|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Darujemo najlepše želje!
19.12.2012 21:43:00   
Tatamata
user posted image

Drage naše Ringerajke, Ringerajci i Ringerajčići, želimo vam srećnu Novu godinu i mnogo nove radosti. Na um padaju samo lepe želje. Pa, podelite ih sa nama!

Najlepše želje - na osnovu glasova, nagradiće sponzori user posted image

pročitajte više...



< Poruku je uredio dunja RR -- 1.1.2013 18:26:28 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Darujemo najlepše želje!
1.1.2013 18:35:43   
dunja RR
15.1.2013., izabraćemo komentare tj. želja sa najviše glasova. Pobednike će svojim sjajnim kremama za lice obradovati kompanija Mella Cosmetics. Kreme za lice se preuzimaju u prostorijama Ringeraje ili šalju poštom o trošku dobitnika.

user posted image

user posted image

user posted image


< Poruku je uredio dunja RR -- 13.1.2013 23:22:53 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tatamata)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Darujemo najlepše želje!
2.1.2013 19:23:02   
lilihip
Mella cosmetics proizvodi su super, bravo i srećno svima user posted image

(odgovor članu Tatamata)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Darujemo najlepše želje!
8.1.2013 13:30:46   
aalisa
Dragi naši,

Prve želja MEĐU OVIMA sa najviše glasova osvaja komplet tri kreme Mella Cosmetics (dnevnu, noćnu, antirid).

Sledeće 3 želje MEĐU OVIMA po broju glasova osvajaju po dve kreme Mella Cosmetics (dnevnu, noćnu), a zatim i sledeća želja među njima po broju glasova osvaja narukvicu:

user posted image

Glasove (lajkove) brojimo zaključno sa 14.1.

Pišite nam želje i u OVOJ temi na forumu (pravo da učestvuju u konkursu imaju svi korisnici Ringeraje sa preko 100 objava na forumu), a za najlepšu želju će se glasati 14.1. TAKOĐE U OVOJ TEMI, i korisnik koji bude imao najviše glasova dobija paketić za dete za Srpsku Novu Godinu.

user posted image

Druga želja u konkursu na forumu OVOJ TEMI sa najviše glasova osvaja komplet tri kreme Mella Cosmetics (dnevnu, noćnu, antirid).

Sledeće 3 želje (napisane na forumu) po broju glasova osvajaju po jednu kremu Mella Cocmetisc (dnevnu).

A naredne 3 želje po broju glasova osvajaju po jedan komad nakita (ogrlicu ili narukvicu)

user posted image

user posted image

user posted image



Pravo da glasaju (za želje u konkursu na forumu) imaju svi korisnici Ringeraje sa preko 100 objava na forumu. Nećemo uvažiti glasove sa naloga namenski otvorenih za glasanje.

Ukoliko se desi da glasovi budu izjednačeni, pobeđuje želja koja je ranije napisana.

Svi pokloni se preuzimaju na adresi Ringeraje ili šalju poštom o trošku dobitnika.





< Poruku je uredio dunja RR -- 14.1.2013 1:30:37 >

(odgovor članu lilihip)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Darujemo najlepše želje!
8.1.2013 13:47:52   
isidora88
jako lepi pokloniuser posted image

nadam se samo da glasanje nece biti kao i inace gde se imaju organizovani glasaci koji lajkuju pa tako neki sakupe preko 500 lajkova a pritom nisu ni clanovi na rr

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu aalisa)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Darujemo najlepše želje!
8.1.2013 15:41:37   
Leax
Bas su divni pokloni,pogotovo nakit user posted image samo steta sto nemam 100 objava pa bi mogla da ucestvujem user posted image smrc .
Srecno svima koji ucestvuju user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Darujemo najlepše želje!
8.1.2013 23:19:55   
dunja RR
Ajd, ajde, pišite želje user posted image



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Darujemo najlepše želje!
9.1.2013 16:09:20   
jovana13
a gde se pisu zelje i ko i gde glasa? Tj da li mi sa rr ili se glasa sa fb?

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Darujemo najlepše želje!
9.1.2013 20:12:18   
jovana13
jel hoce neko da mi odgovori? Il me sad ignorisete sto sam imala svoje misljenje u onim temama? user posted image

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Darujemo najlepše želje!
9.1.2013 20:27:38   
dunja RR
Ma kakvo ignorisanje, nisam bila tu, gostovala na TVuser posted image , sada stigoh kući.

Mila, pišu se želje i ovde na forumu, a i na FB (link gore). Imate nagrade i za forum i za FB, tako da birajte gde vam je milije da pišete (objašnjeno u postu gore).

Isto važi i za glasanje, s'tim što FB glasove već imamo pa ćemo ih prebrojati zaključno sa 14.1., a glasanje na forumu če biti baš 14.1.

Ajmouser posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Darujemo najlepše želje!
9.1.2013 20:29:59   
jovana13
opa dunja na tv-u user posted image hvala na objasnjenju..

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Darujemo najlepše želje!
9.1.2013 20:35:52   
dunja RR
Da, da, bili smo sa Gramom ljubavi i Ringerajom, a bićemo i u subotu u Zujalici na RTS-u, a sutra smo u Nišu na snimanju dodele igračaka Dečijoj bolnici. Ali dosta više o medijskom eksponiranju, ubila me trem malopre, bilo je uživo, i tri puta sam spomenula DHL. Opomenu me voditeljka, a čak nisam ni namerno user posted image


Ajmo želje, željice, željetine user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 9.1.2013 20:36:34 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Darujemo najlepše želje!
11.1.2013 23:54:35   
lilihip
Svim Ringerajcima želim puno zdravlja, hrabrosti, snage, novih ideja i optimizma. Živeli!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Darujemo najlepše želje!
11.1.2013 23:56:37   
dunja RR
Ajmo, ajmo, pišite želje i na forumu, treba podeliti ove nagrade user posted image user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lilihip)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Darujemo najlepše želje!
12.1.2013 9:04:02   
isidora88
Zelim svima ono,sto se niko nije setio da vam pozeli... a sto svi iscekujete cuteci. Neka i to neizreceno, sto samo vi znate,bude ispunjeno u novoj 2013.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Darujemo najlepše želje!
12.1.2013 9:17:50   
jovana13
Zelim pre svega svima puno zdravlja,koje je najvaznije. Zatim svim cekalicama da docekaju svoje crtice,svakoj trudnici lak i brz porodjaj, bebama lepo i srecno detinjstvo, i svim majkama da se opuste da ne brinu previse,vec da uzivaju u svakom trenutku i novom danu,jer se nece ponoviti,a deca prebrzo odrastaju. Zato drage moje uzivajte, volite se,a sreca ce doci samo treba imati veru!

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu Tatamata)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Darujemo najlepše želje!
13.1.2013 19:55:39   
gugutka
Drage Ringerajke želim vam puno beba u novoj godini!

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Darujemo najlepše želje!
13.1.2013 20:01:46   
jovana13
jel od 12 nocas pocinje glasanje? Ima 8 nagrada za forum a 4 zelje user posted image ako sam lepo razumela?

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu gugutka)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Darujemo najlepše želje!
13.1.2013 20:04:07   
dunja RR
Tako je jovana, noćas kreće glasanje i traje 14.1. ceo dan, do ponoći. Da, ostale su 4 nagrade, slabo se prijavljujete ovde na forumu, šta da vam kažem .. Preko FB želja ima mnogo više prijavljenih, ovde samo četvoro, a za forumašice smo dali lepše nagrade.

< Poruku je uredio dunja RR -- 13.1.2013 20:05:00 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Darujemo najlepše želje!
13.1.2013 20:14:21   
Leax
E znate sta, nema veze sto nemogu da ucestvujem za neku nagradu ali hocu da vas pohvalim da ste stvarno sjajan sajt i da vas redovno posecujem jedino sto me mrzi da pisem user posted image
Zelim vam da nam jos dugo-dugo -dugo trajete da zena,buduca majka,...ima neko utociste gde moze uvek da nadje pregrst dobrih i korisnih saveta i informacija .Takodje zelim svima nama da nam porodice budu zdrave i vesele jer to je najveca sreca.
Puno srecnih poljubaca od mene i mojih vragolana user posted image

(odgovor članu gugutka)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Darujemo najlepše želje!
13.1.2013 20:27:43   
Maya21
Cekalicama i trudnicama bebice, mamama i njihovoj decici puno puno zdravlja, svim Ringerajkama vise vremena za sebe, za lepa druzenja! Volite se i cuvajte jedni druge, u ovom vremenu sveopste trke za novcem, ponekad zaboravljamo na one koji nas podrzavaju i vole i kad nisu pored nas!
Svima srecna 2013. godina, da bude bolja od predhodne i bas onakva kakvu ste zamislili da bude! user posted image

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Darujemo najlepše želje!
13.1.2013 20:38:31   
lesica
Par stvari koje Vam želim (i bez da ovo udje u glasanje)

Drage moje ringerajke,neka vam ova Nova godina, što je već započela, obasja srca, ispuni ih najdivnijim osećanjima, i neka vam podari sve što nemate a želite, isto tako sačuva sve koje imate i volite! Želim vam da se više puta dnevno iskreno nasmejete sitnicama,da uživate u trenucima,da volite i budete voljene,da se rasterećene družite sa dragim ljudima,da se hrabro i trezveno borite sa svim problemima....i tako u nedogled user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Darujemo najlepše želje!
13.1.2013 21:17:04   
Modessty
Dragi moji ringerajcii ringerajke,
želim vam sve ono što se najboljem prijatelju poželeti može! Malo smeha, malo ljubavi, malo osmeha, malo zagrljaja i mnogo mnogo lepih trenutaka!
Srećna Nova!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Darujemo najlepše želje!
13.1.2013 21:34:40   
serpica
Evo jedne zelje i od mene,probala sam da s rimuje da bi bilo sladje user posted image :
Zelim ti puno uspeha i veselja,da ti se ispuni svaka zelja,da vise primas nego sto dajs i da svakog jutra s osmehom ustajes.Da te nikad nista ne boli,da te onaj kog zelis zauvek voli,da uvek ostvaris ono sto zelis i da to s najmilijima podelis.
Da te zvekne dobra lova,da vozis besna kola,sve ovo neka ti donese Godina Nova.....

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Darujemo najlepše želje!
14.1.2013 1:23:49   
srecica_80
Nema veze, znam da sam zakasnila...
Zakoracili smo u godinu novu, nadam se mnogo bolju. Cipelica nije vazna, nek su nasa deca zdrava i snazna. Majkama zelim spokojan san, sa njihovim malisanima divan dan. One koje zele bebe, pravo je vreme da rode slete. Trudnice, istrajte jos malo, nek je samo zivo i zdravo. Bakama, punu kucu unucicica, i mnogo prica. A vama muskarcima samo da budete normalni.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here