|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/22
19.1.2022 14:25:05   
Mirko Svirko
Sta radite?

Mi bili u crkvu.Isli da pozacrsavamo neke obaveze.Rucali sad i mozda M spava. Vidim da su okice na pola 😊..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 226
19.1.2022 14:56:30   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Evo mene. Ivanka, tetiva ramena. Prvo idem na fizikalnu pa na kontrolu za 3 nedelje. Ako nema boljitka onda moram kod ortopeda a on će odlučiti šta dalje.

Zakazala sam odmah i fizikalnu terapiju, kod mene u kraju ima privatna ambulanta. Idem danas u 18h.

Navijamo da uz terapije sve prodje 🍀👍

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 227
19.1.2022 20:45:31   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Samo da mahnem i nastavljam dalje. Deca da vereraju, a ja da nastavim sa učenjem.Spremala sam školu za svetog Save šta ću da podelim deci. Bas sam umorna. 

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 228
19.1.2022 21:15:41   
vocicana
Dobro vece devojke. Evo me posle 300 godina, ne postizem nista.

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 229
19.1.2022 21:20:14   
Ivanka 75
Dobro veceeeee user posted image
Koja zena pa postize nesto user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 230
19.1.2022 21:22:26   
vocicana
Ivanka, ja samo jurim i stvaro vise ne znam kako postizem sve sto sam zamislila, ugllavnom, sve sam namirila, dok ne budem kljoknula jedan dan samo.

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 231
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Idi na:

Imate li šanse da rodite blizance?
Da bi otkrili koji tačno geni povećavaju šanse da buduća mama rodi blizance, naučnici su analizirali genome 1.980 žena k...
VIDEO: Beba spava u vodenjaku, doktori je ...
Neverovatan video bebe rođene u plodovoj vrećici, dok je lekari bude pre dolaska na svet.
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Mala Minja koja se lečila od SMA sada je z...
2020. godine čitava se Srbija angažovala da pomogne maloj Minji Matić, organizujući brojne akcije i manifestacije sa cil...
Ženi koja ti rodi dete moraš podići spomenik
Kad spozna tu tajnu, kad vidi što sve žensko tijelo mora podnijeti, svaki će imalo normalan muškarac, krenuti u potragu ...

Anketa

Ime
Barbarica

Koje vam je od ova dva imena lepse?

Petra (59%)

Anastasija (41%)

Ukupan broj glasova: 110

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here