|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Verujete li u Boga?
27.12.2013 12:19:12   
Maccana
Ne idem u crkvu, ne idem na groblje, ne trazim Boga tamo, al se svaku noc pomolim, zahvalim na još jednom podarenom danu i zamolim za svoje zdravlje i zdravlje svojih najmilijih. Jeste, moja vera je selektivna.
Celeste,tvoja je vera je veća nego što ti zaključuješ,jer se setiš Boga svaki dan(čim se moliš)A to što se ljutiš,pa i neki likovi iz Biblije su se na Boga ljutili,jer ga nisu shvatali,ali čim su shvatili prihvatili su situaciju.Ja sam se takodje puno puta ljutila,ali sam saznala da Bog daje upravo onda kad On misli da je to dobro za nas,a On naj bolje zna kad je to vreme.Mnogo puta smo nezrelo i nepromišljeno želeli nešto. Šta bi bilo da nam se svaka želja ispunila???Zbog mnogih želja se posle čovek kaje i zahvaljuje Bogu što se nisu ostvarile.

(odgovor članu Maccana)
Direktna veza do poruke: 876
   RE: Verujete li u Boga?
9.6.2014 17:44:44   
Verolina
Ja sam juce krstila kumce i mnoooooooooogo me je iznervirao njegov teca!user posted image
Elem, ne podnosim ljudsku osobinu neslusanja drugih. Poceo on meni da trubi kako ja moram da se u potpunosti okrenem Bogu da bih dobila dete. I ja mu kazem-ja jesam okrenuta Bogu: ne kradem, ne varam, ne ubijam, ne mislim zlo. I on ce ti meni kako to nije dovoljno i da moram da krenem u crkvu redovno da idem. I ja mu kazem da necu jer ne osecam potrebu i da u zivotu radim samo stvari za kojima osecam potrebu. A onda je njegov zakljucak bio da ja pripadam Jehovinim svedocima ili da mozda verujem u zlatno tele. I ja sam mu rekla da verujem u sebe, jer ako je on bio alkos, kreten i budala pa se najednom preobratio, to ne znaci da treba da sili ljude oko sebe na nesto sta ne zele da urade. Ja sam ostavila cigarete, pa ne propovedam. I onda je on meni rekao, sta, ne verujes u Bibliju? Ja reko ne-mislim, daaaaaaaaaaj, zar neko zaista moze da poveruje da je Jov ziveo stotinama godina i da je dobio dete kad mu je bilo 600 godina. To su gluposti. Stari zavet je nastajao X vekova, pa je svima jasno kakve su se tu sve price nadogradile. I uprkos tome ja verujem da postoji nesto sto svi zovemo Bogom, verujem da smo satkani od energije koju svi zovemo dusom, ali ne verujem da je Bog centrala, pop slusalica, a mi direkna linija do raja ili pakla. Posle mi je taj isti lik pricao masne viceve i rekao kako sam ja ipak jedinstvene i da me Bog sigurno voliuser posted image
Tako da, i ja selektivno verujem.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Maccana)
Direktna veza do poruke: 877
   RE: Verujete li u Boga?
9.6.2014 17:49:19   
doktorkakristal
Verujem,svakodnevno se molim,postim,trudim se koliko mogu da se pridrzavam nekih pravila,mada tesko je uvek naci smirenje u ovom svetu

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 878
   RE: Verujete li u Boga?
28.9.2014 12:58:16   
branki*

IZVORNA PORUKA: branki RR

verujem,verujem u nesto,verujem da postoji neka pravda i ravnoteza,verujem u dobro.

hehe,taman htela da napisem nesto,kad naidjoh na svoj stari postuser posted image
da,i dalje verujem u boga,u pravdu,u ravnotezu,u dobro.verujem da me bog voli i cuva i stiti i da je uvek sa mnom i da zna zasto nesto tako mora biti i da ce biti sve dobro na kraju...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 879
   RE: Verujete li u Boga?
28.9.2014 13:37:56   
wivern
Pa kako sad to da objasnim. Ne verujem u ovo sto propagira crkva ali verujem da nesto postoji.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 880
   RE: Verujete li u Boga?
28.9.2014 13:44:52   
17 joka
vernik sam verujem da ima nesto ...e sad nisam neki veliki vernik zbog mnogo razloga



_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 881
   RE: Verujete li u Boga?
28.9.2014 15:12:23   
Žapkić
Verujem. Imam razlog da verujem.
E, sd, ne verujem da je to neki sedi starac duge brade sa štapom, ili kako već, ali verujem da postoji "nešto" što se zove "Bog"

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 882
   RE: Verujete li u Boga?
28.9.2014 15:21:12   
Mala Elena
Kao mala sam ucena da verujem. Isla na veronauku dobrovoljno, pomagala crkvi u mom mestu za crkvenu slavu bez nadoknade, iako je svestenik ostalima placao.
Molila sam se svaku noc pred spavanje. I sada znam dosta molitvi - Andjele Hristov, Bogorodice Djevo, ... U zadnje vreme to ne radim. A mnogo me ispunjava i cini boljom osobom.
A onaj osecaj kad sam u Hramu i izadjem iz njega...Hm , izvanredno...cisto...

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 883
   RE: Verujete li u Boga?
28.9.2014 15:24:20   
Sanjalica1980

IZVORNA PORUKA: wivern

Pa kako sad to da objasnim. Ne verujem u ovo sto propagira crkva ali verujem da nesto postoji.



I ja sam bas razmisljala kako da to objasnim pa sam videla tvoj post sa kojim se slazem.

Meni se sada cesto desavalo ( zbog neuspelih vto) da dobijam savete da idem u manastire,da molim boga da mi pomogne. Ja sam na to uvek odgovarala da mi se cini da to nije uredu da sada kada mi je tesko odjednom krenem u crkvu i da se molim.
Osecam da bi to bilo licemerno sa moje strane.


(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 884
   RE: Verujete li u Boga?
28.9.2014 15:26:00   
serpica

IZVORNA PORUKA: Žapkić

Verujem. Imam razlog da verujem.
E, sd, ne verujem da je to neki sedi starac duge brade sa štapom, ili kako već, ali verujem da postoji "nešto" što se zove "Bog"




user posted image isto

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 885
   RE: Verujete li u Boga?
28.9.2014 15:30:33   
amelia
Naravno da verujem.. ko sam ja pa da poricem Stvoritelja koji me je od nista stvorio i ko sam ja da poricem sve njegove blagodati koje mije podario.. ?

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 886
   RE: Verujete li u Boga?
28.9.2014 18:25:07   
Kata90
Verujem......

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 887
   RE: Verujete li u Boga?
28.9.2014 19:56:57   
wivern

IZVORNA PORUKA: Sanjalica1980

I ja sam bas razmisljala kako da to objasnim pa sam videla tvoj post sa kojim se slazem.

Meni se sada cesto desavalo ( zbog neuspelih vto) da dobijam savete da idem u manastire,da molim boga da mi pomogne. Ja sam na to uvek odgovarala da mi se cini da to nije uredu da sada kada mi je tesko odjednom krenem u crkvu i da se molim.
Osecam da bi to bilo licemerno sa moje strane.


Pa o tome se i radi, nama je svestenik na vencanju rekao kak ne treba na silu da pravimo decu, nego ce bog o tome odluciti. E ja sam odlucila da o toj temi ipak odlucujemo nas dvoje, a sa vto realno varamo onog boga koga oni propagiraju.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 888
   RE: Verujete li u Boga?
28.9.2014 20:29:47   
17 joka
Wiv,Sanjalice e bas touser posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 889
   RE: Verujete li u Boga?
28.9.2014 21:27:31   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Žapkić

Verujem. Imam razlog da verujem.
E, sd, ne verujem da je to neki sedi starac duge brade sa štapom, ili kako već, ali verujem da postoji "nešto" što se zove "Bog"


da, bas tako. verujem u Boga ali ne kao u coveka... ustvari ne znam da objasnim user posted image

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 890
   RE: Verujete li u Boga?
28.9.2014 21:34:23   
anita
Verujem.
Verujem da ima nesto, da nesto postoji.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 891
   RE: Verujete li u Boga?
28.9.2014 21:35:25   
emicaa
Vjerujem i volim otići na molitvu ali nisam neki vjernički fanatik.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 892
   RE: Verujete li u Boga?
28.9.2014 21:45:27   
Rosita
Verujem. Na bogosluzenja idem veoma retko. Ali u crkvu idem cesto, najvise volim kad nema nikog.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 893
   RE: Verujete li u Boga?
28.9.2014 22:14:45   
Mala Elena
Ja bih Rosita volela mnogo cesce da idem na bogosluzenja , ali ne volim ona preterano duga jer mislim da je dovoljno moliti se sat vremena ( evo ovo je vec greh) ali one traju i traju i traju....uvek se posteno smrznem .user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 894
   RE: Verujete li u Boga?
28.9.2014 22:27:25   
doktorkakristal
ME kako to mislis dovoljno je sat vremena,odakle znas da je dovoljno,mislim da me ne shvatis pogresno samo mi to upade u oci

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 895
   RE: Verujete li u Boga?
28.9.2014 23:21:27   
Žapkić
Ja učim , polako , i Tinu da veruje. Odemo za praznik u crkvu, zapalimo sveće, poljubimo ikonu. Ona već odavno zna da s se prekrsti...user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 896
   RE: Verujete li u Boga?
28.9.2014 23:24:42   
17 joka
treba uciti decuuser posted image ma ona je pametnica

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 897
   RE: Verujete li u Boga?
28.9.2014 23:26:27   
Misha i Ljisha
user posted image vec sam pisala nedavno u nekoj temi da D ucim da se prekrsti ispred nase ikone Sv Djordja. Znaci verujem u Boga a zivim u grehu (nisam se vencala sa mm)user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 898
   RE: Verujete li u Boga?
28.9.2014 23:28:42   
Žapkić
Ljišo, no sikiriking-i ja sam 9 god zivela u grehu!!!user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 899
   RE: Verujete li u Boga?
28.9.2014 23:33:16   
mati
Verujem. I ranije, kao devojka, sam mnogo cesce isla u crkvu.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here