|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Paket za dete: Maj 2014.
30.4.2014 22:35:28   
lesica
user posted image


Svakog meseca ćemo da obradujemo petoro dece. Pogledajte sadržaj paketića za decu i pročitajte kako postati srećni dobitnik jednog od njih! Dobitnike objavljujemo u junu 2014. godine.
PROČITAJTE VIŠE O PAKETU I PRIJAVITE SE...




_____________________________________________________


U tekućem mesecu imamo sledeće sponzore paketa:



- VELIKI SPONZORI -



Veliki sponzor Candy Universe poklanja pet paketića sa 500 grama bombona sastavljenih od gumenih žaba, zmija i meda, pa u kombinaciji sa karamelama, dražejama i čokoladnim desertima!

Mi ćemo efikasno obaviti sva neophodna potkupljivanja dece, ukloniti svaku najavu plača, sve male prevare biće lakše uz naše slatkiše. A sigurno ćete i Vi, stariji, zavući ruku u ovu kesicu čiste sreće i zadovoljstva! Računajte na svežinu i na jedinstvenost ovih ukusa. Ovakve slatkiše nećete naći u obližnjem marketu, a posebna je stvar što ovakve ukuse nigde u Srbiji, nećete moći da izvadite iz jedne kesice! Iz 17 različitih možda… Ali iz jedne… NE! To je ono što je jedinstveno kod Candy Universe-a!

Candy Universe d.o.o. je mala, porodična firma koja postoji tek nešto više od godinu dana. Prekrstili smo se i krenuli u ovaj poduhvat rešeni da uspemo, ili kao i mnogi drugi da odemo sa decom u inostranstvo. Za sada uspevamo i borimo se. Postojimo u najvećim tržnim centrima u Srbiji, a od skoro, postojimo i online! ? Sve ovo što radimo, radimo sa zadovoljstvom jer uz drage nam slatkiše uspevamo da obezbedimo i egzistenciju svojoj porodici. Uz to trudimo se da budemo normalni, fer poslodavci. Dajemo sve od sebe da budemo maksimalno profesionalni, pedantni i čisti. Svojim potpuno otvorenim, čak i ličnim stavom želimo da damo poset___iocima do znanja, koliko nam je važno da budu zadovoljni našim slatkišima i našom uslugom! “Možda kvarite zube, al lečite dušu!” ? ( Reče jedan tata posle kupovine kod nas, na štandu u TC Delta City! )
www.candyuniverse.rs

www.facebook.com/CandyUniverseBelgrade


user posted image

user posted image

Prijavite se i srećno!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Paket za dete: Maj 2014.
3.5.2014 19:48:13   
dunja RR
user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Paket za dete: Maj 2014.
7.5.2014 23:08:32   
lilihip
MmMMMM, deluju baš, baš ukusno user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Paket za dete: Maj 2014.
8.5.2014 1:36:02   
Žapkić
Ovo je mmmm.... Ne učestvujemo ni jednog meseca, jer Tina ne jede bombone (mama jede!user posted image ), ali rado glasamo svaki put, da pomognemo nekome da osvoji nagradicu!!!user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu lilihip)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Paket za dete: Maj 2014.
29.5.2014 15:58:57   
vikiveki
Mi smo se ovaj put prijavili,ali nešto su nam slabe šanseuser posted image
Moji sinovi obožavaju bomboneuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Paket za dete: Maj 2014.
2.6.2014 17:55:03   
Cakana84
Evo i naših slatkih dobitnika za maj: user posted image

1. GOSA 76- 149 like
2. andrej^marko- 73 like
3. теона- 41 like
4. bajkica- 25 like
5. vikiveki- 19 like


Čestitam dobitnicima. user posted image

Molim da nam na mail info@ringeraja.rs do 8.6.2014. u 16.00., dostavite neki detetov dokument na uvid (izvod, prijava prebivališta i sl.) kao i ličnu kartu roditelja. Zbog velikog broja nedozvoljenih prijava prinuđeni smo na ovaj korak. Hvala na razumevanju!


< Poruku je uredio Cakana84 RR -- 2.6.2014 22:24:41 >

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Paket za dete: Maj 2014.
2.6.2014 18:06:08   
dijana1*
Cestitam dobitnicima user posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Paket za dete: Maj 2014.
2.6.2014 20:25:22   
lesica
Bravo!!!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Paket za dete: Maj 2014.
2.6.2014 21:15:12   
vikiveki
user posted image hvala RR i sponzorima ali i onima koji su glasali za nasuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Paket za dete: Maj 2014.
3.6.2014 2:09:48   
Žapkić
Čestitam, Vikiveki!!!
Ostale ne poznajem!
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Paket za dete: Maj 2014.
3.6.2014 10:45:54   
andrej^marko
Hvala puno...i cestitamo svim dobitnicima ...pozdravuser posted image

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Paket za dete: Maj 2014.
3.6.2014 11:27:47   
GOSA 76
Hvala i cestitke svima! Sve sto ste trazili poslala sam na mail.user posted image user posted image

(odgovor članu andrej^marko)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Paket za dete: Maj 2014.
3.6.2014 11:31:55   
ivaMark

IZVORNA PORUKA: Žapkić

Čestitam, Vikiveki!!!
Ostale ne poznajem!
user posted image user posted image user posted image


user posted image

Cestitam Viki user posted image


_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Paket za dete: Maj 2014.
5.6.2014 11:41:23   
bajkica
Poslala sam podatke, hvala svimauser posted image

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Paket za dete: Maj 2014.
5.6.2014 12:01:07   
vikiveki
Hvala, hvala. ..kada stignu slatkisi okacicu sliku.Hvala vam na cestitkama user posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu bajkica)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Paket za dete: Maj 2014.
5.6.2014 12:05:59   
dijana1*
Viki pusti ti sliku, mozes i da nam podelis koji slatkisuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Paket za dete: Maj 2014.
6.6.2014 0:09:43   
Žapkić

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Viki pusti ti sliku, mozes i da nam podelis koji slatkisuser posted image

Moze, moze.... samo da li hoće!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Paket za dete: Maj 2014.
6.6.2014 0:17:04   
vikiveki
Ma meni samo da je makar da slikam,kada oni navale da tamane paket pojeli bi oni i mene

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Paket za dete: Maj 2014.
6.6.2014 0:24:44   
Klarita
Vikiveki, u slasti da poruckaju nagradicuuser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Paket za dete: Maj 2014.
6.6.2014 0:36:21   
vikiveki
Oni su opasni,koliko puta napravim nešto lepo i hoću da slikam pa da postavim na RR ,i ja dok se smislim da fotografišem oni već pojeli pola slikeuser posted image

< Poruku je uredio vikiveki -- 6.6.2014 0:37:13 >


_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Paket za dete: Maj 2014.
10.6.2014 14:02:14   
vikiveki
I...desilo se ono čega sam se pribojavala,stigao je paket a ja nisam bila tu...i moji su pojeli skoro sveuser posted image tako da mama nije uspela ni da proba tj. ni da vidi kako je izgledao,a o slikanju da i ne govorimuser posted image ....kažem ja oni su prava mećava kada su u pitanju slatkiši,sem ćerke

< Poruku je uredio vikiveki -- 10.6.2014 14:03:09 >


_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here