|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   opadanje kose nakon porodjaja
26.6.2013 16:38:57   
sloncic
da li je naka porodilja imala problem sa opadanjem kose posle porodjaja i kako je resila isti. neki prirodni lek i tome sl. meni kosa toliko opada da se brinem da uskoro ne ostanem bez nje ali u potpunosti.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: opadanje kose nakon porodjaja
26.6.2013 16:50:22   
Moiraina
Vidi ovde:
Opadanje kose

(odgovor članu sloncic)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: opadanje kose nakon porodjaja
26.6.2013 16:52:41   
Tiziana
Recicu samo AAAAAAAAA, ,kad se samo setim. Uzas je bio.moja kosa po celoj kuci, ja polu celava.Ali to su ti hormoni. Negde posle 6m od porodjaja ce sve to krenuti samo da se sredjuje i vraca na normalu.Jedino sto se meni kvalitet kose promenio,malo mi je ostrija i talasa mi se,a pre je bila ravna,ravna.

(odgovor članu sloncic)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: opadanje kose nakon porodjaja
26.6.2013 17:12:52   
srnad
Ja sam problem resila tako sto sam izbacila tepihe iz stana da vise ne skuplja dlake a parket brisala par puta dnevno user posted image
A da se sacuva kosa nema sanse. Probala sve, od kupovnih sampona za tu svrhu do pranja kose vodom u kojoj je kuvana kopriva. Na kraju odustala.

(odgovor članu sloncic)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: opadanje kose nakon porodjaja
26.6.2013 18:45:23   
pocahontas
9 i po meseci nakon porodjaja i dalje katastrofa...

(odgovor članu srnad)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: opadanje kose nakon porodjaja
26.6.2013 19:17:10   
jole82
Uhhhh....ovo je strasno...prva dva meseca nista...i onda sve vise i vise opada...
Dobila sam i zaliskeuser posted image
Srecom imam stvarno jako mnogo kose....al opet kad vidim dlake po kuci...a tek posle pranja kose....pa to je horor u kadi...

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: opadanje kose nakon porodjaja
26.6.2013 19:27:45   
Meisje
Joj moja kuma je isto panicila,ima li leka tome,ja imam slabu kosu i celu trudnocu mi skoro dlaka nije opala,znaci ne smem da zamislim sta me ceka...user posted image

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: opadanje kose nakon porodjaja
26.6.2013 19:35:46   
World
Meni je u trudnoci kosa bila odlicna, mislim da mi nisu sve ukupno otpale 4 dlake... Nakon otprilike mjesec dana od porodjaja pocela je da opada, uzasno... Mislila sad definitivno da cu ocelaviti, nikakvi samponi nisu pomogli.. Evo sad je proslo 6,5 mjeseci i pocinje da raste nova kosa, vidi se pomalo...

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: opadanje kose nakon porodjaja
26.6.2013 19:41:00   
srnad
Jole82 blago tebi kada imas koseuser posted image !
Meni je u trudnoci kosa rasla mnogo brzo i bila sjajna kao nikada! Sad mi se razvod smesi zbog dlaka po stanu. Kada cujem mm da zvoca znam da je negde nasao dlaku. A cujem ga 23456 puta dnevno!

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: opadanje kose nakon porodjaja
26.6.2013 19:45:46   
adulence
i kod mene katastrof kad je kosa u pitanju...toliko mi opada da ne znam kako jos uvek imam kosu na glavi,bas mi je muka od toga...ali nadam se da ce i to rzo proci...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: opadanje kose nakon porodjaja
26.6.2013 19:49:35   
srnad
I ja se nadam da ce brzo proci evo vec 6,5 meseci!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: opadanje kose nakon porodjaja
26.6.2013 19:57:06   
Meisje
Kako ne znaju da izmisle nesto..a one Priorin Bajerove kapsule? To znam da ovako bas pomaze.. Al izgleda da mora da otpadne to sto sve vreme trudnoce nije opalo..

(odgovor članu srnad)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: opadanje kose nakon porodjaja
26.6.2013 20:00:32   
Olga75
tema vec postoji KLIK pa cu ovu zakljucati

molim vas da koristite pretrazivac pre otvaranja novih tema

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here