|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/23
26.1.2023 17:14:53   
flamingos
Gde ste?Šta radite?Evo mi očekujemo goste.Anđela napisala domaći i sad uživanje sa drugaricom,a za učenje ima 3 dana.Plus što iduće nedelje ide popodne u školu.Uživajte u narednim danima.Konačno sedoh.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori mama 01/23
27.1.2023 8:37:59   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa odoh u kuhinju.Uspela sam da se naspavam.Kad dete završi svoje obaveze da prošetamo.Pada sneg.Danas da napravim sestri od strica 2 torte za sutra.Srećen praznik svima.Nadam se da ste dobro.Pozdravljam vas.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori mama 01/23
27.1.2023 9:26:07   
dddaca
Dobro jutro. Dete jos uvek spava, ja popila kafu i ogladnela ali ne bih da lupkam da je ne probudim. Sad cekam da ustane. Obradovace se kad vidi da je pao sneg, mada se zadržava samo na krovovima i drvecu. Kako ste vi mame?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori mama 01/23
27.1.2023 10:10:27   
Kata90
Dobar dan,hladno mi je nesto,ususkala se i da me niko ne dira sada😊I kod nas je sinoc padao sneg,samo na krovu se vidi.Ogi jutros ustao u 7h i budi me sav srecan kako ima snega napolju   😁 😊  em danas,neidu u skolu uziva sada,juce je uradio i  domaci.

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori mama 01/23
27.1.2023 14:12:28   
nata11
user posted image Hello RR.
Jel pada snega kod vas?

Ja na poslu, cekam kraj radnog vremena pa da malo odmorim. Ove nedelje sam sva slomljena. Sustigao me izgleda praznicni umor, putovanja, spremanja i ostalo.

_____________________________





(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori mama 01/23
27.1.2023 16:10:57   
Bambino1
Zdravo drustvo. Kod nas pada sneg, sad ga ima mali vise pa je dete bas odusevljeno. 🙂

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori mama 01/23
27.1.2023 16:28:28   
Sanjica26 RR
И овде бамбино пада. Сад сам дошла са прославе. И седам са учим. Коначно петак. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori mama 01/23
27.1.2023 20:09:26   
IvanaSK RR
Dobro veče. Ja sam sledeće nedelje na godišnjem pa sam srecna 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori mama 01/23
27.1.2023 20:39:07   
Sanjica26 RR
Da častiš Ivana. 😄

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori mama 01/23
28.1.2023 8:15:38   
flamingos
Dobro jutro.Pustila sam mašinu da pere,pa sedoh da poijem kafu.Očekujem pošiljku,pa odoh u kuhinju.Kasnije da peglam,Super Ivana za odmor.Želim vam prijatan vikend.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori mama 01/23
28.1.2023 9:12:41   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Sanjice, vala da cas_tim 😂. Probudih se sa glavoboljom, al dobro, nema veze. Krece mi pms, al makar cu biti kuci ovih dana. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori mama 01/23
28.1.2023 9:16:31   
Sanjica26 RR
Добро јутро.Ивана, добро да одмориш. Ја се размишљам да баталим учење и да се вратим у кревет🤣 Око 10 да будим Софи за фолклор. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori mama 01/23
28.1.2023 9:45:31   
Kata90
Dobar jutar mamite.......prvo da popijemo kafu.I meni treba da stigne posiljka mm narucio nesto.Ogi se dohvatio kompa on i igrice njegove....Malo cu da raduckam po kocu,necu preterivati .......Ivana ziveo godisnji 😊 i ja sam uvek volela.Odmori se.....



_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori mama 01/23
28.1.2023 11:08:25   
dddaca
Dobro jutro. Ivana uzivaj u odmoru. Pisala si letos cini mi se da treba da menjas posao, ali izgleda da sam propustila sta je posle bilo. Jesi li dobila taj posao?
Kod mene nista novo. Spremila palacinke za dorucak, treba da spremam rucak, ali shvatih da nemam sargarepu pa moram do prodavnice i tako. Juce se nisam najbolje osecala, bila sam bas pospana, bez energije, verovatno mi je pritisak pao.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori mama 01/23
29.1.2023 9:22:44   
flamingos
Dobro jutro.Odmorila sam se i sad odoh u kuhinju.Kasnije dolazi Anđelina drugarica.Uživajte u nedelji.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori mama 01/23
29.1.2023 9:58:27   
Kata90
Dobar dan,da popijemo kafu i kuvati rucak....tako sam cudno spavala bas sam bezvoljna zbog toga.Mozda dodjem sebi cim izadjem na hladno,proset_ak do prodavnice jos Ogija da nagovorim da dodje samnom.😁

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori mama 01/23
30.1.2023 7:13:42   
dddaca
Dobro jutro. Jedva cekam da se produzi dan. Ne volim kad nam zvoni sat za skolu, a jos uvek je mrak napolju.
Sanjice kako je bilo na koncertu?

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori mama 01/23
30.1.2023 8:17:54   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa krećem u kuhinju.Loše sam spavala.Opet me zafrkava kičma.Mesec dana nakon terapija nisam imala problema i evo kreće.Nadam se da ste uspele da se odmorite tokom vikenda.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori mama 01/23
30.1.2023 9:48:01   
Sanjica26 RR
Dobar dan, devojke. Bilo je super dddaco.Ja krecem sa svojim standardnim obavezama. T jos spava. S je u školi. Srecan pocetak radne nedelje. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori mama 01/23
30.1.2023 10:41:16   
Didy
Zdravo drrugarke!

Samo da Vas pozdravim, dugo me nije bilo... ❤Ja sam rano jutros ustala, ispratila Sofiju, pa bila do moje škole, obavila šta imam i po gradu još ponešto. Stefan je bolestan, kašlje od petka baš jako, imao je samo jedno veče 37,4, ali baš ga je oborio virus.Posle idem sa sestrama na rođendanski ručak, pa na časove popodne. Odoh da skuvam kafu. Srećan vam početak radne nedelje svima!

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori mama 01/23
30.1.2023 11:01:20   
Kata90
Pozdravljam te puno Didy .....mogla bi češće svracati 😊

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori mama 01/23
30.1.2023 12:30:55   
IvanaSK RR
Sta se radi, devojke?
Flam, nek sto manje boli. Ja bih trebala da se aktiviram nekim vezbama, ruke i kicma isto zezaju. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori mama 01/23
31.1.2023 8:22:12   
flamingos
Dobro jutro.Hvala Ivana.Radi vežbe,pomažu,ali u mom slučaju je sve to privremeno.Ja ih radim svako jutro od februara prošle godine.Kad sam išla prvi put na terapije pokazali su mi i evo skoro godinu dana ih radim.Meni su pomogle elektro terapije,ali ni to ne potraja dugo.Didy,kako je Stefan?Hajd da što pre bude dobro.Ovde je užasno vreme,pada kiša..Ostale mame?Pozdrav svima.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori mama 01/23
31.1.2023 9:40:00   
nata11
Jutro. Pauza za dorucak pa da se javim. user posted image

_____________________________





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori mama 01/23
1.2.2023 8:23:10   
flamingos
Dobro jutro.Samo da vam se javim.Ubija me kičma.Nadam se da ste vi dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here