|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sex za vreme menstruacije
20.2.2009 13:17:11   
Anoniman
Da li imate odnose za vreme menstruacije? Da li volite tada da ih imate? A vaš partner?

Sve o sexu za vreme menstruacije...
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Sex za vreme menstruacije
20.2.2009 13:24:31   
eugenija
Imala sam odnose u tom periodu, ne baš često i ne svaki put, ali ono, ne smeta... Ma, bilo je krvavouser posted image user posted image user posted image .. hehe..



_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Sex za vreme menstruacije
20.2.2009 13:24:55   
Jacaca
Imam takve bolove u stomaku i glavobolje da o tome ne raznisljamuser posted image  Da nije tako, ko zna, mozda, ako bih imala takvu zelju, muzu nista moje ne smeta, on bi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Sex za vreme menstruacije
20.2.2009 13:26:07   
Anoniman
"zvali su je krvava Meri ..." user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

vrlo rijetko, jako su mi bolne i obilne tako da izbjegavam

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Sex za vreme menstruacije
20.2.2009 13:30:54   
Jacaca
Eugenija, sto te vise citam, vise mi se svidjas.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Sex za vreme menstruacije
20.2.2009 13:32:43   
Anoniman
Ma eugenija je user posted image
Htela sam da joj predložim da je vodim kući da sedne u dnevnu sobu i priča, a ja da joj se smejem! user posted image

(odgovor članu Jacaca)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Sex za vreme menstruacije
20.2.2009 13:36:51   
eugenija
user posted image Hvala vam dušice drage.... Sve vam je to uzročno-posledična veza.. Da vi niste takve kakve jeste, ne bih ni ja bila ovakva... Da ne bi bilo pec-pec, otvorite temu EUGENIJA, hahahahahahahahahahauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Sex za vreme menstruacije
20.2.2009 13:47:54   
Anoniman
Ovde ja peckam... user posted image

A sada nazad na "user posted image  sex"...

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Sex za vreme menstruacije
20.2.2009 14:42:36   
lucia
samo uz peskirce,inace kao da je bio pokoljuser posted image ...mada u poslednje vreme redje posto se izludujemo dok pravimouser posted image  pa mozemo da izdrzimo dok ne prodje cica vestica

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Sex za vreme menstruacije
20.2.2009 14:46:14   
andrijana
Nikako a i muz je gadljiv a i nije zdravo jer se organizam cisti pa ko zna sta sve izlazi kroz user posted image . A i ne bih ni ja probala. Fuj!

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu lucia)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Sex za vreme menstruacije
20.2.2009 14:51:30   
NadaR
To mi je skroz fuuj!
Inace toliko imam bolne cikluse da mi sex nije ni na kraj pameti... user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Sex za vreme menstruacije
20.2.2009 14:58:56   
andrijana
A tek ja...

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Sex za vreme menstruacije
20.2.2009 14:59:04   
kumara
I meni je to skroz bljak! Kad sam bila mladja bilo mi je interesnatno, ali sada... nema sanse!!!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Sex za vreme menstruacije
20.2.2009 23:17:49   
maša
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Sex za vreme menstruacije
21.2.2009 13:26:30   
Jacaca
Meni nije fuj! to je smo endometrijum materice, nista prljavo osim malo krvi, pa sve se to lepo opere, nego sto ne mogu zbog migrene i bolova u stomaku.user posted image

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Sex za vreme menstruacije
21.2.2009 13:28:39   
Ana RR
Nisam za to jer imam uzasne bolove i obilna krvarenja prva tri dana, ali vec 5ti dan,kad bude po kap,dve, i pod tusem je sasvim ok! 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Sex za vreme menstruacije
21.2.2009 18:52:10   
jelana9
Dali znate,da ukoliko zelite da ostanete u drugom stanju-kada se pojavi prva kap menstrualnog ciklusa,potrebno je imati odnose...

To mi je preporucila komsika.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Sex za vreme menstruacije
21.2.2009 19:00:05   
Anoniman
Probala par puta, ali ne primenjujem user posted image
Jelana9, i ja znam za par slucajeva gde je zena zatrudnela taj prvi dan M (ne namerno niti po savetu), vec je bilo tako samo par kapi pa su hteli da iskoriste priliku dok je tako samo par kapi jer nece biti sexa narednih par dana user posted image  E pa bas su ih iskoristili user posted image  Dobili su cak i rezultat tog svog truda  user posted image

(odgovor članu jelana9)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Sex za vreme menstruacije
21.2.2009 19:04:07   
Verus
Katjice bas mi je sada to palo na pamet, meni evo 7 dana do M ili manje, a ja imam toliko one sluzi koje nikada nemam pri ovulaciji, boze jel moguce da ja ovuliram tako bezveze kada po logici ne bih trebala??? mm je na putu tako da nista od mucenja slaga sada user posted image moram probati one testove za ovulaciju sledeci mesec da tacno znam kada mi je ovulacija u ciklusu...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Sex za vreme menstruacije
21.2.2009 19:06:24   
Verus
Da odgovorim na temu....dok smo bili "klinci" i napaljeni ko idioti jesmo bez obzira na to kada i sta user posted image user posted image user posted image sad vise ne-citala sam da je tokom M grlic otvoren jer izlazi krvi i tkivo i da se tako lakse moze "ubaciti" bakterije i infekcija ako je ima u vagini ili penisu (eto samo mislis na E.coli) i da onda ne daj boze ode na jajovode i eto ti zla...od tada vise to ne radimo za vreme M. 

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Sex za vreme menstruacije
22.2.2009 17:06:11   
sneza24
Moja drugarica kada ima user posted image  obavezno ima i odnose jer joj ublazuje bolove,ali to radi samo prvog dana.Mi smo par puta ali kad je zadnji dan jer mi tad skoro i ne curi.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Sex za vreme menstruacije
19.4.2009 23:25:02   
Sneža
Pošto mi user posted image traje duuugo(7 dana)zadnja dva dana menzisa uglavnom upražnjavamo seks,osećaj mi je manje više isti,možda je malo klizavijeuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Sex za vreme menstruacije
20.4.2009 18:15:18   
afrodita
askrlbfz i onda skomeriom o pasa ki bimo
kako i pekrvivo i ni curilo ne ko li mi upilpo
no da pa ja ka volino no jnega ke brigo
ETO svasta

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Sex za vreme menstruacije
20.4.2009 20:09:05   
dunja RR
posto ja imam endometriozu, da nepisem ovde sta je , to imate u posebnoj temi....meni su posle operacije rekli da to ne sme da se radi, mislim na user posted image za vreme menstruacije, jer i to dovodi do zadrzavanja krvi i stvaranja cisti na jajnicima i materici...user posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Sex za vreme menstruacije
28.10.2009 8:57:28   
eugenija
IZVORNA PORUKA: afrodita

askrlbfz i onda skomeriom o pasa ki bimo
kako i pekrvivo i ni curilo ne ko li mi upilpo
no da pa ja ka volino no jnega ke brigo
ETO svasta



Joj Bože, šta je ovo draga Afrouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa


Cherry

Da li vam se svidja ime Visnja?

(37%)

(63%)


Ukupan broj glasova: 100

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here