|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/24
29.3.2024 8:31:21   
Ivanka 75
Idem na seminar danas. Nisam bila odavno 😊
Inace, nastavnica fizickog je stavila I. u prvu postavu skolskog odbojkaskog tima. Iva odusevljena! Odusevljena nacinom rada, treningom, odnosom nastavnice prema deci. Dosla juce sva pod utiskom. 😊
Pa je sinoc na tekvondo treningu uhvati grc. Tacno se preforsirala juce. 2h odbojke plus uvece jos 1h. Drzala hladne obloge i dadosmo joj magnezijum. Jutros je manje boli. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori mama 03/24
29.3.2024 18:56:54   
flamingos
Dobro veče.Tek sad stižem da se javim.Do 15 h nije bilo struje.Posle sam išla kod frizerke,ofarbala me je i isfenirala.Sutra putujemo.Ali,otom potom.Sad sam peglala i sedoh da popijem kafu.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori mama 03/24
30.3.2024 8:35:20   
flamingos
Dobro jutro.Mašemo vam moje dete i ja.Putujemo za Beograd.Nagrađen je moj recept i organizuje se druženje(nas 6 pobednica konkursa).Sa nama biće organizatorka konkursa,kao i 2 pekara.Mesićemo pletenice i vraćamo se kući sa pregršt nagrada.Pri povratku idemo u šoping,pa kad se vratimo večeras.Želim vam prijatan vikend.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori mama 03/24
30.3.2024 8:50:17   
Tiziana
Dobro jutro devojke. Flam srecan put, dobrodosle u Beograd. Svanulo je divno jutro, volim grad u ovo doba godine.Mi od jutros u akciji. Veliko dete otislo na pripreme, malo ucestvuje u danima frankofonije, evo sprema se da ide, ja se spremam kod frizera, muz u nabavci. I ja popodne moram da odem da kupim neke poklone, verovatno cu do nekog trznog centra popodne. Joko, dobrodosla u razgovore mama. Pisi, sve zelimo da cujemo kako se uhodavate i sta rade devojke. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori mama 03/24
30.3.2024 9:05:00   
flamingos
Hvala Tizi.❤️

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori mama 03/24
30.3.2024 9:05:32   
dddaca
Dobro jutro! Prodje i ova nedelja. Kuca, pos'o, skola, trening i tako u krug. Danas klasika. Ukljucila prvu masinu, da smislim sta da im dam za dorucak, rucak. A mozda i izadjemo negde da prosetamo. Dan ce biti predivan. Mislim, vreme je bas bolesno, ovolike temperature krajem marta nisu bas normalne, ali prijaju user posted image
Flam, uzivajte i bravo. Nadam se da ce dete dobro podneti put. Pa pisi gde da gledaom kako spremas te pletenice.
Ostale mame, kako ste?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori mama 03/24
30.3.2024 9:24:26   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ja sam u poslednje vreme bas u nekom haosu na poslu. Samlevena sam tokom nedelje pa mi vikend nije dovoljan ni za sta. Nas dve cemo malo proset_ati i otici do jedne igraonice, obecah joj. Posle da kuliram kuci. Bas ne mogu nista.Flam, super, uzivajte! Ivanka, drago mi je zbog Ive, samo sport 👌

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori mama 03/24
30.3.2024 9:58:27   
Kata90
Dobar dan,toplo danas☀️ Flam,cestitam ti...prijatan put.Mi sutra slavimo Uskr,pa sam postavila da se kuva butkica sa kobasicom.Juče ušarala jaja i to dosta 50 komada😁 moji vole jako ja bas i ne....Deci poklone već ostavio Zeko😊Fali mi jos ren,moracu jos otici kupiti.Torte mi ostalo od rodjendana,ima i slatkog za kasnije.....
Prijatan dan vam zelim....⚘🍷🤗

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori mama 03/24
30.3.2024 14:18:01   
Ivanka 75
Dobar dan. Ja vec samlevena sto neko rece 😒 A toplooooo, milina, opila me toplota, i neka je😁
Da jos neko cvece rasadim, ostavim nestozau selo i tako, zadajem sebi jedan po jedan zadatak. Mm spremio rucak, pa kad mu zena nije kuci ceo dan mora, mukica moja 😂 Ali kupila sam mu rukolu i zeleniše za salate. 

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori mama 03/24
30.3.2024 16:17:52   
flamingos
Hvala vam dRRugarke moje.Super smo se provele.Sad u šoping,pa u Mek.Prelepo je vreme,uživajte.Daco,poslaću ti pp večeras.Ne znam smem li da pišem ovde.❤️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori mama 03/24
30.3.2024 16:22:08   
Ivanka 75
Kato, da lepo proslavite Uskrs.🐰🐰🐰

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori mama 03/24
31.3.2024 12:56:28   
flamingos
Dobar dan.Kato,srećan Uskrs tebi,kao i svima koji slave.Prelep je dan.Moje dete stiglo sa časa gitare i jede,pa da uči.Kasnije ide kod drugarice.Uživajte u nedelji.Nadam se da ste dobro.Joko,javi nam se kad budeš slobodna.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori mama 03/24
31.3.2024 13:31:50   
Kata90
Hvala Flam,i svima koji drze danas... Lep je dan i toplo❤🐰

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori mama 03/24
31.3.2024 13:56:25   
Ivanka 75
Srecan  Uskrs Kato, bericet i srecu v zelim ❤️

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori mama 03/24
31.3.2024 13:58:50   
Ivanka 75
Ja oko rucka i ruckova za sledecu nedelju. Da se okupimo, rucamo pa nam popodne dolaze kumovi.
Samo ja sam kod kuce, ostali u skitnji. 
Nocas sam imala nocne more, prvi putu zivotu. Kaze mi dete to ti je paraliza san. Ceo dan sam suntava i mutno mi u glavi, toliko sam se isprepadala u snu da nisam mogla da se pomerim. 😔

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori mama 03/24
1.4.2024 6:44:16   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Samo da vam mahnem na putu za posao 😘

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori mama 03/24
1.4.2024 6:46:26   
IvanaSK RR
Nova tema
Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 167
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here