|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Peting
5.1.2010 13:03:47   
eugenija
Kada se priča o seksu, najčešće se misli na penetrativni seks, ređe na oralni. Ono što se još manje spominje - bez obzira na to što to svi rade - i što, "zvanično", i ne spada u seks, jeste peting. Ipak, s petingom sve počinje. Veoma mladi parovi, koji se još uvek ne upuštaju u penetrativni seks, uživaju u petingu. Kasnije, na peting neki parovi zaborave - neopravdano, jer i peting može da pruži veliko zadovoljstvo, a ponekad čak i veću intimu nego penetrativni seks. Nekad se uz pojam petinga spomene i neking. Pošto uz "neking" najčešće ne ide nikakvo objašnjenje termina, to ume da izazove zbunjenost i pitanje ima li neking nekakve veze s petingom i kakva je uopšte razlika. Da li se radi o različitim tehnikama, različitom načinu dodirivanja, ili... Ukoliko su ova dva pojma nekad i vas zbunila, evo objašnjenja. U peting spadaju najrazličitiji dodiri i maženja - praktično, skoro sve osim samog penetrativnog seksa. Tu spada i međusobno dodirivanje i nadraživanje intimnih organa; za peting nije neobično da se završi orgazmom oba partnera (ne nužno istovremenim orgazmom, naravno). Ima čak i odraslih parova koji, zato što žena ima preveliki strah od penetrativnog seksa, ili zato što oba partnera imaju preveliki strah od polno prenosivih bolesti, praktikuju samo peting i seksualnu želju zadovoljavaju isključivo petingom. Što se nekinga tiče, i on uključuje dodirivanje i maženje. Međutim, to dodirivanje i maženje svodi se samo na delove lica i na grudi - polni organi se ne dodiruju. Naravno, i neking je prijatan - koje maženje, izuzev neželjenog, to nije - ali se, za razliku od petinga, veoma retko završava orgazmom (orgazam je moguć isključivo kod osoba s veoma razvijenom i aktivnom maštom). Neking bi se, ako želite, mogao nazvati svedenim petingom. Neki bi rekli, malo maženja i ništa više. To "ništa više" važi ukoliko neking posmatrate isključivo iz ugla seksa - malo maženja može biti veoma mnogo u razvijanju bliskosti i ljubavi među partnerima.
Izvor

Volite? Upražnjavate? Zaboravili na njega? user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!


Direktna veza do poruke: 1
   RE: Peting
5.1.2010 13:04:39   
Dora
"Ne misliš valjda na onaj laki peting sa Sinišom?"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
m...
Mi nismo Anđeli film...ko se seća?

< Poruku je uredio Dora -- 5.1.2010 13:05:25 >

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Peting
5.1.2010 13:08:41   
eugenija
Ne mislim na Sinišuuser posted image user posted image user posted image user posted image

Sećam se, naravno...

Evo još jedna pesma gde se spominje peting:

Azra - Provedimo vikend zajedno

O.K. ludo
moram da te pitam
sto te veze za prijatelja mog
misli na sebe
zagledaj se u mene
provedimo vikend zajedno
ljubav je prica iz laznih magazina
ljubav je miljama daleko od nas
kada me provociras
nalazim da ti se svidjam
ne furaj se djevojko na nas
upamti jednu stvar
u nista nisam siguran
osim da te lose zabavljam
nudim ti sokove
imbecilne tulume
nudim ti popljuvane gradske ulice
nudim ti dosadu, peting
i disko muziku

ali nema veze
moze i gore



_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Peting
5.1.2010 13:10:59   
Dora
Ma peting je super! Kako si ga se uopšte setila?user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Peting
5.1.2010 13:25:25   
eugenija
Pa Dora, smatram da je nepravedno podcenjenuser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Peting
5.1.2010 22:58:51   
Anoniman
Volim peting i rado ga se sećam ... user posted image


..ništa bez petinga. Za dalje informacije pošaljite mi pp. user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Peting
5.1.2010 23:01:08   
eugenija
IZVORNA PORUKA: kaliopi
Za dalje informacije pošaljite mi pp. user posted image



Aaaaahahahhahahahhahaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Međunožne mazeuser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Peting
5.1.2010 23:03:53   
NONA79
i peting i neking pa na konkretan posaouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Peting
8.1.2010 13:48:59   
mamanp
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  A sto ne objasni u naslovu teme sta je peting (kad sam ja bila mlada to se tako nije zvalo...kad bolje razmislim i ne znam kako se zvalo).

Ja mislila tema o kucnim ljubimcima user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ququququququ

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu NONA79)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Peting
8.1.2010 13:52:13   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: eugenija

Pa Dora, smatram da je nepravedno podcenjenuser posted image



Slažem se.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Peting
8.1.2010 15:25:32   
lence
IZVORNA PORUKA: mamanp

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  A sto ne objasni u naslovu teme sta je peting (kad sam ja bila mlada to se tako nije zvalo...kad bolje razmislim i ne znam kako se zvalo).

Ja mislila tema o kucnim ljubimcima user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ququququququ


Zbunjena si opravdano! Pravilno se pise "petting", a i dolazi od reci ljubimac. Samo akt ne bi trebalo da ukljuci kucne ljubimce (osim mozda user posted image   koja je istovremeno i user posted image ). Cudna zverka u svakom slucaju! user posted image

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Peting
8.1.2010 16:18:01   
eugenija
Hahaha, pa sad sam ja zbunjena. Naime, nije mi palo na pamet da se u srpskom jeziku peting zove drugačijeuser posted image ... Ako neko zna zamensku reč, neka se javi. Ja ga zovem peting, s toga je reč napisana srpskim jezikom, kao što se i izgovara. Prosto, reč je posuđena (i usvojena) iz stranog govornog područja, kao uostalom i toliko drugih reči....

Sad kontam kako da ubacim "nadraživanje polnih organa" u Džonijevu pesmu:

Nudim ti, dosadu,
nadraživanje polnih organa i disko muziku...

aaaaaaahahahahahahahhahauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Definitvno bi naša draga mamanp bila opravdano odzbunjena da je pisalo pettinguser posted image user posted image ....... al malo morning (Part of the day usually reckoned from dawn to noon.The name (which comes from the Middle English word morwening) was formed from the analogy of evening using the word "morn" (in Middle English morwen), and originally meant the coming of the sunrise as evening meant the beginning of the close of the day. The Middle English morwen dropped over time and became morwe, then eventually morrow, which properly means "morning", but was soon used to refer to the following day (i.e., "tomorrow"), as in other Germanic languages -- English is unique in restricting the word to the newer usage. - Wikipedia)



< Poruku je uredio eugenija -- 8.1.2010 16:20:09 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Peting
8.1.2010 16:25:55   
lence
Vidis, sad i mene zanima kako je to Dzoni u originalu pisao, u Rvackoj su se oduvek strane reci pisale u originalnom jeziku pa si se mislio kako se izgovaraju, dok se u Srbiji pise slavenski izgovor pa si se pitao kako li se one ustvari pisu. Mozda je on to ipak pisao kao i svoj nick? user posted image

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Peting
8.1.2010 16:51:47   
eugenija
Evo odmah da se ne misliš...

user posted image



user posted image


user posted image

user posted image

Na sreću (ili nesrećuuser posted image ) , naletela si na nekoga ko DŽonija obožava do imbecilnosti. Dakle, sve strane reči i izrazi u tekstovima i nazivima pesama, pisane su izvorno. (recimo NO COMMENT, STRANKINJA SA PLAVI EYES, ROLL OVER JURA,... )

U pesmi Provedimo vikend zajedno, reč peting napisana je kao peting, što potvrđuje moju tezu da je ova strana reč prosto usvojena u srpskom jeziku kao reč koja opisuje nadraživanje polnih organa .

Oprosti, ali slabo sam uspela slikati ovo iz knjigice koja se raspala od mog listanja i dugogodišnjeg posedovanja.user posted image ... Baš se slabo vidi, ebemuuu... Ako bude bilo potrebno skeniranje (scanninguser posted image user posted image ), javi...



_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Peting
8.1.2010 17:08:34   
Anoniman
Obozavam peting i cesto lakse i brze dolazim do orgazma tako nego kad vodimo ljubav. I peting zovem peting i ne znam drugu recuser posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Peting
8.1.2010 17:28:55   
lence
Ma verujem ti ja Eugenija, nema razloga da se tu maltretiras. Bezbednije je engleski pokupiti od Dzonija nego lekciju o sex-u od Lepog Marija! user posted image
Ja moram tako neke reci da pravilno spell-ujem (odoh u krajnost) jer me ponekad zabune i nedostatci kvacica pa se recimo trznem kad me oslove sa "curka".
Evo vidis, petting cak i kod ljudi koji ga upraznjavaju ne ide ni pod "vodjenje ljubavi", izgleda da se pod tim podrazumeva iskljucivo penetracija.
Pitam se da li ljudi koji zive brzo, puno rade i imaju decu uopste mogu da nadju vreme za predigru? Primetila sam da se kod vecine korisnica ovog foruma veoma visoko kotira "zdrav seljacki seks", ni tu ni'ko nije dao definiciju pa se pitam da li on podrazumeva i petting? Totalno sam neupucena! user posted image   user posted image

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Peting
9.1.2010 0:12:00   
eugenija
IZVORNA PORUKA: lence

Bezbednije je engleski pokupiti od Dzonija nego lekciju o sex-u od Lepog Marija! user posted image



U mom društvu ima jedna kletva: Dabogda engleski učio od Štule!user posted image

Nego, nije mi bila namera da se uopšte koristim tim jezikom, prosto peting ostaje peting.
Za Džonija ne znam da ali bi bolje prošao da je otišao u predgrađe Londona, možda bi bolje naučio, a u Holandiji se možda služi istim kako zna i ume, ako mu je uopšte i potrebanuser posted image

Sifilis, ne daj Bože... pu...pu...

Slabo mi se izjašnjavaš voliš li peting ili ne, ostade mi nejasno... user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Peting
9.1.2010 0:14:41   
Anoniman
Ode Eugi odmah na petting! user posted image des bre ženo? user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Peting
9.1.2010 0:14:42   
Verus
gde si tijanauser posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Peting
9.1.2010 0:16:59   
eugenija
a
IZVORNA PORUKA: Verus RR

gde si tijanauser posted image


Aahahahahahhahaauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Peting
9.1.2010 0:17:29   
eugenija
IZVORNA PORUKA: kaliopi

Ode Eugi odmah na petting! user posted image des bre ženo? user posted image


Evo me legendo, šta ću... user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Peting
9.1.2010 0:17:43   
cipiripi
ako meni kazes tu sam user posted image user posted image user posted image
ok je peting, al ne stalno...s vremena na vreme user posted image
ja sam pristalica polupetinga..
igramo se petinga..pa se posle zavrsi igra na ciju ciju nacin user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Peting
9.1.2010 0:25:23   
Verus
ma volim peting bre, volim sve sada...kad ocaj udari ne bira seuser posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Peting
9.1.2010 0:27:50   
eugenija
IZVORNA PORUKA: cipiripi

ako meni kazes tu sam user posted image user posted image user posted image




Ma meni kaže, jooooooooj šta ću s mojom Verus hipičkom, aaaaaahahhhhahahahahaha, još se smejem Verus, još se smejem...


A drago mi je Cipiripička da ti sad znamo imeuser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Peting
9.1.2010 0:29:04   
cipiripi
NE PSUJ user posted image user posted image user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here