|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
2.11.2009 17:12:35   
Anoniman
Ja sam danas pochela da ga pijem...poshto me iritira dole...ovo je bolja varijanta....
Za sada sam ok...videtjemo kako tje biti.... user posted image

(odgovor članu anci 81)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
2.11.2009 17:22:14   
anci 81
Ja ga pijem od pocetka i neki put zna da mi se zavrti u glavi kad ga popijem ili da mi se neverovatno prispavauser posted image . Sad sam na bo. pa i nije strasno(legnem kad hocu),ali dok sam radila...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
2.11.2009 21:34:56   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: anci 81

Ja ga pijem od pocetka i neki put zna da mi se zavrti u glavi kad ga popijem ili da mi se neverovatno prispavauser posted image . Sad sam na bo. pa i nije strasno(legnem kad hocu),ali dok sam radila...


Ovako je i meni,kao da sam ja pisala...Ja cu najverovatnije za 3 nedelje na bolovanje,pa ce valjda biti lakse...Bas mi se zamanta kad ga popijem...

(odgovor članu anci 81)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
2.12.2009 11:11:03   
tija79
drage zene, nova sam na ovom divnom forumu...danima sam iscitavala vase poruke a sada sam se i registrovala u zelji da podelim sa vama svoj problem...ukratko, muz i ja smo 14.11.radili drugu inseminiciju, ovaj put sam uzimala klomifen i dan nakom inseminicije pocela da koristim utrogestan...zanima me, da li utrogestam moze da pokaze laznu trudnocu tj. da pokaze test pozitivnin a da nema zapravo trudnoce..user posted image user posted image user posted image , hvala vam unapred za odogovore

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
2.12.2009 12:52:02   
Nensi*
Dobrodosla tija user posted image user posted image user posted image

Ja mislim da ne moze zbog toga da pokaze lazno pozitivan rezultat...Ako ti je pokazao da si trudna,a ti ipak nisi sigurna,najbolje ti je da uradis beta hcg iz krvi i bices 100% sigurna...
ja navijam da jesi user posted image i drzim palceve...
Javi rezultate i srecno...

(odgovor članu tija79)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
2.12.2009 12:55:04   
Anoniman
Utrogestan je samo progesteron....i on pomaze da se trudnoca odrzi.... ono po chemu vidish da si trudna je hormon koji zovemo Beta HCG...shto su razlichite stvari user posted image

Znachi ako imash pozitivan test na trudnocu...onda si trudna...i tu nema sumnje user posted image

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
2.12.2009 13:16:28   
tija79
smeshice....user posted image  vratila si mi osmeh na lice...radila sam test tacno posle dve nedelje od inseminacije, pokazao je dve crtice i ako je jedna bila bas bas svetla...zato sam pomislila da mozda utrgestan nesto lazno moze da pokaze....a betu cu da vadim u petak, AKO DO TADA ne bude iznenadjenja mislim na ciklus, hvala ti jos jednom...a da, a sve bolove u ledjima i stomaku imam kao da cu svakog casa dobiti...ljubac

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
2.12.2009 13:20:17   
Anoniman
Ma....vetj i vrapci znaju da su simptomi za menstruaciju, i trudnoci skoro pa isti...tako da time nemoj da se opterecujesh.... samo opushteno... utrogestan tje ti pomotji da bebica ostane na svom mestu....a ti uzivaj...i ne chekaj ciklus user posted image

(odgovor članu tija79)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
2.12.2009 13:32:42   
Nensi*
I meni je druga crtica na testu bila jedva vidljiva,a kad sam ponovila test posle 2 dana bila je jaca user posted image
To je to sigurno user posted image user posted image user posted image
A sto se tice bolova u ledjima i osecaja da ces svakog trenutka dobiti,tako je bilo i meni user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
2.12.2009 13:41:49   
tija79
smeskiceeeeee, ako bude tako..imas od mene najvecu cokoladu na svetu...jer si prva koja me je posle svih dana sivila silnoooooo obradovalauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
2.12.2009 13:52:53   
tija79
zene drage...beskarjo hvalaa..nema te pojma koloko ste me ispunele radoscu......ponovicu test ujutru....pa se javljamuser posted image

(odgovor članu tija79)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
2.12.2009 13:55:08   
Daca88
tijauser posted image bice sve okuser posted image

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu tija79)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
2.12.2009 13:57:04   
Anoniman
tija, ako odeš na temu Test na trudnoću, videćeš u početnom postu jednu fenomenalnu slikicu! user posted image

(odgovor članu Daca88)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
2.12.2009 13:58:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tija79

smeskiceeeeee, ako bude tako..imas od mene najvecu cokoladu na svetu...jer si prva koja me je posle svih dana sivila silnoooooo obradovalauser posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tija79)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
3.12.2009 8:21:58   
tija79
test mi je pokazao user posted image .....al i dalje ne mogu da verujem...idem za sat da izbadim krv, pa da vidim sta beta pokazujeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
3.12.2009 8:59:23   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: tija79

test mi je pokazao user posted image .....al i dalje ne mogu da verujem...idem za sat da izbadim krv, pa da vidim sta beta pokazujeuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tija79)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
3.12.2009 9:01:10   
bebuska
Ajde pa da nam javis veeeeeliku betu mada ja vjerujemm i user posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu tija79)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
3.12.2009 9:12:30   
Mimče
pozzz svima, user posted image ja sam ovde nov i mali, juce sam saznao da postojim i maminoj i tatinoj sreci nema krajauser posted image user posted image user posted image . Jedino što se mama pita , pošto treba da pije Utrogestan, koliko je on štetan ili nije. Svakako ce ga piti zbog mene jer sam joj ja sve što je ikada želela.... Pozz svim budućim i sadašnjim mamama od nas novihuser posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
3.12.2009 9:22:59   
bebuska
Mimce prenesi mami da ti utogestan ne moze nikako stetit vec samo pomoc da tebi bude bolje i lakse da se izboris da ostanes tu gdje si sad...Pusa tebi mrvice i neka ti do prvog maminog zagrljaja bude tu udobno lijepo i da narastes veliki...user posted image

_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu Mimče)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
3.12.2009 9:54:58   
Mimče
Hvala user posted image  bebuška , mama shvatila i piće, imala je malu dilemu ali je i tata za tabletice ne mogu da štete a čuvaće bebca, kaže doktorka više koristi nego štete. Nego mama se uplašila već je pila hormone i imala operaciju i svašta nešto pa kad joj uz ovako nešto divno dodaju lekiće zabrinula se dal će sve biti ok. Velikiuser posted image  i ljub.

(odgovor članu bebuska)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
3.12.2009 10:03:53   
bebuska
Nema potrebe da brine, i ja sam svasta prosla i svakakvih lijekova se nagutala a sad sam konacno trudna i od prvog dana koristim utrogestan 3x2 i inekcije progesterona i koristicu sve dok doktori smatraju da je potrebno. A ti se mama opusti radis ono sto je najbolje za svoju bebicu...Mazite se,volite i uzivajte u svakom danu...user posted image

_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu Mimče)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
3.12.2009 13:09:20   
tija79
user posted image user posted image POTVRDJENOOOO....trudna sam

(odgovor članu bebuska)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
3.12.2009 13:12:20   
mejra81

IZVORNA PORUKA: tija79

user posted image user posted image POTVRDJENOOOO....trudna sam


Tija, cestitam ti! user posted image

(odgovor članu tija79)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
3.12.2009 13:14:37   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: tija79

user posted image user posted image POTVRDJENOOOO....trudna sam

Čestitam user posted image user posted image
Hajde se upiši na spisak RR trudnica user posted image KLIK user posted image

(odgovor članu tija79)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
3.12.2009 13:15:16   
magnetic

IZVORNA PORUKA: tija79

user posted image user posted image POTVRDJENOOOO....trudna sam
CESTITAMOuser posted image user posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu tija79)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here