|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Omiljena serija
12.1.2024 12:33:42   
Tiziana

Ja sam je sad za praznike odgledala. Ok je. Ima malo nekih nelogicnosti, ali mi je drzala paznju. Posle sam odgledala jos dve serije koje su radjene po njegovim scenarijima. 
Ranije sam gledala The Innocent, spanska, igra Mario Casas, isto po romsnu Hatlana Cobena, ona mi je bila bolja i od Foll me once i od ove druge dve koje sam gledala. 
IZVORNA PORUKA: nata11


IZVORNA PORUKA: Srecko47E

Neka preporuka za serije na Netflix-u?


Trenutno Fool me once.





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Omiljena serija
12.1.2024 15:56:14   
Srecko47E
Fool me once


Odgledala sam skoro,ne znam sta da mislim.
Drzala mi je paznju,ali ..Moglo je bolje da se uradi.
Kraj mi je bezveze,no ko mene pita. :)


Serija sa vozom-zaledjeni voz da me ubijes ako se mogu setiti naziva,je sjajna!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Omiljena serija
13.1.2024 17:01:38   
dunja RR
Čitam malopre, uskoro kreću da snimaju treću sezonu, i Biković glumi u trećoj.

IZVORNA PORUKA: nata11

Otkazala Prime i uzela HBO pa napokon gledam Beli Lotus.




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Omiljena serija
16.1.2024 10:41:38   
nata11
Dunja jel se isplati gledati drugu sezonu?
Nesto se ukocih kod s2 e1 - bas razvlace.

_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Omiljena serija
16.1.2024 12:25:20   
Ana RR
Jel gledao neko True detective sinoć (sem Dunje user posted image )?

Skroz je drugačija, u stilu X-files pa čak me podset_ila i na Twin Peaks. Obećava user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 17.1.2024 9:58:38 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Omiljena serija
17.1.2024 4:08:54   
dunja RR
Nato, meni su obe sezone dobre.

IZVORNA PORUKA: nata11

Dunja jel se isplati gledati drugu sezonu?
Nesto se ukocih kod s2 e1 - bas razvlace.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Omiljena serija
17.1.2024 4:10:39   
dunja RR
Odlična je prva epizoda, stvarno obećava, ja već pravim planove sa mojom naboljom drugaricom, jer ona nema TV, da gledamo zajedno kod mene svake nedelje, kao "true detective night" user posted image

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Jel gledao neko True detective sinoć (sem Dunje user posted image )?

Skroz je drugačija, u stilu X-files pa čak ne podsetila i na Twin Peaks. Obećava user posted image



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Omiljena serija
17.1.2024 8:50:55   
Ivanka 75
Mm gledao, kaze odlicna 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Omiljena serija
23.1.2024 21:52:02   
dunja RR
Nisam pisala, odgledala sam svih 6 epizoda, poslednja je bila na TV negde pred Novu godinu. Svaku epizodu sam preplakala, ali me poslednja dokusurila.

Svakom bi je preporučila ...koliko su ljudi zli i nemilosrdni, koliko je sistem gadan, koliko smo svi mali, i koliko neki ljudi pate, više od drugih. Koliko je slomljenih duša i tamo u Kanadi i svuda. U našim divnim "demokratskim društvima".


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Na HRT je prošle nedeje krenula serija Mala ptica, ide sredom, juče je bila druga epizoda. Dobra je ali i jako potresna, bazirana je na istinitoj priči o oduzimanju dece Indijancima u Kanadi (od strane socijalnih službi, policije, belaca doseljenih u Kanadu). Deca su nasilno odvođena od majki i očeva Indijanaca, i predavana na usvajanje belcima. Strašna priča, ja preplačem pola epizode. Odlično je snimana, gluma je dobra,. Priča se vrti oko jedne male Indijanke koja je jednog sasvim običnog dana 60-tih ili 70-tih godina 20. veka, zajedno sa bratom i sestrom nasilno oduzeta od majke i svoje divne porodice pune ljubavi (živeli su u rezervatu), dok su otac i stariji sin bili u lovu. Otac u povratku nalazi majku vezanu lisicama u kući a deca su već uveliko odvedena nekud, ne zna se gde, i nikada ih više neće videti. Otac se sukobljava se sa policajcima koji ga prebijaju, i završava u bolnici (još nije jasno da li će preživeti).

Ta mala Indijanka je sada već devojka, usvojena od strane Jevreja, i kao Jevrejka sprema se za udaju sa Jevrejinom. I tada odjednom kreće u potragu za svojom pravom porodicom, sestrom, bratom, roditeljima...

Inače pisalo je i na početku serije, 200.000 indijanske dece je oduzeto u Kanadi, i Kanada mora da isplati milijarde odštete zbog toga. Jezivo.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Omiljena serija
23.1.2024 21:54:05   
dunja RR
Juče gledala drugu epizodu True detective, uf, još bolja od prve...

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Omiljena serija
29.1.2024 13:28:52   
Ana RR
Suzi, da li si provalila povezanost sa prvom sezonom? Onaj simbol, spirala, isti simbol se pojavljuje u prvoj sezoni na više mesta.

user posted image

Sad bi bilo dobro uporedo gledati prvu sezonu, sigurna sam da će biti još povezanosti.

< Poruku je uredio Ana RR -- 29.1.2024 13:29:53 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 186
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here