|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sex posle braka
24.11.2013 20:35:51   
Anoniman
Drage zene,

Ja se vise muskim svetom nisam na istoj talasnoj duzini.

Nakon rasturenog braka vise od pola godine pokusavam da nadjem momka za sex, i nikako mi ne uspeva.
Izlazim manje vise redovno. Ne odbijam komunikaciju s nepoznatim ljudima (sto sam ranije uvek radila)
Cak sam jednom i rekla otvoreno sta zelim i da je bez obaveza a on mi se nikad nije javio (sigura sam da mu se svidjam, da ne opisujem ceo kontakt).

Stvarno ne znam u cemu je problem. Po svemu sto sam mislila da znam o muskarcima, to bi trebalo da bude veoma jednostavno, i oni bi trebalo da rado prihvataju takve 'sheme'. Ili sam ja u zabludi ili nesto redim pogresno...:/

Imate li vi neka iskustva ili ideje kako efikasno prebroditi ovaj problem :P
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Sex posle braka
24.11.2013 20:43:15   
Torbica
Ja nisam pristalica tih "sema". Po meni treba traziti srodnu dusu radi perspektive i zajednice. Nista bez emocija. Ponekad ni to nije garant, a kamoli bez toga. Srecno!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Sex posle braka
24.11.2013 20:58:29   
vikiveki
Nisam ni ja pristalica tih veza samo radi sexa jer mislim da bez nekog osećaja i emocija ni sex nemođe biti dobar.A što se tiče tvog slučaja A. ja mislim da se taj muškarac uplašio tvog direktnog nastupa jer muškarci nisu navikli da budu sa one druge strane tj. da im žena predloži takvu kombinaciju... da je on tebi ponudio takvo nešto verovatno bi mu to bili OK ali pošto si to ti predložila on se uplašio i kozna šta je pšomislio...Polako naći ćeš ti šta ti treba,nemoj se upuštati u takve veze jer ti one neće pomoći da nađeš osobu koja će biti uz tebe jer u suštini mislim da si ti sad povređena i jako razočarana..Malo se opusti i sredi naći ćeš pravu osobu

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Sex posle braka
24.11.2013 21:06:54   
doktorkakristal
slazem se sa predhodnim komentarom da se verovatno doticni uplasio direktnog nastupa,sto se tice takvih sema nisam ni za ni protiv sve prema licnim zeljama,e sad sta je kod tebe problem ne znam ,mozda treba da udesis da izgleda da on tebe zavodi a da je sve u stvari u tvojim rukama .

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Sex posle braka
24.11.2013 21:15:03   
Anoniman
Ne mislim ni ja bas sad samo sex, a ona da bude bilo kakav.

Pod sex shemom vise mislim na vezu koja ne mora da ima buducnost i ne mora da ima neki 'drustveno prihvatljiv' obrazac (tipa moramo da se vidjamo toliko i toliko cesto, da putujemo zajedno, da on upoznaje moje drugarice, ja njegove drugare i slicno).

A naravno da momak mora biti okej i da ne bih bila s nekim ko mi se ne dopada u celini....

Ne garantujem da necu nekad promeniti misljenje, ali sada mislim da pravu vezu stvarno ne zelim vise ni da imam. Ako ne mogu da zivim sa ocem svog deteta , ne vidim razlog zasto bi zivela bilo s kim drugim.
A ne bih bas ni da do kraja zivota nemam nikoga sa kim bih bila bliska i podelila makar malo emotivnih i neznih trenutaka....

(odgovor članu vikiveki)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Sex posle braka
24.11.2013 21:28:57   
doktorkakristal
to je onda ok,jesi li i njemu ovako objasnila sta trazis ?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Sex posle braka
24.11.2013 21:37:45   
Anoniman
Naravno. Ali taj slucaj je bio samo slag na tortu. I pre toga mi se dopalo par momaka, ali nisam im to stavila do znanja bas tako direktno. Naravno, ni od toga nije bilo nista. Zato sam i pomislila da je problem u tome sto oni ne znaju sta i da li ja hocu, pa sam zato i probala 'direktni' pristup, misleci da ce to sigurno upaliti...
Nekako sam uvek mislila da je tesko naci momka s kojim mozes da planiras buducnost, ali da za neobaveznu vezicu imas mnogo veci izbor (i zbog njihovog straha od vezivanja, a i moji kriterijumi za shemu s mnogo nizi nego sto bi bili za ozbiljnu vezu).
Kad ono - trt. Mnogo sam lakse nalazila momke....

(odgovor članu doktorkakristal)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Sex posle braka
24.11.2013 21:41:33   
jole82
Vidim imaš dete...hm...možda im je to preprekauser posted image
Pošto kažeš, nisi imala problem da nađeš momka...

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Sex posle braka
24.11.2013 21:50:51   
Sanchy
Mozda trazis na pogresnim mestima user posted image ,,ne znam,imam prijateljicu koja je jedno vreme bila razvedena ,ima dete,73 godiste ali veoma lepa i seksipilna,nije imala problem sa tim da oni ne shvataju sta ona hoce,,ali kad razmislim nije ni trazila jednostavno je susretala muskarce na radnom mestu i to bi tako nekako krenulo..posle se pomirila sa muzem user posted image i evo sad su u srecnom braku vec cetiri pet godina,ponovo,i imaju jos jedno dete.

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Sex posle braka
24.11.2013 21:50:59   
Anoniman
Mozda. Ali iz prica, sto muskih, sto zenskih, sam stekla utisak da muskarci uopste nisu gadljivi na 'mlade mame' :).
Jasno mi je da izbegavaju da se s takvima upustaju u vezu, zato sam i ocekivala da ce pomoci ako momku direktno izlozim zelje.

(odgovor članu jole82)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Sex posle braka
24.11.2013 21:56:56   
jole82
Pa to kad tako kažeš zvuči logično..ali i sama kažeš iz priča si stekla utisak..a ovo je ipak direktan doživljaj
Možda je on to shvatio kao sledeće...aha direkt se nabacuje, a ima dete..ma važi, ima tu nešto sigurno...neću, pali..
Mislim razumeš, šta hoću da kažem...

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Sex posle braka
24.11.2013 21:57:02   
Sanchy
Nemoj direktno,masa ih je kukavica,prepasce se user posted image ..imala situaciju,pre braka naravno,da me ne razumeju pogresno..,opusti se,pa kako ide ide,,lako ce on shvatiti sta ti hoces od njega kasnije..i nisu gadljivi na mlade mame,o ne,nikako,cak stavise taj detalj ih uopste ne zanima

< Poruku je uredio Sanchy -- 24.11.2013 21:58:20 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Sex posle braka
24.11.2013 21:58:25   
vikiveki
Anonimna pokušaj da se opustiš i sačekaj da oni tebi priđu..ti im naravno davaj one skrivene signale, nemoj direktno...možda tako upali

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Sex posle braka
24.11.2013 22:04:51   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: jole82 RR

Pa to kad tako kažeš zvuči logično..ali i sama kažeš iz priča si stekla utisak..a ovo je ipak direktan doživljaj
Možda je on to shvatio kao sledeće...aha direkt se nabacuje, a ima dete..ma važi, ima tu nešto sigurno...neću, pali..
Mislim razumeš, šta hoću da kažem...


I ja sam dosla do slicnog zakljucka user posted image

(odgovor članu jole82)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Sex posle braka
24.11.2013 22:06:38   
jole82
A jel imaš još šanse kod njega? Ovog zadnjeg?

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Sex posle braka
24.11.2013 22:09:44   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Anonimna pokušaj da se opustiš i sačekaj da oni tebi priđu..ti im naravno davaj one skrivene signale, nemoj direktno...možda tako upali


Naravno, to bi bilo najbolje i najpametnije.

Ali, iskreno, malo vec padam u depresiju. Gubim volju.
Najradje bih se zatvorila u kucu i ne bih nigde ni isla, ali znam da ce mi onda biti jos gore.

I onda opet, ajde, probaj ovo, probaj ono, pricam s kojekakvim budalama, ne bi li naletela na nekog finog.
Onda i kad naidje neko ko je okej, probam okolo naokolo, probam direktno i onda opet nista.
Svaki put mi je sve teze da ostanem vedrog duha i da ubedim sebe da je sa mnom ipak verovatno sve u redu, a da je to samo niz nesrecnih slucajnosti.



(odgovor članu vikiveki)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Sex posle braka
24.11.2013 22:12:38   
Misha i Ljisha
Aj maló da te razveselim anonimnauser posted image . Će da ti kaze teta Ljilja. Ja sam se razve5a,doduse nisam imala dece sa bivsim,ali ti mogu reci da ne traziš nista,samo se to namesti,a ti za to vreme drzi do sebe. Izvedi sebe na rucak(o da sama da odes v neki fin restoran),ponóvi se, idi kod kozmeticara,nabaci osmeh zbog sebe i deteta naravno i budi srecna. Kad si srecna svi se lepf za tebe. Niko nece mucenicu u depresiji. Neka zivi zivot zena razvedena. Ja sam cak sama otisla na more i bahatila se u sobi sa pogledom,klimom,satelit tv,bracni krevet i td. Uplatila polupansion a dobila pun za te novce,pet evra na moru potrosila nisam,svi mi dali neke popuste i castili me a to samo zato sto nisam skidala osmeh s lica. Bila sam toliko srecna sto je jedan period zivota iza mene

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Sex posle braka
24.11.2013 22:19:09   
jole82
Vidiš i sama kažeš da bi ti to bilo najpametnije..
Jedna baba od 70 godina, 3 zuba i 4 razreda osnovne, još davno mi je rekla..Za sve u životu ti važi sledeće: Ne mo'š to kad ti 'oćeš, nego kad oni oćeju! Oni-ne misli se na muškarce...nego generalno na ono "protiv tebe"
Tako da onda ti nema druge nego Strpljen spašen. Ne može ništa na silu...
A imaš i onu..Svaka rupa nađe svoju zakrpu....
Sve u svemu baba je u pravuuser posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Sex posle braka
24.11.2013 22:19:22   
pocahontas
ja nemam neki praktican savet, ali sam stava da kad nesto previse zelis i forsiras, to bas ume da se izjalovi, zato opusteno, izlazi, ali ne da bi nasla varijantu nego da bi se provela, opustila i uzivala, a onda ce usput neko neminovno naleteti, pa se mozda iz toga izrodi i nesto vise od varijante...redovan sex je vazan za psihicko i fizicko zdravlje, ali u nedostatku istog, ima i alternativa, tako da samo opusteno user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Sex posle braka
24.11.2013 22:20:04   
Anoniman
user posted image

Slazem se, svi se lepe za srecne zene.
Pre par meseci sam otputovala na nedelju dana isto sama, i stvarno sam se preporodila. Bas mi je prijalo, sva muka oko razvoda mi je delovala beznacajno. Zato se i trudim da sto cesce idem u grad bilo kojin povodom.
Otputovala bih opet negde, samo to malo teze ide kad si s detetom. I kad hocu da odem u grad, moram da organizujem i da platim dadilju. Kad treba da putujem, organizacija je jos slozenija.

Ali u pravu si. Mozda zbog drugih okolnosti ceo oporavak ide sporije, ali kad se skroz dovedem u red, verovatno ce to neko i da primeti user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Sex posle braka
24.11.2013 22:24:48   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: jole82 RR

A jel imaš još šanse kod njega? Ovog zadnjeg?


Sumnjam.
Da je zainteresovan, javio bi se do sad, a ja njegov kontakt nemam.

(odgovor članu jole82)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Sex posle braka
24.11.2013 22:27:39   
Misha i Ljisha
Znas kad se udaris u lakat,jakoooo boli alí brzo prodje. Tako i sve oko razvoda. Kazem ti,osmeh,drzi do se,e i glavu gore.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Sex posle braka
24.11.2013 22:32:29   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Aj maló da te razveselim anonimnauser posted image . Će da ti kaze teta Ljilja. Ja sam se razve5a,doduse nisam imala dece sa bivsim,ali ti mogu reci da ne traziš nista,samo se to namesti,a ti za to vreme drzi do sebe. Izvedi sebe na rucak(o da sama da odes v neki fin restoran),ponóvi se, idi kod kozmeticara,nabaci osmeh zbog sebe i deteta naravno i budi srecna. Kad si srecna svi se lepf za tebe. Niko nece mucenicu u depresiji. Neka zivi zivot zena razvedena. Ja sam cak sama otisla na more i bahata se u sobi sa pogledom,klimom,satelit tv,bracni krevet i td. Uplatila polupansion a dobila pun za te novce,pet evra na moru potrosila nisam,svi mi dali neke popuste i castili me a to samo zato sto nisam skidala osmeh s lica. Bila sam toliko srecna sto je jedan period zivota iza mene

Nisam znala da si bila i pre udata,ali ono što si uradila prava je stvar,tako i ti Anonimna treba da se opustiš i odeš negde .i možda povedeš svoju majku sa sobom da bude sa detetom dok ti uveče budeš izlazila

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Sex posle braka
24.11.2013 22:35:45   
mtajcica83
Anonimna, polako, naici ce neko kome ce odgovarati isto sto i tebi..I tacno je da danasnji momci vole mlade mame,Ako ti ylis samo sex i sto kayes vidjanja ponekada ne sumnjam da ces ubryo naci nekog takvog.Moja jedna drugarica pola godine poslije rayvoda nije mogla da se sastavi, ima cerkicu od 3 godine.Kad se rayvela bila je malo je reci iygubljen slucaj jer je muy usrao motku da se tako iyrayim i dok je ona to sve prihvatila..blala.Uglavnom kada je krenula da izlazi nailazila je na par likova mada sa njima nista nije htjela da ima jer ovo je ipak mali grad i za tren bi je proglasili kozna kakvom..E onda je upoznala decka koji ima 25 godina (ona ima 30 ) i prvo je pocelo vidjanje samo sex pa onda kafica, pa popodne setnjica do bd, tivta ili negdje van ovoga grada i tako malo po malo oni su poceli bas pravo da izlaze.On je totalno zaljubljen u nju, malu obozava, a i moja drugarica je sretna..Tako da eto jednog primjera da ne brines i da ces i ti kad dodje pravo vrijeme pronaci jednog kakvog trazis.user posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Sex posle braka
24.11.2013 22:41:57   
Misha i Ljisha
Hehehe sad moram i ja da dodam i mm i ja smo krenuli da se vidjaó nakon mog razvoda iali kao neobavezna varijanta i evó sad imamo vec desetomesecnu malu obavezu za do kraja zivotauser posted image

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here