|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Toples
7.9.2010 6:03:02   
postenabg
Pa pre dve godine,cini mi se.Skinula sam se jer,hvala Bogu,nemam sta da krijem,a i zanimalo me je kako to izgleda.Dakle,cista radoznalost,mada je bilo malo i provociranja i nagovaranja od strane mog decka.Bilo je tu dosta devojaka u toplesu,pa sam mislila jedna vise ne pravi razliku.Ali tek kad osetis poglede muskaraca na sebi,i to od klinaca pa do onih sredovecnih mozes da shvatis o cemu se ovde ustvari radi.Takodje u isto vreme te zene ili devojke tih istih muskaraca streljaju pogledom.Malo neprijatno.Ali ne moze da ti ne imponuje kada vidis da bulje u tebe.Eto,to je bio taj jedan put.

Kakva su vasa iskustva?
Direktna veza do poruke: 1
   [Obrisana poruka]
9.9.2010 16:05:20   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu postenabg)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Toples
9.9.2010 16:08:28   
Mivica
Š´o, gagi? Čini ti se...user posted image

_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 3
   [Obrisana poruka]
9.9.2010 16:10:11   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Mivica)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Toples
9.9.2010 16:12:00   
Mivica
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Toples
9.9.2010 16:14:10   
dunja RR
Evo ja ćuuser posted image : nosim kupaći i gore i dole..............a u Španiji, pa i u Francuskoj sam u prethodne 2 nedelje videla brdo golih sisa user posted image



< Poruku je uredio dunja RR -- 9.9.2010 16:16:50 >

(odgovor članu Mivica)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Toples
9.9.2010 16:16:56   
*Alexx*
Ja mislim da je to sasvim OK. Možda ne u Crnoj Gori, ali u svetu...Čak i u Tunisu, koji je muslimanska zemlja, sam videla gomilu toplesa. Ja ne upražnjavam toples zato što se ne osećam prijatno. Ali ko voli, nek izvoli user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Toples
9.9.2010 16:17:05   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Evo ja ćuuser posted image : nosim kupaći i gore i dole..............a u Španiji, pa i u Francuskoj sam u prethodne 2 nedelje videla brdo golih sisa user posted image



i sve sam ih prokomentarisala sa mm user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Toples
9.9.2010 16:18:04   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Ja mislim da je to sasvim OK. Možda ne u Crnoj Gori, ali u svetu...Čak i u Tunisu, koji je muslimanska zemlja, sam videla gomilu toplesa. Ja ne upražnjavam toples zato što se ne osećam prijatno. Ali ko voli, nek izvoli user posted image


da i ja sam u Egiptu videla dosta toplesa ali su uglavnom bile Ruskinje i po neka naša...........

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Toples
9.9.2010 16:26:43   
gagana83
IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Ja mislim da je to sasvim OK. Možda ne u Crnoj Gori, ali u svetu...Čak i u Tunisu, koji je muslimanska zemlja, sam videla gomilu toplesa. Ja ne upražnjavam toples zato što se ne osećam prijatno. Ali ko voli, nek izvoli user posted image


da i ja sam u Egiptu videla dosta toplesa ali su uglavnom bile Ruskinje i po neka naša...........

Vidjala sam ih i ja,najvise u Bugarskoj a evo bilo ih je i ove godine i u Grckoj. Ne secam se za Egipat i Tunis,mislim da tamo to nisam videla.
Slazem se sa Alexx,ko voli nek izvoli ali ja se nikako ne bih osecala prijatno tako.Doduse jednom sam se presvukla na plazi,skinula gornji deo kupaceg i nakon toga obukla majicu ali to je sveuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Toples
9.9.2010 17:33:55   
Anoniman
Da imam sta da pokazem, sigurno bih se modirala polugolisava na nekoj stranoj plazi...al nit imam sta da pokazem,  nit cu skoro na strane plazeuser posted image I ne smeta mi da vidim toples na plazi, ni na Dunavu, meni je to nekako...prirodno.

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Toples
9.9.2010 18:46:50   
liliana
Ne znam... nekako  je ovo izgleda jedna od retkih tema na koju nemam neki osobit komentar... Doduše, da imam šta da pokažem-možda bi imala i komentar!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Toples
10.9.2010 11:09:29   
smeško
Zene, ne ponizavajte same sebe toliko! Smetaju mi te izjave - nemam sta da pokazem! Naravno da imate! Samo je pitanje kome cete pokazati!user posted image
Ja ne volim da mi drugi muskarci zure u grudi. Posebno matori i svi drugi koji nisu moj suprug! Ne prija mi. Ali, mi ne smeta kad se neka druga skine. Sto rece Dunja, odmah je komentarisemouser posted image ! Salu na stranu, zenama je izricito zabranjeno, posebno u danasnje vreme, da suncaju grudi zbog kancera.

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Toples
10.9.2010 11:32:44   
Anoniman
user posted image Smeško, očigledno me nikada nisi videlauser posted image Šalu na stranu, meni ne smeta da svaka žena pokaže ono najbolje što ima, da li su to kratke suknje koje pokazuju lepe noge, uske majice koje pokazuju strukić ili toples na plaži...grudi nisu baš moj adut, pa ih i ne pokazujemuser posted image

< Poruku je uredio Nedja -- 10.9.2010 11:33:07 >

(odgovor članu smeško)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Toples
10.9.2010 11:53:13   
Shishica
2006-te bili smo kao par prvi put na moru.. Eto tamo sam se skinula i posle gde god smo isli bilo mi je nekako neprijatno da to uradim... ne znam zasto te jedne godine nije..valjda sam imala neki klik u glavi..

Naravno, zene gledaju i uporedjuju...one starije osudjuju sem onih koje su i same golisave user posted image
Muski bulje...samo mi oni matori nisu jasni....ali dobro...

Sve u svemu.. sad sa detetom bi mi bilo jos neugodnije..skinula bi se jedino da smo sami na plazi..mislim, to bi valjda svako jedva docekao.. user posted image da se kupa i sunca golisav....a da ga niko ne gleda...

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Toples
10.9.2010 12:15:50   
smeško
E to Shishice, sami na plazi, mi se svidja! Samo suprug i ja! Mmmmmm....

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Toples
10.9.2010 16:08:12   
liliana
Smeško, ja uopšte ne smatram da je samoponižavanje ako neko kaže da nema što da pokaže (što se grudi tiče)!
Činjenično stanje je takvo kakvo je i tu nema nikakvo samoponižavanja.


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Toples
10.9.2010 20:29:17   
Shishica
I malo moze biti lepo user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Toples
10.9.2010 20:38:09   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Shishica

I malo moze biti lepo user posted image


Meni su većinom žene sa malim grudima zgodne; Šarapova recimo, male grudi-extra telo, Ana Ivanović, torzo fenomenalan a male grudi, tako da ......

ima par žena sa većim grudima koje su mi baš onako privlačne za oko-izuzeci za moj ukus, a nisam nastrana, ne, neuser posted image

ovo je za temu sojkeuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 10.9.2010 20:41:30 >

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Toples
10.9.2010 21:06:22   
indy_25
Nije mi problem da se skinem nisam stidna i bila sam u tanga kupacem a gore nista  dok sam imala sta pokazati uvjek kad sam na moru naravno ako nema prijatelja i familije a za ostale me bas briga. Ali to vise necu raditi dok ne uradim silikone user posted image  jer su mi sise visece poslije dojenja i gade se meni samoj.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Toples
10.9.2010 21:10:59   
Verus
i moje vise!  I ogromne suuser posted image   a bile su divne, srednje velicine, ma super...sada, ako sedim zgrbljena, sede na stomakuuser posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Toples
10.9.2010 21:13:19   
indy_25
Joj Verus i kod mene isto bas su fuj fuj hocu svoje stare cice :((((

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Toples
10.9.2010 21:28:59   
Anoniman
Meni su moje bubuljice bile baš super, sad imam viseće bubuljiceuser posted image Naravno Šiši da malo može biti lepo, i jeste...al malo koje jeste lepo...moje više nijeuser posted image

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Toples
10.9.2010 21:33:50   
Anoniman
Na obichnoj plazi tju dobro razmisliti dal tju da se skinem u toples....nekad jesam...nekad nisam... mada mi je najprijatnije bilo na nudistichkoj...jer tamo su svi goli....a ne kad si na obichnoj...pa ako si u toplesu onda si centar paznje....na nudistichkoj nisi zanimljiv user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Toples
11.9.2010 10:06:47   
smeško
Htela sam samo da kazem da su ukusi razliciti.
Imamo druga koji ne voli devojke sa vecim i srednjim grudima, nego sa malim. Njemu je to lepo i privlacno. S druge strane, imamo druga koji voli buckaste zene i sve manje od toga mu je anoreksicno!
Pa sad vi ocenite ko ima a ko nema sta da pokaze! Problem je sto mi nas ukus mesamo u sliku o sebi, mada je to normalno. Pa, npr, ako mi ne volimo male grudi, onda je to ruzno. Stvarno nije bas tako.
Moje je licno misljenje, da je Dzenifer Lopez tako razmisljala o sebi, nikad ne bi postala popularna. Ovako, milioni muskaraca lude za njom i njenom oooggrrrrooommnomm zadnjicom!user posted image

< Poruku je uredio smeško -- 11.9.2010 10:08:24 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here