|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
8.7.2009 21:22:43   
pitalica123
ja sam malo zalutala ovde ali neko sigurno ce znati da mi da odgovor!Pre nedelju dana imala sam prvi seksualni odnos.Imam 18 godina.Tokom odnosa koristili smo zastitu.Koristili smo Durex kondom.Kondom je bio elektronski testiran i sa vazecim rokom trajanja,upotrbljen dan nakon sto je kupjen i cuvan je na prikladnom mestu.Jedina mana je sto nije kupljen u apoteci nego u obicnoj prodavnici.Sve vreme tokom odnosa koristili smo zastitu.Koristili smo u skladu sa uputstvima.Moj decko je ejakulirao u kondom ali dok je penis jos bio u vagini,odnosno svrsio je unutra ali sa kondomom.Nakon toga izvadio je penis dok je jos bio u erekciji i sperma se nalazila u rezervoaru nakupljena.Nista nije curelo.Nisam uocila neka ostecenja...Htela sam da se posavetujem koliko je kondom u ovom slucaju pouzdan kao zastita...?Mogu li ja biti bezbedna,da li postoji rizik i treba li da brinem?Ima li veze sto je ejakulirao unutra?I zanima me kako izgleda kondom kada pukne?Da li je to vidljivo,moze li se osetiti?Moze li da pukne kao mala rupica jedva vidljiva?Uzasno se plasim da li je sve u redu?PREVISE SAM TIME OPTERECENA A UKOLIKO MI ZBOG NERVOZE BUDE KASNIO CIKLUS JOS VISE CU SE USPANICITI...Ionako imam ne bas tako redovne menstuacije.Ne bih zelela da ovakav cin pretvotim u sam strah.MOLIM VAS POSALJITE VASE MISLJENJE I ODGOVORE.unapred hvala

< Poruku je uredio guppy RR -- 8.7.2009 21:35:11 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: POMOC!!!!
8.7.2009 21:26:26   
vodolija 82
ako je sve bilo ovako kako si napisala,onda si zasticena,a kondom kad pukne vidi se bude veca rupicauser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu pitalica123)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: POMOC!!!!
8.7.2009 21:27:25   
vodolija 82
Pitalice 123 zaboravih ti pozeljeti dobro doslicu,nadam se da cemo se druzitiuser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: POMOC!!!!
8.7.2009 21:30:43   
Anoniman
Dobro doshla pitalice user posted image

Bezbedna si....da je kondom bio puknut...ne bi videla tu spermu u rezervoaru..... veruj mi...jako dobro znam kako izgleda puknut kondom user posted image

(odgovor članu vodolija 82)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: POMOC!!!!
8.7.2009 21:33:56   
Lu
Vidi se itekakouser posted image
Šalim se malo,ako ga izmeš u ruku i na dnu ostane sperma ne curi onda je ok!
Ma ti si se samo uspaničila zbog neželjene trudnoće,vidi se da se plašiš ali nemaš razloga,
sve ste uradili kako trebauser posted image
Dobro nam došla a imamo mi i temu o prvom sexualnom odnosu,ako te zanimauser posted image

KLIK

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
8.7.2009 21:35:45   
guppy RR
Malo sam promenila naziv teme :)

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
8.7.2009 21:51:46   
pitalica123
wau!ljudi super ste!tako mi znace odgovori...zaista sam bila psihicki spremna za taj odnos nisam brinula,ne kajem se i bilo mi je lepo...bilo je sve kako sam vam ispricala!ne znam zasto imam taj panican strah.Verovatno je svima bilo tako prvog puta.Ako mi menstruacija bude kasnila sto je veoma cesto da li mislite da treba da uradim neki test?Je li moguce da se na kondomu nalazi neka sicusna skoro nevidljiva rupica ali da bude isto tako opasna...SORRY,NISAM ZNALA GDE DA UBACIM OVU TEMU...nisam videla nigde prvi odnos kao temu...izvinite...toliko mi je lakse kad neko iskusniji moze da podeli odgovore i iskustva sa mnom...znaci mislite da je kondom bio dovoljna zastita?HVALA JOS JEDNOM! P.S. da li da postavim ovo pitanje i u temi prvi seksualni odnos?

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
8.7.2009 22:04:45   
pitalica123
koju vi zastitu koristite?da li je samo kondom dovoljan?user posted image

(odgovor članu pitalica123)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
8.7.2009 22:10:24   
guppy RR
zdravo pitalice,

postavila si pitanje u pravu temu, znači otvorila si temu o konkretnom pitanju. Bolje, nego da trpamo sve u temu o prvom odnosu... onda niko ne može da nađe odgovore.

Tako smo i o zaštiti već negde pisale. Evo, pročitaj malo temicu
Kontracepcija <-- KLIK
(mada se radi o kontracepciji posle porođaja)

Ovde slobodno i dalje pišite o puknutim kondomima  user posted image

(odgovor članu pitalica123)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
8.7.2009 22:11:06   
Anoniman
Pa mislim da 95% cura odavde ne koristi zashtitu, jer ima nameru da zatrudni....u svakom sluchaju u tvojim godinama kondom je najbolja zashtitia....
Jesi li bila vetj na pregledu kod ginekologa? user posted image

(odgovor članu pitalica123)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
8.7.2009 22:25:19   
Kiki BG
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Dobro doshla pitalice user posted image

Bezbedna si....da je kondom bio puknut...ne bi videla tu spermu u rezervoaru..... veruj mi...jako dobro znam kako izgleda puknut kondom user posted image



Apsolutno se slazem!!!!user posted image Slatko mi je dok ovo citam, nekada sam i ja bila tako uspanicena.. Na sve sam mislila i opsterecivala se. E koliko onda nisam zelela da budem user posted image toliko sada zelim... Ovde vecina ne koristi zastitu jer zeli da ostane u drugom stanju ukljucujuci i mene user posted image user posted image user posted image Nema potrebe za brigom! Sve si dobro uradila!

< Poruku je uredio guppy RR -- 8.7.2009 22:35:48 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
8.7.2009 23:29:44   
Anoniman
Pitalice .... jesi ti sigurna da vam nije pukao kondom, ili da ste uopshte koristili isti??? Sad sam nashla istu ovu temu na drugom forumu...isti nick ista pricha... suvishe si mi uspanichena .... user posted image

(odgovor članu Kiki BG)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 1:06:18   
pitalica123
haha...da,sigurna sam...! :D jeste postavila sam pitanje da 2 foruma,mozda cak i tri...ali ovaj je najbulji.dobila sam najvise odgovora.hvala.ocigledno je da sam preterala...ali ne razumem zasto mada sam previse uplasena...ja sam utripovala kako nesto ne valja i ne znam kako to da prevazidjem..bilo je sve bas kao sto sam objasnila...moj decko kaze da je sve u redu ali ja se plasim jer sam cula da se desilo da je neko zatrudeno iako je koristio kondom,je li to moguce?Potpuno mi je smesno...ja sam verovatno jedina osoba na ovom forumu koja ne zeli da ostane u drugom stanju...Naravno i ja cu to zeleti za koju godinu...Zelim svima koje zele bebu da zatrudne :D:D:D...hvala na odgovorima...meni bi pre trebao psiholog a ne ginekolog...najvise sam uplasena jer ne mogu uopste da zamislim kako izgleda kad kondom pukne.da li se to vidi lepo?ali svi kazu da se vidi.verovatno nema razloga za brigu???user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 1:17:17   
Ptičica
Pitalice, opusti se! Ti si jedna od retkih osamnaestogodišnjakinja koje koriste kondom! To je za pohvalu! Kondom i služi tome da se napuni! user posted image
Kondom, a ne ti! Uživaj u sex-u i nastavi da vodiš računa o sebi i svom zdravlju!

(odgovor članu pitalica123)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 1:25:40   
pitalica123
da i jedna od retkih 18-ogoisnjakinja koje ovoliko brinu...osecam se kao malo dete od 5 godina koje se plasi vestice u mraku! plasim se necega iako mi podsvest govori da je sve ok...pa ja se iskreno nadam..samo jos da mi ne kasni i bice super.mislim da se nikada necu usuditi da pokusam sa metodom prkinutog snosaja..haha...mozda se posle ne budem ovako opterecivala svakom sitnicom...hvala svima koji pisete vasa misljenja...

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 1:54:44   
Ptičica
Hehehehehee...
Iznenadićeš samu sebe time šta ćeš sve raditi u životu!
user posted image

_____________________________

Neke se pobede dobijaju na- juriš!!!

(odgovor članu pitalica123)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 2:02:17   
pitalica123
sta mislite koji su kondomi najbolji?da li ih mogu i ubuduce korititi kao jedinu zastitu ili preporucujete da predjem na tablete?ukoliko mi kasni menstruacija ima li potrebe da radim test ili mogu da budem opustena?

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 2:02:51   
Dora
IZVORNA PORUKA: Ptičica

Hehehehehee...
Iznenadićeš samu sebe time šta ćeš sve raditi u životu!
user posted image


Ovo je najiskrenija rečenica ikad, bravo Ptičice, svaka čast kako si ovo rekla!
Pitalice, dobro nam došla i sve pohvale za korišćenje kondoma. Sebe ćeš time spasti mnogih neprijatnosti i opasnosti, samo tako nastavi!user posted image

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 2:07:27   
pitalica123
IZVORNA PORUKA: Dora

IZVORNA PORUKA: Ptičica

Hehehehehee...
Iznenadićeš samu sebe time šta ćeš sve raditi u životu!
user posted image


Ovo je najiskrenija rečenica ikad, bravo Ptičice, svaka čast kako si ovo rekla!
Pitalice, dobro nam došla i sve pohvale za korišćenje kondoma. Sebe ćeš time spasti mnogih neprijatnosti i opasnosti, samo tako nastavi!user posted image






user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 2:07:38   
Dora
IZVORNA PORUKA: pitalica123

sta mislite koji su kondomi najbolji?da li ih mogu i ubuduce korititi kao jedinu zastitu ili preporucujete da predjem na tablete?ukoliko mi kasni menstruacija ima li potrebe da radim test ili mogu da budem opustena?


U tvojim godinama kondom je najbolja zaštita od polnih bolesti ali u kombinaciji sa pilulama (ako imaš stalnu vezu i česte odnose) je prava stvar. Sa pilulama ne moraš da razmišljaš o trudnoći a s kondomom o bolestima...
Za pilule pitaj svog genekologa kod kog moraš ići jednom u 6 meseci ako je sve u redu, i češće ako imaš nekih problema (tu podrazumevam i običan sekret sa peckanjem i svrabom). Pozdrav!

(odgovor članu pitalica123)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 2:12:23   
pitalica123
A za ovaj prvi odnos kondom je bio sasvim dovoljan??? Pozdravuser posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 4:09:37   
Verus
pitalice, dobro dosla!  Da, sasvim dovoljan za zastitu, mislim da nemas sta da brines, puknut kondom se rascepi i 'spadne' tako da bi sigurno znala, ako je sperma bila u rezervoaru kada ga je decko skinuo sve je ok.  A ako ti savest ne da mira, i kasni ti menst. ti lepo uradi test sa jutarnjom mokracom i znaces.  Ali SIGURNO je sve ok.user posted image

(odgovor članu pitalica123)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 6:27:54   
Brand new mama
Dobrodoslauser posted image !!!! Podseca me tvoja pricica na moj prvi put, kad sam bila "skroz spremna" itd, a kasnije se uspanicila za medalju. Usput, samo da najavim da je relativno uobicajeno kasnjenje menstruacije posle prvog puta(tako mi je tad rekla ginekologica- naravno da sam isla i kod ginekologa jer sam bila "trudna"). A i test koji sam tad uradila nije pokazao nista(ni jednu linijicu-sav je postao roze)user posted image

< Poruku je uredio Brand new mama -- 9.7.2009 6:28:28 >


_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 8:34:11   
Anoniman
Ćao pitalice.

Htedoh reći da kada sam ja izgubila nevinost, prvo sam rekla mami. Mi sa interneta možemo da ti kažemo onoliko koliko znamo (u smislu da je internet komunikacija jedno, a face 2 face komunikacija drugo), ali zar ne bi mama bila pravo rešenje? Mislim... ne znam kakva ti je mama, možda ona ne odobrava sex u koji si se opustila.
Zvučiš mi zrelije nego što kažeš da jesi.

Pitala si negde gore KOJE KONDOME? Ima tema i o tome: KLIK

< Poruku je uredio Tasha RR -- 9.7.2009 8:35:09 >

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 8:38:41   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: Tasha RR
ne znam kakva ti je mama, možda ona ne odobrava sex u koji si se opustila.


ju tasho,
pa samo joj još to treba da joj mama odobri sex u 18. godini :)
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here