|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
20.10.2015 10:03:18   
marketing RR
Dragi naši Ringerajci, oktobar je karakterističan po tome što tada iznova počinje bogaćenje Ringerajinog neba posebnim, predivnim zvezdicama! „Zvezda baby kalendara za 2016. godinu“ je ponovo tu! Takmiče se mališani uzrasta od 0 do 5 godina. Jer imali 5 nedelja, 5 meseci ili 5 godinica, naši mališani su naše baby zvezdice!!!
Pročitajte više...

user posted image

Pozivamo vas da slanjem jedne fotografije Vašeg malog sunca, učestvujete u takmičenju za „Zvezda baby kalendara za 2016. godinu“... Kako ćete to uraditi pročitajte OVDE. A pravo učešća imaju svi mališani do punih 5 godina, jer bez obzira na to da li imaju 5 dana, nedelja, meseci ili 5 godinica, oni su naše bebe, naše zvezde!

O samim pravilima i uslovima učešća pročitajte više u PRAVILNIKU TAKMIČENJA.




Karakteristike fotografije

Nije poželjno da fotografija pokazuje previše golišavosti Vaše bebe, posebno nisu dozvoljene fotografije gde se vide genitalije.

Primer pravilne fotografije: vidi se samo glava sa mokrom kosicom i penom od šampona, sušenje ili češljanje kosice dok je dete umotano u peškir ili adekvatan odevni predmet, ili dete u kadici s’tim da je veći deo tela Vašeg deteta potpuno zaklonjen, ili igra Vašeg mališana pre ili posle kupanja, simpatičan osmeh, pogled ili neka suzica za vreme kupanja, ili možda samo neka neodoljiva poza samo za vas (i nas) i sl.


Dozvoljeno je (nije obavezno) da se blizanci nađu na jednoj fotografiji, i tada konkurišu kao jedan takmičar-zvezdica.

Nije dozvoljeno da se na fotografiji nalazi proizvod, logo ili natpis koji na bilo koji način konkuriše JOHNSON'S® baby proizvodima.

Fotografije treba da zadovoljavaju određen kvalitet, slikane fotoaparatom ili mobilnim aparatom sa minimalnom rezolucijom 3 Mpx i minimalne širine 1600 px radi mogućnosti korišćenja fotografije u štampi kalendara.

Fotografije trebaju biti u boji i bez stilskih dodataka i potrebno je da nisu objavljivane u drugim medijima.



Zato, obavestite i svoje prijatelje, bake i deke, tetke, ujke i strike, jednom rečju obavestite sve o najlepšem zvezdanom nebu na Ringeraji.rs!!! I neka igranje počne!



Fotografije možete slati od 20.10.2015. do 01.12.2015.


Članovi i posetioci portala www.ringeraja.rs će biti u mogućnosti da svojim glasovima (klikom na dugme Glasaj) odaberu 100 najsimpatičnijih fotografija od 17.11.2015. do 8.12.2015.godine. Od tih 100 fotografija komisija će odabrati 12 fotografija, po jednu za svaki mesec u godini. A svih 100 najsimpatičnijih fotografija biće prikazano na stranici www.ringeraja.rs.


Roditelji opcijom Share ili Like (ispod fotografije) mogu pozivati svoje prijatelje da podrže njihovog mališana (ali se broj lajkova ne ubraja u broj glasova).


Svih 12 izabranih takmičara će biti obavešteni da su odabrani za kalendar najkasnije do 25.12.2015. Svaka od 12 odabranih fotografija će biti predstavljena i na portalu www.ringeraja.rs, svakog dana po jedna fotografija.



Šaljite nam najlepše zvezdice user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
22.10.2015 6:43:22   
branki*
evo ja cu da posaljem sliku moje boke,samo da nadjem neki trenutak da je uslikam prema ovim poravilima,ali biceuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
22.10.2015 12:09:00   
dijana1*
Mi smo se prijaviliuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
25.10.2015 10:04:32   
emicaa
Mi ćemo glasati user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
25.10.2015 10:10:57   
vocicana
I ja zelim da gladan, samo cete mi signalizirati kako I kada I nema problema. user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
25.10.2015 20:48:20   
Trcosava
Prijavih moje okano user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
26.10.2015 16:21:18   
mila83
Glasacemo,a mozda se i prijavimo user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
26.10.2015 16:28:17   
amdn
Drugar Juri ce glasati za vas, jednom smo ucestvovali u nista, tako da sad samo glasanje user posted image user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
26.10.2015 16:38:00   
dunja RR
amdn, prijavite se, zašto da ne!

Takmičenje je potpuno objektivno, i bitne su dve stvarI:

- da uđete u prvih 100 prema broju glasova (može pomoći pozivanje prijatelja)
- da fotografija bude kvaliteta koji je predviđen pravilnikom, jer komisija i to gleda (neophodno zbog štampe kalendara)


Ne odustajte user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
26.10.2015 16:38:26   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Prijavih moje okano user posted image



user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
26.10.2015 17:17:26   
lesica
I ja bih moje, ali nama nema učešća, pa ćemo samo da navijamo!

Prijavljujte piliće drage user posted image

Vodite samo računa o uslovima potrebnim za fotke, pa da glasamo!
Prošle godine je bilo vrlo veselo, a pogotovo na druženju i dodeli kalendara i poklona za male zvezdice!!!

Hajde, hajde!!!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
27.10.2015 16:39:59   
branki*
ja slikah,ali nikako da stignem da postavim,moram da vidim do kada bese rok za slanje fotografija.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
27.10.2015 20:20:03   
amdn
ma necemo mi ucestvovati, sad vec ima 4 god. neka bebane budu na kalendaru, mi cemo glasati za nase dRRugare :) jeee

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
25.11.2015 15:45:48   
marketing RR

IZVORNA PORUKA: branki RR

ja slikah,ali nikako da stignem da postavim,moram da vidim do kada bese rok za slanje fotografija.



Branki požuri, još samo par dana traju prijave! :)

Ajmo i ostale RR mamike user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
25.11.2015 15:46:19   
marketing RR

IZVORNA PORUKA: amdn

ma necemo mi ucestvovati, sad vec ima 4 god. neka bebane budu na kalendaru, mi cemo glasati za nase dRRugare :) jeee



Ajde, ajde, mogu mališani do 5 godina user posted image

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
25.11.2015 19:39:25   
serpica

IZVORNA PORUKA: amdn

Drugar Juri ce glasati za vas, jednom smo ucestvovali u nista, tako da sad samo glasanje user posted image user posted image




Takodje,glas ide i od nas,iako imam dva malisana za kupanjac,ipak se ne igramo ovog puta... srecno svima user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
25.11.2015 19:43:55   
Animsaj9
Ove godine cemo glasati iz stomaka, a sledeće Bože zdravlja nadam se i učestvovati!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
27.11.2015 14:01:20   
dejana007
Mi smo ucestvovali proslog puta i bili jako uspesni :-)) Sad smo se opet prijavili pa kako bude. Al druzenjebje bilo jako dobro prosle godine i lep kalendar :)))

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
28.11.2015 20:09:58   
wivern
I mi smo se napokon prijavili, malo smo okasnili ali je bitno ucestvovati user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
28.11.2015 23:46:58   
dunja RR
Navijamo user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
29.11.2015 0:19:40   
amdn
uf drage pa na kraju cu i poslati fotku,al nest i nemamo neku dobru za kalendar.
svakako cemo glasati za dRRugare :)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
29.11.2015 8:46:08   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: wivern RR

I mi smo se napokon prijavili, malo smo okasnili ali je bitno ucestvovati user posted image

Imate moj glas! user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
29.11.2015 14:00:25   
dejana007
Postravite slike da znam cije je cije dete da i ja glasam :)user posted image user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
29.11.2015 19:16:29   
wivern
Mi smo prvo cekali tatu da nas fotografise, ali smo na kraju izvukli neku staru.
Jer moje umece sa njegovim fotoaparatom je 0. Samo cu nesto pokvariti user posted image
Hvala zene user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
29.11.2015 19:49:59   
Modessty
poslah i ja Nikolu upravo! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here