|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lazanje
15.6.2012 14:49:13   
cockic
jao ja cu za vikend mm obozava lazanje kad napravim bas se lepo naruckamouser posted image u vec mi se sad ruckaju nego moracu da ukljucim klimu da ne bi provristala pored rerne sutra ce kazu biti jos tolije,bolje i to nego ona glupa kisa

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Lazanje
15.6.2012 16:13:25   
Jole84
Da znaš da je stvarno vrištanje pored rerne user posted image
Nije mi ovo trebalo,gladne oči user posted image
Inače su ispale odlično,i mi ih obožavamo user posted image A danas sam uzela neke nove kore za lazanje,sa ukusom spanaća.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Lazanje
18.6.2012 12:38:01   
nata11
Ja spremam brzinske lazanje bez besamela jer me mrzi da se motam oko sporeta.
Uprzila luk, meso, tomatelo i u vatrostalnoj red smese pa kore i tako u krug. Na kraju u konzervi tomatela ubacim vode nalijem sve pretisnem resetkastom kasikom, stavim rendani kackavalj i super je ispalo :)

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Lazanje
11.8.2013 15:54:56   
gagana83
Sta radite kad Vam preteknu kore za lazanje? Mogu li u zamrzivac?

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Lazanje
11.8.2013 16:04:11   
minnica
Meni nikad nije preteklo, ali mislim da može u zamrzivač, kad se i pice i lazanje prodaju i zamrznute.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Lazanje
11.8.2013 16:11:02   
gagana83
Ja kupujem neke Barilla kore od 500g, uvek mi pola pretekne.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Lazanje
12.8.2013 8:55:29   
nata11
Gagana ja nikada ne zamrzavam kore za lazanje ako mi ostanu - ako govorimo o kupovnim. Ostavim ih u original kutiji, zalepim i iskoristim kasnije. A sigurno moze i u zamrzivac.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Lazanje
18.1.2014 10:16:23   
nata11
Imam nedoumicu oko lazanja sa piletinom koje do sada nisam pravila.

Da li da ih nalijem paradajzom ili mogu pavlakom za kuvanje posto bih da mi budu bele user posted image
Sta mislite jel trebam pavlaku za kuvanje malo da razredim vodom ili mogu samo da je nalijem_

_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Lazanje
18.1.2014 10:26:34   
Anoniman
nato, ako uzimas one kore sto se ne kuvaju pre slaganja, ja bih malo razredila fil.

(odgovor članu nata11)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Lazanje
18.1.2014 10:34:54   
lesica
Nato, to mu dođe nešto kao mlinci, a ja to spremam sa mileramom, koji umutim, i dodam malo mleka. A u pavlaku za kuvanje ja ne bih dodavala ništa, ali bih je krknula više.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Lazanje
18.1.2014 10:43:31   
nata11
Hvala, razmislicu jos malo pa cu probati za vikend.
Nekuvam nikada testo samo dodam u paradajz sos malo vode i prekrijem folijom.

_____________________________





(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Lazanje
18.1.2014 10:56:54   
New Mom
Kad se spomenu lazanje ja moram da pohvalim svog svekra. On pravi najbolje lazanje koje sam ikad igde jela!user posted image I svako ko ih proba odusevi se.
Pravi ih po receptu iz onog starog Budrinog kuvara, ako je neko bio u prilici da ga ima/vidi. A testo kupuje na pijaci od jedne zene koja ga pravi. Ono nije za kuvanje, al on ga ipak stavi na koji sek u vrelu vodu.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Lazanje
19.1.2014 13:12:33   
Klarita
Ja ih pravim sa obicnom makaronom, pa mi kuma rekla da je to ustvari "pastizio" ili "pestizio" grcki user posted image ne znam, mi ih vise volimo tako,a i jeftinije suuser posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Lazanje
19.1.2014 19:14:54   
Jole84
Mm ne voli makarone,pa ja lazanje pravim sa onim Durum korama,one su ti baš jeftinije u odnosu na Barilla.
Nato a kako si pravila to s piletinom,daj recept user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Lazanje
19.1.2014 19:44:32   
Anoniman
klarita, za pasticio ovde postoje posebne makarone, dugacke su kao spagete, ali su deblje i suplje kao ove okrugle. i u pasticio ide deblji sloj tih makarona dole i gore, u sredinu mleveno meso, a od gore besamel.

(odgovor članu Jole84)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Lazanje
19.1.2014 23:17:31   
Klarita
Kseno, moj pasticio onda nije pasticiouser posted image Pravim ga od obicnih makarona, sloj, makarona, pa mleveno meso sa lukom i drugim povrcem i tomatinom, prethodno sve dobro ukuvano, pa besamel, pa makarone, pa opet isto i zapecem lepo sve. Kako god, preukusno je!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Lazanje
21.1.2014 13:42:42   
nata11
Nemam recept Jole ipak sam napravila sa mlevenim mesom, nisam se usudila da pravim bez basamela. Ali probacu sigurno sa razblazenom pavlakom za kuvanje umesto sosa.

_____________________________





(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Lazanje
21.1.2014 13:49:08   
lesica
Nisu lazanje ali su MLINCI mada sve je to stvar shvatanja i pojmljenja user posted image a kako sam ja dobra gica, za mene nema loših pomija.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Lazanje
21.1.2014 13:53:21   
Snelle
Uuuu, Lesice, sanjam ih noćima! Baš mi se jedu! Ne mogu još uvek zbog bebca da ih jedem, al kad budem mogla, poješću kilo da nadoknadim user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Lazanje
21.1.2014 18:38:59   
nata11
A jel mu mlinci dodju kao manji komadi testa za lazanje_

_____________________________





(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Lazanje
21.1.2014 18:46:38   
lesica
Nato, zavisi gde se kupe, ali pre bih ja rekla nešto kao domaća lazanja ili, kao debelo testo za rezanca, pa pečeno bez ulja. Elem, jeste testo malo drugačijeg ukusa od testa za lazanju, ali u njegovom nedostatku sasvim su dobre i kore za lazanju.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Lazanje
28.1.2014 10:16:20   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Unina mama


IZVORNA PORUKA: dobro bice iz bajke

Ove su fenomenalne..

2 pakovanja lazanji
300 gr pileceg belog mesa
300 gr kackavalja
1 kisela pavlaka
1 tomatelo manje pakovanje

Layanje skuvati,redjati na suvu krpu..
Meso yaciniti po ukusu i izlupati.
Prpoprziti na vrelom ulju..
Kad je meso gotovo,seci ga na stapice,uzeti jednu lazanju i na samom pocetku namazati malo pavlake staviti parce mesa preko,i izrendati malo kackavalja..savijati kao palacinke..Redjati u pleh..Kad istrosite sav materijal,sipajte tomatelo,premzite ostatkom pavlake i izrendajte ostatak kackavalja..Peci 45 min..Prelep recept..



Pravila danas, prelepe su.user posted image user posted image


Sutra ih pravimuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: Lazanje
28.1.2014 10:32:16   
Didy
UM, meni su lepše s pilećim belim, nego s mlevenim junećim mesom. Nekako su mi laganije. Jedino što ih ja pravim po klasičnom receptu, samo što umesto mlevenog stavim dinstano belo meso. Znači bešamel, meso u paradajz sosu i rendan sir. Kore ne kuvam, samo napravim sve malo močkavije.

< Poruku je uredio Didy -- 28.1.2014 10:35:12 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Lazanje
28.1.2014 10:56:18   
Verolina
Ja sam sad skontala da sam ja jedini magarac koji pravi kore za lazanjeuser posted image
Inace, ja ih isto vise volim sa pilecim mesom i obavezno, ali obavezno mariniram piletinu sa senfom. Budu extra.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Lazanje
28.1.2014 11:04:10   
daca77
Eh...ja samo mogu da procitam recept i izadjem napoljeuser posted image
Od N.god.sam izbacila brasno, secer itd., a od novembra mleko i mlecne proizvode.

< Poruku je uredio daca77 -- 28.1.2014 11:06:12 >

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Rižoto sa blitvom
Ringerajin kuvar: 17 joka
Pita sa eurokremom
Ringerajin kuvar: lesica RR



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here