|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Iz nevinosti u brak
20.5.2009 10:41:37   
Anoniman
Da ili ne?
Zašto?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 10:53:04   
Dora
NE!
Iz puno dobrih razloga. Život je jedan, mladost je jedna i najlepše godine ne traju dugo. Šteta je propustiti sve ono lepo i manje lepo, šteta je ne eksperimentisati sa svim i svačim... A iskustvo je najvrednije! Tu ne govorim samo u sexu, već o vezama uopšte, svim vrstama veza a ima ih mnogo: duge, kratke, drugarske, on voli nju više, ona voli njega više, ljubav na daljinu, sex za jednu noć...
Posle u braku budeš mirna. Ne postoji mnogo toga što bi te intrigiralo. Nije ti zanimljivo ono što si već prošla...
S druge strane, žena koja nevina uđe u brak stavlja se u neki odnos sa mužem u kom je on vlasnik njenog tela i njenog uma, nešto kao njen Bog. A što je najcrnje, te žene misle da je to tako, da ne može drugačije...
Eto, ja to tako vidimuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 10:55:06   
Anoniman
šta je to????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ma kakva nevina...kriva sam brate mili ...samo sto me jos krivično ne gone user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 10:55:51   
Anoniman
I ja kažem NE!

Meni se čini prilično tužna ta ideja da mi je on prvi i poslednji. Sa informacijom da mi je poslednji mogu da se pomirim, ali da je jedini... user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 10:58:04   
Anoniman
ma vala i sa ovom posljednji se teško mirim ....

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 10:59:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

ma vala i sa ovom posljednji se teško mirim ....


user posted image  Ja sam friško u braku, tek koju godinu.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 11:02:42   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 11:08:25   
Anoniman
Meni je MM prvi i ja se nimalo ne slazem sa vama! Imala sam dosta vezica pre,prosla sta me zanimalo ali nikad nisam htela da spavam sa bilo kim od njih dok nije dosao MM.
Ako mi je prvi nije vlasnik mog tela niti se ja osecam tako!


(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 11:09:57   
mamanp
Sve su to predrasude male sredine...Ovde ako devojka nije nevina usla u brak bolje da je crna zemlja pokopala nego sto je to tako. Ja sam imala jednu nesrecu u detinjstvu, povredila sam se na biciklu i dan-danas mi je zao sto tada moja mama nije trazila potvrdu od lekara da je to od povrede a ne sto ja nisam devojka "postena i cedna". I tacno znam da mi mm nikada nije poverovao da nisam imala nikoga prije njega.
Posle prve bracne noci ovde svekrva ili zaova udju u sobu mladenaca da provere stanje posteljine i onda se to rastrubi jel nevina ili nije.
Skoro je Ivan Bosiljcic (glumac iz serije "Ranjeni orao") na pitanje o nevinosti devojaka rekao nesto sto mi se urezalo u pamcenje: "Postoji ta cednost i nevinost, ali negde u vrticu i nizim razredima osnovne skole."

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 11:11:26   
Anoniman
Ni ja ne mislim da mi je prvi vlasnik tela.
Ali ipak ne mislim ni da se za prvog treba udati. Daleko od toga da tu mogućnost isključujem. Jer, jbg, po nekada se takve stvari dešavaju.

< Poruku je uredio Tasha RR -- 20.5.2009 11:12:51 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 11:14:24   
Anoniman
pčelice ne mislim ni da si gora ni da si bolja od mene ili bilo koje od nas .... svako ima pravo na svoje

nije mi prvi... meni se svidjalo tako sta ja mogu ...

mamaNp ... meni je to ne pojmljivo...sorry znam da je i tebi al sam morala reci

mene je jednom moj m pitao koliko sam ih imala ... rekla sam mu cekaj dok napravim spisak pa ti donesem....to me pitanje izludjuje ...jer mene zaista ne zanima koliko ih je on imao i da li je uopste

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 11:15:18   
Dora
Dobro, mišljenja se razlikuju, što reče Vučko, i sa ovim poslednjim se teško mirimuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 11:15:40   
bebać
 
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

ma vala i sa ovom posljednji se teško mirim ....


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image joj Lenkec opet nasmijavaš,joj šta ću sa njom!

Potpisala bi Doru,ih ne bi dala svoja iskustva ni za šta na svijetu...ih kad se sjetim....mmmmmmmmuser posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 11:16:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

mene je jednom moj m pitao koliko sam ih imala ... rekla sam mu cekaj dok napravim spisak pa ti donesem....to me pitanje izludjuje ...jer mene zaista ne zanima koliko ih je on imao i da li je uopste



Mene moj to nikada nije pitao, niti sam ja njega. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 11:16:26   
prase
Ne znam... Mislim da je moguće biti samo sa jednim čovekom, odnosno stupiti u sexualne odnose onda kada postoji verovanje da je to "onaj pravi". Ako se posle ispostavi da nije, nikom ništa. Ako se posle ispostavi da jeste, zašto bi to bio kraj sveta? Meni mm nije bio prvi, ali ne bi mi smetalo da jeste, možda bih čak i volela da je tako. Ono što mislim da ne štima u tome "iz nevinosti u brak" nije u broju muškaraca sa kojima žena (može da) bude pre braka, nego u tome što se sada u brak mnogo kasnije ulazi nego onda kada je ovo bilo pravilo. Naše babe i dede, da ne pričam o starijim precima, mahom su se venčavali od 18, 19 godina. Sasvim je u redu da se do tih godina sačeka sa sexom, ali nije sasvim u redu da se čeka do 30 godina, a u mojoj okolini to je manje-više prosek godina za stupanje u brak (dok se završi fakultet, nadje posao, proživi malo i proputuje...).

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 11:18:23   
Anoniman
Tačno to prase! user posted image

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 11:20:08   
Anoniman
meni je bitno da je nama dobro ... a sad da li je prvi, deseti ili posljednji.... ne zamaram se s tim  

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 11:21:13   
Anoniman
bitno je da zna raditi radnju .... obrezan ne obrezan (smo nek nije obojen user posted image user posted image user posted image user posted image )

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 11:22:19   
Anoniman
Pa eto i ja sam sa 19 spavala sa MM,a znam da je on pre mene imao mnooogo,nikad nije imao normalnu vezu vec...
Vucko.ba. naravno da svako ima pravo na svoje a ja samo iznosim moje misljenje!
Volela bih najvise kad bi on ostao jedini!

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 11:23:16   
Dora
Ne mislim ja da je prvi vlasnik tela, ali ako je muž i ako je prvi- on to tako doživljava. Mada, mnoge devojke kad se udaju, nevine ili ne, one se ponašaju ko da im je muž vlasnik, a ne partner. Nema to veze sa nevinošću.

MM je mene isto pitao koliko ih je bilo, a ja sam kroz šalu rekla Jel to neka vežba memorije?
Nebitno, nikad nisam gledala ljude kroz to, niti sam htela da brojim ni sebi ni drugima. Briga me koliko je ko imao partnera, pa i koliko je mm imao partnerki. Mislim da je ta nevinost pitanje sredine i običaja, mentaliteta... a ne nečiji lični izbor. Nevine će reći da je to njihov lični izbor, ali to je tako jer su rasle u toj sredini, tako su bile vaspitavane pa je to nekako i logično...

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 11:27:22   
Dora
I Prase, u pravu si, da sam se udala nevina, udala bih se sa 19 godina. Ja sam se još i rano udala. Moje drugarice su većina neudate, a imaju skoro 30! Da su nevine- ne bi mi bile drugarice, potpisujem!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 11:30:01   
Jeca*
Meni mm nije prvi, ali nisam ih imala mnogo pre njega. Prosto, imala sam dve duge veze i nisam ni imala kad user posted image  a i nisam ja tip "sex na jednu noć"...volela sam da flertujem i "igram se", ali nikada nisam završila sa nekim u krevetu. Taj sam tip. Meni su potrebne neke emocije. Tako da ne osudjujem ni ja nikoga ko je spavao samo sa jednim muskarcem, jer prosto sam i ja mogla da budem u toj situaciji. Mislim da jeste mozda bolje imati neko iskustvo vise, prosto, sto bi narod rekao "da ne ostanes neizivljen", ali Boze moj. Znam zene koje su spavale sa mnooogoo partnera, imaju sjajno sex iskustvo, prosto da im pozavidis, ali ne mogu da nadju onog pravog i tuzne su. Ma...nije sve u tome!

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 11:30:59   
Sneža
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

bitno je da zna raditi radnju .... obrezan ne obrezan (smo nek nije obojen user posted image user posted image user posted image user posted image )

user posted image user posted image


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 11:32:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora
Mislim da je ta nevinost pitanje sredine i običaja, mentaliteta... a ne nečiji lični izbor. Nevine će reći da je to njihov lični izbor, ali to je tako jer su rasle u toj sredini, tako su bile vaspitavane pa je to nekako i logično...

Nije tacno,dok su moje drugarice sve naveliko spavale sa momcima ja nisam!
Jednostavno nisam imala ozbiljnije veze i to me tada nije zanimalo,zanimalo me da izadjem na neku dobru svirku i da se provedem a decko ko decko nek radi sta hoce!

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 11:33:44   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

bitno je da zna raditi radnju .... obrezan ne obrezan (smo nek nije obojen user posted image user posted image user posted image user posted image )


a šta fali crncima??? user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here