|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (11.04.-15.04.2020) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 64 65 [66]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problemi u Srbiji
23.7.2020 22:59:05   
vonavoj
Ja imam jako lose iskustvo sa svim procedurama u NLB banci..bilo je potrebno za firmu da pustim ratu kredita,nije mi dala..iako sam imala uredno potpisan virman,sa sve potpisom direktora...ne,nema me u bazi ovlascenja....ali ja ne dizem pare,uplacujem vam..jok..kaze mora licno direktor..kako da ne..

Tog dana nam nije radio internet.pa nismo mogli elektronski..Tako da Dunja,dobro razmisli za banku.. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1626
23.7.2020 23:13:49   
Mirko Svirko
Dunja, ne mogu da verujem. Da taj covek  laze a bila si tu. I njeno ponasanje. Ja ne znam sta je sa ljudima.Hoces li izabrati tu banku ili ne? 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1627
23.7.2020 23:25:30   
dunja RR
Von, pa NLB je kupio Komercijalnu, najjača su banka ovde, zar ne?. Mi (firma) od starta imamo tu račun, nije bilo problema. Ali ova poslovnica kod mene je grozna, osoblje je grozno, a moram tu jer su mi najbliži.
Iako su kupili Komercijalnu nisu još uvezani, a i kamate su im različite, NLB ima veće. Poredila sam i sa drugim bankama kod nas, NLb ima ubedljivo najviše kamate za štednju, iako ni to nije kako je nekada bilo .. stalno spuštaju. A ne znam zašto, kada ljudi jako malo štede (ne uspevaju da uštede, za razliku od nekada), rekla bih. I sigurno ih neće privući tim niskim kamatnim stopama.

< Poruku je uredio dunja RR -- 23.7.2020 23:27:06 >

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...

Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1628
23.7.2020 23:35:54   
dunja RR
I moram reći da me iznenadilo kada su baš oni kupili Komercijalnu, jer sam NLB doživljavala kao malu banku, tek par poslovnicia imaju u BG čini mi se, mada možda sam ja to loše procenila, i bila u zabludi.

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1629
24.7.2020 7:06:57   
Duškić
Isto sam i ja mislila Dunja
.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1630
24.7.2020 10:54:14   
Sanjica26 RR
Dunja, prosle godine kad smo kupovali stan na kredit odemo mm i ja do inteze na salt_er i mm pita sluzbenicu nesto. Ne secam se sta je pitao. Ona nije ni odgovorila na pitanje, nego ona je postavila pitanje njemu: "Gde uzimate stan i koliko ste ga platili"? Posto joj nismo nista kokretno odgovorili ona prebaci nase pitanje na koleginicu jer ona ne zna odgovor. 😠
Prosli mesec smo oboje dosli da mm plati ratu za stan, a ja da podignem svoje kartice koje stoje kod njih od prosle godine. 😀 Savetnica koja nas je odbila za kredit pita me kako smo dobili i sta je mm trebao da donese. Oni su nas odbili, a ista banka u Bg-u je nas oberucke prihvatila. Nju sad interesuje jer ju je pitao neki mm-ov kolega, pa se zainteresovala za klijenta. Ima sve u racunaru, pa nek gleda. Nije joj rekao mm nista

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 24.7.2020 10:58:19 >

"Prava ljubav je jedino kad ljubav ne trazi svoje, kad volis nekoga bez ikakve logike;. To je prava sloboda. Zato sam i hriscanin".

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1631
24.7.2020 11:13:19   
physio70
Maltretiranje normalnih ljudi kao sto je Dunja plus jako losa reklama za poslovanje NLB.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1632
25.7.2020 16:05:12   
dunja RR
Obavih juče u NLB, milion papira za potpisati ali završismo. I dotična bila ekstra ljubazna ovaj put.

Da li možda neko štedi u dinarima? Veće su kamate, ali se ja nešto ne usuđujem ..

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...

Šekspir

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 1633
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  62 63 64 65 [66]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 64 65 [66]
Idi na:

image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image
Kuvar: Torbica
Savršen doručak ili večera!

Anketa

Koje ime je najlepse
pejičin

Ime za devojcicu

Anja (32%)

Vanja (40%)

Andrea (28%)

Ukupan broj glasova: 200

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Oznake

Click Here