|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Tanga gace
27.12.2008 14:33:38   
Anoniman
Pre trudnoce sam mnogo volela da ih nosim. Valjda sam se odvikla od njih u onih 6 nedelja krvarenja nakon porodjaja... uopste mi vise ne prijaju. Oblacim ih jedino ako je nuzda, tipa, one obicne, ili one plitke boxerice se mnogo usecaju i ocrtavaju na pantalonama (suknji, haljini) pa mi nije lepo.

Vase misljenje?

< Poruku je uredio Tasha -- 27.12.2008 14:34:25 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Tanga gace
27.12.2008 14:58:25   
andrijana
Ja sam tange obukla par puta u zivotu i nikad vise jer se ne osecam udobno u njima. Ne volim ni kada mi se obicne uvuku u d..e a komoli da mi te stoje neko vreme. Jos i nisu tako dobre za zdravlje,tipa infekcije preko rektuma, pa ih vise nikada necu obuci. Ja sam tipa - samo klasicne,pamucne.

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Tanga gace
27.12.2008 15:15:27   
guppy RR
nosila par puta kad je trebalo, a kupila sam izgleda srećom neke ekstra udobne.
Protiv tangi sam zato što prouzrokuju mini grebuckanjem i mini infekcije.... i loš PAP... i upale... i svašta.

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Tanga gace
27.12.2008 15:16:35   
andrijana
To ti pricam... user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 4
   [Obrisana poruka]
27.12.2008 15:34:05   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu andrijana)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Tanga gace
27.12.2008 15:57:04   
guppy RR
stare pamučne babine gaće su najbolje user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 6
   [Obrisana poruka]
27.12.2008 15:57:51   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 7
   [Obrisana poruka]
27.12.2008 15:59:22   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Tanga gace
27.12.2008 16:00:19   
gracija
Iskreno, nisam ni ja odusevljena tangama.Em mi nisu udobne,em te neke infekcije,ali eto obucem ih kad bas "mora",ono za ponekaduser posted image .

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Tanga gace
27.12.2008 21:57:09   
Anoniman
Meni su u trudnoći rekli da ih ne nosim jer ću imati posle hemoroide. Nisam ih slušala, a sada psujem sebe zbog toga... user posted image

(odgovor članu gracija)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Tanga gace
27.12.2008 21:58:16   
guppy RR
Dobro.... sad, poznato je da hemoroide u trudnoći dobiješ i zbog drugih razloga, ne zbog tanga gaća.... tako da pitanje koliko su one stvarno doprinele tome.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Tanga gace
27.12.2008 23:48:18   
Anoniman
Ma dobro, nisam ni mislila da su tange bile jedini i najbitniji razlog.. user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Tanga gace
29.12.2008 12:05:47   
Lu
Samo tange i nosim,imam par bokserica koje obučem vrlo rijetko,a one napola(slip) mi nikako nepašu.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Tanga gaće
24.2.2009 11:28:20   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: Jacaca

Moja se doktorka recimo najezi kada vidi tanga gacice, ona kaze da se tako moze preneti eserihija coli, kaze ne samo ona nego da anus ima neku kiselinu(stvarno ne znam sta ali da to ne bi trebalo trljati preko vagine(tangicama) kao sto se posle kupanja u kadi treba istusirati iz istih razloga, nisam lekar ali moja dr. tako kaze.


(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Tanga gaće
26.2.2009 0:58:33   
Anoniman
Ma najbolje je bez gaca, nista se ne prenosi i sve se lepo luftira user posted image  One obicne pamucne domacinke su zakon user posted image , mada sam ja leti uvek malo slobodnije obucena nego zimi (protumacite ovo kako zelite user posted image )

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Tanga gaće
26.2.2009 3:55:59   
kumara
Ja sam mrzela tange, ali sam se vremenom navikla... Ali i dalje glasam za obicne, definitvno su udobnije!!!! user posted image Nosim tange povremeno, uglavnom leti, ali uvek kad mogu biram obicne.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Tanga gaće
26.2.2009 15:06:59   
Anoniman
tange na crnogorskom "sirota u oca ni za gaće novca"user posted image

one babske sto cuvaju jajnike i bubrege te su mi zakon pravo sexi user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Tanga gaće
26.2.2009 15:15:50   
maša
Ja sam goodinama nosila samo, kako moja mama kaže:"...one gaće što se ne zna šta ide napred, a šta nazad...", a u trudnoći sam se navikla na bokserice... i tako sad tangice stoje u ladici i čekaju da opet budu taman

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Tanga gaće
23.10.2009 13:59:32   
magnetic
Godinama sam samo njih nosila cak i kada sam imala menst.(toliko sam se navikla),ali poslednje dve-tri godine uopste.Imam samo par komada za stvari gde stvarno budje ne mogu da nosim.ZIVELE BUDJEuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu maša)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Tanga gaće
23.10.2009 14:12:47   
Rivana
Ja sam ih ranije nosila ali vise ne eh bas sam bakuta postala user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Tanga gaće
23.10.2009 14:32:05   
sephora
ja sam ih nekada nosila (ne često) ali sam tada začudo bila zdravija nego sada (sada ta urinarka pa posle moram vaginalete...)-to što se tiče infekcija...u principu mislim da ako te nešto neće- onda neće pa taman da go sedaš svuda a ako te hoće džaba i oklop da nosiš...
ali nisu udobne kao obične gaćice-to stoji!!!
sada ih više ne nosim (nije baš neki estetski doživljaj user posted image ) ali bi možda trebalo-možda me prođu zdravstveni problemiuser posted image


(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Tanga gaće
23.10.2009 15:15:28   
sanji
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image Zamislila sam sad sebe sa ovolikim stomakom u tanga gaćama koje su se izgubile i napred i pozadi! user posted image user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

< Poruku je uredio sanji -- 23.10.2009 15:16:43 >


_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu sephora)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Tanga gaće
27.10.2009 0:01:08   
kosmajac1
leti bez gaca - protumaceno

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Tanga gaće
28.10.2009 12:10:03   
sladjaaaa
Uglavnom nosim tange, u poslednje vreme sam počela i ove slip gaćice ali opet više nosim tange jer nosim i bodi-je pa ako bih nosila obične gaće izgledalo bi ko da imam dva para gaćauser posted image

(odgovor članu kosmajac1)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Tanga gaće
28.10.2009 12:12:56   
Nensi*
Ranije sam ih nosila,a sada ne,samo u nekim prilikama kad se bas ocrtavaju ove obicne...

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here