|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ANTIKILOGRAM
13.7.2011 23:12:32   
Suncicabg
INFO O BILJNIM KAPSULAMA user posted image Dijetetski proizvod od kvalitetno biranog planinskog bilja sa prirodnim izvorom
C –vitamina, sa snažnim antikosidanskim dejstvom namenjen osobama sa problemom gojaznosti.

Izvor: sajt antikilogram










< Poruku je uredio Lilly RR -- 10.12.2011 12:10:15 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: ANTIKILOGRAM
13.7.2011 23:13:43   
Suncicabg
Imate li sikustva sa ovim preparatom?
Devojka u apoteci mi rece da su potpuno biljne i neskodljive, ali da je potrebno i regulisati ishranu uz to. 

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: ANTIKILOGRAM
13.7.2011 23:22:06   
Anoniman
Kakve god da su, ja kad vidim plejadu debila koji ih reklamiraju, počev od onih polugolih izblajhanih plavušica, Kusadžija, Ivana Gavrilovića, onog dede nesretnog što ga našli ko zna gde ... muka me u'fati. Pa još i Batu Valtera navukli da se trti u kameru sa tim Antiblabla... user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: ANTIKILOGRAM
13.7.2011 23:54:12   
Ivanicak
Baš sam sad tražila po internetu neku informaciju o ovim tabletama. Neki kažu da su dobre a neki da su bezveze. Baš bi volela da neko stvarno napiše kakve su.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: ANTIKILOGRAM
13.7.2011 23:54:59   
Suncicabg
Slazem se Mirosa tobom (oko debila koji reklamiraju), ali meni je negde najbitnije da ne skodi zdravstveno, a ovo bi trebalo da bude potpuno biljno i da je ok za organizam. Znaci ne da "topi kilograme" vec da uz balansiranu ishranu pomaze da se malo brze skida kilaza

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: ANTIKILOGRAM
13.7.2011 23:55:49   
Suncicabg
Dobrodola IvaniceK user posted image i ja sam u potrazi za informacijama 

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: ANTIKILOGRAM
13.7.2011 23:59:25   
Ivanicak
Hvala na dobrodoščici. Čitam ja vas ponekad ali me mrzi da pišem. A hoću da smršam i neću da vežbam.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: ANTIKILOGRAM
14.7.2011 0:04:08   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: Ivanicak
A hoću da smršam i neću da vežbam.


user posted image sve bi to htele, ali to je gotovo nemoguce user posted image

(odgovor članu Ivanicak)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: ANTIKILOGRAM
14.7.2011 0:11:48   
Ivanicak
Ja vežbati neću pa makar ostala ko slonica zanavek. Svi su nešto puni kritika u fazonu 'digni dupe i vežbaj' ali ja neću. Ne volim to a neću da lažem kao, vežbaću. Znam sebe.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: ANTIKILOGRAM
14.7.2011 8:19:02   
Anoniman
Da ostoji i jedan preparat koji je tako dobar, ne bi više bilo gojaznih ljudi na svetu.
Na stranu što nikad ne bih kupila proizvod sa toliko debilnom reklamomuser posted image

(odgovor članu Ivanicak)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: ANTIKILOGRAM
14.7.2011 13:50:24   
Brana
Moja mama je htela da kupi ovaj preparat,naravno da sam je odgovorila od toga,jer ne mogu nijedne tablete da pomognu osobi koja jede hranu u prekomernoj kolicini...tj.nema skidanja kilograma bez dozirane i zdrave ishrane i fizicke aktivnosti...
A sto je najveca fora, svi koji koriste ove preparate se jos vise ugoje, jer misle da ako piju tablete mogu da jedu do besvesti..


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: ANTIKILOGRAM
14.7.2011 22:18:44   
magde
epa ovako ja bar sam pila i pila pilule za mrsavljenje i da kazem da sam zadovoljna od neki i da mi se kilogrami ne vracaju problem kod men eje to sto ne pijem vodu uopste a za jelo samo dva puta jedem i to bez hleba epa kako ja da ne smrsam i plus sama sa oboje male dece cudi me evo nakon drugi poradgaj ljudiii ja nemogu ni 1kg na smrsam ZASTOOO i da takodge ne zelim da vezbam pa i nemam vremena za to.znaci ja imam lepo iskustvo sa pilule ali bas ove biljne neznam bar u MK nisu jos stigli

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: ANTIKILOGRAM
15.7.2011 19:38:54   
Suncicabg
Ima li nekog da je koristio ovaj preparat user posted image

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: ANTIKILOGRAM
5.8.2011 8:32:24   
MaDi
Caos... ja sam pre 3 meseca htela neke tablete da kupim za skidanje kg...i onda sam se raspitivala... bilo koje te tablete da kupis znaj da moras da redukujes ishranu,znaci nije istina da mozes da jedes kao pre i da skidas kg... a sto se antikilograma tice kad kupis onda zoves nihovo savetovaliste mada mozes i pre nego sto kupis...i onda te pitaju za visinu tezinu itd...i kazu ti sta i kako da jedes + koliko tableta da popijes i sa koliko vode...odprilike uz svaku tabletu moras bar pola litre vode da popijes pre jela...pa kad ti popijes tu vodu naravno da ces manje moci da jedes... ja sam na mesnoj djeti vec mesec dana 10kg manje...e sada cekam da mi kuma javi ona je kupila neke kapsule zelene kafe + zeleni caj i pije,pa ce mi javiti rezultate i ako ima pozitivnih razultata uzecu ... jer na kutiji toj sto je kupila (neke iz Novog Sada) kaze da uz redukovanu ishranu se mesecno gubi 10% telesne tezine...

_____________________________

Kad nekog voliš...

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: ANTIKILOGRAM
9.8.2011 0:11:32   
tijana86
Cao zenske ! Ja samo da vam se javim , i da kazem da antikilogram stvarnno i defintivno deluje !

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: ANTIKILOGRAM
9.8.2011 0:12:45   
tijana86
za reklamiranje proizvoda molimo da se obratite Dunji RR

< Poruku je uredio Olga RR -- 11.8.2011 14:11:10 >


_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: ANTIKILOGRAM
10.8.2011 22:37:40   
bubulence
moj brat ga je pio, od prve kutije nije skinuo ni gram, onda je uzeo i drugu kao uporan, izgubio apetit, skinuo 6-7 kg i kada je prestao da pije dobio uzasne bolove da bi se ispostavilo da je zaradio onu bakteriju, mislim da je heliko. e sad, niko ne kaze da je od antikilograma ali dr kada je cuo da je brat pio nesto za mrsavljenje rekao je samo 'ok, sve mi je jasno'

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: ANTIKILOGRAM
10.8.2011 22:41:36   
magde
ja [ijem neke bioslim ali nista nema rezultata ja mislim da je kod mene drugo hormonski zasto nebstruacije mi redovno kase na 40 dana e to znaci je katasttrofa tako bar ja mislim zasto tako malo jedem ili tiroidnu zlezdu da ispitam.....

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: ANTIKILOGRAM
13.8.2011 13:06:13   
Inica
Ok je ako neko nece da vezba, jednostavno nije za to. . Ali po meni su vecje muchenje razne dijete, odricanja, itd. . Ali opet, ko god ima veci broj kg i kad smrsha nije isto kad uz redukovanu ishranu i vezhba, jer je tad telo mnogo lepshe, oblikovanije, itd.. A svi ovi preparati mogu da pomognu, u smislu da nas pomere sa mrtve tachke, da nam daju volju da vodimo rachuna o ishrani (ako nishta vishe zbog para koje smo dali za taj preparat). . Ali, ako nemate chvrstu voLju, nishta od toga. . rat). . Ali, ako nemate chvrstu voLju, nishta od toga. .

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: ANTIKILOGRAM
24.8.2011 2:26:58   
Suncicabg

IZVORNA PORUKA: Inica

A svi ovi preparati mogu da pomognu, u smislu da nas pomere sa mrtve tachke, da nam daju volju da vodimo rachuna o ishrani (ako nishta vishe zbog para koje smo dali za taj preparat).

user posted image

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: ANTIKILOGRAM
9.12.2011 23:44:47   
MakiJ
na svakom proizvodu pise nemoj piti ovo, nemoj jesti ono pa onda ti i netreba preparatuser posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: ANTIKILOGRAM
22.6.2012 22:48:55   
SanjaAndric
Glavni sastojci preparata Antikilogram biljne mešavine i Antikilogram kapsula su kombinacija najkvalitetnijeg lekovitog bilja sa našeg podneblja koje svojim sinergističkim delovanjem uspešno dovodi do gubitka viška telesne težine na potpuno zdrav I prirodan način. Uz to regulišu se zdravstveni problemi koji prate problem gojaznosti kao sto su dijabetes tip 2, povišeni holesterol, hipertenzija…Preparati su potpuno bezbedni, što je potvrdjeno od strane relevantnih ustanova iz ove oblasti. Preko 600.000 zadovoljnih korisnika širom Srbije i sveta potvrdjuju kvalitet ovih proizvoda. Za razliku od drugih preparata koji se koriste za mršavljenje ne sadrže agresivne laksanse i psihoaktivne supstance. Uz ove preparate naprotiv, unapredićete svoje zdravlje u svakom smislu.
Dipl.farm. Sanja Andrić

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: ANTIKILOGRAM
24.6.2012 23:51:22   
mala buba
opet neka reklama! ovo je forum za mame, a ne marketinski forum

_____________________________

Lako mi je s nemirom,
ne mogu da umirim mir.

(odgovor članu SanjaAndric)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: ANTIKILOGRAM
24.9.2012 0:49:52   
malisanikol
Neznam sta da ti kazem , ja sam pio anti kilogram oko 5 meseci i skinuo oko 25 kg , redovno sam jeo 3 obroka dnevno , Ok redukovao sam malo ishranu , nisam uzimao obilne porcije kao ranije . ali nisam ni gladovao
Nikakvih problema nisam imao a vrlo bitno je da sam imao samo cescu potrebu za wc-om .
Takodje odkada nepijem nisam vrato kilazu tj varira mi 2-3 kg gore dole iako je proslo vec vise meseci od prestanka terapije .
Uskoro planiram novu terapiju da bih se doveo do kilaze koju sam nekada imao .
samo da napomenem iamao sam ranije 137 kg , vec sam na sto 110 . a sad planiram da uzmem ovaj ant kilogram golden slim line sto reklamiraju kako bih skinuo na 90 , jvaljam kad ispunom zadatak

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: ANTIKILOGRAM
30.9.2012 21:40:30   
Bebushkica
meni pomoglo.. pre trudnoce sam morala skinuti kile poshto sam imala 100kg hahha (uzas) i sa antikilogramom sam skinula na 75kg za 3 meseca, ali u trudnoci mi se sve vratilo, sada i dojim pa ne smem nikakve tablete, kaze apotekarka da nisu shkodljive, ali postoji opasnost da prolazi kroz mleko pa da beba pochne mrshaviti.. sada imam 95kg i patim se :(((((

(odgovor članu malisanikol)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here