|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Šta žena ne bi smela govoriti pred muškarcem?
12.11.2008 12:19:47   
Anoniman
kaže lu da otvorim temu, pa hajmo...

Recimo, ja većinu stvari radim sama. Zašto?

Npr. Oblačim Luku na krevetu u dnevnoj sobi, već sam podmetnula pelenu, znači imam 30sec da je zalepim inače se Luka već pomerio i mogu sve iz početka, ali sam zaboravila Pantenol kojim mu mažem guzu. Mužić stoji u datom momentu, kažem mu "Donesi mi Pantenol, molim te!", on me još minut gleda, onda pita "Gde je?", (pelena se već izmakla), kažem "U kuhinji pored mikrotalasne" (uvek je tamo), laganim hodom kreće ka kuhinji, stiže tamo onda viče "Nije tu... ahaaaa evo je. A hoćeš mast ili krem?", kažem "Mast!" (svako veče mu mažem mast a ne krem), onda laganim korakom stiže nazad, dete već kija, onda se ubeđujemo da opet legne da podmetnem pelenu, a mužić se usput zagledao u TV i nije mi dodao Pantenol, pa moram ponovo da kažem "Hoćeš mi dati?". Onda se napokon obučemo.
Iz istih razloga, uglavnom ustanem sama i odem po Pantenol, jer bude brže, pelena se svakako izmakne, ali makar dete ne kija.

Dakle, ja uglavnom kažem "POMERI SE, PUSTI, JA ĆU!"

A vi?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Šta žena ne bi smela govoriti pred muškar...
12.11.2008 12:33:32   
Lu
Upravo to,navikavamo ih da sve radimo same,pa znaju oni da smo mi sposobnije zato se naprave,gluhi,slijepi i sve prepuste nama.
Ja često nakon sličnih scena poput ove tvoje kažem,daj molim te izađi van, jer toliko mi ide na nerve da mislim da ću mu svašta reću pa bolje da ga nevidim,ružno ali dešava se.
Mislim da im netreba govoriti riječi poput;
pusti ja ću,
neznaš ti to,ja ću
uh što sam umorna,neke muškarce to tjera na smijeh(ironično ali jednom sam se isplakala zbog ovoga)
pokazivati im da smo mi svemoguće,uglavnom jesmo zato to iskorištavaju
govoriti koliko trošimo na kozmetiku,odjeću
raspravljati o vožnji i ponašanju na cesti,

sjetiću se ja još toga,ajde sada dopunjavajte listu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Šta žena ne bi smela govoriti pred muškar...
12.11.2008 12:37:01   
guppy RR
Ova me tema nasmejala... Znači, mislim da bi morale prestati da govorimo muževima...

- Pomeri se, ja ću...
- Nisam danas za izlazak van
- Ne sviđa mi se tvoje kuvanje / pospremanje

A pre svega da im ne govorimo
- Boli me glava user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Šta žena ne bi smela govoriti pred muškar...
12.11.2008 12:39:30   
Anoniman
Kolega na poslu je pre neki dan citirao jednu našu estradnu zvezdu koja je dala za izjaviti da je ona prava žena jer JE NE MRZI, NE SPAVA JOJ SE I NE BOLI JE GLAVA! user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Šta žena ne bi smela govoriti pred muškar...
12.11.2008 12:48:15   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha

Kolega na poslu je pre neki dan citirao jednu našu estradnu zvezdu koja je dala za izjaviti da je ona prava žena jer JE NE MRZI, NE SPAVA JOJ SE I NE BOLI JE GLAVA! user posted image


Pa kad neradi ništa osim toga!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Šta žena ne bi smela govoriti pred muškar...
12.11.2008 12:51:06   
Anoniman
user posted image  Pa da.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Šta žena ne bi smela govoriti pred muškar...
12.11.2008 13:02:10   
andrijana
Ja ne moram nista da dodam,sve ste rekle same!user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Šta žena ne bi smela govoriti pred muškar...
13.11.2008 13:40:32   
kumara
Evo i ja da dodam... Tasha me preusmerila ovamo...

- Dragi nista ti ne brini, samo ti uzivaj, a ja cu da pijem kontraceptivne pilule dok mi ne kazes da je vreme da imamo dete (ili dok mi ne kazes da TI zelis dete)


(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Šta žena ne bi smela govoriti pred muškar...
13.11.2008 13:44:01   
Anoniman
user posted image

Što si nam besna danas Lenka? Šta te je mužić iznervirao?

Može to da se kaže i lepše: "Ništa ti dragi ne brini, ja mislim o zaštiti dok zajedno ne odlučimo da je pravi momenat da imamo dete..."

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Šta žena ne bi smela govoriti pred muškar...
13.11.2008 13:50:55   
kumara
Nisam besna majke mi! Samo nekako mi se cini da ono sto mi zene, ili bar ja, zelimo, uvek mora da se izgura na misice, dreku, histeriju i tako to. Nemoj pogresno da me shvatis, moj muz je super, samo uglanom sve ono sto je meni vazno njemu je sporedno i uvek sam ja koja na kraju to sve sama mora da odradi.

Ne mislim da decu, to trenutno oboje bas zelimo. Nego smo sad u fazi opremanja stana i sve moram sama. Cele nedelje pokusavam da ga iscimam da odemo na Sajam namestaja u Beograd i nikako da nadje vremena zbog posla (radimo privatno). Nemam kuhinju, ne radi mi vodokotlic, curi odvod za masinu i jos mnogo toga... I to je tako vec nedeljama, i na kraju cu sama morati da nadjem majstora, zovem ga i sve odradim. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Šta žena ne bi smela govoriti pred muškar...
13.11.2008 14:03:10   
Anoniman
Muškarci su sa Mrsa a žene sa Venere... jel tako ide? user posted image

I ja uglavnom do kraja sve radim sama.
Kod deteta u sobi je pokvarena roletna već 2 nedelje. Stoji na pola prozora. Nit je mrak, nit je svetlo. A njemu je to 2 min posla, ali nikako... a valjda bi me pojeo kada bih zvala majstora. user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Šta žena ne bi smela govoriti pred muškar...
13.11.2008 14:07:14   
kumara

IZVORNA PORUKA: Tasha
a valjda bi me pojeo kada bih zvala majstora. user posted image



user posted image user posted image user posted image
Vidis to mi nije palo napamet, mozda bi i moj isto reagovao. Mada jadnicak stvarno ima uzasno puno posla i ustvari koliko je kriv, toliko i nije.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Šta žena ne bi smela govoriti pred muškar...
13.11.2008 14:09:22   
Anoniman
A što se tiče prioriteta...

Ja sam rekla "nameštaj za predsoblje, kako ne bi sve jakne bile pobacane po stolicama u trpezariji, i kako bi se napokon pojavila jedna fioka u koju bi on ispraznio svoje džepove kada stigne kući, umesto na trpezarijski sto",

On je rekao "lap top...

Imate šanse da pogađate jednom šta smo kupili... user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Šta žena ne bi smela govoriti pred muškar...
13.11.2008 14:15:36   
andrijana
user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Šta žena ne bi smela govoriti pred muškar...
13.11.2008 14:45:31   
kumara
To je jos i dobro, kod nas ja kazem treba nam kuhinja, a on meni kaze da mu treba nova masina za posao. I ubije sve moje argumente jer od posla zivimo. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Šta žena ne bi smela govoriti pred muškar...
18.10.2013 12:02:54   
Olga75
ne treba muskarcu nikako reci : trebalo bi
nego : uradi !!!
jer trebalo bi kod njih znaci : nije bitno

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Šta žena ne bi smela govoriti pred muškar...
18.10.2013 12:57:29   
Misha i Ljisha
ja kazem da nesto treba uraditi i onda posle toga ja uradim sama ali uz recenicu ETO KAD NEMAM MUSKO U KUCI i sve moram sama. E vala idem sad da popravim lampuuser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Šta žena ne bi smela govoriti pred muškar...
18.10.2013 13:18:24   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman


Dakle, ja uglavnom kažem "POMERI SE, PUSTI, JA ĆU!"

A vi?



I ja, probala, ne ide drugačije user posted image


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Šta žena ne bi smela govoriti pred muškar...
18.10.2013 13:22:11   
Didy
Ja mislim da mog muža izluđuje kad mu kažem - Ubrzaj se malo! A pri tom smo ujutro ustali u isto vreme, ja sam se spremila, probudila decu ako se već nisu sami probudili, sredila ih, obukla (dobro, Stefan većinu sam uradi, ali opet moram bar tri puta da kažem - Stefane, obući se, Stefane idi da piškiš, Stefane, obuj se, pa mi i na to ode dosta vremena), raširila sam veš iz mašine... Stojimo u predsoblju obuveni i u jaknama, a on i dalje namešta frizuru.user posted image Ili smo već u autu, svako dete u svojoj sedalici, uredno svi vezani, auto upaljen... I onda poludi ako slučajno kažem - Ubrzaj se malo.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Šta žena ne bi smela govoriti pred muškar...
18.10.2013 13:26:03   
jole82
Sad me podseti...mm ne podnosi kad mu kazem "Ne panici!". I sto puta mi je rekao da to ne govorim, jer ga izludjuje i nije on zena pa da panici...hahahaha...a ja to tako, kad se nesto zbuni oko T ili kad je cuje nocu kad se zakaslje on odma skoci ko da je uzbuna...a ja njemu Ne panici!...i to ga izbaci iz takta...stvarno se trudim da eto ne govorim to, al priznajem (cak i njemu sam ) da nekad to namerno kazem user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Šta žena ne bi smela govoriti pred muškar...
18.10.2013 13:34:17   
Trcosava
Ja il' sam glupa ili je cela tema prizašla iz entog razgovora i meni ništa nije jasno?user posted image

kako šta da mu ne govorim? valjda šta treba da mu govorim?user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Šta žena ne bi smela govoriti pred muškar...
18.10.2013 13:35:20   
Anck Su Nmaun
Gledam da mu ne govorim to: "Pomeri se pusti ja cu" Bas iz tog razloga da bude ukljucen u sve!
X puta naopako ih obuce il obrne pa Tarino obuce Hani il obratno... pa ih pogresno poceslja, namesti frizuru i tako...
Ja to posle malo popravim, a da on ne vidi user posted image

Neznam sta ne bih SMELA govoriti, ali znam da kad je njegov red da ih kupa kazem mu po 100000 puta ajde kupaj ih, ajde treba jos i kosa da im se osusi...ajde .....user posted image


A sta ne voli da cuje pa to je definitivno: "Treba da kupimo...." user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 18.10.2013 13:36:30 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Šta žena ne bi smela govoriti pred muškar...
18.10.2013 13:37:18   
Didy
IZVORNA PORUKA: Trcosava

Ja il'' sam glupa ili je cela tema prizašla iz entog razgovora i meni ništa nije jasno?user posted image

kako šta da mu ne govorim? valjda šta treba da mu govorim?user posted image


Trćo, ne paniči!user posted image

< Poruku je uredio Didy -- 18.10.2013 13:40:55 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Šta žena ne bi smela govoriti pred muškar...
18.10.2013 13:39:54   
jole82
Hahahahaha...e moram da se nasmejem..Trco nije namenjeno tebi, vec situaciji....
Didy potrefi ga u centaruser posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Šta žena ne bi smela govoriti pred muškar...
18.10.2013 13:40:03   
Didy

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

G kad je njegov red da ih kupa kazem mu po 100000 puta ajde kupaj ih, ajde treba jos i kosa da im se osusi...ajde .....user posted image


A sta ne voli da cuje pa to je definitivno: "Treba da kupimo...." user posted image


Kupanje je zadatak mm. Ako kasno dolazi s posla, pa moram ja da ih okupam, sva se spetljam.user posted image I oni uvek pitaju - A što nas tata ne kupa?user posted image Navikli već.
Mm ludi od - Koliko još para imamo do kraja meseca.user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here