|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/21
18.10.2021 9:22:10   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja idem danas kasnije na posao, pa sam jos uvek u pidžamiuser posted image Leskarim. Samo sam najosnovnije zavrsila po kuci. Rucak imam.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori mama 10/21
18.10.2021 9:40:56   
flamingos
Uf Ivana,znam taj osećaj.Hajd da budeš dobro.Mi brzo završismo.Kontrola za 6 nedelja.Super je,popravlja se polako.Slušamo kako nam dr.kaže.Na 10 dana zatežemo samo gornju.Redovno je nosi i to je to.Napolju je prijatno.Još je hladnjikavo,ali vidi se da će biti lep dan.Pijem kafu i spremam doručak.Bambino,Nato,Tiziana,kako ste?❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori mama 10/21
18.10.2021 10:34:00   
Malaraja
Noc nije lose prosla :) spavao je od 11 do 3, pa do neki 7 i sad je opet ustao prije pola sata. Samo je poceo toliko halapljivo flasicu da jede, kao da nije godinama jeo. Posto ja nmg dojit jos 2 dana zbog antibiotika al jedva cekam ako mi ostane mlijeka da se vrati, jer puno je lakse. Usput sutra idem na kontrolu, danas vadim nalaze da vidim jel se krvna slika popravila i eto drzi te mi fige 🥰😋 


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori mama 10/21
18.10.2021 12:23:14   
flamingos
Malaraja,držim fige.❤


(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori mama 10/21
18.10.2021 14:26:02   
Milena18
Dobar dan!
Mi se upravo vratili iz šetnje. Opet se nešto naoblačilo, a bilo je sunčano kad smo krenuli.
Malaraja, kako se ti osećaš?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori mama 10/21
18.10.2021 14:35:31   
Malaraja
Milena evo cekam nalaze krvi :) osjecam se bolje ako izuzmemo bolove dole, i muka mi je vise od uloska sva sam iziritirana al eto valjda brzo prodje abd. Vidjet cu jel se krva slika popravila. Kako si mi ti, kako su djecica 🥰

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori mama 10/21
18.10.2021 16:36:27   
Bambino1
Zdravo mame. Evo me. Bili smo kod pedijatra, ima upalu uha i grlo crveno, dobio sirup za iskasljavanje i antibiotik, pa cemo videti na kontroli. Celu nedelju odmaramo od vrtica. Kako ste vi? 

(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori mama 10/21
18.10.2021 17:21:16   
flamingos
Malaraja,Bambino,budite dobro.Evo ja raširih veš.Milena,i ovde nešto tmurno,mada ne javiśe kišu do petka.Odoh da skuvam kafu.


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori mama 10/21
18.10.2021 21:14:25   
Bambino1
Malaraja brz oporavak. 😘
Hvala Flam. Bebac ispovracao slajm posle sirupa i vec mu je malo bolje. 🙂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori mama 10/21
18.10.2021 21:39:42   
flamingos
Bambino,drago mi je da je bolje.Duša mila,kad su malu,muče se,a mi brinemo...Ljubim vas puno.Budite dobro.❤


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori mama 10/21
18.10.2021 21:39:53   
Malaraja
Dosao nalaz, sve ok crp sa 13 spao na 4 :) sutra idem na kontrolu da vidim jel sve ocisceno, samo se iskreno nadam da nece opet doci do kiretaze. Samo da vas pitam jestel vi imale osjecaj dole kao da ce nesto ispast iz vas. Usput ostale mamice, kako ste :) 


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori mama 10/21
19.10.2021 9:13:16   
flamingos
Dobro jutro.Malaraja,drago mi je da je sve ok.Ostale mame,kako ste?Pijem kafu i spremam doručak.Danas set_etu počinje nastava od13:20,imaju čas odeljenskog starešine.Uživajte u današnjem danu,javljaju lepo vreme.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori mama 10/21
19.10.2021 13:37:47   
Milena18
Dobar dan!
Super, Malaraja ! 
Ja sam danas skoro ceo dan sama sa decom. Ona ima visoku temperaturu, a on danas nikako ne spava 🙄
Kako ste vi?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori mama 10/21
19.10.2021 14:56:59   
Sanjica26 RR
Dobar dan.

Milena, želim vam brzo ozdravljenje. Ja dodjoh sa casova. Mrtva sam. Sad cu da se ispružim. 
Malaraja, hvala Bogu da je crp pao. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori mama 10/21
19.10.2021 16:51:48   
flamingos
Milena,hajd da što pre budete dobro.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori mama 10/21
19.10.2021 18:24:23   
Bambino1
Milena brz oporavak zelim. Evo i nas, bebac je dosta bolje ali zato mm i mene uhvatilo grlo i nos. Kako su ostale mame? 🙂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori mama 10/21
19.10.2021 19:02:04   
Milena18
Bambino, super da je beba bolje! I vas dvoje se brzo oporavite.
M je malopre imala 39.2. Dadoh joj Paracetamol jer Nurofen sme tek u 9. Sreća pa je mali odspavao tri sata popodne, pa smo se nas dve izležavale i čitale knjigu. Ona sad gleda crtani dok on siki. 

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori mama 10/21
20.10.2021 6:07:22   
Malaraja
Zenice mozda je nekome glupo pitanje, ali zanima me jel se koja susretala sa ljutom bebom. Drugacije nezz objasnit. On ako ne dobije u sekundi sta zeli sav se zacrveni, ruke gura u usta, udara se, glavu dize, tijelo izvrce....od huje mu se usnice tresu. Posto sam bila na kiretazi, pila antibiotike nisam ga mogla dojit 5 dana i mlijeko je oslabilo. Dolazila patronazna kaze nije dobio nista od proslog puta ne valja mu Novalec. Sad je na dohrani i na sisi al na sisi posto ne idu mlazovi on nju bukvalno od huje cupa. Mn je prvo dijete, ja stvarno ne znam jel se trebam zabrinuti ipak je njemu samo 18 dana. 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori mama 10/21
20.10.2021 7:00:25   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ja odoh na posao. A tako bih lencarila 😁Malaraja kucaj u pretraživač pa vidi da li ces naci teme koje te interesuju. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori mama 10/21
20.10.2021 8:36:37   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
Ja cu uskoro u šk.
Jedna je u šk. Drugo dete ide kasnije.
Malaraja, imamo temu o dojenju. Ukucaj u pretraživac, pa ce neka od mama sveža sa dojenjem da ti odgovori.

Milena, kakvo je stanje sa temperaturom?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori mama 10/21
20.10.2021 9:41:54   
Milena18
Jutro!
Malaraja, evo teme o dojenju KLIK
Sanjice, oko ponoći je imala 38.4, popila sirup i od tada nema. Videćemo kako će biti u toku dana. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori mama 10/21
20.10.2021 10:02:28   
flamingos
Dobro jutro.Milena,drago mi je da ste dobro.Evo me u kuhinji oko doručka,ručka.Bambino,Nato,Tiziana,kako ste?Biće lep dan,uživajte.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori mama 10/21
20.10.2021 13:46:51   
Bambino1
Milena drago mi je da je bolje.Evo nas, bebac je bolje, jos po malo kaslje. Ali je zato mene i mm bas uhvatilo, mene nos i grebe grlo, a mm kaslje i temperatura. Kako su ostale mame? Lepo provedite dan. Kld nas je bas lepo vreme, toplo. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori mama 10/21
20.10.2021 15:11:43   
Malaraja
Nemam problem sa dojenjem, msm tu znam sta radim imam problem da je maleni jutros od 8 do sada bio budan. Znaci 6 sati, place, histerise. Stolica normalna, temperaturu nema, za grceve pitam patronaznu kaze nmze imat grceve. Nije mi ni to sto me polomi, nego kontam da mu nije nesto...i to traje vec 3 dana. 


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori mama 10/21
20.10.2021 20:38:17   
flamingos
Malaraja,šta znam,posavetuj se sa stručnjacima,pa da budeš mirna,da ne brineš.Milena,Bambino,hajd da budete dobro.Ja danas u nekoj gužvi.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here