|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proslava dečijeg rođendana
6.9.2011 10:29:10   
Anoniman
Bilo nam je puno drugara sa decom , ovo je deo atmosfere user posted image
user posted image
Torta, rostilj za decu , kotlic-gulas za odrasle, kiflice, pita sa sirom i grickalice. Kupili smo sve od papira, kartona i plastike, u dvoristu se sve desavalo, nakon rodjendana, spremanje je trajalo oko sat vremena , proveli smo se odlicno user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 151
   RE: Proslava dečijeg rođendana
6.9.2011 10:59:32   
majathegreat
Ribizla divno. Ja volim da letnji rođusi budu proslavljeni napolju.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Proslava dečijeg rođendana
6.9.2011 12:16:04   
MASHKA
još 12 dana!
na spisku 50 gostiju + deca
pizzerija je super, ako bude toplo slaviće se na terasi, ako ne unutra
joj što sam lepu tortu naručila...
jedva čekam! user posted image

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Proslava dečijeg rođendana
11.9.2011 22:07:15   
Anoniman
Proslavili smo Markov prvi rođus! user posted image
Bilo je dobro. user posted image

Animatorka je zabavljala veću decu (iznad 2 god), a ovi mali su vodili svoju politiku sa balonima, nekim autićima, a uglavnom hodajući / puzeći gore-dole. user posted image
Torta je na oko bila divna user posted image , a na ukus je bila "margarinuša", što mm reče. user posted image Ali, ja sam bila u fazonu "Ako već Mare svakako ne može da je jede, neka makar izgleda divno!" user posted image Marko je bio u čudu gledajući šarenu tortu, vatromete, gledao je u ljude koji su se skupili da pevaju i bio u čudu. A vrhunac je bio kada su se Luka i njegov drugar popeli (bukvalno) na sto, da oduvaju svećicu! user posted image
Meni je bilo lepo. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MASHKA)
  Direktna veza do poruke: 154
   RE: Proslava dečijeg rođendana
11.9.2011 22:09:20   
JMPM
Supeeeeeeeer! Na slikama se nece videti ukus torte, tako da no frks user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Proslava dečijeg rođendana
11.9.2011 22:12:31   
Anoniman
Pa da. user posted image

Inače, slavili smo u rođendaonici (ex diskoteci) Queen, u hotelu Novi Sad.

(odgovor članu JMPM)
  Direktna veza do poruke: 156
   RE: Proslava dečijeg rođendana
11.9.2011 22:21:20   
JMPM
U fazi smo priprema za rodj. Ne znam ni gde ni sta ni kako. Kako je tamo? 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Proslava dečijeg rođendana
11.9.2011 22:25:01   
Anoniman
Staviću ti par sličica posle, kad se mm vrati kući i prebaci ih na komp.
Tipična diskoteka, uđeš, podijum, sa strane separei, u dnu DJ, naspram DJ-a šank. user posted image
Nema klima, ali je sveže dole, jer je podrum.
Šareni tepih, par igračaka. Treba ti animator ako ćeš imati više dece, bar je to moje mišljenje.
Meni se sviđa prostor, ima mesta. Ima disko kugla! user posted image user posted image Bebe budu u čudu prvih pola sata kad ih uvedeš, onda posle pustiš na pod da puze za tačkicama svetlosti, kao mačići. user posted image

(odgovor članu JMPM)
  Direktna veza do poruke: 158
   RE: Proslava dečijeg rođendana
14.9.2011 11:58:23   
mtajcica83
Dok citam sto pisete o rodjendaonicama ili igraonicama, vjerujte mi da vam zavidim sto mozete to organizovati tamo i svi sretni i zadovoljni..Ja vec razmisljam gdje cu i sto cu za Andrijin 1 rodjendan..I nemam pojma...Stan mi nije toliko komotan da pozovem u isti dan sve koje ja hocu, a sad da to radim 2 dana nekako mi ne ide, pogotovo sto mi mm nece biti tu i sto cu vecinu toga morati sama da odradim, organizujem, i sli..Imacu pomoc i od mame, ali ipak cu najvise ja.,Tako da bas nisma pametna sto da radim...Razmislajm i o tome da zakupim neki restoran(mada to ovdej niko ne radi, i nemam pojma koji bi odgovarao prvenstveno djeci, jer ovdje takvih nema)..Luda me hvata

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Proslava dečijeg rođendana
14.9.2011 12:01:46   
Anoniman
A ti napravi prvi rođ u krugu porodice, bebe se svakako ne sećaju. Naduvaj balone, bebac će se tome radovati, napravi lepu tortu i kraj.
Dogodine ćeš nešto već smisliti.

(odgovor članu mtajcica83)
  Direktna veza do poruke: 160
   RE: Proslava dečijeg rođendana
14.9.2011 12:42:22   
mtajcica83
Pa Tash tako cu najverovatnije i uraditi...

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Proslava dečijeg rođendana
19.9.2011 16:20:01   
ivaj
Bas sam na muci i treba mi vas savet.

Razmak izmedju Janinog i Jeleninog rodjendana bice deset dana.I non stop se dvoumim da li da im pravim zajedno ili odvojeno.
Ako napravim odvojeno,kostace vise i imacu vise zezanja,spremanja,torti u tako reci par dana.Para imam dovoljno,jer sam na vreme ustedela,ali razmisljam zar nije bolje da spojim pa za ostatak para nesto da im kupimuser posted image

S druge strane,zao mi je da Jana ceka deset dana i da,na neki nacin,ispasta zbog Jecinog rodjendana.Mada,u kuci nas je 11 i oni bi svi opet dosli taj dan iako ne slavimo,sto me uzasno nervirauser posted image
Znaci i ako spojim i ako odvojim,taj dan imacu goste.

Ajde ako vas ne mrzi napisite sta bi vi uradileuser posted image
Nadam se da sam uspela da vam opisem situaciju.Puno toga mi prolazi kroz glavu pa ni sama ne znam da objasnim.

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Proslava dečijeg rođendana
19.9.2011 16:23:46   
Olga75
pa napravi izmedju , razumes sta hocu da kazem posle Jecinog a pre Janinog

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Proslava dečijeg rođendana
19.9.2011 16:34:39   
Anoniman
Na Janin rodj izorganizuj sa muzem da ne budete kod kuce ceo dan. Zoo vrt, izlet, bilo sta, a ako pitaju, reci "jaoooo, nemojte dolaziti taj dan, necemo biti tu, slavicemo zajedno deci rodj, pa cete tada doci". Svi koje poznajem, koji tako na blizu imaju rodjendane, slave im zajedno.

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 164
   RE: Proslava dečijeg rođendana
19.9.2011 16:40:56   
Anoniman
Tašo, aj keve ti odgovori mi u temi rođendanske torte, kukala sam dva puta da vas dozovem, sad će Ninin osamnaesti pa tako... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 165
   RE: Proslava dečijeg rođendana
19.9.2011 16:45:57   
ivaj
Olga,razumela sam sta mi kazes ali rizikujuci da zvucim kao baba moram da kazem-stvarno ne mogu ni jednom detetu unapred da slavim rodjendan.Ubacila sam sebi u glavu trip da to ne valja,da je baksuzno i ne znam odakle mi touser posted image

Tash,s obzirom da ce to biti 23.oktobar,od izleta nema nistauser posted image Ali tu je mek i sl.Da znas da sam razmisljala o toj opciji. Samo tako nesto moze da me izvuce.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Proslava dečijeg rođendana
19.9.2011 16:48:22   
Olga75
e , paaa , onda ne znam moraces dva puta da primas goste user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Proslava dečijeg rođendana
24.9.2011 9:32:45   
Olga75
joj , nama se rodjendan bas priblizio , jos manje od mesec dana a ja nista nisam isplanirala user posted image
stalno virim u dugotrajnu prognozu jer bih da zurka bude u dvoristu a koliko sveta cu da zovem , sta cu da pravim , sta da narucujem pojma nemam user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Proslava dečijeg rođendana
24.9.2011 11:49:51   
ivaj
Da,bas je nezgodno s tim kombinacijama napolju.
A sto se gostiju tice-smanji sto vise,vidis da je krizauser posted image

Znaci zvercica je kao i moja Jana rodjena u oktobru.Jani je 23.,a njoj?

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Proslava dečijeg rođendana
24.9.2011 12:21:29   
Olga75
nemamo mi puno rodbine i prijatelja , dosta smo asocijalni user posted image
sve rodbina i prijatelji oko 15 odraslih , dve bebe , dve vrsnjakinje i jedna seka od 11 godina , mogu da ih naguram i u garazu user posted image
zvercicin rodjendan je 14 oktobra a nasa godisnjica braka je petog oktobra user posted image

< Poruku je uredio Olga RR -- 24.9.2011 12:22:06 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Proslava dečijeg rođendana
24.9.2011 20:15:49   
isidora88
mi uveliko razmisljamo o rodjendanu ali nemamo pojma sta da pravimo,hteli smo da zakupimo restoran i da dovedemo muziku,da bude onako veselo user posted image ali nam za to treba minimum 50 ljudi a toliko ne mozemo da sakupimo jer rodbina i roditelji mm nwece doci jer je njima boze moj novi sad na kraj svetauser posted image
ja nemam puno rodbine a necu da zovem tamo neke samo da bi bilo vise ljudi,hocu uzu rodbinu i to je to.
igraonicu necu jer nema dece koja treba da se animiraju jer na rodjendanu ce biti samo 1 ili 2 dece,a i mateja je mali za to.
u stanu ne bih jer necu da mi svako dolazi kad hoce,hocu da se slavi jedan dan a ne da mi naredna 3 meseca dolaze a i nemam zivaca da spremam i cistim i da pravim haos u stanu.

i kako sad da pravimo rodjendanuser posted image

e,da bitna stavka moji su razvedeni i nema sanse da budu moj tata i mama zajedno,tako da ce jedno doci na pocetak proslave a drugo na krajuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Proslava dečijeg rođendana
24.9.2011 20:21:17   
vukosava
Mene tuga uhvati kad skontam da nemam ni sa kim da joj slavim rodjendan. Mislim niko nece doci.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Proslava dečijeg rođendana
24.9.2011 22:58:36   
minna
isidora, a u nekom kaficu, ako mozete da imate neki deo samo za vas? Moze da bude veselo i bez zive muzike...


IZVORNA PORUKA: vukosava

Mene tuga uhvati kad skontam da nemam ni sa kim da joj slavim rodjendan. Mislim niko nece doci.


Pa bicete vi tu, mislim ti i tm. A tvojoj user posted image je to dovoljno, jos je mala i guzva bi joj mozda samo smetala...ima vremena pa ce dolazitiuser posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Proslava dečijeg rođendana
24.9.2011 23:09:08   
isidora88
glupavo mi je da budu jos neki nama nepoznati ljudi,meni je prvi rodj.jako bitan i bas bih volela da ga obelezimo kako smo zamislili samo ne znam kako to da izvedemuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Proslava dečijeg rođendana
12.10.2011 10:16:56   
Olga75
nama se opasno priblizila zurka user posted image
sutra pocinjem kuvarsku akciju , jos samo da nas vreme posluzi


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







OŠ "Dr Dragan Hercog": Škola u koj...
Ne, ovde nema učionica i đačkih klupa. I to sa valjanim razlogom.
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here