|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
22.6.2009 12:51:52   
vodolija 82
cico malo,pomalo i ja uspjela,treba se izboriti sa mamom,kad zivimo svi zajedno,ali jesam,to je bitno...

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
22.6.2009 12:54:28   
Ptičica
Ja sam čvrstog mišljenja da se ljudi ne menjaju! Ok, možemo malo da korigujemo svoje ponašanje i da se prilagodimo, ali da se skroz menjamo, mislim da je nemoguće. Odrasli smo ljudi. Ako je i moglo da se koriguje naše ponašanje i navike, onda je to trebalo da rade roditelji u najranijem detinjstvu. Zato, nikada nisam pokušavala da menjam svog muža, niti je on mene. Naravno da nismo savršeni, ali se sasvim dobro snalazimo sa svojim vrlinama i manama.

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
22.6.2009 12:55:58   
Rivana
Glupo je uopste pokusavati menjati nekog u tim godinama. To je nemoguce.

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
22.6.2009 13:40:04   
vodolija 82
Pticice,moras da mjenjas ono sto ne valja,jer je on bio dete za svoju majku sve dok se nije ozenio,a onda dosta starih navika mjenjamo i jedno drugo...a pogotovu ako su lose navike...

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
22.6.2009 14:45:35   
Verus
ja cu njega tavom po glavi ko lenkina sestra bivseg muza- pa da vidis al ce da skuplja, sve ce da se pusiuser posted image

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
22.6.2009 21:57:19   
NadaR
Mislim da ga najvise nervira to sto kad se stvarno naljutim(tj kad je nesto ozbiljno u pitanju), CUTIM, ponasam se kao da ne postoji. Onda zna da je stvarno pretjerao i znam da se nece vise nikad usuditi da napravi nesto slicno. On bi radije da se izvicem , da me to prodje i 'ajmo dalje!


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
23.6.2009 9:37:49   
boje
IZVORNA PORUKA: Verus

Smislila sam sta cu mu dati kao poklon za Novu Godinu-sve slike carapa i sudja cu staviti na CD i dati mu na poklon!user posted image
odlicno draga, potpuno si me razoruzala.sad znam sta je njabolji poklon. ni ja s ne bih setila boljeguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
28.6.2009 16:13:36   
Verus
Pocela sam da:

-pijem
-pusim
-ne cistim kucu
-lelemudam naokolo
-nosim majice gde mi vire sise
-to sto ja nisam bas vise ja

lu user posted image

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
28.6.2009 16:17:57   
Lu
Jao Verus,mene sramota dok čitamuser posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
28.6.2009 16:20:09   
Anoniman
user posted image Verus

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 135
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
28.6.2009 16:58:56   
afrodita
Pitam ja mm sta te nervira kod mene?
a on mi kaze SVEuser posted image
ja pitam: ma ne ozbiljnouser posted image
a on opet: SVE user posted image
JUuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
28.6.2009 17:02:00   
Verus
majku muuser posted image a ti lepo imas gore moj recept pa prati sve u slovouser posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
28.6.2009 17:02:54   
Dora
IZVORNA PORUKA: Verus

Pocela sam da:

-pijem
-pusim
-ne cistim kucu
-lelemudam naokolo
-nosim majice gde mi vire sise
-to sto ja nisam bas vise ja

lu user posted image



user posted image user posted image user posted image čekamo detaljan opis njegove reakcije! To mi je uvek najbolji deo bračne borbe, kad se žena "otrgne kontroli"user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 138
   [Obrisana poruka]
28.6.2009 17:03:00   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 139
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
28.6.2009 17:05:41   
afrodita
IZVORNA PORUKA: Verus

Pocela sam da:

-pijem
-pusim
-ne cistim kucu
-lelemudam naokolo
-nosim majice gde mi vire sise
-to sto ja nisam bas vise ja

lu user posted image



sve nekako al ona 5 stavka
ubija i mene u pojam a ne njega...user posted image



(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
30.9.2009 12:29:42   
viking
IZVORNA PORUKA: Verus RR


Nisam mogla da odolim! user posted image



user posted image

Za desert: kapucino i milka cokolada.






user posted image

Piletina u jogurtu sa belim lukom i limunom na rostilju uz salatu i przen krompit.





user posted image



U prilogu su takodje bile jos jedne carape.


A gde je mm?  Verovatno se nesto nasekirao, pa otisao u spavacu sobu da prilegne.  Tezak zivot-zao umreti!user posted image



Hahaha, pa ja ovo tek sad vidim! Verus, CARICE!!! Da znas da mi je pao veliki kamen sa srca kad sam videla ovo, jer ja sve vreme  mislim kako sa mnom nešto nije redu... Uh, lakše mi je kad vidim da je i kod drugih tako user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
30.9.2009 12:56:01   
Anoniman
mog muza nervira sto cesto pricam stvari njemu u inat
sto mljackam kad jedem jabuku
sto se budim nadrndana i ponekad ujutru cutim sat vremena
sto cistim kucu onda kad bi on mirno da lezi

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 142
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
30.9.2009 12:59:49   
SUPER MAMA
Mome muzu smeta mu sto ponekad mnogo pricam i prebacujem mu it o ga uzasno nervira pogotovo kada sam u pravo.
Takodze sto non-stop sredzujem kucu usisavam, brisem prasinu i sl.
I sto nemam dlaku na jezika, jer sto mislim toi kazem, jednostavno sto neznam da precutim ili progutam kako bi on rekao.Ali sta cu kada sam takva.Ikrena
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
30.9.2009 13:08:18   
sladjaaaa
Mom mužu smeta što ja imam dug jezik i neznam da ućutim kad se prepiremo,
smeta mu takođe što stalno čistim i usisavam (pogotovo mu smeta usisivač jer imam Krby, a on je malo više bučan), što kao puno trošim, a ne trošim majke miuser posted image  i ne znam šta još, ima još dosta toga....

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
30.9.2009 13:15:23   
bratzz
MM misli da mnogo trosim, da stalno zvocam i da mi sve smeta. Smeta mu sto sam zaboravna a to je nazalost istina.

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
30.9.2009 13:21:00   
2002m
kada uvece dodje kuci a ja visim na rr,i ne primecujem gauser posted image user posted image user posted image user posted image .Pa mi zapreti: ako ne ustanes od komp. pocupacu kabloveuser posted image user posted image

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
30.9.2009 13:31:21   
bratzz
IZVORNA PORUKA: barbara

IZVORNA PORUKA: vodolija 82

uh te muke,moja mama meni ovako,onako,

ja bih mu rekla pa zasto nisi ozenio mamu!user posted image ako ti se ja ne svidjam



Ja sam mom jasno stavila do znanje da nikad necu biti kao njegova majka i nikad mi nije reko: "moja mama radi ovako pa i ti moras|". Cist racun duga ljubav!!!

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
30.9.2009 13:40:32   
*Dixy*
Ne znam ja koliko ste vi dugo u braku (mrakuuser posted image ) mislim da je znacajno i to spomenuti...ja nisam ni celu godinu al ovaj moj do sad mi zamerio shto sam "preterano brizna"user posted image
Npr. teram ga u krevet za spavanje, budim ga za posao, ne zaspim ujutru dok mi ne kaze da je doruckovao, ako iskrsne neka prepirka sa njegovima ja skacem za njega....eto takve stvari....jbg mozda je u pravuuser posted image
Sta znam ja mu spadam u one- "kad voljem, voljem- kad ne voljem onda koljem"...nije da nemam ni trunke flexbilnosti...imam ja ...kad hocuuser posted image


_____________________________

"lako cete u porodilistu prepoznasvoju bebu- ona se ukakila dok su se tudje usrale" :)

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
30.9.2009 13:46:15   
2002m
IZVORNA PORUKA: *Dixy*

Ne znam ja koliko ste vi dugo u braku (mrakuuser posted image ) mislim da je znacajno i to spomenuti...ja nisam ni celu godinu al ovaj moj do sad mi zamerio shto sam "preterano brizna"user posted image
Npr. teram ga u krevet za spavanje, budim ga za posao, ne zaspim ujutru dok mi ne kaze da je doruckovao, ako iskrsne neka prepirka sa njegovima ja skacem za njega....eto takve stvari....jbg mozda je u pravuuser posted image
Sta znam ja mu spadam u one- "kad voljem, voljem- kad ne voljem onda koljem"...nije da nemam ni trunke flexbilnosti...imam ja ...kad hocuuser posted image

user posted image user posted image user posted image bas si brizna zenica.Osam godina smo u braku(mrakuuser posted image )i nisam tako briznauser posted image user posted image

(odgovor članu *Dixy*)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
30.9.2009 15:04:43   
Modessty
smeta mu što me deca na treningu više vole nego njega user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi smo 4 god u braku, a živeli zajedno nekoliko godina pre toga i sve ukupno smo zajedno....hmmm...oko 15 god user posted image

Smeta mu sigurno kad sam tvrdoglava kao on i neću da popustimuser posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here