|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav vam je komšiluk?
25.1.2019 21:49:21   
Maraj
Hvala nato. To sam trazila.user posted image nesto sto mogu da stavim a da nije otrovno za decu

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Kakav vam je komšiluk?
25.1.2019 21:54:51   
Maraj
Ma i oni su neki cudaci. Imaju 2 decaka kao moj L. Kuce su pokupili na ulici. Puste ga ujutru. On kad hoce vrati se kod njih u toku dana. I tako taj pas sedi ispred zgrade dok ga neko ne pusti da udje. Ja ga pustim
Ispricam se s njim. Pozovem mu lift. On udje. Ja mu pritisnem sprat na kom su komsije. Vrata se zatvore. Posle opet pozovem lift
Kuceta nema. Izadje on na taj sprat. Tako neki cudan pas. U pozitivnom smislu. Samo mi nisu onj jasni koji tako njega puste da sam vrslja po bloku i da se vrati kuci kad in pozeli i kad ga neko pusti u zgradu. I gaj pas ne laje. A ovi preko puta nas....haos koliko taj pas laje...u 22h redovno , kad mi deca spavaju

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Kakav vam je komšiluk?
25.1.2019 22:12:39   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Maraj

Znala sam da ce vlasnici ljubimaca da se jave odmah user posted image


A sta si mislila, da ćemo cutati? user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Kakav vam je komšiluk?
25.1.2019 22:22:42   
milicicak
Maraj, ali to stvarno nije pesak,tj ne izgleda kao pesak. Nas ne mirise, mm ne voli te sa mirisom. I stvarno nikad nisam videla mrave da izlaze iz njega. Niti sam cula da mogu da se nadju u njemu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Kakav vam je komšiluk?
25.1.2019 22:56:55   
Ana RR
Mili, potpisujem te skroz. I za posip i za bube i za slepog miša user posted image moji imaju macu već 15 godina (matora je već ali opasna kao i prvog dana user posted image ). Posip nije pesak, nema u tome živih stvorenja user posted image



< Poruku je uredio Ana RR -- 25.1.2019 22:57:20 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Kakav vam je komšiluk?
26.1.2019 12:50:27   
suzi kju


IZVORNA PORUKA: suzi kju

Ja Ja primedbi na moj komšiluk. Uglavnom su to mladi bračni parovi sa ili bez dece. Ima i par ozbiljnih koje su ok.
Leti popodne se skupljamo iza zgrade, često i roštilj raspalimo. Zadovoljna sam baš.
Imam i tri komšinice, koje radije nazivam drugaricama, sa kojim se svakog dana viđam.



Bese ovo 2016.a od tada sam misljenje drastično promenila. Trazila sam post, jer znam da sam pisala sve pohvale za komsiluk. Medjutim dva bracna para su se odselila, a ostale ocigledno nisam dobro poznavala, i sada mogu da kazem da odvratni ljudi zive u zgradi. 
To je toliko nezainteresovano za sve sto se tice zgrade i dvorista, uzas, zgrozena sam verujte. 
Mogla bih da napisem stosta ali samo cu da se iznerviram, tako da je bolje da ostanem samo pri konstataciji da mi je komsiluk ocajan! 
Imam dve komšinice /drugarice, sa kojima se lepo druzimo , ovo ostalo - šljam. 

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Kakav vam je komšiluk?
26.1.2019 13:26:07   
emicaa
Ni ja nikad ni cula ni vidjela da u tome budu mravi.A ovo 8 godina imamo macku.
Suzi dobrodosla u klub 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Kakav vam je komšiluk?
19.2.2019 8:34:20   
branki*
kod mene su uglavnom penzioneri..mada,ja i ne znam u stvari ko sve zivi tacno u mojoj zgradi.ne druzim se ni sa kim,sem dobar dan i par recenica koje razmenim u prolazu sa nekima.ima jedna baka kod koje odem jednom u mesec,dva i ona kod mene, i to je to.preko puta je zenica,razvedena sa sinom odraslim,od nje pozajmim ponekad ako mi fali srafciger ili pecivo,a vec sam pocela nesto .to je sve.ne smeta mi nista ni kod koga,ai ne volim niti da mi iko kuca na vrata i opominje me na nesto i zali mi se.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Kakav vam je komšiluk?
28.2.2019 22:50:46   
Sanidej
Ko iz "Pop Ćira i pop Spira"..

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Kakav vam je komšiluk?
28.2.2019 23:00:21   
mirana1
Kod mene nisu losi, ima dosta beba pa se igramo i vidjamo cesto.
To sto je bio hit kad su komsije sa podkrovlja izneli u hodnik krevetac i tu prespavao pijani komsija sa drugog je nezaboravno.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Kakav vam je komšiluk?
2.5.2019 13:02:10   
kamičak
Evo ih teturaju se okolo. Malo da dodju sebi, pa da nastave da "slave".

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Kakav vam je komšiluk?
2.5.2019 13:11:24   
Filadendronka
Kod mene u zgradi ima finog naroda, ali zivi i jedna psiho baba. 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Kakav vam je komšiluk?
12.6.2019 14:00:01   
dunja RR
Moram da napišem. Dobih sada od komšinice sa 4. sprata pun tanjir štrudli, sa makom i nutelom.


U principu imamo divne komšije što je retko danas, i kada se S rodio a posebno sada kada se M rodila, toliko poset_a, divnih reči, saveta, poklona smo dobili, ne znam ..neću da se čudim. Ima i dalje dobrih ljudi, i neka ih .. tu oko mene :)

Imamo jedan slučaj na spatu, pisah ranije, sve isto samo i gore je sada, pišem posle. Nije direktno ugrožavanje pa se neuzbuđAVAM.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Kakav vam je komšiluk?
12.6.2019 14:06:35   
Ivanka 75
Ja sam uglavnom zadovoljna komsilukom. Ima i starijih i mladjih, skoro svi zive u zajednicama sa roditeljima i nisu losi. Pijemo kafe kad ko ima vremena i toliko.
E sad... Postoji nesto sto mi se ne dopada.... Zavist i ljubomora. 
I na finjaka pokazuju, i to ovi mladji, koji ne rade, nemaju posao, ili samo muz radi a snajka sedi kod kuce i gleda tudja posla, tj nasa. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Kakav vam je komšiluk?
12.6.2019 14:16:56   
vonavoj
Dunja,svaka cas_t! Zaista retkost! Uh,sta bi dala za jedno parce strudle!Nasa ulica je ok.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Kakav vam je komšiluk?
12.6.2019 14:22:52   
Filadendronka


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Kakav vam je komšiluk?
12.6.2019 14:23:19   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Dunja,svaka cas_t! Zaista retkost! Uh,sta bi dala za jedno parce strudle!Nasa ulica je ok.



Kod nas se i ruckovi razmenjuju, sa pojedinima. Komsijica zna da Iva voli punjene paprike i redovno ih donosi 😊 Kaze da joj je Ivka orvo unuce, obozava je, uskoro ce da dobije svoju unucad konacno, zlatna zena. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Kakav vam je komšiluk?
12.6.2019 14:28:46   
Filadendronka
Dunja, moj komsiluk je takodje u tom fazonu, uglavnom ok svet. Ja sam ta koja uvek raznosi kolace i pecenje po komsiluku. 🤗 Mada i mi cesto dobijemo nesto. Elem, osim psiho bakute zbog koje i citiram samu sebe. Zena ima gomilu macaka u stanu i ne kupa se izgleda uopste. Opet to je njena stvar. Ali to sto hrani golubove na svom simsu i sto sve to pada ispred mog ulaza to je strasno ( mi smo u prizemlju). Zamolila sam je vise puta, par puta sam i vikala, ali ne vredi. Uzasno smrdi ceo plato ispred nase zgrade od izmeta ptica. Prijavljivana je komunalcima, medjutim kad oni dodju ona preti da ce da skoci sa prozora. 
IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Kod mene u zgradi ima finog naroda, ali zivi i jedna psiho baba. 



(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Kakav vam je komšiluk?
13.7.2019 22:58:55   
flamingos
U zgradi-svako gleda svoja posla.Fini su ljudi.Družimo se sa komšijama koji imaju dvoje dece,žive dva sprata ispod nas.A pored nas mladi bračni par sa bebicom,iskafenišemo i to je to.A na selu-super je komšiluk,samo što  su svi otišli u inostranstvo.Ostali su samo stariji ljudi.Sad kada je leto zaživi selo,zimi-nigde nikoga.


(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Kakav vam je komšiluk?
14.7.2019 7:51:54   
MimaKos
Mesano, ali su slozni, nema rasprave sto mi je najvaznije


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Kakav vam je komšiluk?
14.7.2019 10:52:24   
doramar11
Svi su slozni kad treba da se prigovara, a kad ulaganje dodje na red tisina!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Kakav vam je komšiluk?
14.7.2019 12:40:35   
flamingos
Evo moj muž ode kod komšije,peku prase pa da čini većinu.Malo da se ispričaju i nazdrave,sinu bio rođendan pa da se počaste,popiju nešto hladno


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Kakav vam je komšiluk?
14.7.2019 12:42:04   
MimaKos
Kod nes se lako i za ulaganje dogovore, hvala Bogu, imali smo sa jednim problem al ga primirismo


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Kakav vam je komšiluk?
14.7.2019 12:49:48   
doramar11
Tesko to ide, niko ne voli da ulaze u nesto zajednicko, svi to vide kao trosak.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Kakav vam je komšiluk?
14.7.2019 15:31:18   
MimaKos
Jedina prednost ovih upravnika je sto ne moze vise jedan da pravi problem svima, nego pare unapred i za sta treba za to se i trosi


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here