|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Video igre, koliko smo zavisni
7.3.2010 12:50:39   
LillyT
IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: LillyT



IZVOR

Svojevremeno sam bila navucena na Sims-e, to je bilo starsno koliko sam ja mogla da ih igram, razvijala sam kompletne porodice. Bilo je raznih textova o navucenosti na igre, ali ja prvi put citam ovako nesto




Za ovaj bracni par nemam komentar...Ja bih im dala smrtnu kaznu jer sam ja radikalna po tom pitanju...
Lillyt, i ja sam bila navucena na SIMS...ne bi verovala koliko...
POsle 12 sati igranja igrice ljude sam videla sa onim oblacicima iznad glava..if you know what I mean...





IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: OTI


Lillyt, i ja sam bila navucena na SIMS...ne bi verovala koliko...
POsle 12 sati igranja igrice ljude sam videla sa onim oblacicima iznad glava..if you know what I mean...


I know what you mean...
Ja sam je igrala danonocno-a je l znate da ima nova verzija ,mnogo je dobra,imam je ali ne smem da krenem da je igram




IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: gagana83


I know what you mean...
Ja sam je igrala danonocno-a je l znate da ima nova verzija ,mnogo je dobra,imam je ali ne smem da krenem da je igram



Bolje da ne znam sta ima novo...Kad vidim negde igricu sa novim verzijama u prodavnici setno je pogledam  i obidjem.,..
Bolje da ne ulazim opet u to...





IZVORNA PORUKA: LillyT

IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: gagana83


I know what you mean...
Ja sam je igrala danonocno-a je l znate da ima nova verzija ,mnogo je dobra,imam je ali ne smem da krenem da je igram



Bolje da ne znam sta ima novo...Kad vidim negde igricu sa novim verzijama u prodavnici setno je pogledam  i obidjem.,..
Bolje da ne ulazim opet u to...




Trojka? Ja sam igrala dvojku, doduse nisam sve delove instalirala, mislim sam da cu u trudnoci igrati, ali sam onda upoznala vas a Simse sam obrisala. Mada, mogla bih samo malo, jos samo ovaj put....




_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Video igre, koliko smo zavisni
7.3.2010 13:44:51   
Unica
uuuh, meni je struka da se bakcem oko kompjutera i oni su mi najveci neprijatelji. dok sam radila jedva sam cekala da dodjem kuci i ne slusam vise zvuk kulera,...

ALI, dok sam studirala (u jednom malom, zabitom gradu) navukla sam se da idem u igraonicu (prvo iz dosade a posle kao droga) i znala sam satima da sedim i igram igrice. secam se da sam jednom toliko dugo igrala neku igricu da kad sam krenula napokon kuci udarala sam u zid umesto da idem pravo. skroz sam izgubila orijentaciju (mozak mi je ostao u igrici) user posted image
moj tadasnji decko, sa kojim sa zivela je isto igrao neku igricu, horor neki i imao je nocne more od nje. cimao se i trzao po celu noc.

poducena tim iskustvom i ne pokusavam da igram neke igrice za koje znam da mogu da se navucem. eventualno, neku malu za razonodu.

s tim da nikad nisam zanemarila svoje obaveze u stvarnom zivotu... (nadovezivanje na prethodnu temu iz koje su ovi citati) sto mi je apsurdno ali se nazalost desava i to neretko.


_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Video igre, koliko smo zavisni
7.3.2010 15:48:25   
Anoniman
e bas sam se pitala da li ce lillyt da otvori temu..otisla da spavam i razmisljala: Otvoricu je ja..

igrice...

(odgovor članu Unica)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Video igre, koliko smo zavisni
7.3.2010 17:26:22   
LillyT
Mozemo i posebnu za nas sto smo opcinjene bile SIMS-ima. Znam da su neki ljudi prodavali likove na netu (u USA) i da su se cene kretale cak i do 500$ user posted image Jednostavno, nabudzi mu sve vestine na max i stavi na prodaju.
Nego, da li je neko igrao od vas Second life? Na svu srecu pa imam ovaj Telenorov net (jedina situacija u kojoj sam srecna zbog toga), pa sam ogranicena na 5GB, ali da imam flat, svasta bi bilo.....


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Video igre, koliko smo zavisni
7.3.2010 17:56:00   
Maxin
Ja nesto bas ne igram igre. Ali volim da ponekad da se razonodim neobavezno:karte ili sl

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Video igre, koliko smo zavisni
8.3.2010 0:16:44   
gagana83

Da Lilly, trojka.

Nikada pre Sims-a nisam igrala igrice,ne racunam ponekad one cepice i slicno.

Na Sims smo se navukli mm i ja nekoliko meseci,prestala sam kad sam jednom prilikom docekala zoru uz kompjuteruser posted image Nakon toga sam neko vreme igrala Virtual Tennis.
Sad ne igram ni jednu,dosta mi je sto sam stalno na RRuser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Video igre, koliko smo zavisni
8.3.2010 9:04:43   
*Alexx*
Ja sam imala faze.
Sećam se, u trudnoći - mm je bio na putu tri dana, od toga dva dana su bila vikend, ja sama kod kuće (nešto nisam uspela da se iskombinujem sa drugaricama. Dobila sam od burazera neku igricu "Fable" - ja sam tri dana igrala kao luda. Nisam mogla da se odvojim. Hajde da je igrica nešto, nego ništa specijalno. Sećam se da sam u subotu legla u dva, tri ujutro, i da sam je završila u nedelju, taman pre nego što je mm došao kući user posted image
Najviše sam igrala Heroes of Might and Magic. Obožavam tu igricu. Sad mi se igranje svodi na ove igričice na FB, a i za to jedva nađem vremena.
Više sam zavisna od FB i RR nego od igrica user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Video igre, koliko smo zavisni
8.3.2010 13:17:01   
Anoniman
Ja sam bila najstrasnije navucena na Sims... prvo 1.. pa 2... Da ne verujete sada imam 3 i ne igram je cesto, mozda 2 sata mesecno.. Fora je sto u novim imas na osnovu onih poena koje skupljas kad si srecan (ala sam vam objasnila), mozes kao da kupis nesto za plodnost, ja probala i dobijem TROJKE! Hhaha Evo da vidite kako je izgledalo...

U stvari, otvoricu temu, pa cu tamo ubaciti! user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Video igre, koliko smo zavisni
8.3.2010 13:22:23   
bebironcic
Nekada sam znala sate i sate da provedem uz neku igricu,sada je to drugacije i  u svakom slucaju mnogo manje...sada kada bas ne znam sta cu od dosade upalim neku igricu...

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Video igre, koliko smo zavisni
25.12.2016 14:56:15   
Anck Su Nmaun
Sve umereno. I mi smo kao deca igrali satima. Al dok je onaj prvi talas odusevljenja, posle dosadi.
Naj gore mi je sto znam i neke odrasle da igraju satimaaa i satima.

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Video igre, koliko smo zavisni
25.12.2016 15:16:16   
suzi kju
Ja ne igram igrice, nikad nismo, ni ja ni mm

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Video igre, koliko smo zavisni
25.12.2016 15:18:40   
Anck Su Nmaun
Mi imamo PS 3 ali ga upalimo jednom u mesec dana. user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Video igre, koliko smo zavisni
25.12.2016 15:27:41   
mila83
Kod nas niko ne igra igrice.Mm i ja ne igramo, pa valjda ni deca nemaju od koga da vide.Jako retko uzmu,mozda jednom u dva meseca najiskrenije, da igraju igricu memorije na kompu, ili trazenje skrivenih predmeta npr... i to ih ne drzi dugo.Hvala Bogu,vise vole igre "uzivo " user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Video igre, koliko smo zavisni
25.12.2016 18:05:35   
mali_mis
Igram Sims 3, kad se setim. Igrala sam je pre 2 nedelje, a pre toga pa sigurno je proslo 6 meseci.
I igram Wizard101, i to kad je crkveni praznik, pa se nista ne radi, ili kad ne mogu da zaspim user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Video igre, koliko smo zavisni
25.12.2016 18:15:57   
IvanaSK RR
Ja ne igram uopšte igrice. Muz zna ponekad da se "navuce" na neku igricu i da ga to drzi neko vreme.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Video igre, koliko smo zavisni
25.12.2016 18:20:48   
LauraAndrija
Ja ne igram, pre jesam, mm da kad ima vremena.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Video igre, koliko smo zavisni
25.12.2016 18:39:15   
milicicak
Pre par meseci sam uplatila WoW da me zelja mine. Gledali smo film pa da se podsetimo starih vremena. Nije to to a nema se ni vremena.
Al zato kad sam mnogoo nervozna upalim Diablo3 i za sat vremena me prodje nervoza user posted image

(odgovor članu LauraAndrija)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Video igre, koliko smo zavisni
25.12.2016 22:25:59   
Sanjalicaaa
Kod nas se ne igraju igrice. Ni na telefonu user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Video igre, koliko smo zavisni
27.12.2016 0:48:46   
dijana1*
Igrice uopste ne igram a mm zna po nekada na telefonu da igra sah.
Vuk je par puta instalirao neke igrice na tel. mm ali on odmah izbrise tako da ni to vise ne radi. Za sada sam uspela da sklonim decu od igrica. Cuje V od dece da pricaj nesto majnkrof gt5a3 tako nesto i on to prica, valjda mu zanimljivo. I neki Serbian, a meni je to totalna glupost.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Video igre, koliko smo zavisni
2.12.2017 11:42:00   
mali_mis
Odvikla sam se, za ne poverovati user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Video igre, koliko smo zavisni
2.12.2017 11:46:34   
Srecko47E
Srecom kod nas se igrice ne igraju.
Ali recimo brat mi je navucen ma LoL.
Greska roditelja.Toliko daleko ide da klinac u skolu ne ide.
Mama mu je moja generacija.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Video igre, koliko smo zavisni
20.2.2018 16:21:53   
Anck Su Nmaun
Inace ne igram nista . Al se s vremena na vreme navucem na neku igricu koju imamo na tabletu pa sigurno 2-3 god. Jedno vreme je niko ne igra a onda kad pocnem po nedelju dana navucena user posted image

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Video igre, koliko smo zavisni
20.2.2018 16:36:01   
Mala Elena
Ne igram ih, osim sa E ponekad od skoro.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Video igre, koliko smo zavisni
20.2.2018 16:40:06   
Anck Su Nmaun
Imamo inace PC 4 to se ne pali mesecima mislim. Devojcice se set_e onda.odigraju koju igricu i to je to. A secam kad sam bila dete koliko sam uzivala u igricama. Mario...pa.kasnije Mortal kombar po igraonicama jaooo.
Sad ne znam ni da upalim ovo...jednostavno me ne interesuje. Rekla njima da nauce jer mene ne zanima user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 20.2.2018 16:41:01 >

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Video igre, koliko smo zavisni
20.2.2018 17:11:25   
Sarav
Navuče na sam strašno na Candy Crush Saga. Imam je instaliranu na telefonu i svaki dan odigram po par života.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here