|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  87 88 89 [90] 91   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Roditeljski dodatak
20.3.2020 21:09:42   
dunja RR
Kod nas je pošta bila potpuno prazna, samo po jednog puštaju inače, ja sam se jutros čula sa radnicom iz pošte, jer sam trebala da dođem po markice za firmu plaćene po fakturi, za slanje pošte, i rekla mi da nema gužve i da mogu i da podignem dodatak. Inače smo u jako prometnom delu Beograda, gde uvek ima gužve u poštama, ali sada ih nema jer penzioneri ne izlaze. I kada sam došla reče mi žena, mi smo u šoku, sada su nam javili da ne isplaćujemo.

< Poruku je uredio dunja RR -- 20.3.2020 21:10:20 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2226
   RE: Roditeljski dodatak
20.3.2020 21:30:42   
nata11
Bogme kod nas krkljanac bio ujutru. Eno i novine pisu.  Bas los potez stvarno. Kao da neko voli da prima negu i socijalno. Trebalo je to drugacije urediti. 



_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2227
   RE: Roditeljski dodatak
21.3.2020 7:42:16   
Misha i Ljisha
Ja zam otisla ujutru. Ljudi su postovali razmak u postu je ulazio jedan po jedan. Iskreno zena sa dvoje male dece nije postovala razmak. Aj bar je decu ostavila napolju.  Podigla sipala gotovo i lupio me flesbek 90tih kako sam sa tatom cekala u kolima red na pumpi. Guzva haos. Mislim da nevolje tek dolqze. Sad ce biti kradja haos. Evo cujem vec varaju ljude. Navodno neki u belom kucaju na stanove ljudimani govore da su dosli da dezinfikuju ljudima stan a ustari su lopovi. 


Ne znam ni  koliko kes vredi. Ma kartice su zakon. Samo uredno ih brisati. 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2228
   RE: Roditeljski dodatak
21.3.2020 11:44:47   
mama ivane
Bila  sam juce u posti da podignem deciji, jao meni kakvu guzvu su zene napravile kao da hleba nema da jedu zamalo da se pobiju koja ce pre da udje u postu da podigne novac. Kao sardine su se sjedininile , nema ni reda ni razmaka. Uzas


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2229
   RE: Roditeljski dodatak
28.3.2020 9:39:56   
Tamarilos
Drage mame ja sam nova. Htela sam da vas pitam da li ste novcano davanje od grada beograda dobile isto kad i roditeljski? Ja sam papire predala u porodilistu,porodila sam se 12 februara. Roditeljski mi je legao pa me zanima za to sto se dobija od grada,inace je meni trece dete. Hvala :)


(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 2230
   RE: Roditeljski dodatak
28.3.2020 22:50:13   
princezica1
Da li si primila sms da ti je odobreno davanje?

(odgovor članu Tamarilos)
Direktna veza do poruke: 2231
   RE: Roditeljski dodatak
19.4.2020 15:30:14   
pari
Pročitala sam da će 21.04. biti uplata...ne znam da li je tačno



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 2232
   RE: Roditeljski dodatak
19.4.2020 15:34:22   
princezica1
Ako pise na sajtu postanske stedionice ili ministarstva onda jeste.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2233
   RE: Roditeljski dodatak
19.4.2020 15:35:50   
Dragica Draga
To je utorak, prvi radni dan nakon praznika. Ima da bude haos. Nadam se da imate kartice za bankomat user posted image

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 2234
   RE: Roditeljski dodatak
19.4.2020 15:42:26   
pari
Evo sad sam proverila na sajtu...piše 21.04. biće gužva velika...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 2235
   RE: Roditeljski dodatak
21.4.2020 16:24:38   
Loknicaa
Da li znate da li je danas legao roditeljski? Meni i dalje nije stigla potvrda na kucnu adresu da mi je uplaceno, a prosao je rok od 45 dana za uplatu kako su mi poslali poruku na broj telefona.. 


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2236
   RE: Roditeljski dodatak
21.4.2020 16:40:45   
gocic
Jeste sigurno,samo moras do poste.

(odgovor članu Loknicaa)
Direktna veza do poruke: 2237
   RE: Roditeljski dodatak
4.5.2020 17:38:12   
Anoniman
Da li može neko da napiše kako se ostvaruje u pravo na roditeljski dodatak prema najsvežijim informacijama za grad NS? Šta sve od dokumentacije treba, gde se vade papiri i gde predaju, detaljno!!? Za sve trudnice prvobitne koje nemaju iskustva 


(odgovor članu gocic)
  Direktna veza do poruke: 2238
   RE: Roditeljski dodatak
6.6.2020 12:58:11   
Aleksandra91
Pozdrav imam jedno pitanje porodila sam se 23.4.2020 i 29.su nam zakazali prinavu deteta i tad sam podnela za roditeljski...medjutim jos uvek mi nije stigla nikakva poruka ni nista sto se tice toga a evo dva meseca proslo...sad ne znam da li neko ima iskustva sa tim?inace u pitanji je grad nis i gde mogu da proverim to posto sam elektronski podnela sve u bolnici...

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 2239
   RE: Roditeljski dodatak
6.6.2020 13:13:48   
branki*
ja ne znam da li ti uopste i stize ikakva poruka.mislim da ne.idi u postu sa licno kartom i pitaj.nece ti stici nikakva poruka,ja mislim.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Aleksandra91)
Direktna veza do poruke: 2240
   RE: Roditeljski dodatak
6.6.2020 13:26:18   
Aleksandra91
Proverila sam ja prosli mesec nije bila uplata...nego sam mislila da stize poruka neka a mwni nije...procitala sam da nekom stize poruka posle par dana... a meni posle dva meseca nije...ma videcu od ponedeljka da pozovem da pitam sta se desava mislim da uplata nece da bude jos sigurno mesec dana ali da vidim informativno sta i kako...


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2241
   RE: Roditeljski dodatak
6.6.2020 13:29:32   
branki*
meni nije stigla poruka,to znam.nego sam onako otpilike isla da proverim u posti.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Aleksandra91)
Direktna veza do poruke: 2242
   RE: Roditeljski dodatak
6.6.2020 13:32:56   
Aleksandra91
Hvala puno a posle koliko ti je bila prva uplata?


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2243
   RE: Roditeljski dodatak
6.6.2020 22:18:42   
branki*
Nakon 2 meseca ,čini mi se.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Aleksandra91)
Direktna veza do poruke: 2244
   RE: Roditeljski dodatak
23.11.2020 10:11:57   
ida_na
Molim ako neko ima vremena samo da napise proceduru, ima mnogo komentara i odgovora na temi, ne mogu da se snadjem. Neko mi govori u porodilistu sve zavrsavas, a ja tamo citam treba bebin rodni list, pa kako za dva tri dana dok sam u porodilistu da imam i to i svu papirologiju koja pise na sajtu. Neko mi govori da sve izvode pribavlja uprava po sluzbenoj duznosti da trebaju samo zahtev i ocitane licne karte za oba roditelja. Nista mi, moram priznati, nije jasno. Ako je neka od vas se skoro porodila i predavala za roditeljski dodatak, mooolim da objasni proceduru, ja nista ne kontam. 😁❤ unapred hvala na pomoci


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2245
   RE: Roditeljski dodatak
23.11.2020 10:24:49   
smeško
Odakle si, uopste? 😂 U Beogradu su potrebne samo licne karte. 


(odgovor članu ida_na)
Direktna veza do poruke: 2246
   RE: Roditeljski dodatak
23.11.2020 14:54:34   
Maraj
Ida na, rece ti smesko... ja koliko znam u gotovo celoj zemlji je tako. Mozda negde ima izuzetaka. Uglavnom se svuda u pprodilostu sve zavrsava sa licnom kartom tvojom i tvog muza.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2247
   RE: Roditeljski dodatak
15.5.2022 0:47:35   
Vanja345
Imam jedno pitanje za mame, nisam mogla da nadjem nigde, pa mozda moze neko da mi kaze iskustva?
Naime citala sam da za roditeljski dodatak za drugo dete (24x 10.000 rsd) konkretno je potreban dokaz da je prvo dete vakcinisano konkretno MMRom? E sada moje prvo dete cerka ima 3 godine i nismo je jos uvek vakcinisali jer je bila korona i planirali smo da je vakcinisemo uskoro. Medjutim koliko citam je da ako dete nije vakcinisano, ovde je konkretno MMR u pitanju jer je vakcinisano ostalim vakcinama po rasporedu,  u skladu sa propisanim redosledom (MMR prva doza do 24 meseca) onda roditelj nece moci ostvariti pravo na dodatak za drugo dete?"??" E sada sta raditi ako se prvo dete naknadno vakcinise. Ovo pitam jer treba da se porodim uskoro i ne znam da li imamo pravo na taj dodatak koji bi nam mnogo pomogao barem u pocetku? Unapred se zahvaljujem.


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2248
   RE: Roditeljski dodatak
15.5.2022 21:11:57   
Milena18
Vanja, meni niko nije tražio dokaz da je starije dete vakcinisano. Porodila sam se u septembru prošle godine. 

(odgovor članu Vanja345)
Direktna veza do poruke: 2249
   RE: Roditeljski dodatak
16.5.2022 17:30:00   
lesli
Ja sam se porodila u junu prosle godine. Popunjavalo se u kom dz je karton starijeg deteta.Da li stvarno vrse provere, ne znam. 🤷‍♀️Starija je imala nepune 3, ali je dobila sve vakcine po kalendaru + dodatnu protiv varicele. Beograd je u pitanju…

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 2250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  87 88 89 [90] 91   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  87 88 89 [90] 91   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here