|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li je duga veza preduslov za dug i srecan ...
13.3.2013 6:49:32   
Skockica
Trebalo bi biti logicno da ste tokom duzeg zabavljanja bolje upoznali svog partnera i da ste tada sigurniji da li je ta osoba za Vas ili ne. Medjutim, kako je retko sta u zivotu logicno, tako i ova konstatacija ne mora biti tacna.
U mom slucaju nije jer sam posle petogodisnjeg zabavljanja ipak dozivela los brak.
Kakva su vasa misljenja i iskustva?

< Poruku je uredio Skockica -- 13.3.2013 6:50:59 >


_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Da li je duga veza preduslov za dug i sre...
13.3.2013 6:57:12   
Sanchy
Ni u mom slucaju,bila sam u vezi sedam godina koja se katastrofalno zavrsila a da sam se i udala za tu osobu,brzo bih se razvela,mladost ludost,zaljubljenost pa ne vidis koliko je ta osoba losa za tebe u stvari,,,,,a sa mm sam pocela da zivim u vanbracnoj zajednici posle dva meseca zabavljanja,nisam zurila sa brakom na papiru zbog prethodnog fiijaska medjutim nasa v.veza a posle i sada brak su vise nego uspesni ,tako da duga veza nije preduslov nizasta....po mom skromnom iskustvu...

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Da li je duga veza preduslov za dug i sre...
13.3.2013 7:00:33   
Lu
Meni je preduslov prihvaćanje partnera onakvog kakav je, za to treba neko vrijeme da se upoznamo ali ne mora da bude dugogodišnja veza.
Ja sam imala vezu 8 godina sa svojim mužem ali kažem, ne mislim da je to bilo presudno da imamo lijep zajednički život.user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Da li je duga veza preduslov za dug i sre...
13.3.2013 7:20:58   
Trcosava
E Skokice, ti pet godina... ja sam se sa bivšim zabavljala od 1999, venčali se 2005 i razveli 2008. Sadašnjeg muža sam pznavala jedva 6 meseci ti to preko neta, videli se 3 dana samo uživo i posle toga živeli mesec dana zajedno... pa dva meseca razdvojeni zbog vize i od tada nerazdvojni!

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Da li je duga veza preduslov za dug i sre...
13.3.2013 7:36:27   
indy_25
Nije, ali lijepo je i kad poznajes nekog onako u potpunosti a ne da ga upoznajes dok si u braku.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Da li je duga veza preduslov za dug i sre...
13.3.2013 7:44:57   
Anck Su Nmaun
Mi smo se zabavljali 8 god, svi su nam govorili to ce puci sto se ne uzimate...
Tu nema pravila, nekima dosadi to sve pa pukne a nekima prija da se bolje upoznaju.
Krace tj, kratke veze pa brak su rizik...ali nikad se ne zna?

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Da li je duga veza preduslov za dug i sre...
13.3.2013 7:47:48   
bojanica7
trebalo bi da stos i duze si sa partnerom, bolje ga poznajes. ali eto to bas i nije uvek tako. kao i za sve ostalo, izuzeci kvare pravilouser posted image

ja mislim da je vaznije ziveti sest meseci s nekim nego se zabavljati sest godina na kafama, morima i ostalim lepim stvarima. kad si s nekim 24/7 mozes da uvidis nesto sto ne mozes kad provodis neki sat dnevno zajendo ili kad provodis i dane negde, ali u lepoj atmosferi, na odmoru i slicno...

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Da li je duga veza preduslov za dug i sre...
13.3.2013 7:55:23   
adulence
sa mm sam pocela da zivim nakon 4 meseca zabavljanja,a uzeli smo se nakon godinu dana zabavljanja....divan,divan brak....

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Da li je duga veza preduslov za dug i sre...
13.3.2013 8:08:41   
caca81
Nije.

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Da li je duga veza preduslov za dug i sre...
13.3.2013 8:34:54   
Dada81
Nisam sigurna,ne valja ni peduga veza,ali ej definitivno kada nekom eznas sve slabe tacke,sve dobre strane i kada se znate u milion situacija.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Da li je duga veza preduslov za dug i sre...
13.3.2013 9:12:16   
Ognjenka
Sa bivsim muzem sam bila 6 godina u vezi, i isto toliko u braku pa je puklo.
Sa sadasnjim muzem sam bila u vezi godinu dana pre nego sto me je zaprosio. Evo guramo u drugu godinu braka.
I ne mogu da uporedim ove dve veze, ali ako moram: druga je ne samo bolja, jaca i kvalitetnija, vec su ljubav i poverenje mnogo veci.

Jednostavno, kada jako mlad upoznas nekog, kao ja, sa 19 godina, onda i ne znas da ima bolje, nego se prilagodjavas kako "rastete". Odkud sam mogla da znam da perspektivni student prava nece hteti da radi...a to je bio samo jedan od problema.
Sadasnjeg muza sa upoznala kada sam imala 32 godine i tacno sam znala sta hocu i kakvog coveka hocu. Do sada nije bilo iznenadjenja. Mislim negativnih. Hvala onom gore.

< Poruku je uredio Ognjenka -- 13.3.2013 9:13:52 >


_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Da li je duga veza preduslov za dug i sre...
13.3.2013 9:20:42   
cockic
ja sam sa mm bila 4 godine veze pre braka.mada od tih 4 dve smo vec ziveli zajedno user posted image evo bogami 7 godina kako smo zajedno.trega godina braka user posted image

duge veze nism imala.bila sam u vezi 2 godine.to je bilo pre mm.

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Da li je duga veza preduslov za dug i sre...
13.3.2013 9:23:14   
AndreaK
Imam slicno iskustvo Ognjenka, i znam dosta slicnih iskustava, posle deset godina zabavljanja 3 meseca u braku itd...ja sam cetvorogodisnju vezu raskinula u fazi veridbe....a sadasnjeg muza upoznala augusta a udala se aprila sledece godine za njega user posted image

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Da li je duga veza preduslov za dug i sre...
13.3.2013 9:41:33   
nela79
Poslije 6 mjeseci veze na daljinu pocela sam da zivim sa mm. Nista nam ne faliuser posted image

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Da li je duga veza preduslov za dug i sre...
13.3.2013 9:47:19   
Figaro88
Mi smo posle tri meseca odlucili da zivimo zajedno,posle sest meseci se uselili u stan,a posle godinu zajednickog zivota odlucili da se vencamouser posted image Od tada je proslo 5g.I za sada nam dobro ideuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Da li je duga veza preduslov za dug i sre...
13.3.2013 9:50:51   
jovana13
Tacno je da se bolje par upozna ali nije preduslov. Mm i ja smo se zabavljali 13 mes pre braka i super nam je i sad kao i u vezi. Osobu upoznajes celog zivota narocito tokom zajednickog zivota...

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Da li je duga veza preduslov za dug i sre...
13.3.2013 9:55:40   
majared
Ja sam sa ovom mojim u vezi četiri godine. Znamo sve dobre i loše osobine onog drugog ali nismo živeli zajedno jer se on plaši kako ćemo se uklopiti. Ja sam imala vere da će sve biti OK ali sam tokom godina (kako sam realnije sagledavala našu vezu) počela da se pitam. A uz bebu biće još teže.

< Poruku je uredio majared -- 13.3.2013 10:06:06 >

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Da li je duga veza preduslov za dug i sre...
13.3.2013 11:11:45   
Zell
Ni brak nije preduslov za dug i srecan brak a ne duga veza...

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Da li je duga veza preduslov za dug i sre...
13.3.2013 12:43:36   
vikiveki
Mislim da duga veza nije preduslov za dobar brak

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Da li je duga veza preduslov za dug i sre...
13.3.2013 12:46:04   
boba 11

IZVORNA PORUKA: Zell

Ni brak nije preduslov za dug i srecan brak a ne duga veza...

e bas vala

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Da li je duga veza preduslov za dug i sre...
14.3.2013 12:23:11   
nata11
Potrebno je nekoga upoznati ali nemora da znaci. Znam ljude koji su se upoznali ujutru u 8 i ona otisla da zivi kod njega uvece oko 7. Doduse to je bilo ranije kada su ljudi bili strogi pa ona nije valjda smela da kaze da hoce da se vidja sa nekim. Sada su penzioneri imaju 4 dece. Ziva istina user posted image Mozda je i njima bilo zanimljivije dok upoznaju jedan drugog.

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Da li je duga veza preduslov za dug i sre...
17.3.2013 1:43:27   
Skockica

IZVORNA PORUKA: bojanica7

trebalo bi da stos i duze si sa partnerom, bolje ga poznajes. ali eto to bas i nije uvek tako. kao i za sve ostalo, izuzeci kvare pravilouser posted image

ja mislim da je vaznije ziveti sest meseci s nekim nego se zabavljati sest godina na kafama, morima i ostalim lepim stvarima. kad si s nekim 24/7 mozes da uvidis nesto sto ne mozes kad provodis neki sat dnevno zajendo ili kad provodis i dane negde, ali u lepoj atmosferi, na odmoru i slicno...

To si u potpunosti u pravu, moj bivsi muz nikako nije hteo da zivimo vanbracno ni dana, nego prvo svadba da bih ja vec posle dva meseca videla da to nije to iako smo se toliko dugo zabavljali.Onda sam se cetiri godine borila da se otrgnem iz tog pakla ali hvala Bogu sve se zavrsilo. Sad sam srecna razvedena zena i pre svega majka jednog divnog deteta.
I nikad se vise ne bih vencala, to mi je totalno nebitno i taj papir nema nikakvu vrednost i moze ti samo napraviti problem.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Da li je duga veza preduslov za dug i sre...
19.3.2013 15:03:01   
jess021
Ja mislim da su u pitanju godine u kojima upoznas nekog, bar kod mene.
Ja sam bila spremna za mm da se udam posle 10dana zabavljanja, jer sam sa mojih tad 26 god znala sta zelim, a sta ne. A pre njega sam imala vezu od 7 godina.
Ipak smo se vencali posle 2.5 godine, ali smo poceli da zivimo zajedno posle mesec dana.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Da li je duga veza preduslov za dug i sre...
6.4.2013 13:20:07   
cvećka
Nikako nije preduslov. Moja sestra se smuvala sa svojim sadasnjim muzem u decembru, on je zaprosio za Srpsku Novu! U julu je vec bila svadba i evo ih, vec 10 godina u braku, ja lepsi ne znam, pored braka mojih roditelja... A mm i ja smo zajedno od moje prve godine fakulteta i posle 7 godina smo se vencali, za sad nam je prelepo! Iako nismo ziveli zajedno, savrseno se uklapamo (:

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Da li je duga veza preduslov za dug i sre...
6.4.2013 13:58:11   
branki*
naravno da nije..tu nema pravila,niko ne moze nista ti garantuje nikad..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here