|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (10.07.-14.07.2019.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 43 44 [45]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Betanija Novi Sad
20.6.2019 14:48:55   
pari
Da da i ova moja cimerka je imala neku komplikaciju koju je on jako dobro pratio, ona je bas bila zadovoljna. Mene je pregledao jednom, fin je covek, deluje strucno

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1101
20.6.2019 15:00:25   
bubulence
e odlicno, hvalauser posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1102
20.6.2019 16:47:47   
isidora88
Bubi dr Stojic je odlican. Sto se tice spiska, za bebu ti trebaju pelene (20-ak komada), pakovanje vlaznih maramica, pavloviceva ili neka slicna krema za guzu, 2,3 tetra pelene i jedan bodic ako zafali na odeljenju.Za tebe: 3 spavacice, podmetaci 5 kom, 3 pakovanja mrezastih ulozaka, mogu i mrezaste gace, u viziti si naravno bez njih. Za sanitarnu obradu (klizma, brijanje) ti treba peskir za tusiranje, papuce koje mogu pod tus, sapun ili kupka. Poneti jos plazmu, 2l vode i 1l soka negaziranog. Spakuj i gumicu za kosu, casu za vodu ako neces da pijes iz flase, pribor za licnu higijenu, kese za prljav ves. Tvoji uvek mogu doneti ono sto ti zafali,i vrlo brzo stize do tebe tako da bez brige. Vidimo se u porodilistu 👌😘

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

Direktna veza do poruke: 1103
20.6.2019 18:49:18   
bubulence
Isi hvala puno, htela bih sve da ponesem jer moji nisu u NS da mi mogu lako doneti... I samo pojasni ovo ''vidimo se u porodilistu'' 😂??? Jesi li ti to opet trudna ❤️? 

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1104
20.6.2019 18:55:52   
Sanjica26 RR
Mislim da Isi tamo radi. user posted image

"Prava ljubav je jedino kad ljubav ne trazi svoje, kad volis nekoga bez ikakve logike;. To je prava sloboda. Zato sam i hriscanin".

Jer smo tako u mogucnosti!

Direktna veza do poruke: 1105
20.6.2019 19:05:34   
bubulence
Znam da radi ali bi trebalo da je jos na porodiljskom... 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1106
20.6.2019 19:47:52   
isidora88
Hahah nisam trudna 😂 dosta od mene. Pocela sam da radim, na godisnjem sam jos par dana i onda u nove radne pobede. Ako ti tvoji nisu blizu spakuj jos ulozaka, vode, plazme i podmetaca. Pitaj ako te jos nesto zanima 😁

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

Direktna veza do poruke: 1107
20.6.2019 20:51:17   
bubulence
Aaaaa, pa zar vi vec imate 2 godinice!? E pa da, tako sam i mislila. Ulozaka i podmetaca ce mi trebati jos, pelene sam uzela dm 28komada, mislim da je to dovoljno. Nije da mm ne moze nikako da dodje, ali nije ni da moze da skokne casom ako mi zafali...  Pisem ti na mesindzer, zanima me jos nesto☺️

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1108
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  41 42 43 44 [45]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 43 44 [45]
Idi na:

image
krin 40
Prezadovoljna sam Fitolatom
Ja sam Fitolat počela da koristim pre sedam dana. Prezadovoljna sam, ovo je treća beba koju dojim. Zaista deluju kao što i piše. Imam konstantan osećaj "punoće grudi".  Više >>
image
Kuvar: Torbica
Odličano predjelo ili samostalan obrok!

Anketa

GLEDANJE CRTACA
bukimuki

KOLIKO VREMENA VASE DETE PROVODI GLEDAJUCI CRTACE

MANJE OD SAT DNEVNO (44%)

VISE OD JEDNOG SATA DNEVNO (56%)

Ukupan broj glasova: 52

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Oznake

Click Here