|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
2.10.2009 15:01:23   
bratzz
IZVORNA PORUKA: Modessty

Smeta mu sigurno kad sam tvrdoglava kao on i neću da popustimuser posted image



To sam zaboravila da kazem, bas si me lepo podsetila user posted image user posted image user posted image

Jednom prilikom mi je reko:
"Svakoga mogu da ucutim i urazumim samo tebe ne moguuser posted image "

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
22.1.2010 22:06:46   
Anitaaa
To što sam u 95 % slučajeva u pravu,što sam tvrdoglava,u svadji uvek ja pobeđujemuser posted image

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
22.1.2010 22:17:41   
lothroniell
Mom najvise smeta to sto cesto kazem stvari koje ne mislim, nego u afektu odvalim nesto sto ga jako povredi a kasnije se ja celu vecnost kajem i placem sto sam mu to rekla... A ne znam ni sama da objasnim zasto to radim! user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
22.1.2010 22:22:04   
Anitaaa
e da i to....u afektu kažem ono što znam da će ga povrediti a posle....uf

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
22.1.2010 22:25:36   
anci 81
IZVORNA PORUKA: lothroniell

Mom najvise smeta to sto cesto kazem stvari koje ne mislim, nego u afektu odvalim nesto sto ga jako povredi a kasnije se ja celu vecnost kajem i placem sto sam mu to rekla... A ne znam ni sama da objasnim zasto to radim! user posted image

Ovo potpisujem!
I jos covek kaze da sam stroga,da stalno postavljam neke svoje uslove...
A ja mislim da on i dalje tera po starom...
Igra macke i misa...user posted image

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
22.1.2010 22:27:49   
Anoniman
Nervira ga sto lajem i kad treba i kad ne treba. 

(odgovor članu anci 81)
  Direktna veza do poruke: 156
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
22.1.2010 22:31:04   
anci 81
IZVORNA PORUKA: Diabla

Nervira ga sto lajem i kad treba i kad ne treba. 

He he!user posted image
Ovako sam i ja nekad,a sad ga izludjuje kad cutim!!!
More...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
22.1.2010 23:21:05   
kika 80
e pa ja neznam odakle da pocnem ima toga oho houser posted image user posted image user posted image .....nervira ga sto sam kako on kaze previse ljuta,.sto nevolim da budem dugo kod njegovih...sto hocu da vozm auto bas kad se njemu vozi..sto volim da citam pa tad ne obracam paznju na njega..sto mu nikad neprecutim ni jednu.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anci 81)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
22.1.2010 23:23:55   
JULIE
Kika80 mog najvise nervira ono sto mu ne precutim ni jednu.Jace je od mene,prosto ne moguuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kika 80)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
22.1.2010 23:29:49   
kika 80
sta da se radi kad smo takve user posted image user posted image user posted image ...sami su biraliuser posted image user posted image

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
22.1.2010 23:35:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: JULIE

Kika80 mog najvise nervira ono sto mu ne precutim ni jednu.Jace je od mene,prosto ne moguuser posted image user posted image user posted image


i mog...i nervira ga sto moja mora da bude zadnja...a stvarno...mora...ja sam takva...teska po tom pitanju

(odgovor članu JULIE)
  Direktna veza do poruke: 161
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
27.1.2010 16:32:17   
bebironcic
mm najvise nervira sto sam tvrdoglava,i,user posted image naravno,nerviraju ga moje cigarete posto on ne pusi

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
29.1.2010 12:42:35   
Maza82
MM najviše nervira što ne znam da ućutim kada mi on to kaže (recimo kad pretjeram), on me moli da ućutim bar pola sata, pa ćemo o svemu mirno razgovarati, a ja bla, bla, bla, bla.... Šta ću kad se iznerviram...

_____________________________

svako zašto, ima svoje zato......

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
29.1.2010 13:49:21   
LillyT
Mog nervira moj odnos prema samoj sebi (kako ovo glupo zvuci). Bas mi juce kaze kako sam mu lepa, a ja na to odgovaram kao iz topa, ma da, kao macka ispod repa. I tu mi je rekao kako ga bas takav moj stav nervira. "Zasto si uvek takva prema sebi, to me bas nervira kod tebe", a ja kao tuka najveca se samo osmehnula i rekla zato sto je tako. Inace, kada sam ga pitala sta ga nervira (par dana ranije) nije znao da mi kaze, tako da je ovo sinoc bilo iskreno user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
29.1.2010 14:00:18   
lothroniell

IZVORNA PORUKA: LillyT

Mog nervira moj odnos prema samoj sebi (kako ovo glupo zvuci). Bas mi juce kaze kako sam mu lepa, a ja na to odgovaram kao iz topa, ma da, kao macka ispod repa. I tu mi je rekao kako ga bas takav moj stav nervira. "Zasto si uvek takva prema sebi, to me bas nervira kod tebe", a ja kao tuka najveca se samo osmehnula i rekla zato sto je tako. Inace, kada sam ga pitala sta ga nervira (par dana ranije) nije znao da mi kaze, tako da je ovo sinoc bilo iskreno user posted image


E da ja nikada nikome ne verujem kada mi kaze da sam "lepa, slatka, simpaticna"... I on se uvek nervira i poludi kada ja tako odregujem na njegove komplimente, pa sam shvatila da to njim i malo povredi i sad se trudim da ga izljubim i zahvalim mu se kada mi tako nesto kaze! user posted image user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
14.4.2010 12:41:48   
New Mom
Nervira ga što sam ponekad u oblacima, misli da često nemam realna očekivanja. Nervira ga i što sebe često podcenjujem i što dopuštam da ne moji gaze i ne poštuju umesto da se izborim za svoje mesto pod sunce. A ponekad ga iznerviram što puno pričam, kad dođe sa posla a ja puuuuna informacija i događaja.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
14.4.2010 13:02:47   
Anoniman
Mog muža ovih dana to nemojte pitati... user posted image

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 167
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
14.4.2010 13:08:42   
Mari86
Da li postoji neka moja rec na koju nemas odogovor....user posted image

Ovo me pita kada se posvadjamo..i ja u odgovorim naravno da ne...
Ja na sve imam odgovor...onda mi bude zao sto sam takva ku user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
14.4.2010 13:13:11   
Anck Su Nmaun
Mislim da ga naj vise nervira kad vicem za njim jer ostavlja svoje majce svuda po kuci...pa posle kaze ti stalno vices  na mene...ja ispadoh babaroga user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
14.4.2010 13:20:08   
Anoniman
Recimo, nervira ga što me uhvati period kada samo idem za njim i sklanjam ...! user posted image
Ili ga kritikujem zbog nekih stvari kojima ga je mama trebala naučiti ...
Pre neki dan ... doručkujemo uštipke... čovek uzme onu činiju i vrlja prstima .. tražeći nešto ..alaaaalllooo! poludim - pa šta drljaš prstima valjda još neko treba da jede...
Kaže - čiste su mi ruke (teleći pogled uz to..)........user posted image
Narvano njemu nije jasno i nervira ga to što mene nervira ... user posted image
Mislim da smo rešili to taj isti dan ........ user posted image user posted image

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 170
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
14.4.2010 13:26:59   
slackaa
mm nervira to sto sam strasno tvrdoglava i sto kada zacrtam nesto od toga ne odustajem....user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
14.4.2010 13:27:20   
Anoniman
Mog nervira to što :

- ne znam da stanem kad počnemo da se prepucavamo , a on je odavno iskulirao,
- jako sam ležerna u poslednje vreme ( ako me mrzi da sklanjam po stanu - mrzi me i tačka ! )
- kad mu tražim da mi nešto učini , a on odbije - ja mu se onda "mazim i trepćem k'o mače" pa onda on tako raznežen mora da uradi ( tu mu ja kažem - ko ti je kriv kad si mekan user posted image )
- kad me nešto zeza ja ga odalamim "iz zezanja" , ali sve češće posledice ne budu baš bezazlene user posted image

Ima toga verovatno još , ali sad ne merem da se setim user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 172
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
14.4.2010 13:30:07   
slackaa
i kada se posvadjamo kazem stvari koje ne mislim -samo da ga do srzi povredim... i nije mi zao-posle je mekan kao pamuk user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu slackaa)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
14.4.2010 13:31:31   
liliana
Uglavnom ga nervira što:
- se durim satima ako se oko nečega pokačimo
- ne znam da učutim dok ne isteram svoje
- sve mora bit na svom mestu i ako nije ja dramim
- sve moram da ispeglam
- NE PODNOSIM NJEGOVU SNAHU!!!


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
14.4.2010 15:12:57   
lanajelena
nervira ga kad dodje umoran sa posla a ja vec isplanirala gde cemo ici...samo gundja ti bi samo negde da ides user posted image ...
perfekcionista je i nervira ga sto ja kad se tusiram isprskam celo kupatilo...mislim kao da ga on sredjuje user posted image
ima tu jos dosta stvari user posted image  ...
treba otvoriti obrnutu temu user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here