|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/22
27.9.2022 7:36:59   
dddaca
Dobro jutro! Kako ste mame? Milena srecno na poslu. Mirko kako ste? Kod nas uobicajeno, nista zanimljivo. Napolju mokro, verovatno i hladno, dete otislo u skolu, mm na posao, ja nesto bez veze. Bas mi ne prija kad je ovako tmurno vreme

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Razgovori mama 09/22
27.9.2022 8:15:17   
flamingos
Dobro jutro.Milena,srećan raođendan,a i tebi želim srećno na poslu.Pijem kafu.Torta sam juče napravila,ručak poručismo tako da danas ne kuvam.Mm je rođendan.Daco,ni meni ne odgovara ovo vreme.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Razgovori mama 09/22
27.9.2022 8:29:21   
nikann
Srecan rodjendan!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Razgovori mama 09/22
27.9.2022 8:33:34   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Milence, uzvracamo poljupce 😘. Jeste, ja zamalo da skrenem od prvog domaćeg. I to predskolskog domaceg. Jedan list dva dana radila. Ne moze mirna da sedi ni deset_ minuta. Naravno, tad joj se piski, gladna, zedna... Kaze joj moj muz, makar neke vajde od toga, ugojices se posto si kao grana. Nadam se da se ovako nece nastaviti, ko ce izdrzati to. Sina mogu da pohvalim, pu, pu. Hvala Bogu, za sada, mu fino ide. Samo nek tako bude i dalje. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Razgovori mama 09/22
27.9.2022 9:27:42   
flamingos
Ivana,bravo za tvog sina.Samo tako neka nastavi.Bravo i za macu.Bitno da je uradila.Proćiće i ta faza,polako.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Razgovori mama 09/22
27.9.2022 11:34:07   
Bambino1
Milenice srecno na poslu. Tako je to, pocetak skolske godine pocetak prehlada i virusa u vrticu. Ali bice to sve okej. Flam srecan rodjendan tm. Kod nas sinoc bilo tmurno kao da ce nevreme, palo malo kise i sad sija sunce i cak nije ni hladno. Vasar u nasem gradu, pa ako se popodne ne promeni vreme posle posla da odvedem Petra na dvorac, obozava da se pentra. 😀 Onako mali ode na najveci dvorac, kad se popne ne vidi se. 😀

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Razgovori mama 09/22
27.9.2022 12:07:35   
flamingos
Hvala Bambino.Lepo se provedite danas.❤

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Razgovori mama 09/22
27.9.2022 22:14:55   
Milena18
Dobro veče!
Hvala, mame, znači mi podrška, posebno zato što nam prilagođavanje baš sporo ide. Danas je bio malo više od tri sata i skoro sve vreme je plakao.  A M evo opet kašlje, ne znam šta je sa njom više, treći put se razboljeva od početka septembra. Baš sam u nekom bedaku... 
Nadam se da ste vi bolje raspoložene, a valjda ću i ja uskoro biti.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Razgovori mama 09/22
28.9.2022 7:58:53   
flamingos
Dobro jutro.Milena,kako je dete?Da li je prestao kašalj?Hajd da se drugo dete prilagodi što pre.Mi smo dobro.Pijem kafu.Juče pukne Anđeli okvir za naočare,tako da sad moramo po novi da odemo.Vreme je užasno.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Razgovori mama 09/22
28.9.2022 8:09:53   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Flamingos, kako pukao ram?
Milena, kako ste? Drzi se ❤️

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Razgovori mama 09/22
28.9.2022 8:17:57   
flamingos
Ivana,znaš da joj je menjana dioptrija.Poboljšao joj se vid i doktorka oderedi manju dioptriju i verovatno kad su stavljali nova stakla malo više zategli(šta god) i na jedno mesto pukne.Nebitno,izabraće novi.Samo ne znam mogu li to odmah ili mora da čeka.Videćemo.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Razgovori mama 09/22
28.9.2022 8:37:24   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.Mene su pustili jutros mm i Sofi duže da spavam. Malo da opeglam, da sredim sudove i brisem na posao. Rucak imam od juce. 
Milena, srecno malisani.  

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Razgovori mama 09/22
28.9.2022 9:47:21   
Ana RR
Milena user posted image pa kad pre prođe vreme, ne mogu da verujem? Srećan vam rođendanko i srećan polazak u vrtić i na posao! Najgori je taj početak i privikavanje, nadam se da će ići kako treba user posted image

Da nije neka alergija kod M?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Razgovori mama 09/22
28.9.2022 9:47:37   
Ana RR
Dobro jutro, inače user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Razgovori mama 09/22
28.9.2022 11:18:12   
flamingos
Evo nas sa novim naočarima.Iste kao i one što su bile,samo za nijansu tamnije.Odmah zamenili stakla i rešena stvar.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Razgovori mama 09/22
28.9.2022 11:19:17   
flamingos
Hoću reći-prebacili stakla u novi okvir.Pogreših.🙄

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Razgovori mama 09/22
28.9.2022 12:39:44   
Bambino1
Zdravo mame. Super Flam sto ste brzo zavrsili. Milenice navicice se, neko se navikne za 3 dana, nekome treba malo vise. Uvek je bolje kad place na pocetku, posle sve bude okej. 🙂Kod nas kisa, hladno, bas neko bezveze vreme. Mene boli svaka kost, ne znam sta je u pitanju. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Razgovori mama 09/22
28.9.2022 17:17:28   
dddaca
Super sto ste niste morale da cekate za naocare Flam.
Milena kako je na poslu posle dosta vremena? Jel M ozdravila? Ili je moyda stvarno neka alergija?
Bambino, hladno i kod nas, ali nema kise. Padala juce celog dana

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Razgovori mama 09/22
29.9.2022 8:00:36   
flamingos
Dobro jutro.Bambino,Daco,da,najbitnije je da smo odmah završile.Pijem kafu,pa da završavam šta imam u kuhunji i ostalo.Dete damas ranije ide u školu.Peva u horu.Mirko,jeste li dobro?Ostale mame?Pozdrav svima.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Razgovori mama 09/22
29.9.2022 8:27:03   
Tiziana
Dobro jutro devojke.
Ne stizem da se javim. Bukvalno imam utisak da do 11 uvece ne spustim zadnjicu na fotelju. Ne mogu da docekam vikend, ako nista bar da se naspavam.
I ovo ludo vreme, ne znam kakva je sad ovo kisa kad rekose narednih dana miholjsko leto.Pozavrsavala sta sam imala u kuci, dovrsavam kafu pa put pod noge ka kancelariji.



(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Razgovori mama 09/22
29.9.2022 11:37:54   
Bambino1
Jeste vreme bas ludo. Jutros oadala kisa i duvao vetar, sad ugrejalo sunce i toplo. Ja na poslu, malisa kuci ostao ova 2-3 dana, imao malo problema sa stolicom.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Razgovori mama 09/22
29.9.2022 15:26:24   
Milena18
Hvala, Ana! ❤️
Daco, imam utisak da nisam ni prestajala da radim. Ima nekih novina, ali snaći ću se, nije to nešto komplikovano. 
Flam, super što niste morali da čekate naočare. 
Ne znam, ne verujem da je alergija kod M. Evo jutros mi njena vaspitačica reče da mnogo dece u grupi kašlje. Znači, virus neki gaje tamo. I još pita što je nisam dovela. Ostavila sam je ova dva dana kod kuće, pa ćemo videti od ponedeljka. 
V standardno plakao skoro sve vreme u vrtiću. I dalje ostaje samo dva sata. Ali je makar jeo, to je valjda znak da se ipak prilagođava polako. 
Nadam se da ste vi sve dobro, kao i deca. Pozdravljam vas 🙂

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Razgovori mama 09/22
30.9.2022 8:21:56   
flamingos
Dobro jutro.Milena,bolje što je ostala kući.Za mališana je pomak.Čim je prihvatio hranu,priviknuće se i na sve ostalo.Polako.Pijem kafu,pa da završavam šta imam.Bambino,kako ste vi?Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Razgovori mama 09/22
30.9.2022 15:18:58   
IvanaSK RR
Prelazimo u oktobar
Klik

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 30.9.2022 15:19:16 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 274
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here