|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/23
30.3.2023 9:02:19   
Ana RR
Dobro jutro user posted image

Duša mi spava, nisam se vratila u krevet kada je Marko otišao u školu, danas ću ceo dan kunjati nad laptopom a imam posla preko glave. Sinoć nisam dugo mogla da zaspim, bilo mi je prevruće, da bih u 1 i nešto skontala da su radijatori vreli. Mm ladno zaboravio da podesi vreme posle pomeranja sata, a ja se čudim što mi je vruće svake noći user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Razgovori mama 03/23
30.3.2023 12:00:33   
Milena18
Dobar dan!

Ivana, da li ti je bolje?

Ana, i ja sam nešto smlaćena, iako sam noćas spavala bolje nego inače. Juče mi na sistemstskom merili pritisak, 95/60.

Ostale mame, nadam se da ste dobro.

Imamo li temu o mučnini tokom vožnje? Za vikend smo putovali, 60 km u jednom i toliko u drugom smeru. V je povraćao i kad smo išli i kad smo se vraćali. Još je mali za tabletice protiv mučnine, ima tek godinu i po. Flam, setih se tvog deteta.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Razgovori mama 03/23
30.3.2023 12:19:10   
flamingos
Milena,da,moje dete još uvek ima mučnine tokom vožnje.Potpuno te razumem.Mnogi su u fazonu pa dobro popije tabletu i putuje.Ali,nisu iskusili ono što i mi,pa bi drugačije razmišljali.Pisala sam da je išla na ekskurziju i da je bilo"Ludo i nezaboravno".Ali,ona je velika.Pa sad malo drugačije gleda na sve to i psihički se priprema za sledeću ekskurziju.Ne znam ima li tema o mučnini.Možeš da je otviriš.Postoje i narukvice,lizalice-sto čuda,ali nama ništa nije pomoglo.Tvoje dete je malo,pa probajte.Hajd da lepo putujete.Nama su 10 km vožnje taman.Joj jad se set_im dok je bila manja i trebali bi da krenemo autom i sledi njeno pitanje"Možemo li pešaka".🙄

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Razgovori mama 03/23
30.3.2023 12:51:30   
Kata90
Dobar dan,no i meni bude mucnina u kolima jos ako ima onaj miris za auto to ne mogu da podnesem....Mm sinoc dobio temp.haos evo lezi umire,ajme kupila mu lekove.Ko deca su......😳 a mi zene sta sve mozemo.Samo da ne predje na mene,nebi vajalo.Danas nista specijalno ne radim,samo bi spavala.

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Razgovori mama 03/23
30.3.2023 13:34:17   
Ivanka 75
Dobar dan 🌅 Zene,, da ste mi dobro i zdravo!I muzevi vasi pride ❤️
Ja turbo od zore. Vozim od 15h pa 6 casova na poslu do 22h, da tresnem o zid kad sebi nabijem tempo. 
Stigla sam i da ucim parkiranje sa mojih puskica 😅
Ni ja vam za mucninu nisam neki savetnik. Moje dete neka povraca nekad ne, nema njoj pravila. Sa tabletom i bez nje, nekad bude ko da je nije ni popila. Da li je doruckovala i sta je odruckovala i od toga zavisi. Pa dal je doruckovala prerano ujutru ili prekasno, pre ulaska u auto, nekad pogodim taj dorucak nekad ne. Jedino sto sam zakljucila je da je bolje da ima sta da povrati nego prazan zeludac. 
Prosli vikend putovala u Vojvodinu, popila tablete i za tamo i nazad i nije povracala. To mi bila najveca briga. Cak sam joj i 10tak kesa za zamrzivac dala, za svakk slucaj. 
Moj savet za bebe je da se uspavaju ubrzo po ulasku u auto. Dok je bila mala to je bio jedini nacin da ne povrati. Bebe vole voznju pa je i to plus. 

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Razgovori mama 03/23
30.3.2023 14:19:31   
Sanjica26 RR
Ola mamite. Ja se vracam iz Bg, uspešno zavrseno sve. Jedva cekam da dođem kuci da se ispružim. Veceras imam trening. 
Milena, bas mi je žao sto se maleni namucio. Moje nemaju problem sa tim. Ja i dan danas imam mucnine, ali ne povracam. A kad vozim nista. T bi trebalo da je u školi. S je u muzickoj. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Razgovori mama 03/23
30.3.2023 17:06:53   
dddaca
Bas mi je tezak dan danas. Nocas kasno legla, jutros se probudila pre svitanja i nisam mogla da zaspim posle. I celi dan u nekoj jurnjavi, a kad se pogledam, kao da nista nisam uradila.
Zao mi je sto se decica tako muce sa povracanjem u toku voznje. Valjda ce i to vremenom prevazici.
Kato, svi su oni manje vise takvi kad se razbole. Nadam se da nece da predje prehlada na tebe

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Razgovori mama 03/23
31.3.2023 7:33:36   
flamingos
Dobro jutro.Loše sam soavala.Ukočio mi se vrat,pa sam se samo preturala noćas.Nadam se da ste vi dobro.Moje dete spava.Da popijem kafu i da sačekam još malo da je ne probudim,pa da završavam šta imam u kuhinji.Kato,kako je tm?Ivanka,sveki dobro?Bambino?Milena?Ostale mame?Pozdrav svima.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Razgovori mama 03/23
31.3.2023 8:30:23   
Kata90
Dobar dan,lep suncan dan 🌞 bila vec na inekciji rano jutros da skinem sa grbače danas.Zakazala sam pregled za mm da bi opravdao izostanak na poslu...bolje je.Ne mora sva sreca u kovid ambulantu prvo,nije tolko lose.

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Razgovori mama 03/23
31.3.2023 12:19:24   
Ivanka 75
Dobar dan. Ja ppet u petoj braxini danas. Idi, vracaj else, pa opet idi... Mm ce dpci po mene veceras na ppsao da bi sto pre stigla kuci jer imam i online cas. 😏 Dok stizlgnem busom taman bi bilo da sednem za komp i pocnem, ovako cu imati pola sata da danem dusom.
Samo muzevi nek su nam bolje, trebaju oni nama ❤️


(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Razgovori mama 03/23
31.3.2023 19:41:36   
IvanaSK RR
Idemo dalje...
Klik

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 31.3.2023 19:42:10 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 211
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Click Here