|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Samodržeće čarape
24.12.2008 10:25:36   
Anoniman
Jel ih nosite?

Dok sam bila devojka, nisam ih nosila jer mi gadno stoje, a sada ih nosim i baš mi super stoje. Naravno - sve vreme mi identično stoje... user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Samodržeće čarape
24.12.2008 15:08:57   
Jeca*
Nosim ih. Ne tako često, ali nosim. Poslednje 2-3 godine sve slabije podnosim hulahop čarape. Bude mi toplo, sve me nešto svrbi, pecka...pa i samodrtžeće nekad budu odlična zamena.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Samodržeće čarape
24.12.2008 19:25:22   
guppy RR
ja mrzim najlon čarape iz razloga što mi se dosta suši koža na nogama i to me svrbi i nervira. A i jako sam tople vrste čovek (čitaj: danas sam bila u kratkim rukavima u kancelariji i otvarala prozor non stop, dok se koleginice smrzle u košulji i džemperu) i nervira me da mi nešto dodatno grije noge... Tako da se poslužujem i zimi u glavnom dokolenicama user posted image I to su neke vrste samodržeće čarape user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Samodržeće čarape
24.12.2008 23:01:44   
Anoniman
hahahahhahaha

nisam mislila na dokolenice. user posted image

Joj blago tebi, ja umreh od zime. Čak i leti kada padne mrak ja obučem džmperče! user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Samodržeće čarape
30.12.2008 22:54:48   
stsanja
Volim samodrzece carape,i sada ih najvise i nosim ,u trudnoci,jer mi obicne stezu stomak..A kada nisam trudna ih iskljucivo nosim samo za njegove ociuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Samodržeće čarape
30.12.2008 23:25:40   
Anoniman
Vidite vi ovu stsanju... crveni veš, samodržeće čarape... user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu stsanja)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Samodržeće čarape
12.2.2009 14:12:50   
Samanta
Volela bih da ih nosim, ali ne osecam se prijtno u njima. Malko mi je guzica veca, pa kada ih obucem desi se da se kraj carape i nevidi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Samodržeće čarape
18.2.2009 14:29:56   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Samanta)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Samodržeće čarape
18.2.2009 17:53:09   
jelana9
Letos sam ih stalno "nosila"po kuci,kada sam znala da ce to raspametiti ovog mog...
user posted image Po najvecoj vrucini,i po tri puta dnevno-bili smo vredni,a otud i trudnoca...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Samodržeće čarape
18.2.2009 18:23:43   
Verus
IZVORNA PORUKA: Samanta

Volela bih da ih nosim, ali ne osecam se prijtno u njima. Malko mi je guzica veca, pa kada ih obucem desi se da se kraj carape i nevidi user posted image user posted image user posted image


Ajde ajde ne placi nisi jedina user posted image  i meni isto, pa ih ne nosim, jednom jesam dok sam bila madja (joooj) ali ne volim bas nesto ja ko guppy meni tooplo brate mili stalno, i to od pre godinu i po pre sam se uvek smrzavala ali mi nesto nisu vise noge hlade nego tople, to sve krece od nogu...

(odgovor članu Samanta)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Samodržeće čarape
18.2.2009 22:28:57   
guppy RR
ma... vrućina živa verus, ... a i meni bi guzica pojela čarapu user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Samodržeće čarape
26.11.2009 13:21:23   
elenicaa
Volim ih nositi povremeno.Imam ih puno raznih debljina i boja ali mi nisu za svaki dan.Moj bi dragi voleo da ih stalno nosim.Klasika!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Samodržeće čarape
26.11.2009 13:23:55   
cipiripi
IZVORNA PORUKA: jelana9

Letos sam ih stalno "nosila"po kuci,kada sam znala da ce to raspametiti ovog mog...
user posted image Po najvecoj vrucini,i po tri puta dnevno-bili smo vredni,a otud i trudnoca...



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu jelana9)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Samodržeće čarape
26.11.2009 13:41:17   
buhla
Nosim ih samo kao modni detalj, kad dočekujem mm u večernjim satima!  user posted image  

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Samodržeće čarape
26.11.2009 15:43:29   
mejra81
Ja sam mnogo piglu,al ja ne znam koje su to samodrzece carape?
Sve cakam da neko drugi pita al izgleda da svi znaju...
user posted image

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Samodržeće čarape
26.11.2009 15:58:22   
buhla
IZVORNA PORUKA: mejra81

Ja sam mnogo piglu,al ja ne znam koje su to samodrzece carape?
Sve cakam da neko drugi pita al izgleda da svi znaju...
user posted image

user posted image

user posted image




_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Samodržeće čarape
26.11.2009 16:11:32   
mejra81
AAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!
Kao halterice,samolepljive....... user posted image
Nekad,nekad nosim! Zimi ne, pa to kao da sam bosa!
E,Buhla,cim sam videla da si ti odgovorila,znala sam da ce i slika da padne!user posted image
user posted image

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Samodržeće čarape
26.11.2009 16:24:45   
AtenA
mmm... nosim ih user posted image ,naravno mm ih obozavauser posted image user posted image user posted image ,pa ih imam u svim bojama!Cesce u kuci nego napolju.

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Samodržeće čarape
26.11.2009 17:41:40   
gagana83
Ja ih obozavam i ranije sam ih cesto nosila ali sad vise ne jer mi stoje sto se kaze"ko piletu sise"user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu AtenA)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Samodržeće čarape
26.11.2009 17:50:08   
guppy RR
Par puta već zagledam u ovu temu i čudim se... što bi neko pokrenuo temu "Smrdeće čarape"
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Samodržeće čarape
26.11.2009 20:06:42   
*Alexx*
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: guppy RR

Par puta već zagledam u ovu temu i čudim se... što bi neko pokrenuo temu "Smrdeće čarape"
user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Samodržeće čarape
26.11.2009 20:50:05   
Delijagirl
Ja ih ne nosim jer su moje butke vise jednu finu prsutu nego za samostojece carape user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Samodržeće čarape
26.11.2009 20:50:06   
magnetic
Nosim ih,bas ih volim i dobro se osecam u njima.A i moj decko ih jakoooo voli(mislim na meni,ne na sebiuser posted image )

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Samodržeće čarape
6.5.2011 11:59:22   
JMPM
Nema druga tema o carapama,a hocu da pitam zene koje carape da kupim.Oblacim neki minjak user posted image ,pa mi treba lepa carapa,crna,bez onog presijavanja i sljastanja i bez ikakvih sara.Ovde gde gledam nema neki izbor,ima Pompeinih,ali njih sam uzimala od 70 dena,ima od 15 i 20 sada...pih,bas ne znam. Help user posted image  user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Samodržeće čarape
6.5.2011 12:03:54   
Jeca*
ja kupujem te pompea od 15 dena. Ili neke lepe mrezaste, zavisi kakav ti je minic user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here