|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice 06/14 [chat]
12.6.2014 12:17:13   
milica93
Ipokrisia, draga znam ... ali meni evo 20, tako da sam otpisala tu mogucnost. Mozda stize gospodja.
Ja mislim da je to individualno kako kome tamne bradavice i u zavisnosti od koncentracije/količine (kao vec) hormona. Tako sam čitala negde.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Čekamo dve crtice 06/14 [chat]
12.6.2014 12:18:20   
Ipokrisia
Mi jos nismo rekli nikome za vest, cekamo nakon lekara, jer isuvise je rano sad user posted image a inace moja mama je muku mucila 7 godina sa trudnocom, imala je 2 spontana u 3. mesecu pre mene i kaze jedino je povracala sa mnom i kao ostalo joj od tada da je bolje imati simptome i povracati jer kao to znaci da je sve ok, hormoni rade pravilno...ali ja opet mislim da to nije pravilo,jer znam zene koje nisu imale mucninu uopste a prosle dobro...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Čekamo dve crtice 06/14 [chat]
12.6.2014 12:38:37   
Trcosava
Evo me, na ovom pregledu je sve ok, srce se vidi - sad ko živ ko mrtav do 7.7.

< Poruku je uredio Trcosava RR -- 12.6.2014 12:39:59 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu 7marii)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Čekamo dve crtice 06/14 [chat]
12.6.2014 12:47:49   
Anoniman
Trcoooooo bice to sve ok!user posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 704
   RE: Čekamo dve crtice 06/14 [chat]
12.6.2014 12:47:59   
Verolina
Ma sta ko ziv ko mrtav-postajem baba po drugi putuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Čekamo dve crtice 06/14 [chat]
12.6.2014 12:51:27   
Trcosava
Na izgled sam kul, samo u glavi mi haos. Ubeđena sam i ja da je prošli put bio kriv virus koji sam garant pokupila dok sam bila sa Anom u bolnici, ali uvek postoji onaj crv sumnje.


Hvala drage na podršci user posted image user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Čekamo dve crtice 06/14 [chat]
12.6.2014 12:58:22   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Evo me, na ovom pregledu je sve ok, srce se vidi - sad ko živ ko mrtav do 7.7.

user posted image user posted image
sve je to ok!!!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Čekamo dve crtice 06/14 [chat]
12.6.2014 13:03:01   
Ipokrisia

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Evo me, na ovom pregledu je sve ok, srce se vidi - sad ko živ ko mrtav do 7.7.



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Čekamo dve crtice 06/14 [chat]
12.6.2014 13:04:58   
Ipokrisia
Ja sutra radim beticu ponovo da vidim hoce li se duplirati pravilno...eeeeh svaki testic, svaki pregled je u stvari mali stres,to iscekivanje ubije...ali mora se biti pozitivan user posted image

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Čekamo dve crtice 06/14 [chat]
12.6.2014 13:09:19   
7marii
Trco user posted image je tu,sve je ok ne brini za dzabe user posted image sad uzivaj.
Zene a ja cu da poludim krenuo da me boli stomak,sto user posted image kad vesticara taman prosla. Kod mene bre sve nesto poremeceno,mozda jos sutra odem ja do doce user posted image

< Poruku je uredio 7marii -- 12.6.2014 13:10:09 >

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Čekamo dve crtice 06/14 [chat]
12.6.2014 15:02:10   
MimaNN
ja sam 3ceg trebala da dobije,sad je 12 ti,jos nisam dobila...Nemam nikakve simtome ,sta da radim? test je negativan bio,radila sam ga posle 8 dana i negativan,a cula sam da se radi test posle 15 dana,tako mi je snajka rekla.Ona je radila test posle 5 dana i pokazalo joj negativno,i opet radila posle 15 dana i pokazalo joj pozitivno,sad ima cerkicu 3 meseca.
Ja imam neki osecaj da mi test nije dobro pokazao,nemam nikakve simtome da cu dobiti,gade mi se jaki mirisi,aceton pogotovo,imala sam to belo pranje na gacicama.

Evo ovako ukratko:
imam momka iz Sapca on je 85 god,a ja sam 94 god. Nevidjamo se stalno ,vidjamo se kad on dobije slobodan dan i onda dodje u Ns
Prvi put smo spavali sa zastitom kad je bio kod mene,posle par meseci smo spavali bez zastite i to dva puta zaredom u razmaku od 3 min mozda i manje,prvi put je brzo svrsio,i to na vreme,a drugi put je bilo duze ,a izmedju prvog i drugog puta nije isao u WC,pre sexa je isao u WC,a izmedju prvog i drugog odnosa nije isao u WC ,a morao je da ide,to sam cula,jer ako ne ide u WC u kanalicu ostaju spermatozoidi. Drugi put je duze trajalo i na kraju me je pitao da li da svrsi,i meni se cini da ga na vreme nije izvadio. Posle toga tj sutra dan,imala sam belo na gacicama,miris sperme,to mi je trajalo par dana,i prestalo i opet pocelo ,test mi je negativan,sta da radim? molim vas pomozite mi

(odgovor članu milica93)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Čekamo dve crtice 06/14 [chat]
12.6.2014 15:07:45   
Verolina
Idi sad u laboratorij i neka ti izvade BHCG (beta HCG) iz krvi. Kad dobijes rezultate, okaci nam ovde i reci cemo ti da li je trudnoca. Ne moze da omane.Ako nisi trudna, valjalo bi da uradis jedan ultrazvuk kod lekara, mozda imas neku cisticu ili ti je ovulacija kasnije ...Nemoj da se brines. Bice sve ok.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu MimaNN)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Čekamo dve crtice 06/14 [chat]
12.6.2014 15:15:19   
MimaNN
Hvala ti :) a da uradim test posle 15 dana ili da mokracu sredim?

< Poruku je uredio MimaNN -- 12.6.2014 15:16:28 >

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Čekamo dve crtice 06/14 [chat]
12.6.2014 15:30:45   
MimaNN
Kako se tebi to cini kao trudnoca ili ne? sta mislis

(odgovor članu MimaNN)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Čekamo dve crtice 06/14 [chat]
12.6.2014 15:42:48   
Ipokrisia
Mima, kad se ne koristi zastita uvek postoji mogucnost trudnoce, jer sperma moze pomalo da izlazi i pre ejakulacije krajnje...Ako ne zelite bebu, najbolje bi bilo da uvek budete sa zastitom, tako onda ne lupas glavu.Tesko da ovde neko moze da zna da li si trudna, bolje pravac laboratorija i za sat vremena znaces rezultat

< Poruku je uredio Ipokrisia -- 12.6.2014 15:43:42 >

(odgovor članu MimaNN)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Čekamo dve crtice 06/14 [chat]
12.6.2014 15:44:09   
Verolina
nema potrebe da radis test. Krv je najpouzdanija.


_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Čekamo dve crtice 06/14 [chat]
12.6.2014 15:49:32   
Ipokrisia
Nego nesto mi to puno dodje da se radi test 15 dana nakon sto nisi dobio user posted image verovatno je tvoja snajka mislila na 15 dana nakon ovulacije...tako da moje misljenje je da ako si radila 8 dana nakon sto si trebala da dobijes, najverovatnije nisi trudna...ali ipak uradi betu d abudes 100% sigurna

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Čekamo dve crtice 06/14 [chat]
12.6.2014 15:54:23   
MimaNN
ja sam 3 ceg trebala da dobijem,sad je 12 ti i jos nisam dobila
8 mog sa radila test i pokazao je negativno.
evo danas je 12 ti i nista,jos nisam dobila
A to belo sto mi se pojavljuje posle sexa na gacicama sta to znaci?

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Čekamo dve crtice 06/14 [chat]
12.6.2014 15:58:59   
MimaNN
ja sam 3 trebaala da dobijem
8 sam radila test i negativan
sad je 12 ti i nisam dobila
nemam nikakve simtome da cu dobiti
gadem i se jaki mirisi
stalno mi se pojavljuje belo na gacicama i to gusto belo i miris sperme al miris sperme mi je bio dan posle sexa
STA DA RADIM???

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Čekamo dve crtice 06/14 [chat]
12.6.2014 16:13:41   
Verolina
Mima, mi smo ti rekli sta da radis.
Jesi li ti jos jedna od onih koja zeza po forumu, jer ti ocigledno neces da ides da izvadis krv kako ti je receno.
Idi na neki politicki, gej ili free libido forum pa tamo tresi do mile volje.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu MimaNN)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Čekamo dve crtice 06/14 [chat]
12.6.2014 16:17:36   
Anoniman
Mene je pocela i u inbox da gnajvi....

Verka pomaziuser posted image

(odgovor članu Verolina)
  Direktna veza do poruke: 721
   RE: Čekamo dve crtice 06/14 [chat]
12.6.2014 16:30:57   
pahulja76

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Evo me, na ovom pregledu je sve ok, srce se vidi - sad ko živ ko mrtav do 7.7.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Čekamo dve crtice 06/14 [chat]
12.6.2014 16:31:32   
eca89
Trco, bas mi je drago, user posted image user posted image za srculence, ja idem sutra ujutro na pregled, da vidim kuca li srculence, uh.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Čekamo dve crtice 06/14 [chat]
12.6.2014 16:34:12   
Maslacak15
Mima zasto pitas pet puta ako ne zelis da cujes odgovor. Svi simptomi ne znace nista, racuna se samo beta HCG. U teoriji mozda si trudna ako si imala nezasticeni odnos dokle god ne dobijes. Ali je isto tako moguce da se ciklus poremetio i da ti kasni a da nema trudnoce. Ako zelis da znas sigurno, uradi test iz krvi.
Osim toga, teorije o tome da li treba piskiti izmedju odnosa jel to navodno ubija spermu su nekakva nova nauka za koju ja nisam cula. Ko ne zeli dete, treba da se stiti kondomom pilulom ili spiralom. Prekinut snosaj, nije kontracepcija nego kocka. Svako ima pravo da radi sta hoce naravno, ali treba da si svesna toga da to nije nikakva kontracepcija.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Čekamo dve crtice 06/14 [chat]
12.6.2014 16:39:01   
Anoniman
Maslacak draga kada si vec tuuser posted image koliko od prilike posle biohemiske user posted image treba da dodje ciklus, ako je onaj dan beta bila 2, zar ne bi vec trebalo da je spala, i da ciklus dodjeuser posted image

(odgovor članu Maslacak15)
  Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Pitali smo doktor-ginekologa: Utvrđivanje ...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here