|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/22
25.11.2022 17:07:10   
dddaca
Uh Ana, nadam se da je u medjuvremenu poceo antibiotik da deluje. Probaj sa toplom inhalacijom na bosiljak ili zalfiju. Cini mi se da mi je nakon inhalacije sa zalfijom bilo malo bolje. Smanjio se kasalj. mada je moj kasalj bio izazvan slivanjem iz nosa

IZVORNA PORUKA: flamingos

Daco,Mucoplant sirup je Anđeli brzo umirio kašalj.On je i za odrasle.

Nisam pila Mucoplant. Imala sam Broncaiml pa sam njega uzimala kad dobijem napad kaslja nocu. Nisam ga redovno pila, ali moram da priznam da sam uspevala da zaspim nakon sto ga popijem na sat dva sigurno.
Sanjice, kako je dete?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori mama 11/22
26.11.2022 8:23:43   
flamingos
Dobro jutro.Ana,Daco,jeste li dobro?Ana,želim vam lep provod danas i sutra.Pijem kafu,pa da krenem u kuhinju.Hoću i neku pogaču da pravim.Ostale mame,kako ste?Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori mama 11/22
26.11.2022 11:17:05   
IvanaSK RR
Dobar dan. Sin je sinoc proslavio rodjendanac sa društvom kod nas u stanu, a mi smo bili kod prijatelja. Na kraju smo mi ostali tamo do dva nocu 🤣. Sad ne znam gde sam. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori mama 11/22
26.11.2022 11:31:04   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ja sam poranila. Mesila za Sofijin rođendan. Treba da preuzmem rostilj kasnije. Same smo danas. Danas joj dolaze drugarice. Sutra dolaze moji i tako.
Bolje je daco. Vodio je mm kod dr. Nista specijalno.  Tacno ju je kisa poremetila. . 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori mama 11/22
26.11.2022 13:25:11   
Ana RR
Iv, sve znam user posted image nismo više za takve akcije hahaha

Ja sam manje više isto, ne znam koliko treba da počne ab da deluje. Smorih se. Moji odoše na rođendan, uveče idu na drugi. Ja ne smem, gde ću ovakva. Žao mi je što sutra neću moći kod kumova na kumicin 18. rođ :( jbg.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori mama 11/22
26.11.2022 16:34:15   
flamingos
Ana,možda do sutra budeš bolje,pa odeš i ti.Nas dve smo išle do grada da kupi Anđela poklon drugarici.Sutra ide na rođendan.I sebi kupila duksericu i još koje šta pazarismo Sad sam peglala,ona uči,pa samo da je propitam geografiju i za danas je dosta.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori mama 11/22
27.11.2022 9:16:40   
flamingos
Dobro jutro.Nadam se da ste svi dobro.Moje dete spava,pa da završava još šta ima od školskih obaveza i u 16 h ide kod drugarice na rođendan.Uživajte u nedelji.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori mama 11/22
27.11.2022 9:35:02   
dddaca
Sanjice, super da joj je bolje. Zahladnelo je, sad ce da krenu virusi, prehlade. Moja je juce imala dijareju. Bez povracanja, tako da pretpostavljam da je negde nazebla, da nije virus zakacila.
Ana, nadam se da se smirio taj kasalj.
Ostale mame, kako ste?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori mama 11/22
27.11.2022 9:45:54   
IvanaSK RR
Dobar dan. Kako ste danas? I mene izgleda drma peehlada,nos, oci i pomalo grlo. Mackica danas ima baletski nastup pa je sva uzbudjena 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori mama 11/22
27.11.2022 13:02:58   
Bambino1
Zdravo mame. Kod nas hladno i magla, jutros je nije bilo ali sad se bas spustila. Sela malo da odmorim. Juce sredjivala cvece, sklanjala gde sta moze. Kuvam rucak pa popodne da idemo u potragu za zimskom obucom za malisu. Pozdrav svima. 🙂

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori mama 11/22
28.11.2022 6:20:29   
flamingos
Dobro jutro.Ana,Ivana,Daco,kako ste?Ostale mame?Ivana,kako je bilo na baletskim nastupu?Bambino,jeste li kupili obiću?Pijem kafu,pa odoh na terapije.Nadam se da ste dobro.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori mama 11/22
28.11.2022 8:47:25   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ja sam na lekovima za prehladu pa guram. Nastup je bio super. Mnogo su bile slatke onako obucene u kostime i sredjene. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori mama 11/22
28.11.2022 9:43:39   
Ana RR
Dobro jutro!

Iv, neki virus vlada, čuvaj grlo hehe nadam se da će brzo proći!

Ja sam sinoć išla u restoran na 18. rođ... umrla sam od dima, mislila sam da danas neću moći da progovorim. Nije kafana za nas nepušače, bukvalno smo umrli. Mrzim, mrzim, mrzim cigare, naplaćivala bih takve kazne za pušenje da ne bi mogli da se oporave. Eto tako! (moji mama i tata su pušači, naravno da su pušili pored nas dok smo bili mali i ne propuštam priliku da im zvocam za duvan, izluđuju me).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori mama 11/22
29.11.2022 6:15:46   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa odoh na terapije.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori mama 11/22
30.11.2022 6:15:27   
flamingos
Dobro jutro.Kako ste?Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.Pijem kafu,pa odoh na terapije.Još sutra i u petak i završavam sa terapijama.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori mama 11/22
30.11.2022 7:54:03   
dddaca
Gde ste mame, kako ste danas? Ana, Ivana nadam se da ste bolje. Dete otislo u skolu, nadam se da je nece vise muciti stomak.
Flam, ima li poboljsanja od tih terapija?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori mama 11/22
30.11.2022 8:30:45   
flamingos
Hvala na pitanju Daco.Pomažu terapije.Videćemo za dalje.Baš je hladno napolju.Pada i kiša.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori mama 11/22
30.11.2022 8:58:50   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.Sofi jos spava. Ja sam dala T dorucak i vratila sam se u krevet. Dosta je bilo lencarenja. Ustajem na radnu akciju. Pretpostavljam da je napolju grozno. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori mama 11/22
30.11.2022 9:58:54   
dddaca
Kod nas nema kise, ali je bas hladno i tmurno. Trebalo bi da odem do prodavnice, ali kad je ovako sivo napolju bas mi se ne ide

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori mama 11/22
30.11.2022 17:13:37   
IvanaSK RR
Dobar dan. Sta se radi? Mene nos i dalje zeza 🙄. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori mama 11/22
30.11.2022 17:17:14   
IvanaSK RR
Selimo se u decembar
Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 171
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here