|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sex-strahovi,nedoumice...
26.10.2009 11:10:53   
simke
IZVORNA PORUKA: lu


Lav kad se javi ponovo rado ćemo mu pomoći jer nemamo dovoljno informacija a do tada možemo pričati o svojim strahovima,jel vas bilo strah od sexa,nebitno da li prvog ,drugog,da li izbjegavate sex i zašto...user posted image

Direktna veza do poruke: 1
   RE: Sex-strahovi,nedoumice...
26.10.2009 11:35:07   
LillyT
Hehehe, toliko pogleda na ovu temu, ali svima nam se skratili prsti. Aj da probam, da posle mozete da me zezate. Ja vec imam 30 godina i moze se reci da imam i staza. Strahova se ne secam da je bilo, mozda onih lepih, nedoumica svakako jeste, ali brzo oteram glupu savest user posted image Cim sam sa nekim pocela da izbegavam sex, veza se i zavrsavala jer izbegavanje je znacilo i cutanje o tome. Nekada izbegavam sex kada treba da dobijem, ali to zna i moj momak, pa ne vidim to kao neki problem.
....


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Sex-strahovi,nedoumice...
26.10.2009 13:10:58   
sladjaaaa
Nisam se nikad plašila sexa, možda malo tog "prvog puta", naravno bez razloga. Volim sex ali ne volim da preterujem - mm nekad preteruje, on bi da ima sex tri puta dnevno, svaki dan, ja to ne mogu i nije mi lepo svaki put ako je toliko čestouser posted image bilo mi je super kad sam imala 18 godina jer sam bila željna novih i raznih iskustava, avantura, sexa svuda i na razne načine, ali sad sam se nekako zasitila tih ludovanjauser posted image

A da, ironije li, kad sam bila devojka najviše sam se plašila trudnoće, a sad je toliko želimuser posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Sex-strahovi,nedoumice...
26.10.2009 13:12:53   
lavcina
pa tu sam ja ...ja imam 22 god a i ona 22 god.daj te neki dobar savet

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Sex-strahovi,nedoumice...
26.10.2009 13:17:21   
Anoniman
lavcino, evo tema samo za tebe: KLIK

(odgovor članu lavcina)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Sex-strahovi,nedoumice...
26.10.2009 13:17:21   
sladjaaaa
Ja sam ti lave napisala šta ja mislim u tvojoj temi "Žena se plaši sexa"

(odgovor članu lavcina)
Direktna veza do poruke: 6
   [Obrisana poruka]
26.10.2009 20:44:00   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu sladjaaaa)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Sex-strahovi,nedoumice...
26.10.2009 20:47:52   
marince1
Iskreno,ja sam pre mm imala momka 2 godine i nismo se nikad sexali.
Sve krene lepo,skinemo se i cvrc,meni se ne da.
U mom slucaju problem je bio sto je on bio naporan i opterecen sexom.A ja imala 17 godina user posted image

A sa mm posle mesec dana,nije bilo ni straha ni nedoumica hoculi ili ne,nego vec posle mesec  dana hopa cupa user posted image

Naravoucenije:mozda joj ne pristupas na pravi nacin user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Sex-strahovi,nedoumice...
26.10.2009 20:49:55   
Trcosava
Evo i mene, već sam si rekla tamo u ''žena se plaši sexa'', nit me bolelo prvi put nit sam imaala straha - mislim da je pre bilo de probuši pa da mi krenemo u pravu akciju.
nedoumice - pa koje nedoumice? da li je on taj pravi? nevezano za to da li sam bila nevina u to vreme ili ne - ako sam videla da bi tip samo da bocne i ode - ma mogao je na trepavicama da dubi - ne bi dobio

e posle dođoše lude godine kad sam maltretirala bivšeg pa je morao mnooooooooooogoooo puta za redom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

gagi - savršeno te razumem - nemam pratnju user posted image
ja bih volela jednom za dobro jutro
pa jednom posle ručka
pa jednom onako uz kaficu i ciagaricu
pa još jedared za laku noć...eventualno ako se probudim noćom pa mi se baš i tad hooće user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 9
   [Obrisana poruka]
26.10.2009 20:51:09   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 10
   [Obrisana poruka]
26.10.2009 20:52:07   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Sex-strahovi,nedoumice...
26.10.2009 20:52:27   
marince1
IZVORNA PORUKA: gagi

Ej ali taj sami cin kod mene mora da traje sat vremena.Nekad razmisljam da treba da odem doktoru mozda ja nisam normalnauser posted image


Sto doktoru?Mislis da bi sa njim trajalo krace? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 12
   [Obrisana poruka]
26.10.2009 20:53:35   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Sex-strahovi,nedoumice...
26.10.2009 20:54:58   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: marince

IZVORNA PORUKA: gagi

Ej ali taj sami cin kod mene mora da traje sat vremena.Nekad razmisljam da treba da odem doktoru mozda ja nisam normalnauser posted image


Sto doktoru?Mislis da bi sa njim trajalo krace? user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 14
   [Obrisana poruka]
26.10.2009 20:55:40   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Sex-strahovi,nedoumice...
26.10.2009 20:57:20   
marince1
IZVORNA PORUKA: gagi


IZVORNA PORUKA: Trcosava

Evo i mene, već sam si rekla tamo u ''žena se plaši sexa'', nit me bolelo prvi put nit sam imaala straha - mislim da je pre bilo de probuši pa da mi krenemo u pravu akciju.
nedoumice - pa koje nedoumice? da li je on taj pravi? nevezano za to da li sam bila nevina u to vreme ili ne - ako sam videla da bi tip samo da bocne i ode - ma mogao je na trepavicama da dubi - ne bi dobio

e posle dođoše lude godine kad sam maltretirala bivšeg pa je morao mnooooooooooogoooo puta za redom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

gagi - savršeno te razumem - nemam pratnju user posted image
ja bih volela jednom za dobro jutro
pa jednom posle ručka
pa jednom onako uz kaficu i ciagaricu
pa još jedared za laku noć...eventualno ako se probudim noćom pa mi se baš i tad hooće user posted image user posted image user posted image user posted image




Nista otvoricemo temu Nimfomaniuser posted image


Niklad nisam cula tu rec u muskom rodu,cula sam samo za nimfomanke(btw kod koga suclanske karte? user posted image )

Kad muskarac vole sex on je potentan,a kad zena vole sex ona je nimfomanka user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Sex-strahovi,nedoumice...
26.10.2009 20:58:02   
Trcosava
de de gagi user posted image to je saaaaaaasvim normalno.... ne bunimo se i ako traje malo duže od sat vremena...

otvaraj temu!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Sex-strahovi,nedoumice...
26.10.2009 20:58:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagi


IZVORNA PORUKA: Trcosava

Evo i mene, već sam si rekla tamo u ''žena se plaši sexa'', nit me bolelo prvi put nit sam imaala straha - mislim da je pre bilo de probuši pa da mi krenemo u pravu akciju.
nedoumice - pa koje nedoumice? da li je on taj pravi? nevezano za to da li sam bila nevina u to vreme ili ne - ako sam videla da bi tip samo da bocne i ode - ma mogao je na trepavicama da dubi - ne bi dobio

e posle dođoše lude godine kad sam maltretirala bivšeg pa je morao mnooooooooooogoooo puta za redom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

gagi - savršeno te razumem - nemam pratnju user posted image
ja bih volela jednom za dobro jutro
pa jednom posle ručka
pa jednom onako uz kaficu i ciagaricu
pa još jedared za laku noć...eventualno ako se probudim noćom pa mi se baš i tad hooće user posted image user posted image user posted image user posted image




Nista otvoricemo temu Nimfomaniuser posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 18
   [Obrisana poruka]
26.10.2009 20:58:46   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Sex-strahovi,nedoumice...
26.10.2009 21:00:11   
Anoniman


.. što se tiče gubljenja nevinosti,straha, trzavica... držim do sledećeg :


prvi k*o trnje, drugi k*o slama, treći ..ide sama! user posted image

  

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Sex-strahovi,nedoumice...
26.10.2009 21:00:34   
marince1
Ma naravno,vidis da glupam luposti user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 21
   [Obrisana poruka]
26.10.2009 21:00:43   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Sex-strahovi,nedoumice...
26.10.2009 21:01:14   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: gagi

Anciuser posted image user posted image user posted image



user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Sex-strahovi,nedoumice...
26.10.2009 21:02:02   
indy_25
Ni ja se nisam plasila sexa i volim ga bas i uzivam maximalno i bas sam ovisnica sta cu to mi je u genima valjda.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Sex-strahovi,nedoumice...
26.10.2009 21:02:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: LillyT

Hehehe, toliko pogleda na ovu temu, ali svima nam se skratili prsti. Aj da probam, da posle mozete da me zezate. Ja vec imam 30 godina i moze se reci da imam i staza. Strahova se ne secam da je bilo, mozda onih lepih, nedoumica svakako jeste, ali brzo oteram glupu savest user posted image Cim sam sa nekim pocela da izbegavam sex, veza se i zavrsavala jer izbegavanje je znacilo i cutanje o tome. Nekada izbegavam sex kada treba da dobijem, ali to zna i moj momak, pa ne vidim to kao neki problem.
....



draga, sad nećeš skoro dobiti...user posted image    user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here