|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ljubomorna svekrva
22.11.2009 21:33:27   
Delijagirl
Tako mi je glupo da pisem to ali ajde zanimaju me vasa iskustva :
Naime moja baba i njena draga su bile kod nas na pocetku novembra i dale su nam 200e pored da si kupimo spavacu sobu jer nam je zaista vise nego neophodna, takodje nam kao i svaki put donela hranu za kuce i mace (jer je jeftinja u sloveniji i jer je kvalitetnija), donela nam neke namirnice koje ili meni nedostaju ili su bolje tipa virsle,zlatne kuglice, cezana, nebitno ... i donela nam je brdo odece koja nam takodje treba a posto smo oboje buckasti ovde je dosta skupa. Moja baka je uvek bila u fazonu ako vidi da se trudis i guras kroz zivot a ne da lezis i cekas da ti nesto padne s vedra neba UVEK ce ti pomoci kako bi si kupio nesto bolje, kvalitetnije, vise itd Jednostavno vidi da ja radim 2 posla, mm jedan po ceo dan ali na kraju opet nemozemo da si kupimo sve sta nam treba ili sta bi mi hteli. I prve stvari su neki komad namestaja ili odeca... E sad danas mi mm kaze da ga je svekrva smarala kad sam ja juce otisla kuci sta moja baba ima da nam daje pare da si kupimo spavacu, sta ona ima da mu kupuje odecu, ko da on nema svoje majke i neznam ti ja sta sve jos... I ja sam tu mrtvo popizdela jer naprimer prosle godine u ovo vreme kada smo bukvalno delili jedno jaje i brojali novcice (a ja bila posvadjana sa mojima) niko se nije javio da nas pita dali nam treba nesto. Svekrva mi je sedela na kafi svake nedelje a nije primetila da se ja setam u busnim supergama po snegu. Tek za katolicki bozic kada smo otisli kod njih jer je otac katolik je on primetio i odma mi dao pare da odem i da si kupim cizme...  A covek nepokretan, jedva vidi i prica!
Ista prica je sa mm tetkom ... prosle godine nikom nista! da ne gresim dusu dala nam je kad sam dosla mnogo tih nekih kucni stvari jer bukvalno nismo imali nista a da bi se kasnije setila da nam posalje neku klopu ili nesto tako to nije... Onda sam se ja pomirila sa mojima, dobila sam posao i stvari su krenule na daleko bolje... Ali to po njima opet ne valja da imamo pare da se ne tresemo svakog meseca kako cemo da platimo kiriju ili te neke gluposti...Sta ce biti sada kada se meni mnogo povecala plata na jednom poslu nesmem ni da pomislim. Za tetku i kevu sam odavno primetila da takmice medjusobnom koja ce da nam da vise i bas me je briga. Ali sad su u tu neku trku ukljucile i moje i posto vide da nemoze da ih prestignu il sta vec one iztresaju to na mm-ju. ALi on to meni ne kaze nego cuti i trpi jer nezeli da se i ja nerviram ali vidim da ga razjeda. Tek danas mi je posle 3 meseca rekao kako su izpljuvale moju babu i drugaricu jer su se toliko "doterale" za svadbu!?!? Pa logicno kada ides na svadbu da neces kao da ides kod nekoga na kafu, i reko mi koliko ga tetka smara sto moja baba ima vise para i sto nam donese stvari kada dodje, kako nije htela da uzme konzerve za kucice jer ih je donela moja baka, kako nije htela sa markom da jede neke slo virsle samo zato sto ih je donela moja baba i tako dalje. Pa ako je neko zaradio veliku penziju to je moja baba kolko je samo ona dana ustajala u 3 ujutru a kao vodja odeljenja nije trebala da bi bila na poslu i da bi sve islo kako treba!Pritom je stigla u 6 nazad kuci da je mene odvezla na trening i 2 sam uvek imala spreman rucak, vodila me na popodanski trening, skupljala sa popodanskog, radila samnom kucne zadatke, vozila me na vecernji trening i opet pokupila po zavrsetku! Kolko je samo ona zrtvovala kada je prihvatila da brine o meni...Ne kazem ja da markova keva a najvise tetka nisu ali neko normalan to svom detetu nikad nebih prebacivao!!!!Po meni je to ponasanje neke klinke od 14 godina a ne dvoje odraslih zena i sasvim mi je logicno da roditelj pomaze svom detetu. I kao rezultat ja i mm cemo dobiti od svekrve dormeo dusek za novi krevet jer vredi vise nego sto nam je moja baba dala za spavacu!!!! Samo cekam da se vrati tetka sa zlatibora sta ce tek tada biti....mozda mi pokloni novu ves masinu user posted image


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Ljubomorna svekrva
22.11.2009 21:41:06   
Verus
Joj dg ne znam sta da ti kazem draga.....cekaj, jel markova mama zivi sa vama?  Treba da bude srecna sto vam je bolje i sto ne mora da te gleda kako ides pokidana, ti treba da joj budes sada ko usvojena cerka, kada si markova zena!  Uzas blagi....Sta jos on kaze u vezi svega toga?  Tesko je naci se izmedju njega i nje, pa da niko ne bude povredjen sa onim sto ces reci, ali ako se tako nesto nastavi ja bih rekla njemu da mislis da nije njeno da komentarise, a da bi on trebao to njoj da objasni...

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Ljubomorna svekrva
22.11.2009 21:50:35   
Delijagirl
Ma kakavi pa da me posle par dana vode ili u ludaru ili u zatvor... Mi imamo svoj stan doduse iznajemljen a ona zivi preko reke na drugom kraju grada jos smo u 4 spratu bez lifta pa ne dolazi user posted image Pa i ja mislim da bi mogle ove dve curke da budu sretne ja vidim moja baba presretna sto nam ide bolje i ako je ona mnogo pomogla pored smatra to nasim a ne njenim uspehom. Za za njih znam da me ne vare jer je pre marko bio na poziv a sad vise nije tako... I meni to licno ne smeta jer ako bi meni tako nesto rekla ili bi izasla iz stana, ili je naterala iz stana ili spustila slusalicu ali to sto njega dosadujeju nije mi svejedno brinem se za njega jer mu sigurno to nerviranje utice na zdravlje ko da nema dovoljno problema na poslu sa debilima mora i kod njih da slusa smaranje. Evo vec mesec dana nikako da mi se izleci i necu da kazem da je samo nerviranje od njih krivo ali mislim da ima velik doprinos!!! I ne brinem se ja za sebe nego za njega... 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Ljubomorna svekrva
22.11.2009 21:52:47   
Dora
Verus, najpametnije je otkulirati sve to jer će svekrva uvek naći neki razlog da kenja (da prostiš na izrazu al ja drugi nemam). Ja sam se opekla sto puta jer ne umem da prećutim, ali u bitci sa svekrvom možeš vrlo lako da izvučeš deblji kraj. Zato samo klimaj glavom i budi svesna da ona lično tebi ne želi ništa dobro, da ona uvek misli kako ti nisi ništa ni zaslužila i čak i da joj ližeš dupe uvek ćeš biti neko ko nema pravo na svoje odluke i dostojanstvo. To su svekrve. Eto, tako ja to vidim. Zato, IGNORIŠI JE U SVAKOJ MOGUĆOJ SITUACIJI zbog sebe i muža. On će ti biti zahvalan zbog toga, veruj mi!user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Ljubomorna svekrva
22.11.2009 21:58:26   
Verus
Ma znam Dora da si u pravu, a i ja tesko drzim jezik za zubima...mada, zavisi od situacije, nekad mogu nekada hocu da puknem!  Mislim da je nama lakse jer smo hiljadama km daleko od njih, pa i kad ih vidimo sve super...ne znam kako bi bilo da zivimo blizu, mada, obicno nisu ljudi koji se mesaju u nasa posla, ali otkada sam trudna, malo trpaju nos tipa "nije im to lepo ime", "jel se samo u stomak gojis", "setaj redovno"...bla bla bla bla bla...mislim da je to bolest koja ih sve zahvati...

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Ljubomorna svekrva
22.11.2009 21:58:41   
Anoniman
Jao Dg bas bzvze sto su takvi! Stvarno treba da budu srecni sto vam je bolje krenulo a sad ko pomaze i koliko stvarno nije bitno! Ja mislim da bih te probleme sa mojima ili njegovima resila po kratkom postupku,jer dosta je nerviranja zbog para i ko zna kojih jos problema nego se jos i ovi matori glupiraju!

(odgovor članu Delijagirl)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Ljubomorna svekrva
22.11.2009 22:01:50   
Delijagirl
Ma dora dok se ide za mene i to sto ona mene nervira meni je absolutno ravno ne samo do kosova nego do Pekinga ali nemogu da skrpim sto njega nerviraju pazi kad mu moja baba nista ne sere ili ga smara nego one to rade... ma idioti debili... neznam sta sve da kazem... 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Ljubomorna svekrva
22.11.2009 22:02:01   
Dora
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Ma znam Dora da si u pravu, a i ja tesko drzim jezik za zubima...mada, zavisi od situacije, nekad mogu nekada hocu da puknem!  Mislim da je nama lakse jer smo hiljadama km daleko od njih, pa i kad ih vidimo sve super...ne znam kako bi bilo da zivimo blizu, mada, obicno nisu ljudi koji se mesaju u nasa posla, ali otkada sam trudna, malo trpaju nos tipa "nije im to lepo ime", "jel se samo u stomak gojis", "setaj redovno"...bla bla bla bla bla...mislim da je to bolest koja ih sve zahvati...


Svekrva NIKAD NIJE DOVOLJNO DALEKO! Ali, matori moraju da se zamaraju glupostima, ja otkad sam zatrudnela imam problema sa mamom.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Ljubomorna svekrva
22.11.2009 22:04:48   
Anoniman
Pa jedino on da im kaze nesto,jer ovako nikad nece da prestanu! Jbg znam kako je kad neko ukenja zdravlje zbog nerviranja!

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Ljubomorna svekrva
22.11.2009 22:11:53   
bratzz

IZVORNA PORUKA: Dora

Verus, najpametnije je otkulirati sve to jer će svekrva uvek naći neki razlog da kenja (da prostiš na izrazu al ja drugi nemam). Ja sam se opekla sto puta jer ne umem da prećutim, ali u bitci sa svekrvom možeš vrlo lako da izvučeš deblji kraj. Zato samo klimaj glavom i budi svesna da ona lično tebi ne želi ništa dobro, da ona uvek misli kako ti nisi ništa ni zaslužila i čak i da joj ližeš dupe uvek ćeš biti neko ko nema pravo na svoje odluke i dostojanstvo. To su svekrve. Eto, tako ja to vidim. Zato, IGNORIŠI JE U SVAKOJ MOGUĆOJ SITUACIJI zbog sebe i muža. On će ti biti zahvalan zbog toga, veruj mi!user posted image


Ja sam ignorisala moju pa se naljutila na mene zasto ne pricam o svemu sa njom i zasto ne zelim njene savete vec sve radim po svom. Ali bas me briga sta ona misli o meni pogotovo sad kad smo odlucili da iznajmimo stan sto znaci da nece imati nikakvo pravo glasa.
A da su svekrve ljubomorne kad ostala familija pomaze to je cinjenica ni sama nisam mogla da poverujem kad mi se svekrva naljutila sto mi majka kupuje stvari za kucu garderobu i sve ostalo sto joj potrazim ili ne trazim. Surova je istina da nasim svekrvama nikada necemo biti dobre ali to nije poenta braka one ne kapiraju da treba da mudemo dobre muzevima a da su one tu skroz ne bitne.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Ljubomorna svekrva
22.11.2009 22:12:13   
Buba76
Neka to tm nekako otkaci na lep naci,nije mi jasno sto su takve,zavidne kokoske. Nije im drago sto im sin ima napokon sta jesti i malo bolje ziveti?

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Ljubomorna svekrva
23.11.2009 9:35:39   
Delijagirl
Ja zaista ne razumem sta imaju od toga da su zavidne sto mi imamo vise para ili imamo neku novu stvar... A to za odecu mi uopste nije jasno pa sta ako mu moja baba kupuje stvari bez zamere ali u slo se moze naci daleko kvalitetnije a jeftinije... ovde jedne farmerke platim boga oca da bi posle 3 mesece mogla da kupim nove a iz slo jedne za neke sitne pare nosim vec godinama! A da za godisnju sengen vizu ne pricam kakav je bio dert... Marko je dobio pravo na nju kada smo se vencali i zasto da ne izkoristimo to i da putujemo malo tamo vamo pre sam samo ja mogla da idem npr u ikeu u madjarsku pa smo se mmsovali i savetovali po telefonu dal hocemo ili necemo nesto sad kupimo kartu sednemo u prevoz i pici mile...

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Ljubomorna svekrva
16.12.2009 1:12:00   
anaoxa
Moja je na strasno ljubomorna,ja volim da je nerviram. Posto smo daleko kada odemo kod njih to obicno bude vikend.Ja eto uvece kada smo u fazi da kao sedimo i tracimo vreme sa njima ja volim da leskarim pored muza,navlacim ga da me ponekad poljubi( u obraz,celo jer bas ne volim da se sa njim cmacem ispred svekra nerocito),da me ceska po glavi,da me masira, i dok mu ja namerno sapucem nazivajuci ga imenima cveticu,leptiricu on ,,puca,, od topline mojih reci, a ona misleci ko zna sta mi to sapucemo puca od zavisti i ljubomore,ljubomorna je na mene zato sto njen sin ima tako harmonican odnos i tako je ja lepo iznerviram do te mere da ona posizi,ne ume to da sakrije a svekar videci taj bes je pita:,,Sta je tebi sto si popizdela,,, a ja se kulturno nasmesim da samo ona vidi.user posted image Ljubomorna je sto njena cerka lici na cudo,sto pije,mala je u nekom fazonu, ma u stvari raspustena drugo dete jos su dosta cekali na nju,pusi,ja imam zvanje diplomirani jer sam zavrsila fakultet, a njena cerka je zavrsila visu pa je sad nastao problem sto je dobila diplomu a nema zvanje kao ja...user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio anaoxa -- 16.12.2009 1:17:25 >

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Ljubomorna svekrva
16.12.2009 1:19:47   
JULIE
anaoxa jesi luda skroz!!!user posted image user posted image Slicna prica i kod mene,samo sto moj muz nama mamu,nego macehu 4god stariju od njegauser posted image Ona je sva uzasna i naravno ljubomorna jer ne moze ni da pomisli da sa svojim stari muzem radi ono sto radimo moj habibi i ja.

(odgovor članu anaoxa)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Ljubomorna svekrva
16.12.2009 1:30:26   
bratzz
Ja se nikad nisam trudila da iznerviram moju sveki ali mi je nekim cudom uvek polazilo za rukom! A da je ljubomorna shvatila sam prekasno sto nam je stvorilo brdo problema.

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Ljubomorna svekrva
16.12.2009 1:40:42   
anaoxa

IZVORNA PORUKA: JULIE

anaoxa jesi luda skroz!!!user posted image user posted image Slicna prica i kod mene,samo sto moj muz nama mamu,nego macehu 4god stariju od njegauser posted image Ona je sva uzasna i naravno ljubomorna jer ne moze ni da pomisli da sa svojim stari muzem radi ono sto radimo moj habibi i ja.


Jos gore zamisljam ludu macehu - patoloski slucaj, jos 4 godine starija.Ja sam resila da se konkretno ja nesto ne opterecujem nego da je politicki j..uckam.Ona voli tako posto je zla kao da ugadja sinu, u stvari da prkosi meni,da se nesto sa mnom takmici,smeta joj kad se obucem lepo.Secam se ja letos se spremam da sa suprugom odem na jezero na rucak,stvarno obozavam kada je lepo vrem da odemo i rucamo na nekom lepom mestu,jer vise volim da gledam patke i uzivam u prirodi nego da se smaram sa njom i slusam njene bolesne ideje.I tako ja nisam htela da je obavestavam o nasoj odluci da odemo na rucak,a ona spremala sve suve gluposti, te neke sarme,te neko meso przila i tako,mislim zeno dosta mi je sarma, i mesa... i obavesti je sin,a ona i svaki put nekim histericnim tonom kaze:,,Pa sto, a ja spremila,jedite ovde da se ne baca,,, a ja se oblacim i kazem da smo se tako dogovorili, a ona kipti od besa i posle 2 min izadje u hodnik i prokomentarise:,,O sto se snajka udesava,pa sva lepa,, a ja kazem hvala na komplimentu cuvace me muz,nista ne brinite.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Ljubomorna svekrva
16.12.2009 1:41:32   
JULIE
E,draga bratzz ne znam kakva cu ja svekrva nekad biti,ali sigurno znam da cu bar postovati osobu koja bude iskreno volela mog sina i roditi mi unuceuser posted image user posted image Al odo daleko...Ne shvatam tu vrstu ljubomore jer se radi o dve razlicite vrste ljubavi,osim u mom slucaju kad ne znam pravi uyrok ljubomore...Ima i njih dobrih al uglavnom suuser posted image

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Ljubomorna svekrva
16.12.2009 1:43:36   
anaoxa
Nisam se ni ja trudila,al eto naucila sam od nje.Bolje nju da nerviram nego da se svadjam sa muzicem,sto bi remetila nas mir,radi neke bolesne babe.user posted image

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Ljubomorna svekrva
16.12.2009 1:47:19   
anaoxa
IZVORNA PORUKA: anaoxa


Nisam se ni ja trudila,al eto naucila sam od nje.Bolje nju da nerviram nego da se svadjam sa muzicem,sto bi remetila nas mir,radi neke bolesne babe.user posted image
Ali uvek se setim sta je sve radila pa pomislim ima i ona cerku,ali dzabe sto ja to pomislim,kad nju nije briga,Ja kazem bicu kulturna radi muza, ne mogu da se svadjam(bar ne pred svedocima),to kao da budem fina pred suprugom,necu se psovati sa njom ili tako nesto,ali cu je na kvarno ,,zlostavljati,,(ucim od nje user posted image ).

< Poruku je uredio anaoxa -- 16.12.2009 1:48:39 >

(odgovor članu anaoxa)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Ljubomorna svekrva
16.12.2009 1:50:01   
anaoxa

IZVORNA PORUKA: anaoxa

IZVORNA PORUKA: anaoxa


Nisam se ni ja trudila,al eto naucila sam od nje.Bolje nju da nerviram nego da se svadjam sa muzicem,sto bi remetila nas mir,radi neke bolesne babe.user posted image
Ali uvek se setim sta je sve radila pa pomislim ima i ona cerku,ali dzabe sto ja to pomislim,kad nju nije briga,Ja kazem bicu kulturna radi muza, ne mogu da se svadjam(bar ne pred svedocima),to kao da budem fina pred suprugom,necu se psovati sa njom ili tako nesto,ali cu je na kvarno ,,zlostavljati,,(ucim od nje user posted image ).



Greska pri citiranju,izvinjavam se,tako je kad hoces dve stvari od jednom da radis.

(odgovor članu anaoxa)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Ljubomorna svekrva
16.12.2009 1:50:09   
JULIE
Anaoxa,slusaj ovo,kad smo se tek uzeli ja resila da pravim slani rolat.Naravno to je bilo prvo sto sam ikada spremila,nije ispalo bog zna kako ali se sve pojelo,Sutradan da bi mi ona pokazala kako se to radi uzela sve neke skupe sastojke i npravila cuveni rolat.I seli tako svekar,moj muz i ja spremni da isprobamo rolat macehe gastronoma.Prvo poceo svekar i jadan pocrvene covek i pljunu zalogajuser posted image user posted image A kako ne sme da joj odgovara ili kaze bilo sta lose on samo prokomentarisa,pa ovo je malkice slatkouser posted image Ona nasibala secera u kore ko da pravi tulumbe i sva popizdelauser posted image

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Ljubomorna svekrva
16.12.2009 1:51:03   
anaoxa
Izvinjavam se,grska pri citiranju.Tako je kad radis vise stvari.

(odgovor članu anaoxa)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Ljubomorna svekrva
16.12.2009 1:53:13   
Anoniman
auuu...pa znaci ima tih ludih svekrva jos...vidim ja

(odgovor članu anaoxa)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Ljubomorna svekrva
16.12.2009 1:56:21   
JULIE
Joj OTI pa nisi valjda i ti mala bezobraznica sto ne postuje starije i svoju drugu mamuuser posted image Jao ova me tema tako zasmejava da niste ni svesneuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Ljubomorna svekrva
16.12.2009 2:00:56   
bratzz
I meni se desavalo da se naljuti na mene sto joj se ne ispovedam jer smatram da neke stvari sem mm niko ne sme da zna a kad joj na njen bezobrazan komentar bezobrazno odgovorim ona je jos pokvarenija tako da smo odlucili da zivimo sami. Veruj mi dosta mi je njenog prenemaganja kako je ne postujemo jer ona se smatra ispostovanom samo onda kad je sve po njenom. U pocetku me je nervirala sto je govorila moja kuca, moja serpa, moja kola  jer sam zivela u kuci gde je sve nase ali sam shvatila da ona to radi jer joj kradem sina pa hoce da mi stavi do znanje da je sve ostalo samo njeno. Nije nam dozvoljavala nista da kupimo za kucu sem ako ona to ne zahteva i ja sam naravno na kraju poludela jer sam zelela da nam bude zivot lepsi i laksi a ona nas stalno sputava. A najvise je nerviralo to sto me mm 99% slucajeva slusa i radi kako mu ja kazem e to stvarno nije mogla da podnese. Nije mi jasno kako je mogla po pomisli da moze da nam se mesa iu zivot i da cemo da je slusamo. 

(odgovor članu anaoxa)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here