|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   IZNENADI ME...
15.12.2019 14:22:25   
vocicana
Htela sam da vidim do koje mere ste spremne da proredite i primite iznenadjenja?
Da li vam je vazan odnos sa partnerom kroz male igre i iznenadjenja, da li ste u svemu Classic ili volite experimente?
Kako vas je razoruzao partner, kakvo iznenadjenje je priredio, da ga pamtite i dan danas?
Nemojte biti sture, pisite sta je bilo...user posted image user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: IZNENADI ME...
15.12.2019 19:38:47   
mama Jo
Ja sam vise neki Classic tio, ali iznenadjenja bas volim, bas mogu da me oraspoloze, i da me ,,kupe".

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: IZNENADI ME...
15.12.2019 19:46:36   
Ivanka 75
Iznrnadjenja pokazuju kakav je ko covek... 
1. Na samom pocetku zabavljanja... Jul... Vrelo... Nas dvoje se dogovorili da proset__amo tvrdjavom...
On kasni, ja cekam... Ugledam ga sa kesom u ruci "Izvini sto kasnim, isao sam u prodavnicu da nam kupim vodu i nesto slatko..." ❤️❤️❤️
2. "Vodim te danas na posebno mesto", "Gde?" pitam ja... "U Nisku Banju... Rekla si da nikad nisi bila".... 
3. Pre 10ak godin, set__amo nas dvoje i u izlogu prodavnice cipela ugledam prelepe sandale sa ultra visokom stiklom, sa nekim metalnim cveticima. Odusevim se i samo nastavimo dalje. 
Nekoliko dana kasnije me docekala kutija sa masnom na stolu... Sandale... ❤️❤️❤️
Ja njega uglavnom iznenadim nekim kolacima i hranom koju voli. 



< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 15.12.2019 19:48:35 >

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: IZNENADI ME...
15.12.2019 21:49:58   
mama Jo
Bravo Ivanka. Slusa te, zna tvoje zelje. Svaka cast stvarno!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: IZNENADI ME...
15.12.2019 22:06:51   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: mama Jo

Bravo Ivanka. Slusa te, zna tvoje zelje. Svaka cas_t stvarno!



To me i privuklo kod njega, cuje sve. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: IZNENADI ME...
16.12.2019 7:01:52   
lepic

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Iznrnadjenja pokazuju kakav je ko covek... 
1. Na samom pocetku zabavljanja... Jul... Vrelo... Nas dvoje se dogovorili da proset__amo tvrdjavom...
On kasni, ja cekam... Ugledam ga sa kesom u ruci "Izvini sto kasnim, isao sam u prodavnicu da nam kupim vodu i nesto slatko..." ❤️❤️❤️
2. "Vodim te danas na posebno mesto", "Gde?" pitam ja... "U Nisku Banju... Rekla si da nikad nisi bila".... 
3. Pre 10ak godin, set__amo nas dvoje i u izlogu prodavnice cipela ugledam prelepe sandale sa ultra visokom stiklom, sa nekim metalnim cveticima. Odusevim se i samo nastavimo dalje. 
Nekoliko dana kasnije me docekala kutija sa masnom na stolu... Sandale... ❤️❤️❤️
Ja njega uglavnom iznenadim nekim kolacima i hranom koju voli. 







prelepo

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: IZNENADI ME...
17.12.2019 11:15:48   
vocicana
Tema je vrlo sexy, Ivanka tvoj muz je bas very nice guy!!!
Da li vas je muz docekao u kecelji tipa, tako nesto, da jesa vrata bio tako servilan, da li su se desavale takve situacije da ste se najmanje nadale a dobile neki poKloncic...user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu lepic)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: IZNENADI ME...
17.12.2019 12:00:17   
Ana RR
Voci c c c, nešto si nam u elementu ovih dana user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: IZNENADI ME...
17.12.2019 12:05:37   
veselicaa
Ana pametna zena☺️☺️

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: IZNENADI ME...
17.12.2019 12:22:37   
Ana RR
Pametna nego šta user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: IZNENADI ME...
17.12.2019 13:55:50   
lepic
BEzobzirnost.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: IZNENADI ME...
17.12.2019 14:19:27   
Ana RR
Što bi značilo šta, lepić?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lepic)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: IZNENADI ME...
17.12.2019 14:36:40   
mama Jo
Voci, muz otisao na Zlatibor na vise dana pa kad se vrati ala mu spremas svega, priznaj user posted image ako, ako user posted image

Nisam bas shvatila da je sexy tema...

Mm nije bas nesto u tom fazonu, mislim da mi nikada neko slicno iznenadjenje nece prirediti user posted image jedino otvaranje i ispijanje flase nekog alkohola i da nas ima svuda po stanu.
Ali, meni je to i dovoljno

< Poruku je uredio mama Jo -- 17.12.2019 14:37:21 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: IZNENADI ME...
17.12.2019 14:40:08   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: mama Jo


Mm nije bas nesto u tom fazonu, mislim da mi nikada neko slicno iznenadjenje nece prirediti user posted image jedino otvaranje i ispijanje flase nekog alkohola i da nas ima svuda po stanu.
Ali, meni je to i dovoljno

Isto,ali i meni od tih iznenadjenja dovoljnouser posted image user posted image
Kupio je nekoliko puta i igracke nekeuser posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: IZNENADI ME...
17.12.2019 14:42:21   
mama Jo
Opa vesi. Pa to je super, i to moze bas da osvezi odnos. Mi nismo do sada... ali dadoste mi ideju user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: IZNENADI ME...
17.12.2019 15:09:16   
Ana RR
Vesi, potpisujem user posted image mm često priređuje iznenađenja tipa sveće, vino, masaža, igrice user posted image nedostaju mi ona jutarnja iznenađenja, dok sam još u polusnu user posted image ali tada nema ljubljenja user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: IZNENADI ME...
17.12.2019 15:20:51   
Ivanka 75
Voci, smem li da pisem o tim situacijama 😊
On ceka mene s posla, raspolozen, a ja s posla pa vi sad vidite koliko sam raspolozena za egzibicije 😂

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: IZNENADI ME...
17.12.2019 20:05:32   
Sanjica26 RR


Ako se ovo racuna u "iznenadi me", onda je mene muz iznenadio ovim. ☺️Davno želim ovo. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: IZNENADI ME...
23.12.2019 12:38:41   
vocicana
vanka tooo brreeee, mene je muz svojim odsustvom inspirisao, pa nadrljao kada je dosao. Nego te egzibicije, razumemo se nas dve, kada me samelju obaveze svakog dana, pa posao koji me donekle dokusuri, onda ne znam sta da i kazem, jednino dve case vina, pa neka uvertira, da se malo opustim, onda svasta moze da se desi. Tema nije nasa, zenska, ali volim da vidim da li ima mastovitih muskaraca, lepo je kada svoju lepsu polovinu na svaki nacin obradujes, uzivanje sa partnerom je nesto sto se valjda zove intima i bas takva treba da ostane. Ne zamerite mi, ja smalo sala, malo zbilja, ali super ste RRingerajke moje, zato obozavam ovaj forum.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: IZNENADI ME...
23.12.2019 12:43:46   
lepic

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR



Ako se ovo racuna u "iznenadi me", onda je mene muz iznenadio ovim. ☺️Davno želim ovo. user posted image






A sta je ovo >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: IZNENADI ME...
23.12.2019 13:32:13   
Ana RR
To je ikeina daska za sečenje.

MM je najgori kada je umoran user posted image tada je posebno inspirisan za akrobacije user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lepic)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: IZNENADI ME...
23.12.2019 13:38:40   
veselicaa
Ahahaha Ana isto,sinoc dete bilo dugo ostalo,jedva je uspaval,on hoce pa hoce,ostali budni bas do kasno.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: IZNENADI ME...
23.12.2019 13:58:40   
Sanjica26 RR
IZVORNA PORUKA: Ana RR

To je ikeina daska za sečenje.

MM je najgori kada je umoran user posted image tada je posebno inspirisan za akrobacije user posted image


To nije za secenje. To je stalak za tablet ili knjigu.

Lepic ne citiraj sliku

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 23.12.2019 14:00:26 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: IZNENADI ME...
23.12.2019 14:10:01   
Ana RR
Aaa Sanjči, učinilo mi se da je ona njihova daska.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: IZNENADI ME...
23.12.2019 14:12:42   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: veselica RR

Ahahaha Ana isto,sinoc dete bilo dugo ostalo,jedva je uspaval,on hoce pa hoce,ostali budni bas do kasno.


Hahaha što bi rekao moj drug, gorelo je nebo nad srbijom user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here