|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   10 razloga zašto muškarci varaju
7.8.2009 9:33:30   
eugenija
Muškarci znaju da je prevara pogrešna stvar, ali ipak to rade. Za takvo ponašanje krive gene i potrebu za reprodukcijom. Međutim, nameće se pitanje ne bi li muškarci nakon toliko stoljeća već trebali evoluirati. Uistinu, nije baš tolik problem staviti nagone pod kontrolu. Zašto muškarci varaju? Donosimo vam deset najčešćih razloga.

1. Prilika čini lopova
Ova stara izreka vrlo je točna kada je u pitanju varanje. Jednostavno im nešto bude ponuđeno i oni to prihvate. Znaju se braniti da to nikada ne bi učinili da im nije bilo ponuđeno. Naravno, mogli su odbiti, ali mnogi to ne naprave.

2. Zadovoljavanje ega
U dugotrajnoj vezi muškarac se počne osjećati neprivlačno i kad neka druga žena počne pokazivati interes za njega, on se prepusti. To godi njegovu egu i on se ponovno počne osjećati moćno i poželjno. I za to imaju opravdanje – lov je u prirodi muškarca.

3. Udaljenost
Možda vas dvoje i nemate baš tako puno zajedničkoga kao što ste mislili na početku veze. On je upoznao ženu s kojom dijeli brojne interese. Možda ona, za razliku od vas, voli gledati nogomet s njim. Vrlo je vjerojatno da će on poželjeti otkriti i koliko su kompatibilni ispod plahte.

4. Svađanje
Muškarci ponekad varaju kako bi pobjegli od partnerice koja im stalno nešto prigovara. Nitko ne voli biti u društvu osobe koja stalno kritizira. Postelja druge žene u takvim okolnostima izgleda kao oaza usred pustinje.

5. Prošla ih je zaljubljenost
Muškarci nekada jednostavno prestanu biti zaljubljeni. Međutim, navikli su se kroz godine na vezu i sada ne znaju kako iz nje van. Možda ostaju u vezi i zbog djece ili financijskih razloga. Nedostaje im osjećaj ljubavi pa bi ga mogli potražiti negdje drugdje. U njihovim glavama prekid veze na taj način sasvim je prihvatljiva stvar.

6. Loš seksualni život

Ako muškarac ima nezainteresiranu partnericu ili nije zadovoljan seksualnim životom zbog drugih razloga, vrlo je vjerojatno da će imati aferu. Žene griješe jer smatraju da se u dugotrajnim vezama više ne trebaju truditi oko partnera. Seksualni život postaje dosadan, pa muškarci potraže uzbuđenje na drugoj strani.

7. Osveta
Muškarci će ponekad varati kako bi se osvetili partnerici koja je varala njih. Vodi ih uvjerenje da i ona mora osjetiti bol koju su oni prošli. Razum, naravno, nema ništa s tim.

8. Novo je uzbudljivo
Slikovito rečeno – nekim muškarcima dosadi odrezak svakoga dana, pa požele piletinu. To se u prvome redu odnosi na seksualni život. Često odabiru žene koje su manje privlačne od njihovih stalnih partnerica, ali su nove i uzbudljive.

9. Provjera vlastitih sposobnosti
Ako se muškarac vodi razmišljanjem – ono što ne zna, ne može je povrijediti – prevarit će partnericu samo da vidi je li dovoljno pametan da se izvuče iz toga. Potajno možda i priželjkuje da ga uhvati pa da on pokaže sve svoje muške sposobnosti.

10. Žene im dopuštaju prevaru
Neke žene opraštaju prevaru iako je poznata stvar da će onaj tko prevari jednom to učiniti i drugi put. Muškarci su jednostavni i misle da ćete mu oprostiti jer ste to već jednom učinili.

Ovo su, dakle, samo neki od razloga zbog kojih muškarci varaju. Postoje još i mnogi drugi. Međutim, činjenica je da se nijedan od njih ne može opravdati, jer prevara je uvijek prevara. Oni koji varaju trebali bi se s vremena na vrijeme prisjetiti one stare 'sve se vraća, sve se plaća'.

Izvor


_____________________________

ŽENA JE STENA!


Direktna veza do poruke: 1
   RE: 10 razloga zašto muškarci varaju
7.8.2009 9:50:43   
Anoniman
da bi ispali lafčine ... što stariji to blesaviji ...moje mišljenje (boje se starosti...pa se onda pohase)

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: 10 razloga zašto muškarci varaju
7.8.2009 9:52:18   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

da bi ispali lafčine ...


Pred kim?


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: 10 razloga zašto muškarci varaju
7.8.2009 9:52:19   
Rivana
Vucko a sta sa ovim mladima sto varaju user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: 10 razloga zašto muškarci varaju
7.8.2009 9:52:29   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Rivana

Vucko a sta sa ovim mladima sto varaju user posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: 10 razloga zašto muškarci varaju
7.8.2009 10:01:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: Rivana

Vucko a sta sa ovim mladima sto varaju user posted image


user posted image user posted image user posted image



pa zavisi ...ako je moj jaran ...onda nek vara...ako je moj muž onda nek se potrudi dobro da ne saznam 

IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

da bi ispali lafčine ...


Pred kim?



pred samim sobom i pred jaranima ....teško je stariti ...a ako uz to imaju para i jedno minimum 50 godina...onda nadju mladu cicu koja ih moš misliti voli user posted image user posted image user posted image user posted image ...znam takvih pacijenata kolko hoćeš

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: 10 razloga zašto muškarci varaju
7.8.2009 10:03:15   
eugenija
A žene jest zapela za starost, hahahahhahauser posted image user posted image user posted image

Pa koliko tvoj muž ima godina ebote?


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: 10 razloga zašto muškarci varaju
7.8.2009 10:05:24   
bonita
joj,ja sam sanjala  nocas da me muz prevario,i otkrila sam sebi da bih bila jako gadna da to uradi stvarno.
Uf san je bio uzasanuser posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: 10 razloga zašto muškarci varaju
7.8.2009 10:06:09   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: Rivana

Vucko a sta sa ovim mladima sto varaju user posted image


user posted image user posted image user posted image



pa zavisi ...ako je moj jaran ...onda nek vara...ako je moj muž onda nek se potrudi dobro da ne saznam

IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

da bi ispali lafčine ...


Pred kim?



pred samim sobom i pred jaranima ....teško je stariti ...a ako uz to imaju para i jedno minimum 50 godina...onda nadju mladu cicu koja ih moš misliti voli user posted image user posted image user posted image user posted image ...znam takvih pacijenata kolko hoćeš



Jednu moju prijateljicu muz je prevario sa zenom starijom i od njega i od nje, uzas ova moja drugarica mu to nikada nije oprostila. Zato sam se setila sada toga. Eto ne varaju samo matorci user posted image
Ne znas sta je gore da li da te prevari sa babom ili sa devojkom user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: 10 razloga zašto muškarci varaju
7.8.2009 10:07:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija

A žene jest zapela za starost, hahahahhahauser posted image user posted image user posted image

Pa koliko tvoj muž ima godina ebote?



31 ... ali navodim ove stare kenjce koje poznajem

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: 10 razloga zašto muškarci varaju
7.8.2009 10:08:26   
eugenija
A koji je motiv da prevari sa babom?




_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: 10 razloga zašto muškarci varaju
7.8.2009 10:08:58   
Rivana

IZVORNA PORUKA: bonita

joj,ja sam sanjala nocas da me muz prevario,i otkrila sam sebi da bih bila jako gadna da to uradi stvarno.
Uf san je bio uzasanuser posted image


Draga sve bi mi bile gadne user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: 10 razloga zašto muškarci varaju
7.8.2009 10:09:10   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.


31 ... ali navodim ove stare kenjce koje poznajem




user posted image user posted image user posted image



_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: 10 razloga zašto muškarci varaju
7.8.2009 10:09:43   
bonita
pa da,bolje da ne pokusavaju...user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: 10 razloga zašto muškarci varaju
7.8.2009 10:09:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija

A koji je motiv da prevari sa babom?





ma navukla ga starka...a on mlad zelen ...nije znao kako da odbije user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: 10 razloga zašto muškarci varaju
7.8.2009 10:11:39   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: eugenija

A koji je motiv da prevari sa babom?





ma navukla ga starka...a on mlad zelen ...nije znao kako da odbije user posted image user posted image user posted image user posted image



To je onda ova kategorija pod 1.

1. Prilika čini lopova

Ova stara izreka vrlo je točna kada je u pitanju varanje. Jednostavno im nešto bude ponuđeno i oni to prihvate. Znaju se braniti da to nikada ne bi učinili da im nije bilo ponuđeno. Naravno, mogli su odbiti, ali mnogi to ne naprave.



_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: 10 razloga zašto muškarci varaju
7.8.2009 10:12:44   
Rivana

IZVORNA PORUKA: eugenija

A koji je motiv da prevari sa babom?





Ne znam ta drugarica ima 28 godina a on 35 prevario je sa zenom od skoro 50 god. Eto i toga ima grozno. Ova moja drugarica skroz psicki pukla nisu vise zajedno nisu se razveli jos uvek ali ne zive zajedno.
Za mene je nekako veca uvreda da je prevari sa babom, smesno mi sto ovo pisem ali stvarno ima i toga

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: 10 razloga zašto muškarci varaju
7.8.2009 10:13:45   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: eugenija

A koji je motiv da prevari sa babom?





ma navukla ga starka...a on mlad zelen ...nije znao kako da odbije user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image na sta ga navukla starka user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: 10 razloga zašto muškarci varaju
7.8.2009 10:14:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Rivana


Ne znam ta drugarica ima 28 godina a on 35 prevario je sa zenom od skoro 50 god. Eto i toga ima grozno.


Pa ja bih ga još i tužila za pretrpljeni stres i psihičko maltretiranje!

SVAŠTA!

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: 10 razloga zašto muškarci varaju
7.8.2009 10:14:33   
Anoniman
na staru koku od koje se pravi dobra juha user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: Rivana

na sta ga navukla starka



< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 7.8.2009 10:15:11 >

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: 10 razloga zašto muškarci varaju
7.8.2009 10:15:34   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

na staru koku od koje se pravi dobra juha user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: Rivana

na sta ga navukla starka




user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: 10 razloga zašto muškarci varaju
7.8.2009 10:15:51   
Leki 77
A koji su razlozi zasto zene varaju? Za pocetak, mislim da je to stvar domaceg vaspitanja, a ne pola. Tu pricu oko pola su smislili muskarci jer dodje kao dobar izgovor. Ako nekoga ne volis, ne znaci da postoji izgovor koji ti dozvoljava i da ga ne postujes. Danas je barem lako razvesti se. Mislim da varaju podjednako nesrecni muskarci i nesrecne zene.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: 10 razloga zašto muškarci varaju
7.8.2009 10:16:33   
eugenija
Joj jeste Rivana, baš je odvratnouser posted image

Šta bude s tim muškarcima .. meni je to najpre NEZRELOST, pa i ti tvoje stare drtine Vučko, nezrele su u glavama, jer "prevariti" znači i "ne imati odgovornosti prema vlastitoj porodici", pa nadalje " ne imati poštovanja prema ženi, sebi, deci.." a sve su to odlike emotivne nezrelosti.

Kao da se nama ženma ne može desiti da ne prevarimo, ali ipak oni to češće čine, tako da bih ja pod 11. dodala NEZRELOST.

< Poruku je uredio eugenija -- 7.8.2009 10:17:07 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: 10 razloga zašto muškarci varaju
7.8.2009 10:19:09   
Anoniman
ne bih rekla nezrelost jer je opšte poznato da oni ostanu na nivou petnaestogodišnjaka...tako da nikada ne sazriju

- nedostatak obaveza...obično je žena ta koja preuzima 90% obaveza
- dokazivanje
- bezobrazluk


(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: 10 razloga zašto muškarci varaju
7.8.2009 10:20:00   
Anoniman
Stare kuje imaju iskustva user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: eugenija

A koji je motiv da prevari sa babom?




(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here