|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kondomi, prezervativi ili kurtoni
10.6.2009 13:54:13   
Anoniman
da li koristite kao jedno od sredstava kontracepcije????

znam da ima raznih, rebrastih, raznih okusa i mirisa ...marki i sta ti ja znam

ipak GUMA GLAVU ČUVAuser posted image  

< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 10.6.2009 13:55:59 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
10.6.2009 13:55:33   
Anoniman
tasho ako ima tema samo prebaci user posted image



< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 10.6.2009 13:56:21 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
10.6.2009 13:55:46   
Anoniman
Ne, mrzim kurtone, uvek sam ih mrzela!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
10.6.2009 13:57:05   
Rivana
Ni ja isto ih mrzim

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
10.6.2009 13:57:11   
Anoniman
ne volim ih ni ja ...al sam koristila ... jer po meni su oni jedini koji te mogu sacuvati od bolescine kakve ne daj Boze 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
10.6.2009 13:57:41   
bebać
ni mi ništa ne koristimo,ustvari ja i m nikad to nismo ni koristili,baš nikaduser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
10.6.2009 13:59:05   
Anoniman
Slična tema, ali ne ista, jer nismo sve u braku: KLIK

Jesu to po vama iste teme? Ja ne mogu da razlučim? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
10.6.2009 13:59:22   
Anoniman
ja i sa muzem koristim ...lakse navuci kurton nego da ja kljukam tablete ili da stavljam spiralu ...sto je sigurno sigurno je

al ove vocne nisam probala ...rebrasti su super

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
10.6.2009 14:00:21   
Anoniman
Pa koristila sam ih i ja nekada, al ti pitaš KORITIMO LI IH (ja shvatam SADA). user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
10.6.2009 14:01:41   
Anoniman
Koristila sam ih pre mm....a sa njim nisam chak ni na samom pochetku...neznam zashto...kao da sam znala da tje ovo potrajati...user posted image   mada koristili smo par puta....prvi put da dokazemo teoriju da je isto sa i bez....jer nije isto....i sad nedavno jer smo se lechili....ali generalno oboje mrzimo "gumice" ....em su odvratne na dodir...em njega stezu...user posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
10.6.2009 14:02:21   
Anoniman
izrazih se u proslom vremenu greskom ...ali kako vec rekoh i sada ih koristim 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
10.6.2009 14:09:26   
bebać
ja i sa muzem koristim .


lenkec a sa kim još,kažeš 'i sa mužem'user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Šalim se moj boničko,znam ja da se ti nećeš ljutituser posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
10.6.2009 14:13:49   
Anoniman
ih bebać...neću da vam kazem ...al sam vam samo ubacila mušicu (brazilsku)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa vi kontajte user posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
10.6.2009 14:15:44   
Sneža
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ne, mrzim kurtone, uvek sam ih mrzela!

Isto,jedina je razlika sto ih mm mrzi vise od mene.


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
19.6.2009 21:09:52   
Anoniman
Eh...poshto sam bila tjorava i nisam nashla temu u kojoj sam i sama pisala....citiratju sebe iz teme koju sam otvorila u neznanju....

If....posle pretrage foruma...i konsultacije sa chlanovima foruma...nisam nashla temu odgovarajutju za ono shto zelim da vas pitam 

Naime...ja  i dragi bi trebali da se chuvamo tokom sexa za vreme terapije...ali nas kondomi sabotiraju... Zadnjih par koje smo isprobali svi do jednog su pukli....al ne ono da ima rupicu...nego se skroz rasvetaju

Verujem da malo vas na ovom forumu koristi kondome....ali dajte neka iskustva...koji su kvalitetni....koji ne pucaju....ima li nekih xxxl ili nekih jachih....



(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
19.6.2009 21:16:36   
Lilly*
Smeski, znas da kondome ostecuje vecina ulja, tako da ako stavljas neke vaginalete, vrlo lako to moze biti uzrok njihovog pucanja user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
19.6.2009 21:20:36   
Anoniman
Ne stavljam nishta...pijem tablete...tako da od toga nema shanse da bude...user posted image Nisam pametna user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
19.6.2009 21:49:08   
bebać
Smeshkice možda ti je dragi malo obdareniji...ono..ne znam kako da ti kažem,nemoj me pogrešno razumetiuser posted image user posted image user posted image user posted image to je kompliment

opet ja o veličini ,šta je sa mnom večerasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
19.6.2009 23:03:09   
Anoniman
heheh...pa jeste....user posted image user posted image user posted image user posted image al opet...ima valjda i za obdarene?? user posted image user posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
19.6.2009 23:16:24   
Anoniman
Nismo koristili od pocetka!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
20.6.2009 10:13:07   
Rina
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

al ove vocne nisam probala ...rebrasti su super



ja rebraste nisam probala ali vocni su super user posted image

Nije da sam luda za kondomima al ne bih nikad pila tablete oduvek sam bila veliki protivnik svega sto menja prirodni ciklus organizma...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
20.6.2009 10:57:05   
prolece
ja sam pila tablete i olaksavale su mnoge stvari:
menstrualne bolove uopste nisam imala(inace sam morala da se "drogiram" da bih ustala iz kreveta)
trajalo je 3-4 umesto 6-7 dana
krvarenje nije bilo obilno kao inace
nije mi oticao stomak
nisam imala promene raspolozenja
i na kraju, ali ne i najmanje vazno, nema kondoma.



(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
20.6.2009 11:51:16   
Brand new mama
Citam malopre da svaki peti stanovnik Srbije ima neku polnu bolest,pa mi palo na pamet  da ova tema nije samo za razonoduuser posted image
Onomad sam i ja radila na nekom istrazivanju koje se doticalo i seksualnog zivota i kontracepcije kod zena u Srbiji, pa me iznenadilo koliko se, sto bi moja baba rekla- niko ne cuva. Cak sam imala slucaj devojke koja ima fin broj seksualnih partnera, buduca je lekarka i ne koristi nista. OK, sve je to u redu, ali je imala poprilican broj one-night-stand-ova sa likovima kojima oci vise nije vidjela. I par abortusa. Meni licno je to strasno(plus sam hipohondar sto se toga tice na kub).Hajde sto se ne cuvas od bolesti, nego sto nam je abortus najzastupljeniji vid " kontracepcije"(da ne govorim o generacijama nasih mama- tek tu je tuga)
P.S. A za pucanje kondoma- nadam se da je velicina problematicnauser posted image

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
21.6.2009 10:21:39   
Rina
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

... Zadnjih par koje smo isprobali svi do jednog su pukli....al ne ono da ima rupicu...nego se skroz rasvetaju


Probajte sa extra lubrikantom...zavisno koliko dugo se seksate ...uglavnom pucaju zbog nedovoljne vlaznosti koja nastaje u dodiru s gumom...ako niste navikli na kondome...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
21.6.2009 10:42:48   
MERYEN
Ne koristim nista tipa kontracepcije,nisam pristalica tabletica,a gume-prezervativi u braku nekako mi mi je bezveze.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here