|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Seksualni vodič iz 1894.
30.5.2011 14:26:15   
vukosava
Ovo mogu čitati i muškarci, kako bi bolje razumjeli žene !

Danas je dobar seks preduvjet za dugu i sretnu vezu. Knjižare i internet stranice prepune su savjeta koji savjetuju parove kako poboljšati seksualni život. No, u viktorijansko dob, a na seks se gledalo kao na nešto ''odbijajuće i bolno''. Davne 1894. godine vikarova žena Ruth Smythers napisala je vodič za seks kako bi pripremila mlade dame na to ''zastrašujuće'' iskustvo, piše The Sun. Njezin glavni savjet bio je:

Dajte malo, dajte rijetko i iznad svega dajte nerado'

Vodič između ostalog donosi i ove savjete:

Pametna mladenka dopustit će najviše dva seksualna odnosa tjedno (nakon nekog vremena taj će broj pokušat smanjiti). Glumljenje bolesti, pospanosti i glavobolje ženini su najbolji prijatelji.
Većina muškaraca po prirodi je perverzna, i kada bi imali šansu, upustili bi se u niz odbijajućih radnji, poput izvođenja normalnih čini u abnormalnim pozicijama. Sebičan i senzualan muž lako će iskoristiti svoju ženu.

Ključno pravilo braka koje se nikako ne smije zaboraviti je: dajte malo, dajte rijetko i iznad svega dajte nerado. Inače će se nešto što je mogao biti pristojan brak pretvoriti u orgiju seksualne požude.

Pametna žena nikad neće dopustiti mužu da vidi njeno golo tijelo, te nikada neće dopustiti da muškarac pokaže svoje golo tijelo njoj. Mnoge su žene otkrile kako je korisno imati spavačicu od debele tkanine i pidžamu za svog muža - koje se ne smiju ukloniti tijekom seksualnog čina. Tako će se pokazivanje gole kože svesti na minumum.

user posted image

Kada legne u krevet žene treba ugasiti svjetlo i biti tiha kako ne bi muža navela k sebi.

Ako muž ipak dođe k njoj, treba mirno ležati. Optimističnom mužu kretanje tijela moglo bi se protumačiti kao seksualno uzbuđenje.

Seks, ako se ne može spriječiti, trebao bi se prakticirati u potpunoj tami.

Muževe se ne smije poticati - golotinja, razgovaranje o seksu, čitanje priča o seksu, gledanje fotografija i crtanje seksualnih slika su odvratne navike koje će muškarac lako steći ako mu se dopusti.

Ako je muž pokuša poljubiti, žena treba lagano okrenuti glavu kako bi joj poljubac pao nedužno na obraz. Ako joj muž podigne spavačicu i pokuša je poljubiti na bilo koje mjesto, treba brzo spustiti spavačicu, dignuti se iz kreveta i reći kako mora na toalet.

Ako je muž pokuša zavesti pohotnim riječima, pametna će se žena iznenada sjetiti nekog neseksualnog pitanja koje će mu postaviti.

Žena mora biti potpuno mirna tijekom seksualnog čina. Mirno će ležati i bez obzira na okolnosti neće uzdisati ili stenjati tijekom odnosa.

Nakon što je muž završio, pametna će ga žena odmah početi gnjaviti sitnim zadacima koje želi da napravi sljedećeg jutra.

Pametne žene uvijek traže nove metode kojima će obeshrabriti muža ili mu uskratiti seks.

Do njihove desetogodišnjice braka, mnoge će žene završiti s rađanjem i postići krajnji cilj: ukidanja svakih daljnjih seksualnih odnosa s mužem.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Seksualni vodič iz 1894.
30.5.2011 14:30:37   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image Ismejala sam se do suza sadauser posted image

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Seksualni vodič iz 1894.
30.5.2011 14:34:15   
bokicans
Do njihove desetogodišnjice braka, mnoge će žene završiti s rađanjem i postići krajnji cilj: ukidanja svakih daljnjih seksualnih odnosa s mužem.



A hahahaha.stomak me boli...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Seksualni vodič iz 1894.
30.5.2011 15:58:54   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bokicans)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Seksualni vodič iz 1894.
30.5.2011 16:55:28   
Ivanka 75
Xe xe xe user posted image user posted image user posted image
Kako bi se Ruth Smythers snasla u danasnjem svetu sex-auser posted image
Ladno bi poludela od svegauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Seksualni vodič iz 1894.
30.5.2011 19:41:17   
Verus
interesantnouser posted image   ali su odnosi sa ljubavnicima u to vreme bili pozeljni!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Seksualni vodič iz 1894.
30.5.2011 19:45:38   
Anoniman
Do njihove desetogodišnjice braka, mnoge će žene završiti s rađanjem i postići krajnji cilj: ukidanja svakih daljnjih seksualnih odnosa s mužem.


user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Seksualni vodič iz 1894.
30.5.2011 19:49:32   
red sonia
gde ovo iskopauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Seksualni vodič iz 1894.
30.5.2011 20:15:03   
indy_25
Ovo je smjesno i uzasno ja ne bi mogla bez sexa s muzem i bas mi prija kad mi digne spavacicu ne bi ga odbila ni po danu ni po noci. A koji je cilj ne davanje sexa ustvari pruzanje zadovoljstav muzu i naravno sebi user posted image . oooo ovo nije za mene ja reko nesto se pice o sexu pa udjoh da procitam reko nesto novo zanimljivo da naucim jos nesto kad ovdje o protivsexu se prica user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu red sonia)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Seksualni vodič iz 1894.
30.5.2011 20:23:26   
Brana
Ovo je zaista smesna zaje..ancija...user posted image user posted image user posted image user posted image
Posle nije ni cudo kada se desi prevara ili udaljavanje partnera....


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Seksualni vodič iz 1894.
30.5.2011 20:25:15   
Brana
IZVORNA PORUKA: indy_25

Ovo je smjesno i uzasno ja ne bi mogla bez sexa s muzem i bas mi prija kad mi digne spavacicu ne bi ga odbila ni po danu ni po noci.

Vala ni ja ne odbijam,cak ni u snu,kada je zadigne(mislim na spavacicu)...user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Brana -- 30.5.2011 20:38:16 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Seksualni vodič iz 1894.
30.5.2011 22:50:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vukosava

Žena mora biti potpuno mirna tijekom seksualnog čina. Mirno će ležati i bez obzira na okolnosti neće uzdisati ili stenjati tijekom odnosa.

Nakon što je muž završio, pametna će ga žena odmah početi gnjaviti sitnim zadacima koje želi da napravi sljedećeg jutra.



user posted image
nasmejah se do suza.... A što je još smešnije, poznajem neke koje su primenjivale ove metode nakon porođaja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Seksualni vodič iz 1894.
30.5.2011 22:50:59   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: vukosava

Seks, ako se ne može spriječiti, trebao bi se prakticirati u potpunoj tami.



user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Seksualni vodič iz 1894.
30.5.2011 22:52:36   
Brana
IZVORNA PORUKA: n i n a

IZVORNA PORUKA: vukosava

Žena mora biti potpuno mirna tijekom seksualnog čina. Mirno će ležati i bez obzira na okolnosti neće uzdisati ili stenjati tijekom odnosa.

Nakon što je muž završio, pametna će ga žena odmah početi gnjaviti sitnim zadacima koje želi da napravi sljedećeg jutra.



user posted image
nasmejah se do suza.... A što je još smešnije, poznajem neke koje su primenjivale ove metode nakon porođaja user posted image user posted image user posted image


lazes...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Seksualni vodič iz 1894.
30.5.2011 22:53:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: choopa choops

IZVORNA PORUKA: vukosava

Seks, ako se ne može spriječiti, trebao bi se prakticirati u potpunoj tami.



user posted image user posted image user posted image user posted image


Ako se ne moze spreciti??????hahahahhahahah.......
Hhahahahahahahha
Hhahahahahahahah............user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Seksualni vodič iz 1894.
30.5.2011 22:58:41   
Anoniman
Ma da.... Ja jedva dočekala da prođe šest nedelja, a nekima i to bilo malo user posted image user posted image user posted image

A što se tiče "uzdisanja i stenjanja" user posted image , pa recimo samo da se mom mužu u zgradi javljaju sa šiirrroookkiiimm osmehom i čvrstim rukovanjem uz potapšavanje ramena user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Seksualni vodič iz 1894.
30.5.2011 23:03:49   
Brana
IZVORNA PORUKA: n i n a

A što se tiče "uzdisanja i stenjanja" user posted image , pa recimo samo da se mom mužu u zgradi javljaju sa šiirrroookkiiimm osmehom i čvrstim rukovanjem uz potapšavanje ramena user posted image


A ja mislila da si ti finauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Seksualni vodič iz 1894.
30.5.2011 23:06:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: choopa choops

IZVORNA PORUKA: vukosava

Seks, ako se ne može spriječiti, trebao bi se prakticirati u potpunoj tami.



user posted image user posted image user posted image user posted image


Ako se ne moze spreciti??????hahahahhahahah.......
Hhahahahahahahha
Hhahahahahahahah............user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: n i n a

Ma da.... Ja jedva dočekala da prođe šest nedelja, a nekima i to bilo malo 

A što se tiče "uzdisanja i stenjanja" , pa recimo samo da se mom mužu u zgradi javljaju sa šiirrroookkiiimm osmehom i čvrstim rukovanjem uz potapšavanje ramena user posted image



Prepisujemuser posted image Ja navikla na debele zidove u starom stanu, sad smo se preselili, majko mila, sramota...kad sam provalila koliko su tanki tzidovi već je bilo kasnouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Seksualni vodič iz 1894.
30.5.2011 23:06:16   
Anoniman
A jesam ja fina, samo malo bučna user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Seksualni vodič iz 1894.
30.5.2011 23:09:16   
Brana
IZVORNA PORUKA: n i n a

A jesam ja fina, samo malo bučna user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
nama su zidovi tanki pa moram da budem i fina i tihauser posted image user posted image ali i zustrauser posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Seksualni vodič iz 1894.
30.5.2011 23:12:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Brana

IZVORNA PORUKA: n i n a

A jesam ja fina, samo malo bučna user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
nama su zidovi tanki pa moram da budem i fina i tihauser posted image user posted image ali i zustrauser posted image



to to user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi smo u ovoj zgradi živeli godinu dana kad sam ja ispred zgrade čula komšiju sa drugog kako kašlje, a meni prozor spavaće gleda na šetalište, pa još prvi sprat, pa još otvoren prozor leti.... Ajme majko, kad sam skontala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Seksualni vodič iz 1894.
30.5.2011 23:15:42   
Brana
IZVORNA PORUKA: n i n a

IZVORNA PORUKA: Brana

IZVORNA PORUKA: n i n a

A jesam ja fina, samo malo bučna user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
nama su zidovi tanki pa moram da budem i fina i tihauser posted image user posted image ali i zustrauser posted image



to to user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi smo u ovoj zgradi živeli godinu dana kad sam ja ispred zgrade čula komšiju sa drugog kako kašlje, a meni prozor spavaće gleda na šetalište, pa još prvi sprat, pa još otvoren prozor leti.... Ajme majko, kad sam skontala user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image
A ja sam na 8.spratu,zgrada ima 9,i sada komsijna terasa je pored nase ali za sprat vise,i sa nje se moze gledati u prozor nase sobe..i jedno jutro ja i mm se budmo onako raskomoceni i vidim ja komsiju on nas gleda sa terase,ja nisam mogla da verujem prilazim prozoru i kazem mu dobar dan,onako ljutito,a on zbrisa i vise se nije pojavljivao...i od tada roletne su zakon...user posted image user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Seksualni vodič iz 1894.
30.5.2011 23:17:19   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Seksualni vodič iz 1894.
30.5.2011 23:24:29   
pepeljuga
joooj, kako je ovo super user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Seksualni vodič iz 1894.
30.5.2011 23:37:57   
Didy
Odlično!user posted image Baš sam se ismejala pošteno.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here