|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
24.6.2009 1:17:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Rina

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

... Zadnjih par koje smo isprobali svi do jednog su pukli....al ne ono da ima rupicu...nego se skroz rasvetaju


Probajte sa extra lubrikantom...zavisno koliko dugo se seksate ...uglavnom pucaju zbog nedovoljne vlaznosti koja nastaje u dodiru s gumom...ako niste navikli na kondome...


Pa nije u vlaznosti bio problem user posted image Ima kad nam kondom izdrzi ceo sex....pa onda na finishu pukne...bash je jednom proverio..bukvalno par sekundi pre je bio chitav...posle...vidimo pukao.... A bash se sam se istripovala neki dan....pukao nam je kondom...nishta...mi ga bacili...i nastavili akciju... isti dan uveche...krenuli u akciju bez kondoma...kad ono nadjemo parche onog kondoma od prepodne user posted image Znachi...nikad vishe u zivotu netjemo koristiti kondom...to parche gume mi je moglo napraviti sruser posted image nje da ga nismo nashli....user posted image

(odgovor članu Rina)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
24.6.2009 3:40:13   
Republica
Smeshkice ciao, vidim da si u Subotici tako da ne znam da li si ikada videla
u vashim radnjama Trojan condome.Ne znam da li smem da ostavljam ovde
link ali ukucaj na pretrazhivacu Trojan condoms i videcesh.
Iz mog iskustva oni su najbolji.Tanki jaki bez nus pojava zapravo alergijskih.
Trojan te nikada nece izneveriti i puci to ti garantujem iz svog iskustva.
Pozdrav.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
24.6.2009 10:07:51   
Ana RR
Smeškice, a terapija? Nećete izlečiti hlamidiju ako ne pazite user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
24.6.2009 13:06:16   
mister NO
ja i moja bivsa djevojka(sada supruga,zivotni sapu(a)tnik)koristili smo kondome u njenim plodnim danima,posto su moji svaki dani plodni,morali smo samo u njenim.hehe.naime,odnos nije isti,losiji je,duze traje.ishod je nekada neizvjestan,obostrano.nekada je znalo da se desi da u 2mjeseca svega 2-3x koristimo kondom.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
24.6.2009 13:12:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana80

Smeškice, a terapija? Nećete izlečiti hlamidiju ako ne pazite user posted image


Ah...pa doktor je svakako rekao da to nije uzork pobachaja...I da ako posle ove druge terapije ne budemo izlechili hlamidiju....ne moze da mi da trecu turu lekova....bitje puno... A ako mi nisu pomogli oni jaki antibiotici...nece ni ovi koji se daju u trudnoci....inache...posle 3 dana sam prestala sa terapijom...jer nema smisla da je pijem, a ne shtitim se... Znam....glupost pravim...user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
24.6.2009 13:14:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Republica


Trojan te nikada nece izneveriti i puci to ti garantujem iz svog iskustva.



Pa pukao nam je i trojan, i pinks i durex....neznam vishe koji da probam user posted image

(odgovor članu Republica)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
24.6.2009 13:14:50   
Ana RR
Jao bre, to ti nije baš pametno.. user posted image

Ako planirate bebu, morate to izlečiti..


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
24.6.2009 13:16:08   
Brand new mama
Da se pridruzim Ani80, ne zezaj se sa terapijom, a vrh kondoma(jer pretpostavljam da ti je to ostalo) ti nije mogao nista napraviti- tvoje telo bi ga izbacilo jako brzo(znam, posto mi se to bilo desilo, a ja sam hipohondar na kvadrat, pa sam odmah odjurila kod gin. da pitam). I nama su bili pucali tako kondomi pre 2 godine, i to mislim da su bili cak i Durex, nemoj me drzati za rec, a posle sve- cak ni oni najjeftiniji su bili OK. Trojan su stvarno dobrog kvaliteta, eto probajte sa njima ako niste

(odgovor članu mister NO)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
24.6.2009 13:18:10   
Anoniman
Smeškice, a jel Hlamidija beše?

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
24.6.2009 13:19:43   
Anoniman
Ma znam Ana...mislim da tjemo se svakako josh par meseci paziti....da bih mogla da pomazem oko sredjivanja nove kutje.... Uostalom...hlamidiju mogu i u trudnoci izlechiti....jer i prethodni put kad sam zatrudnela...imala sam hlamidiju...i da nisam imala pobachaj....morala bih je u trudnoci lechiti....user posted image

Brand new mama.... koristili smo i trojan...user posted image

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
24.6.2009 13:19:52   
sephora
draga moja smeshkice,

ako su vam svi ovi prezervativi popucali
izgleda da je ipak u pitanju obdarenost tvog dragog!!!user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
24.6.2009 13:19:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Smeškice, a jel Hlamidija beše?


Da

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
24.6.2009 13:21:57   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Uostalom...hlamidiju mogu i u trudnoci izlechiti....jer i prethodni put kad sam zatrudnela...imala sam hlamidiju...i da nisam imala pobachaj....morala bih je u trudnoci lechiti....user posted image





Ok, ali ja se ne bih zezala sa tim.. bolje piti lekove dok beba nije u stomaku..



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
24.6.2009 13:22:25   
Brand new mama
Pa, hlamidija je pre uzrok steriliteta, a koliko uticaja ima u trudnoci...Ali u svakom slucaju nije sala...kao sto sam rekla-ja sam hipohondar, posebno sto se tice polnih bolesti, a hlamidija mi je jedna od najstrasnijih- zato sto se ne ustanovljava brzo, a ne mora da ima nikakve simptome.Hajde, za user posted image  bebca se malo i suzdrzite, ako vam vec kondomi pucaju.Znam da nije lako- bas kad ne bi smeo, e tad bas te djavo terauser posted image

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
24.6.2009 13:24:59   
Anoniman
Pa bash nas djavo tera....i ne mozemo odoleti....a kondomi nas sabotiraju user posted image

Kad budem otishla na kontrolu za 2 nedelje, pitatju ginekologa shta da radim...dal da opet pokushamo lechenje...ili tju to u trudnoci....ako zatrudnim uskoro...user posted image

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
24.6.2009 13:26:02   
Ana RR
Ne znam, ja u svemu mogu da se uzdržim.. ako znam da ne smem zašto da se glupiram..
Kad god se desilo da sam pila antibiotike, nismo imali odnose..



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
24.6.2009 13:28:50   
Anoniman
Ni ja ni on ne mozemo da se suzdrzimo....mozda je to shto josh ne zivimo zajedno...pa zajednichko vreme maximalno iskorishtjavamo.... mozda tje lakshe biti kad budemo ziveli zajedno.... A sada ne mogu da spavam pored njega...a da nas ne povedu emocije, zelja, strast....user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
24.6.2009 13:29:56   
Brand new mama
Nisam sigurna koliko bi ti lekovi(jer kontam da nisu bas ni laganica antibiotici) prijali tvojoj bebici u prvom tromesecju, pa cak i u drugom. Ja sam sad bila dva dana sa temperaturom i doktorka mi je rekla da ne uzimam nista dok mi temp. ne predje 38,5, a glava me razbijala. Kaze da je bolje da mi se organizam izbori nego da ja pijem lekove....A opet- sve ti je to rekla-kazala, dok ne pitas doktora.Mogu samo da te zbunim iz najbolje namere da ti pomognem

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
24.6.2009 13:30:44   
Rivana
Sigurno je to zato sto ne zivite zajedno posle ce biti drugacije znam iz iskustva user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
24.6.2009 13:31:48   
Anoniman
Khm Khm!

ovo je tema o kondomima!

Smeškice, napisala sam ti nešto u temi Hlamidija.

Ne mogu da odolim, a da ne pitam... jel se vi svaki dan viđate? jel to znači da imate svaki dan odnose? user posted image

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
24.6.2009 13:35:39   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Ni ja ni on ne mozemo da se suzdrzimo....mozda je to shto josh ne zivimo zajedno...pa zajednichko vreme maximalno iskorishtjavamo.... mozda tje lakshe biti kad budemo ziveli zajedno.... A sada ne mogu da spavam pored njega...a da nas ne povedu emocije, zelja, strast....user posted image



Valjda ja drugačije razmišljam.. ne mislim da maximalno iskorišćeno vreme podrazumeva samo sex..
Ali to je samo moje mišljenje..


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
24.6.2009 13:44:53   
mister NO
primjetili sam da vrlo cesto ucesnice u jednoj temi.ODLUTAJU sa teme i pocnu da pisu o necemu sasvim desetom u okviru konkretne teme.primjetio sam to na vise tema,jednostavno  pocnu lijepo da pisu o jednoj temi onda jedna ubaci nesto deseto,druga se nadoveze....i tako..posle nam bude glupo da odgavaramo na datu temu jer su ucesnice vec skrenule sa teme!admini....uskacite kad vidite da se to desava...ili lupajte penale!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
24.6.2009 13:49:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Khm Khm!

ovo je tema o kondomima!

Smeškice, napisala sam ti nešto u temi Hlamidija.

Ne mogu da odolim, a da ne pitam... jel se vi svaki dan viđate? jel to znači da imate svaki dan odnose? user posted image


Jel smem da ogovorim a da ne odlutam sa teme???user posted image
Vidjamo se svaki drugi dan...ili ponekad spojim nekoliko dana kod njega...zavisi kako radi...ali da...u proseku ispadne da svaki dan imamo odnose.... I kako onda 2 nedelje da izdrzim bez toga....mi se dogovorimo netjemo...pa se samo mazimo....al ebga...odlutamo...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
24.6.2009 13:50:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mister NO

admini....uskacite kad vidite da se to desava...ili lupajte penale!user posted image


Trudim se mister, ali nisam ja svemoguća, nažalost! user posted image

(odgovor članu mister NO)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kondomi, prezervativi ili kurtoni
24.6.2009 13:56:48   
Brand new mama
OK, odlutali smouser posted image ,izvinjavam se u svoje ime, ali ni ti Mr.NO, nisi dobar primer za ovu temu, posto nisi obozavatelj istih iz teme. Eto, recimo da meni i mom dragom nije toliko strasno voditi ljubav sa kondomom, u vezi smo bili dugo,dugo, sa izrazito zadovoljavajucim seksualnim zivotom, ziveli zajedno 2 godine pr nego smo se odlucili za bebicu i sex bez kondoma... Jedino imam zamerku za Durex Performu, posto je kad smo kupili i te( kao da probamo) on okrenuo kondom pogresnouser posted image  pa je meni bilo kao da sam dobila lokalnu anesteziju... E, i iritiraju me previse oni rebrasti.... Moj doprinos za temu o kondomimauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here