|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ljubavni filmovi
9.3.2009 1:00:38   
Anoniman
Evo obrisah suze pa reko da vam kažem da sam postala previše osetljiva na ove "limunadice". user posted image user posted image user posted image

Sada je išao filmić na RTS1, ... novinarka na tajnom zadatku u gimnaziji, povređuje profu, javno se u članku izvinjava, kaže da će stajati na punom stadionu pre utakmice 5min i čekati ga ako joj oprašta... prođe 5min, njega nema, stadion se smirio, kad stiže on... user posted image user posted image user posted image

Strašno, dušu sa isplakala. user posted image user posted image user posted image

I juče popodne sam gledala isto neki takav filmić...

Jel plačete vi na ove glupe filmove gde već na početku znate da će biti happy end, ali ipak, eto... meni suze krenu nekontrolisano.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Ljubavni filmovi
9.3.2009 1:12:33   
Anoniman
Tasha,i ja sam ga upravo odgledala user posted image  Mada meni nije prvi put da ga gledam, ali cini mi se da bih opet mogla da ga gledam. Nisam se rasplakala, ali ostavio je jak utisak na mene user posted image  Za one koje nisu gledala, film se zove "Nikad poljubljena" user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Ljubavni filmovi
9.3.2009 1:20:59   
eugenija
Nisam gledala... Nešto mi ne idu suze u zadnje vreme.. Ko kaže da hormoni divljaju u trudnoći user posted image ?
Ja imam neki neobičan trip, kad osetim da je film tužan ili previše sentimentalan, sama tražim nešto u filmu što bi mi bilo smešno.. Tako primećujem sitnice, vreme na zidu ukoliko u nekoj sceni ima zidni sat, ili prosto neku totalno nebitnu glupost.. Ovo je verovatno neki moj mehanizam odbrane... Ko će ga znati...


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Ljubavni filmovi
9.3.2009 2:00:56   
kumara
Jao i ja sam danas gledala taj film i naravno user posted image user posted image user posted image , ali ceo dan mi je tako bezveze, da mi je to bio ventil. Inace i mm je gledao film i ceo komentar mu se sveo na "Boze, skoro nisam gledao gluplji film."

Negde sam vec pisala o tome, ali sve vise mi se desava da placem na romanticne filmove, dirljive reci, vencanja... A nekad sam se smejala mojoj mami koja je plakala na film "Mostovi okruga Medison"... Sad mi je jasno zasto. user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Ljubavni filmovi
9.3.2009 8:32:58   
Anoniman
Ma gledala sam ga i ja. user posted image  Valjda PMS... user posted image

A onaj drugi film što sam spomenula, zove se nešto tipa "Samo mi se vrati", ili tako nešto. Tipu umre žena u saobraćajci, njeno srce daju devojci koja čeka na transplantaciju, naravno, tip se slučajno upozna sa tom ribom bla bla... ali tu nisam plakala, glumi Molder, to meni ne može da bude romantično... prva asocijacija na Moldera mi je Dosije x, a druga da se lečio od sexa i da ga je zbog toga ostavila žena. user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Ljubavni filmovi
9.3.2009 9:06:00   
Lu
E ovaj "samo mi se vrati" sam i ja gledalauser posted image
A jeste gledali "Jesen u New Yorku",ja sam psovala i plakala istovremeno kad onaj doktor izađe iz sale i baci kapu na poduser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Ljubavni filmovi
9.3.2009 9:15:03   
Anoniman
Joj gledala sam... user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Ljubavni filmovi
9.3.2009 10:30:30   
dunja RR
joj ja sam pocela sinoc da ga gledam, i nesto mi je Dru Barimor,{ mislim da je to ona u filmu}, jako bila cudna, nije mi se dopao pocetak, i otisla na spavanje.....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Ljubavni filmovi
9.3.2009 10:35:39   
Anoniman
user posted image  Nije čudna nego gadna...

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Ljubavni filmovi
9.3.2009 10:36:52   
dunja RR
Mostovi okruda Medison mi se mnogo svidja, zatim: Moja Afrika, stariji ali supeeeer ljubavni film, najezila sam se; Mandolina kapetana Korelija, Miris Zene sa Al Pacinom-ljubavna drama, ali inace jedini ljubavni film za koji je mm rekao da je dobar, ima ih jos seticu se......

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Ljubavni filmovi
9.3.2009 10:39:59   
dunja RR
moze se i tako reci Tasho, samo nisam htela da zvucim pregrubo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image {gledala sam na tv-u njenu biografiju poodavno, i ceo zivot joj se svodi na to da je bila narkomanka, non-stop je bila na lecenju, a na pocetku ovog filma mi je bas tako i izgledala}, mada mi je u nekim filmovima i slatka moram da priznam...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Ljubavni filmovi
9.3.2009 10:41:35   
Anoniman
Ma i u ovom filmu je posle slatka... Kažem, dušu isplakah... ah, mislim da me je ustvari skroz fascinirao profa... no, to je neka druga tema. user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 12
   [Obrisana poruka]
9.3.2009 14:08:39   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Ljubavni filmovi
9.3.2009 14:53:55   
Anoniman
I mene je vise impresionirao profa nego ona, samo sto bih mu ja dodala koji kg vise, premrsav je za moj ukus user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Ljubavni filmovi
9.3.2009 14:57:50   
Anoniman
Meni je baš po meri. user posted image Uopšteno pojava, kako priča, kako je samo strčao niz stepenice na stadijonu... ufffffff

< Poruku je uredio Tasha RR -- 9.3.2009 14:58:51 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here