|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kakva kolica? II deo
29.8.2011 10:10:18   
viking
Drage moje,
ovo je nastavak teme Kakva kolica?

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kakva kolica? II deo
29.8.2011 14:39:57   
Blagoslovena
user posted image user posted image

http://www.bugaboo.com/twin
http://www.firstwheels.nl/nl/index.php

Za mene najbolja, samo nažalost za dubok džep.....user posted image

Nisu losa ni Tako Duo jamper.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kakva kolica? II deo
30.8.2011 15:18:08   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: BlackBetty

a chipollino pooky i leo?


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Blagoslovena)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kakva kolica? II deo
4.9.2011 19:56:27   
Anoniman
iako sam ja bila kao za peg perego jer sam kao cula da su najbolja, kad sam videla kako se sklapaju i da su dosta kabasta - odustali smo od njih.
odlucili smo se za cam combi family jer se lakse sklapa i set koji cine kolica, nosiljka i sediste za kola je oko 250 evra jeftinije nego pp. daju garanciju, ako se nesto pokvari dace nam da koristimo neka druga kolica dok ova ne poprave. mislim da ta garancija vazi 3 godine.

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kakva kolica? II deo
4.9.2011 19:59:56   
vonavoj
kseno,i moja je zelja bila da imamo ta kolica..odlicna su!!!user posted image user posted image user posted image
necete se prevariti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kakva kolica? II deo
4.9.2011 20:02:15   
Anoniman
da, prodavac nam je rekao da su bolje nego chicco. proizvode se u italiji i ima i onaj deo sto je oxy htela da starije dete moze da stoji. i najverovatnije bas u toj trula visnja boji cemo uzeti.

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kakva kolica? II deo
5.9.2011 8:14:35   
smeskicTB
a koja je tezina cam kolica?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kakva kolica? II deo
5.9.2011 9:28:09   
Anoniman
negde sam nasla da je ukupna tezina (valjda sva tri dela - 18 kg), a mislim da sama kolica nisu teza od 10 kg.

(odgovor članu smeskicTB)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kakva kolica? II deo
5.9.2011 9:31:56   
Ana RR
Mi imamo Cam Preety Cross i uopšte nisam oduševljena. Hteli smo da ih zamenimo za druga ali mi je bilo žao da mi dete sedi u kući dok nam stignu ta druga. U svakom slučaju ako budem imala drugo dete kupujem Peg Perego pa makar crkla. Ovo su sve blede kopije.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kakva kolica? II deo
5.9.2011 9:35:46   
Anoniman
Zasto Ana? Sta nije dobro? Meni se kod PP kao sto sam rekla nije svidelo sto su kabasta, tako kako se sklapaju mislim da zauzmu ceo prtljaznik.

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kakva kolica? II deo
5.9.2011 9:40:29   
Ana RR
Nisu ona toliko loša ali ima stvari koje meni smetaju. Točkovi škripe, šavovi su nedovršeni (isečeno platno i nije porubljeno), kad se sklope gornji deo sam pada (kod nas još uvek ne jer nisu razrađena), mm je obišao gomilu radnji i kod svakih je tako bilo. Kad okrećeš sedište da beba gleda ka onome ko gura kolica treba ti pola sata da ih namestiš (dok je kod PP to bukvalno posao od 2 sekunde)... i tako, neke sitnice koje meni bodu oči. Jeste PP malo glomazan ali je mnoooogo kvalitetniji.
Ja generalno nemam dobra iskustva sa italijanskim proizvodima.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kakva kolica? II deo
5.9.2011 9:43:27   
Ana RR
E sad, moram da naglasim da sam ja neko ko obraća mnogo pažnje na detalje i volim da je sve cakum pakum, nekome ove stvari ne da ne bi smetale nego ih možda ne bi ni primetio.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kakva kolica? II deo
5.9.2011 9:46:37   
Anoniman
uh, moram reci mm da malo pogledamo te detalje i da vidimo sta cemo. hvala!

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kakva kolica? II deo
5.9.2011 9:52:25   
maslackic
Moja drugarica ima Compy family Cam kupljena za drugo dete,i kaze da bolja kolica nije imala,ja sam ih videdla uzivo i stabilna su,sve se jednostavno montira i demontira...nijedna kolica do sad nisu mi se toliko svidela kao ova sto je Ksena stavila.
CAM,mi cemo uzeti bez boje. user posted image user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kakva kolica? II deo
5.9.2011 9:53:35   
Ana RR
Pregledajte ih dobro, bolje nego posle da se kajete. Kaže mm kad ih je on gledao sve prodavačice su držale kolica da ne bi primetio da taj naslon pada pa je on tražio da ih sam pregleda i video.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kakva kolica? II deo
5.9.2011 9:56:51   
Anoniman
nama je prodavac dao da isprobamo, mm ih je sklapao da vidi.

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kakva kolica? II deo
5.9.2011 10:07:30   
zivka
Kseno i ja sam htela ta kolica, ali malo vise mi se sad svidjaju Inglesinina...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kakva kolica? II deo
5.9.2011 13:09:04   
smeskicTB
IZVORNA PORUKA: ksena

negde sam nasla da je ukupna tezina (valjda sva tri dela - 18 kg), a mislim da sama kolica nisu teza od 10 kg.


kseno, hvala!
to je ok tezina..

meni su se svidela za blizance pegperego i maclaren..samo moram videti peg perego uzivo, jer ta neka najlaksa nemaju nultu poziciju.
oba proizvodjaca su se odlicno pokazala, a radili su i na smanjenju tezine..pa su oko 10kg, sto je za blizanacka suuper!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kakva kolica? II deo
5.9.2011 13:24:22   
Anoniman
uh, za blizance je sve i teze i kabastije.

(odgovor članu smeskicTB)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kakva kolica? II deo
7.9.2011 0:06:57   
medollino
http://www.easywalker.nl/gb-EN/product/id=4/sky.html
http://www.easywalker.nl/gb-EN/accessory/id=2/carrycot.html
U pitanju je model easywalker sky sa korpom.
Nasa kolica!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kakva kolica? II deo
8.9.2011 19:29:52   
ica82
Ja sam konacno porucila kolica, Chipolino Lumina, trudila sam se svim silama da ih nadjem negde da ih vidim ali kako je sve odavno rasprodato, shvatila sam da nemam sense i odlucila da verujemo ovome sto sam na netu videla

http://www.youtube.com/watch?v=t4fE-KEEy_E

samo u plavoj boji


(odgovor članu medollino)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kakva kolica? II deo
8.9.2011 23:05:40   
pepeljuga
Vidim da pisete da su Peg Perego kolica kabasta, sto uopste nije tacno. Za tako komforna kolica su jako lagana i kad se sklope ne zauzimaju u gepeku mnogo vise mesta od najobicnijih kisobran kolica (imamo i jedna i druga pa ovo kazem iz iskustva).

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu ica82)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kakva kolica? II deo
9.9.2011 19:02:47   
PoisonEve
user posted image

Narucili smo ipak ova, treba sutra da nam stignu!user posted image


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kakva kolica? II deo
9.9.2011 19:24:18   
vonavoj
super su!user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kakva kolica? II deo
9.9.2011 19:49:38   
PoisonEve
Da znas da jesu! Jako su topla i nekako suuunjava! Bas ce nam to trebati jer ce uskoro da stignu hladni dani!

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
D.L.: Moja porođajna priča
Doktor me prima na patologiju i kaze da ne mrdam, jer beba je po svim parametrima sitna i porođaj se može završiti elekt...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here