|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sluzni čep
4.6.2009 10:41:36   
Anoniman
Vezano za temu Miljana_hn se porađa:

Kako izgleda kada ispada sluzni čep? Jel on ispadne ili ispada (kao trajna radnja)?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Sluzni čep
4.6.2009 10:44:53   
prase
Kod mene je bilo... pa trajna radnja. Ispao je iz nekoliko puta. Ja kada sam čitala o tome, mislila sam da može da se desi da ne provalim da mi se to desilo, ali sada znam da ne može. Bude malo na gaćicama, malo na toalet papiru posle brisanja i tako nekoliko puta. Čak može da traje i ceo dan ili više od toga.

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Sluzni čep
4.6.2009 10:45:26   
2002m
Meni je bila providna sluz, kako kada  su plodni dani.Samo sto ima i krvi.Mene je doktor istog momenta poslao za bolnicu kada smo mu javili telefonom sta se desilo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Sluzni čep
4.6.2009 16:39:03   
NadaR
Meni je dio ispao popodne, onako sukrvica i sluz pa se nastavilo.. Oko 1 iza ponoci,poceli bolovi, i to oni jaci i tad sam otisla u bolnicu. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 4
   [Obrisana poruka]
4.6.2009 16:41:07   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Sluzni čep
6.6.2009 10:19:52   
Anoniman
A taj cep znaci mora da ispadne, i to se definitivno primeti, jel?

I sta je ustvari taj sluzni cep, jel on najavljuje porodjaj?


< Poruku je uredio Trinny -- 6.6.2009 10:23:49 >

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Sluzni čep
6.6.2009 11:06:08   
Anoniman
Pa on ispadne, ali nekada ispadne prije porodjaja, a nekad u toku samog porodjaja. To je znak da se zena otvara, a od ispadanja moze doci 2 sata prije porodjaja, a moze proci i do 6 sedmica. Neke zene i ne primjete. Evo meni svako jutro ispadne pomalo- ali to nije bukvalno cep, vec sluz, kao sekret samo jos gusce i protkano je braonkastom nijansom krvi. Izvinjavam se ako sam bila gadna. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Sluzni čep
6.6.2009 11:27:31   
Anoniman
Sto se mene tice svaki detalj je koristan, pogotovo za neiskusne kao sto sam ja... eto do sad nisam ni znala za taj cep. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   [Obrisana poruka]
6.6.2009 11:30:12   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Sluzni čep
6.6.2009 12:15:31   
Anoniman
thanks, Gagi... nekada su me tako prozvali u srednjoj ... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Sluzni čep
6.6.2009 12:21:27   
Lilly*
Ja moj sluzni cep nisam videla, verovatno je izasao tokom porodjaja user posted image
Trini, avatar ti je stvarno presladak user posted image user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Sluzni čep
6.6.2009 12:23:00   
Anoniman
Ma, ki upisan! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Sluzni čep
6.6.2009 17:59:40   
Anoniman
Meni je sluzni cep "ispao" jedno jutro a porodila sam se sutradan predvece.
Izgledalo je kao bistra sluz sa primesama crvene krvi, nista strasno ili ruzno nije bilouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Sluzni čep
22.6.2009 11:59:38   
Shishica
A kad se taj cep stvara, da li neko zna? I da li je moguce dok se stvara da u prvim nedeljama trudnoce zbog njega izadje sluzav gust sekret.. Haa?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Sluzni čep
22.6.2009 16:31:04   
Anoniman
Taj sluzni cep drzi grlic zatvoren, dakle on se javlja odmah na pocetku. Mislim da sekret nema veze sa ti cepom. Jer gad cep ispadne tada je grlic otvoren. A pojacan, gust sekret je normalan u trudnoci, tako da ne brines.

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Sluzni čep
9.9.2009 12:19:17   
BINCE
drage moje sto se tice ovog cepa ja prvi put cujem i neznam kadase pojavljuje ni kako izgleda..inace nemam nikako bijelo pranje...e,ima 2-3 dana sam primijetila kada se obrisem toalet papirom gusto rastegnljivo i ljigavo izgleda...al,nije sada puno...i boje je bijelo zuckaste...i ja sam lijepo uzela ogledalo i stavila ga ispod sebe i tacno sam vidjela kako to izgleda nemoze da se ocisti normalno kao b.pranje..nego sam ga ja rukom malo jos izvukla...bas je gadno kao neka rastezljiva slina...cccccccc......JA SAM SADA GADNA I PRETJERALA...al moram da pojasnim da bi mi vi znale pomoci...a,bila sam kod.gin.i on kaze da nisam otvorena nikako...a zab.sam mu recim za ovo rastegljivo...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Sluzni čep
9.9.2009 12:24:26   
Anoniman
To moze biti gadno samo ako neko jede u tom momentu... user posted image
Ma, i treba da detaljno opises, kako bi iskusnije od nas znale da nas posavetuju! I mene zanima kako li izgleda taj cep, jer ja sad nista ne mogu da razaznam od ovolikog sekreta sto mi ide. user posted image

(odgovor članu BINCE)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Sluzni čep
9.9.2009 12:31:28   
BINCE
al,,eto ja nemam sekreta stvarno ni mrvicu i dokt.se tome cude kako nema....a,ima 2- 3 dana kao sto sam napisala da malo po malo mi to curka i moram zavuci dole prst da bi izvukla ostatak..i nema mirisa...i stvarno je ljigava i rastegljivo nemoze mi puci kolko se moze rastegnuti...citam na drugim forumima neka iskustav kazu kad to pocne da izlazi da se pripremim jer ce ubrzo i porod....e sada...uh....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Sluzni čep
9.9.2009 12:37:11   
Anoniman
Paaa, ovaj, mozda ti je i vreme, al necu ja kao laik da ti pisem bilo sta! Posto kazu da taj cep moze i nedeljama da ispada, ti lagano, ako osetis nesto vise od toga, uputi se ka bolnici. 

(odgovor članu BINCE)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Sluzni čep
31.1.2010 22:27:19   
eugenija
Da ponovim i ovde, ja nisam imala nikakav čep, ni sluzni ni od flaše, ništa, ziro.. Nemaaa..user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Sluzni čep
31.1.2010 22:31:09   
Modessty
juče i danas kad se obrišem ostane na papiru gromuljica providno bele kao sluzi. Neznam kako da to drugačije opišem. Toga do sada nije bilo, bar ne u toj količini. A moram da nosim dnevne uloške. inače nema tragova krvi

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Sluzni čep
31.1.2010 22:33:20   
Ana RR
Mod, draga, jel usitnilo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Sluzni čep
31.1.2010 22:34:11   
eugenija
Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći 


Vidi i ovu temu gore Mod, nisam pametnauser posted image




_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Sluzni čep
31.1.2010 22:34:42   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mod, draga, jel usitnilo user posted image


usitnilo baaaš user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Sluzni čep
31.1.2010 22:35:11   
Ana RR
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here