|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/22
28.12.2022 17:32:31   
Dragica Draga
Milena bravo, superiska. Flamingos, dobro je da pomazu. Kako ste ostale mame?

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Razgovori mama 12/22
29.12.2022 6:19:09   
flamingos
Dobro jutro.Milena,kako je bilo juče?Pijem kafu,pa da ispratim dete u školu i da završavam šta imam u stanu.Kasnije moram da odem do grada.Svašta nešto još imam da obavim.Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Razgovori mama 12/22
29.12.2022 6:55:33   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.Bravo Milena za tvoju devojcicu. 
Ja dovrsavam deci dorucak, pa brisem u selo. Blago ne receno ne znam gde mi je glava. Cini mi se da ove godine imamo vise obaveza nego prosle, a vreme ide kao sumanuto. Samo da dođe petak i da legnem sa knjigom za opuštanje i neki topao čaj uz mene. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Razgovori mama 12/22
29.12.2022 7:54:30   
Tiziana
Dobro jutro mame.Milena, bravo za devojcicu! Sanjice meni se cini da svaka nova godina donosi vise obaveza i veci pritisak. Jos ova dva dana da prezivimo pa malo da danemo dusom. Juce ujutru sam trcala u skolu da preuzmem ove vaucere za decu. Nisam shvatila da to mora da se preuzme pre nove godine. Ispostavilo se da su svi u oba odeljenja preuzeli, samo mi nismo.Ja imam jos brdo posla da zavrsim, danas imamo i zurku pa sam jutros morala da zavrsim rucak za sutra jer ne znam kad cu doci kuci. Sutra ce svi verovatno da izadju u 12h sa posla, mi cemo sigurno sedeti full radno vreme jer se svi ponasaju kao da vreme posle nove godine ne postoji,smak sveta! Mrzim ovaj period i ludnicu i trubace koji su nam juce svirali rastimovani ispred kancelarije, nismo mogli unutra da razgovaramo. 



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Razgovori mama 12/22
29.12.2022 17:11:41   
Milena18
Hvala na čestitkama, mame!
Flam, nije bilo svečane dodele, samo nam u jednoj kancelariji dadoše koverat i to je to. Ali ona je svejedno zadovoljna a ja ponosna. Drago mi je da tebi pomažu terapije. 
I meni ove godine nedostaje vremena. Baš jurcamo od jutra dok ne legnemo u krevet i nikako mi se ne sviđa to. Nekako ne zamišljam da treba ovakav život da mi bude. 🙄

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Razgovori mama 12/22
29.12.2022 19:33:20   
flamingos
Milena,bitno da je dete zadovoljno,ma gde god da je bila dodela.Duša mila.Ljubi je puno.Svi smo u nekoj jurnjavi.Tako dan brzo prođe,tek sad sedoh.Baš sam se umorila.Išle smo popodne Anđela i ja do grada.Još koje šta kupovasmo.Nigde kraja.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Razgovori mama 12/22
30.12.2022 7:07:18   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa u 9:30 dete da bude u školi.Imaju žurku i da prime đačke knjižice i kreće raspust.Svoj deci želim prijatan raspust,uživajte.Ja da napravim tortu i još koje šta za sutra,rredim stan,spremim ručak za danas i sve ostalo da završavam.Nadsm se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Razgovori mama 12/22
30.12.2022 9:33:32   
dddaca
Dobar dan. Jutros sam poranila, odvezla dete u skolu, zavrsila kupovinu dok nema guzve. Malo mi je to poremetilo ritam, ali bice guzva danas, pa je bolje ovako. Kako su ostale mame?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Razgovori mama 12/22
31.12.2022 7:10:58   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa da vidim šta ću danas.Preminuo je ujak(rođeni brat moje svekrve).Sutra je sahrana.Spremili smo sve i tako...Danas će mm i njegova majka da odu do sela,a sutra svo četvoro idemo na sahranu.Strašno...Imao je 64 godine.Żelim vam lep provod u novogodišnjoj noći.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Razgovori mama 12/22
31.12.2022 8:31:50   
dddaca
Flam, zao mi je zbog gubitka.
Ja se probudila sa nekim grebanjem u grlu, prehlada u najavi

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Razgovori mama 12/22
31.12.2022 9:25:36   
flamingos
Hvala Daco.Život je takav...Popij nešto za grlo.I ovo vreme utiče na sve.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Razgovori mama 12/22
31.12.2022 10:05:31   
Dragica Draga
Pozdrav... Flamingos, zao mi je bas...

Daco, ja bas pitam u kafanici jesi dobro sto pijes caj? Probaj i malo meda, ili onaj propolis sprej ili kapi, mene prodjegrlo od toga

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Razgovori mama 12/22
31.12.2022 13:20:58   
IvanaSK RR
Ispracamo i ovu godinu...
Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 238
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here