vidis,to se zove pomoc,koja znaci.

Zamisli da ga nema,da radi do 17h,a i ti moras da radis. A uskoci za sve..onda mozda i da razmislis,samo ne po cenu zdravlja.Moj ne kuva,a i nema ga ceo dan,znaci nema uskakanja😂Kad bi makar imao radno vreme normalno i da je kod kuce u 16h,druga bi prica bila.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here