|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   U zdravom telu...
6.8.2008 12:39:16   
AleksandraDj
Da li neko od vas drage moje ide na vezbe u trudnoci?
Meni se trudnoca vodi kao visokorizicna, mada su sada poceli malo da me pustaju da se svrckam ali ne i da vezbam..Sto je bezveze, mislim da bih se bolje osecala, manje bih me bolela ledja i noge no dobro.. user posted image
Kakvi su vasi utisci na vezbama, gde idete na vezbe i koje vezbe praktikujete? Cula sam da je joga jako dobra, pa volela bih da cujem od vas da li vam je vezbanje dobro doslo.. Mozda me i puste u skorije vreme na vezbe pa da znam gde da idem i sta da vezbam.. Pozdrav!!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: U zdravom telu...
11.8.2008 23:21:05   
guppy RR
Ja sam bila celu trudnoću na bolovanju i nisam smela da mrdnem iz kuće. Fiskultura je bila zabranjena, a ja sam se ubijala od dosade unutra, brojala sam koliko ima pukotina u zidovima.... :))))) To mi je bila glavna aktivnost (i brojanje "ovaca" pred spavanje).

(odgovor članu AleksandraDj)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: U zdravom telu...
12.8.2008 10:24:15   
MERYEN
Ja trebam da mirujemuser posted image ,tako da su mi vezbe setnja,rad po kuci i sex.user posted image

< Poruku je uredio MERYEN -- 12.8.2008 10:25:25 >

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: U zdravom telu...
29.8.2008 12:59:35   
AleksandraDj
Jao dame moje samo da se pohvalim, doca mi je dao telefon jednog salona za masazu u Karadjordjevoj i rekao mi je da otem tamo ako me bole noge, ledja ili bilo sta.
Rade ljudi specijalne masaze bas za trudnice, za izbacivanje vode, i garantuju smanjenje otoka. Bas sam ih danas zvala i nisu uopste skupi, ali posto idem sutra na odmor cim se vratim idem na uzivanciju pa vam kuckam kako je bilo.
Posle masaze o vezbama necu ni misliti... user posted image user posted image

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: U zdravom telu...
3.12.2008 8:05:29   
cmoka
Ciao zene, I mene zanimaju vezbe, pogotovo ove za ledja. Bol postaje sve jaci kako vreme odmice(24.ta nedelja) sve sam vise ukocena. Koje vezbe za ledja se smeju raditi u trudnoci.? Prvu trudnocu sam odlezala od 5.tog meseca(da poludiš...suosecam sa tobom) al ova me se ne vodi kao rizicna, radim...sve je super sem tih ledja...Malo se plasim da radim sta mi padne na pamet...zbog prethodne. Ne bih opet lezala...

(odgovor članu AleksandraDj)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: U zdravom telu...
3.12.2008 8:07:15   
cmoka
Draga moja onda ti i vezbas, rad po kuci se po meni moze ubrojati u aerobik...
Cuvaj se.

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: U zdravom telu...
3.12.2008 8:10:50   
Anoniman
Hej cmoka, jesi ti nov korisnik ili sam te ja negde propustila? user posted image

Ne znam ništa o vežbama, ali mogu da ti obećam da ću uveče pogledati u mojoj čarobnoj knjizi o kojoj sam pisala OVDE KLIK

(odgovor članu cmoka)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: U zdravom telu...
3.12.2008 9:56:25   
guppy RR
Ne znam ni ja koje vežbe se smeju raditi u trudnoći, jer je meni bila zabranjeno i ono vežbanje za trudnice zbog rizične trudnoće. Možda Tasha pročačka nešto.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: U zdravom telu...
3.12.2008 10:36:57   
Anoniman
Jel cmoka nova, ili je meni promakla?

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: U zdravom telu...
5.12.2008 12:00:27   
Anoniman
Nisam stigla da pročačkam po onoj knjizi, ali sam ti našla ovo: KLIK

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: U zdravom telu...
5.12.2008 12:12:33   
gina
Ni ja ne znam nista o vezbama. I ja sam visokorizicna trudnjaca i na bolovanju sam od pocetka trudnoce. Ne smem da vezbam niti radim sta po kuci. Vezbam i ja kao Guppy, brojanje ovaca, pukotina na zidu, paucine... super je zanimljivo. A desni kuk mi je skroz ukocen, nikako da se privikne na spavanje na bok user posted image . Ledja su jos uvek u dobrom stanju, ne bole me.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here