|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proslava dečijeg rođendana
18.7.2011 15:14:40   
Ana*
Hvala Jeco na odgovoru. Dve babe, obe misle drugacije, ja da poludim... Najbolje ovako da resim. user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Proslava dečijeg rođendana
18.7.2011 16:16:56   
liliana
Ana, ja znam da se rođendan ne valja slaviti posle rođendana, nego ranije, ako več ne može na sam dan rođendana. Mada, u svakom kraju su različiti običaji...

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Ana*)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Proslava dečijeg rođendana
18.7.2011 16:27:25   
Anoniman
Ana slavi detetu rodjendan tada kad tebi i tm odgovara, pusti price samo ces se opteretiti. I kod nas vazi pravilo da se ne slavi ranije.

(odgovor članu Ana*)
  Direktna veza do poruke: 128
   RE: Proslava dečijeg rođendana
18.7.2011 16:47:33   
majathegreat
Mi smo imali rođus 6.og jula, a slavili 15.og zbog kojekakvih naših obaveza. Tako nam je odgovaralo i ispalo je sasvim superiška!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Proslava dečijeg rođendana
18.7.2011 16:47:40   
Ana*

IZVORNA PORUKA: liliana

Ana, ja znam da se rođendan ne valja slaviti posle rođendana, nego ranije, ako več ne može na sam dan rođendana. Mada, u svakom kraju su različiti običaji...

ovako kaze i moja majka a majka mm tvrdi suprotno. Moja mama malo gnjavi ali ne previse ali zato sveki ako ne uradim po njenom odmah razveze pricu kako "ne postujem njihove obicaje".Ne znam sta cu da resim, rodjendan je petog septembra.Moram unapred da razmisljam gde cu i kako da slavim jer u stanu nemam dovoljno mesta za oko 35 ljudi a moram pazljivo da odaberem restoran i dobro se raspitam o cenama jer ispasce mi za tih 35 ljudi oko 1500 evra (i to mi je jeftinija varijanta da slavim u Austriju u Grckom restoranu recimo nego u Ch) Mogu proci mnoooogo jeftinije da odvedem goste kod Kineza u rest. ali se mm buni, a tu bi nam trebalo ne vise od 500 e.Skoro smo bili na rodjendanu kod jednih stvarno finih, obrazovanih Austrijanaca i dopalo mi se kako su oni to napravili- svakom donesu isto jelo(supa,salata,meso,itd) jedino ako to neko ne jede moze da uzme neko drugo jelo i to je to.Ne znam dal cu uspeti ovog mog da ubedim da i mi tako uradimo jer on onda misli da nije lepo sto ogranicavamo ljude sta ce jesti. Sta cemo se dogovoriti na kraju javicu vam. Inace, ne volim da se iko od njegovih mesa u nase odluke jer mi ne zivimo skupa niti oni ucestvuju u tome (sem recima).

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Proslava dečijeg rođendana
18.7.2011 16:48:56   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Ana*


IZVORNA PORUKA: liliana

Ana, ja znam da se rođendan ne valja slaviti posle rođendana, nego ranije, ako več ne može na sam dan rođendana. Mada, u svakom kraju su različiti običaji...

ovako kaze i moja majka a majka mm tvrdi suprotno. Moja mama malo gnjavi ali ne previse ali zato sveki ako ne uradim po njenom odmah razveze pricu kako "ne postujem njihove obicaje".Ne znam sta cu da resim, rodjendan je petog septembra.Moram unapred da razmisljam gde cu i kako da slavim jer u stanu nemam dovoljno mesta za oko 35 ljudi a moram pazljivo da odaberem restoran i dobro se raspitam o cenama jer ispasce mi za tih 35 ljudi oko 1500 evra (i to mi je jeftinija varijanta da slavim u Austriju u Grckom restoranu recimo nego u Ch) Mogu proci mnoooogo jeftinije da odvedem goste kod Kineza u rest. ali se mm buni, a tu bi nam trebalo ne vise od 500 e.Skoro smo bili na rodjendanu kod jednih stvarno finih, obrazovanih Austrijanaca i dopalo mi se kako su oni to napravili- svakom donesu isto jelo(supa,salata,meso,itd) jedino ako to neko ne jede moze da uzme neko drugo jelo i to je to.Ne znam dal cu uspeti ovog mog da ubedim da i mi tako uradimo jer on onda misli da nije lepo sto ogranicavamo ljude sta ce jesti. Sta cemo se dogovoriti na kraju javicu vam. Inace, ne volim da se iko od njegovih mesa u nase odluke jer mi ne zivimo skupa niti oni ucestvuju u tome (sem recima).

Ne volim obicaje. Ogranicavaju i nemaju veze s prakticnoscu.

(odgovor članu Ana*)
  Direktna veza do poruke: 131
   RE: Proslava dečijeg rođendana
19.7.2011 9:24:36   
Lu
IZVORNA PORUKA: Jeca*

moj sin nikad nece moci lepo da slavi rodj jer su prvog avgusta ljudi uglavnom na odmoru user posted image  ali ja volim sto je lav u horoskopu, volim sto je letnje dete...ove godine ga tata i ja vodimo na salaš na ručak, da jaše konjića, rodjendan u prirodi....onda ćemo kod bake i deke pa ćemo negde kolektivno na kupanje i ručak...opet slavlje u prirodi...sve ima svoje user posted image  a kad krene u skolu, Boze zdravlje, slavicemo rodj za drustvo u septembru i superiska user posted image

E ovo je superuser posted image
Ja jedino mogu djecu da izvedem na sankanjeuser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Proslava dečijeg rođendana
19.7.2011 9:26:44   
Jeca*
pa ni to nije loše user posted image

ja cu ove godine prvog avgusta u vrtic da odnesem tortu i svecice, sokice i grickalice, pa ce tamo da proslavi sa svojim drustvom.
onda cemo popodne na ovaj salaš
a za vikend kod mojih.
mislim da će mu biti interesantan rodj...
odustali smo od igraonice i klasicnog slavlja, jer em zaista treba puno novca, em pola dece ne dodje, ja se nerviram, on se rastuzi...skroz mi bzvz

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Proslava dečijeg rođendana
19.7.2011 9:31:20   
Lu
Ja sam do sada u kući jer je bilo malih beba koje nisu za igraonicu ali sljedeći ide u igraonicu, baka je rekla ako se budem mislila ona će platiti nakon što je vidjela u kakvom stanju bude kućauser posted image
U vrtiću isto slavi svake godine, samo dan prije ili poslije, pošto je rođen na dan državnosti pa ne radi vrtić taj danuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Proslava dečijeg rođendana
19.7.2011 9:32:35   
Jeca*
gde ga ubode user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Proslava dečijeg rođendana
19.7.2011 12:28:03   
magnetic
Mi u nedelju pravimo krstenje i rodjendan zajedno.Posle crkve idemo kod svekrve sa gostima na rucak,jer ima ogromnu  terasu i dvoriste.Bice oko 70 ljudi.
Ovako mislim proslaviti samo ovaj prvi,od sledece godine igraonica.


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Proslava dečijeg rođendana
30.8.2011 11:29:55   
Olga75
priblizava nam se rodjendan user posted image
nadam se da ce vreme biti lepo pa da cemo moci rostilj u dvoristu a ako nas zezna prognoza moracemo da se naguramo unutra i onda cu samo da sizim sto ima toliko ljudi
a bice nas oko 15 maximalno 20


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Proslava dečijeg rođendana
30.8.2011 12:05:58   
NadaR
I nama se blizi treci rodjendanko. user posted image

U prizemlju imam jednu veliku praznu prostoriju , to nam sluzi za proslavu rodjendana, godisnjice i tako. Imacemo min 30-oro, najblizih.

Na meniju corba iz kotlica, pecenje (svinjsko i jagnjece) , torta.

Nerviram se oko svega toga ali ne mogu drugacije . user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Proslava dečijeg rođendana
30.8.2011 12:08:32   
Olga75
vama je ta terevneka mnogo blize nego nama user posted image
a ja sam vec u nevolji sta i kako user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Proslava dečijeg rođendana
31.8.2011 9:11:22   
mtajcica83
Sta mislite o tome, da se prvi bebin rodjendan slavi u igraonicu?? Moja drugarica ubrzo klincu organizuje prvi rodjendan u igraonicu kaze kao on ima puno drugara sa kojima se druzi i sa kojima je ovih mjeseci bio u igraonici...user posted image ...Ja vec isto razmisljam o proslavi rodjendana za bebca mog, ali mislim da to nece biti igraonica, nekako mi je jos uvijek mali za slavljenje u igraonicu user posted image ...Sta vi mislite o tome??

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Proslava dečijeg rođendana
31.8.2011 9:21:52   
jelena038
Mi smo svih 6 rodjendana proslavili u stanu, deci oslobodimo jednu sobu, mi se rasirimo po drugoj. Kakve igraonice i kafane, umem sama da posluzim svoje goste. I nije mi tesko, inace ih ne bih ni zvala! Za te pare koje bih dala na kojekakve "ambijente", u svojoj kuci serviram cele ruckove i vecere. Volim svoje goste, volim da kuvam za njih, volim da se kod mene osecaju dobrodosli, a ne da su mi visak i da moram negde drugo da ih vucem, i da ih zovem samo radi poklona.

Osim toga, zelim da mi dete uz secanja na rodjendane vezuje svoj dom, a ne tamo neke kafancine. I on to voli, danima unapred ukrasava i planira, a vole i njegovi drugari.


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Proslava dečijeg rođendana
31.8.2011 9:26:56   
Anoniman
Ja nemam mesta u stanu i najverovatnije ću morati da organizujem rođendan u nekom lokalu tipa rođendaonice - igraonice. Pravićemo sve sami (klopu, torte, slatkiše) ali prostor moram da iznajmim jer nema šanse da stanemo iako će nas biti jedva 20ak, po dosadašnjem planu.

< Poruku je uredio BubaMira -- 31.8.2011 9:27:35 >

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 142
   RE: Proslava dečijeg rođendana
1.9.2011 14:00:13   
NadaR
IZVORNA PORUKA: vinograd

Caos svima,
Mozda ova tema vec postoji ali nisam nasla komentare pa da vas priupitam, kako ste proslavili prvi rodjendan vaseg bebirona. Kucna varijanta ili ???
Bas imam dilemu, najradije bih napravila zurkicu, znate kada se mame porode tate prave zurku, mi onda dodjemo kuci i ceka nas 1001 obaveza, a nase veselje nigde, ja se drzim one da je rodjendan nase bebe i nas dan!
Nemam bas ideju kako skupiti min.50 ljudi koji cine uzi krug, sta spremiti da bude ukusno, lako za posluziti, a da moze dan ranije da se pripremi. ma znate dilema koju svi imaju, pa me zanima kako ste vi spojili lako, zanimljivo, veselo i sve sto uz rodjendanac ide?



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Proslava dečijeg rođendana
4.9.2011 13:08:59   
MASHKA
evo i mi se polako pripremamo za 1. rođendan....
zakupili smo jednu lepu piceriju ali neće se jesti pice već će biti varijanta švedskog stola, meze, pitice i pečenje ( ne volim one klasične rođendane kada svi posedaju kao na slavi, to mi ne liči na dečiji rođendan). tortu sam već izabrala i poručilia i kupila dekoracije tako da će biti baš lepo i šareno! user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Proslava dečijeg rođendana
4.9.2011 14:55:15   
ivaj
IZVORNA PORUKA: jelena038

Mi smo svih 6 rodjendana proslavili u stanu, deci oslobodimo jednu sobu, mi se rasirimo po drugoj. Kakve igraonice i kafane, umem sama da posluzim svoje goste. I nije mi tesko, inace ih ne bih ni zvala! Za te pare koje bih dala na kojekakve "ambijente", u svojoj kuci serviram cele ruckove i vecere. Volim svoje goste, volim da kuvam za njih, volim da se kod mene osecaju dobrodosli, a ne da su mi visak i da moram negde drugo da ih vucem, i da ih zovem samo radi poklona.

Osim toga, zelim da mi dete uz secanja na rodjendane vezuje svoj dom, a ne tamo neke kafancine. I on to voli, danima unapred ukrasava i planira, a vole i njegovi drugari.



Imas pravo na svoj stav ali iznosis ga na malo cudan nacin.
Sta niko od nas ne zna da posluzi svoje goste,samo ti?!

Ja uvek kazem-zivela igraonica i svaka cast onom ko je izmisli!
Jani samo prvi rodjendan slavili u kuci jer nisam mogla da vucem strine i tetke po igraonici,a svaki naredni smo slavili u igraonici.I to smo pozivali samo mladje ljude sa decom pa nikome nije bilo tesko da dodje.
I nikad ne bih mojoj Jani oduzela tu radost sto slavi bas tamo.

A ako cemo bas da se pros**vamo,iz iskustva znam da u kuci prave uglavnom cicije kojima je zamisli puno da detetu jednom u godinu dana odvoje izvesnu sumu novca za igraonicu.

Uglavnom,i jeleni cemo sad prvi slaviti u stanu,a posle samo igraonica dolazi u obzir i nista vise.Nema sanse da pustim buljuk dece da mi vrslja po stanu,jer svakakve dece ima,vec odem lepo zavrsim sve za dva i po sata i vratim se u cistu kucu.Deca zadovoljna,mi matori zadovolnji jer iako je u igraonici svake godine spremimo dobru klopu i kraj.

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Proslava dečijeg rođendana
4.9.2011 15:58:05   
Ivanka 75
I mi zakazali 1 rođendan. U restoranu pa pošto nismo iz istog mesta, samo njegova rodbina.
Moja rodbina će se veseliti i za moju Ivu 7 dana kasnije na sestrićevom, takođe 1 rođendanu.
Prijatelji sa malom decom će doći dan ranije kući, oni su tu želju izrazili pa im izlazimo u susret. Dvorište je veliko, biće žuraja!user posted image

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Proslava dečijeg rođendana
4.9.2011 16:24:26   
NadaR
Ja stvarno ne razumijem zasto bi neko bio cicija ako rodjendan svog djeteta proslavlja u svojoj kuci. Stvarno glupo! Pa mene 3 puta vise kosta zurka kod kuce u dvoristu nego u igraonici. Jos mi treba 2 dana da spremim sve prije i bar 2 da raskrcim nered. Ali ja to zelim tako.

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Proslava dečijeg rođendana
4.9.2011 21:25:14   
ivaj
Ako kazem da 'iz iskustva znam' znaci da se odnosi na osobe iz moje okoline.Za druge ne znam i necu da ulazim u to.
A sigurno da nisu svi cicije,prosto je nemoguce globalizovati.Kao i sve drugo na ovom forumu.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Proslava dečijeg rođendana
4.9.2011 21:51:12   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Prijatelji sa malom decom će doći dan ranije kući, oni su tu želju izrazili pa im izlazimo u susret. Dvorište je veliko, biće žuraja!user posted image



Sad smo ažurirali spisak za rođendan, 35 gostiju u restoranu a kod kuće će biti 4 porodice sa malim bebama, i još dvoje dece od 10 i 7 godina.
4 male bebe na rođendanu... Joj al će biti plakanja user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Proslava dečijeg rođendana
4.9.2011 22:37:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ivaj



Imas pravo na svoj stav ali iznosis ga na malo cudan nacin.
Sta niko od nas ne zna da posluzi svoje goste,samo ti?!

Ja uvek kazem-zivela igraonica i svaka cast onom ko je izmisli!
Jani samo prvi rodjendan slavili u kuci jer nisam mogla da vucem strine i tetke po igraonici,a svaki naredni smo slavili u igraonici.I to smo pozivali samo mladje ljude sa decom pa nikome nije bilo tesko da dodje.
I nikad ne bih mojoj Jani oduzela tu radost sto slavi bas tamo.

A ako cemo bas da se pros**vamo,iz iskustva znam da u kuci prave uglavnom cicije kojima je zamisli puno da detetu jednom u godinu dana odvoje izvesnu sumu novca za igraonicu.

Uglavnom,i jeleni cemo sad prvi slaviti u stanu,a posle samo igraonica dolazi u obzir i nista vise.Nema sanse da pustim buljuk dece da mi vrslja po stanu,jer svakakve dece ima,vec odem lepo zavrsim sve za dva i po sata i vratim se u cistu kucu.Deca zadovoljna,mi matori zadovolnji jer iako je u igraonici svake godine spremimo dobru klopu i kraj.



user posted image

Ja ću ove godine i prvi rođ u igraonici.
Imam dosta ljudi na spisku, u stan ne mogu da stanu, a ima dosta starije dece kojima ću da angažujem animatorku. Marku je svejedno gde ćemo i šta ćemo, biće nervozan što ga svi gnjave, i bitno mu je samo da u pola 6 dobije svoju kašicu. Pa ako je tako, meni nije svejedno, nemam višak vremena za spremanje stana nakon gostiju, a još manje želim da rođendan svog sina provedem sipajući sokove u čaše, ako to može kelner, a ja da ćaskam sa svim svojim prijateljima.

(odgovor članu ivaj)
  Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here